MENÜ

Seren Fosforoğlu

Seren Fosforoğlu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Seren Fosforoğlu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Seren Fosforoğlu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 74 Seren Fosforoğlu haberi bulunmuştur.

Seren Fosforoğlu Haberleri

Yeliz’le ömürboyu

Yeliz’le ömürboyu

Amerikan Bassketbol Ligi NBA’deki gururumuz Mehmet Okur, dün hem yeni takımı Utah Jazz’la anlaştı, hem de nişanlısı Yeliz Çalışkan ile evlendi.

7.07.2004Spor Arena
Yeliz’le ömürboyu

Yeliz’le ömürboyu

Amerikan Bassketbol Ligi NBA’deki gururumuz Mehmet Okur, dün hem yeni takımı Utah Jazz’la anlaştı, hem de nişanlısı Yeliz Çalışkan ile evlendi. Swissotel’deki düğüne, politika, spor, iş ve sanat dünyasında ünlü isimler katıldı.

7.07.2004Spor Arena
Hayal mi gerçek mi

Hayal mi gerçek mi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve geçtiğimiz yılki bölümleriyle reyting rekorları kıran ‘‘Kınalı Kar’’, yeni yayın dönemini açtı. Yapımcılığını Yağmur Ajans'ın üstlendiği, Taner Akvardar'ın yönettiği dizinin çekimleri Bursa'nın Dudaklı Köyü'nde geçtiğimiz günlerde başladı.

18.08.2003Gündem
Kınalı Kar ekibine eğitime katkı ödülü

Kınalı Kar ekibine eğitime katkı ödülü

Bursa Okul Aile Birlikleri Dayanışma ve Kültür Derneği, çekimleri Kanal D'de yayımlanan Kınalı Kar dizisinin yapımcılarına ve oyuncularına, eğitime olan katkılarından dolayı plaket verdi.

22.02.2003Gündem
Tarkan ve sevgilisi hangi espriye güldü

Tarkan ve sevgilisi hangi espriye güldü

Tarkan, sevgilisi Bilge Öztürk'ün kardeşi Berna Öztürk'ün rol aldığı ‘‘Vajina Monologları’’ adlı oyunun galasına katıldı. Tarkan, Berna Öztürk'ün ‘‘Klitorisimi yüzmeye giderken evde bıraktım, bırakılmayacağını bilmiyordum’’ repliğine çok güldü.

9.01.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Aile albümünde cenaze fotoğrafı olur mu?

Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel, Enis Fosforoğlu’nun cenazesinde çektikleri fotoğraflarla ilgili açıklama yaptılar.

27.06.2019

Yazın dünyasının ünlü baba-oğulları

Türkiye her daim olduğu gibi yine iç politik gerginlikler yaşıyor.

4.07.2009