GeriMagazin Babamın adını yaşatacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Babamın adını yaşatacağız

Babamın adını yaşatacağız

Kızı Seren Fosforoğlu ve bir grup sanatçı dostu, 22 Haziran’da hayatını kaybeden Enis Fosforoğlu’nun adını yaşatmak amacıyla kolları sıvadı. Ekip, usta tiyatrocunun anısına bir oyuncu eğitim bursu verecek.

Enis Fosforoğlu’nun kızı Seren Fosforoğlu ile eski öğrencileri Nedim Saban ve Okan Karacan, anlamlı bir proje için bir araya geldi. Ekip, Fosforoğlu’nun adına oyuncu eğitim bursu vermeyi kararlaştırdı. Seren Fosforoğlu “Burs için bir tiyatro oyunu sahnelemeyi planlıyoruz” dedi.

Şimdi bayrak bizde

Saban “Bir zamanlar kursuna gitmiş bir öğrenci olarak, ona en çok yakışacak şeyin eğitim bursu olacağını düşünüyorum” derken, Karacan da duygusal bir konuşma yaptı: “Enis abi büyük bir değerdi. Bu bir bayrak yarışı ve bayrak şimdi bizde.”

Babamın adını yaşatacağız
 

62 Yıllık, bir sigortacılık öyküsü: GÜNEŞ SİGORTA62 yıllık tarihiyle ülkemizin köklü ve sektöründe birçok ilke imza atan sigorta şirketlerinden Güneş Sigorta ile ilgili detayları Güneş Sigorta’nın Genel Müdürü Atilla Benli ile konuşacağız.(Sponsorlu İçerik)Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle