MENÜ

Hangi Kredi

Hangi Kredi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hangi Kredi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.758 Hangi Kredi haberi bulunmuştur.

Hangi Kredi Haberleri

Kredi borcu varken yeni kredi alınabilir mi

Kredi borcu varken yeni kredi alınabilir mi?

Konut, taşıt ya da ihtiyaç kredisi… Hangi kredi türü olursa olsun krediler nakit paraya ihtiyaç duyduğumuz her an yanımızda. Bütçeye uygun doğru ödeme planı yapıldığında tüketici, kredi ödemelerinde herhangi bir sorun yaşamıyor. Peki ödenmekte olan kredi varken yeni kredi çekilebilir mi?

8.11.2018Ekonomi
Kredi notu kaç olmalı

Kredi notu kaç olmalı?

Acil nakit ihtiyacını karşılamanın en temel yollarından biri bankaların tüketicileri sunduğu kredi imkanları. Ancak bankalar her kredi başvurusuna olumlu dönüş yapmıyor. Kredi başvurusu yapan tüketicilerden istediği bazı kriterler var. Bu kriterlerin en başında da kredi notu geliyor…

10.10.2018Ekonomi
Kredi kartı kampanyalarında en avantajlısı hangisi

Kredi kartı kampanyalarında en avantajlısı hangisi?

Kredi kartı alışverişlerde en sık kullandığımız araç. Bankaların sunduğu onlarca kredi kartı arasından en doğru kredi kartını seçerek alışverişlerinizi daha avantajlı hale getirebilir, kazançlı çıkabilirsiniz. Peki en avantajlı kredi kartı hangisi, nasıl bulurum?

4.10.2018Ekonomi
Kredide hayat sigortası zorunlu mu

Kredide hayat sigortası zorunlu mu?

Konut kredisi, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi hangi kredi ürününü kullanmak isterseniz isteyin banka tarafından hayat sigortası yaptırmanız gerektiği söylenir. Peki kredilerde hayat sigortası nedir, neden yaptırılır, zorunlu mudur?

27.04.2018Kredi
Kredi alırken hayat sigortası gerekli mi

Kredi alırken hayat sigortası gerekli mi?

Konut kredisi, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi hangi kredi ürününü kullanmak isterseniz isteyin banka tarafından hayat sigortası yaptırmanız gerektiği söylenir. Peki kredilerde hayat sigortası nedir, neden yaptırılır, zorunlu mudur?

31.10.2017Ekonomi
Madencinin kredi kartı borcu ne olacak

Madencinin kredi kartı borcu ne olacak?

Her maden kazası sonrası aynı popülist yaklaşım. İşte sonuncusu: Ermenek’teki maden faciasında mahsur kalan işçilerin kredi borçları özel bankalar tarafından üç ay ertelenmiş, Halk Bankası ise borçlarını silmiş.Peki, ne olacaktı? Suyun, balçığın içindeki 18 işçiye halen ulaşılmamışken ve ne zaman ulaşılacağı bile belli değilken kredi borcu olana bankalar, ‘kredinizin süresi geldi hadi ödeyin’ mi diyecekti?

8.11.2014Ekonomi
13 milyar Euro’luk yeni hayale daldılar

13 milyar Euro’luk yeni hayale daldılar

Yunanistan’da gözler Euro Bölgesi’nin toplantısına çevrildi. Komşunun umudu 31.5, hayali ise 44.5 milyar Euroluk kredi dilimi için onay almakta. Başbakan Samaras, “31.5 milyar Euro tamam ama daha fazlası için mücadele ediyorum” dedi.

18.11.2012Ekonomi
Başbakanın Alman vakfı açıklamasına CHPden jet yanıt

Başbakan'ın Alman vakfı açıklamasına CHP'den jet yanıt

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Alman vakıflarının PKK'ya ve CHP'li belediyelere yardım ettiği yolunda basına yansıyan sözleriyle ilgili olarak, sözlerinin medya tarafından tam manasıyla aynen yansıtılmadığını bazı cımbızlamalar yapıldığını bildirdi. Başbakan, ''Şu anda ana muhalefet partisi lideri kendi belediyelerini bir araştırsın. 'Sizin hanginiz Alman vakıflarından herhangi biriyle bir kredi görüşmesi içindesin diye bir sorsun'' dedi. CHP'li Gökhan Günaydın'dan Başbakan Erdoğan'a yanıt geldi. Genel Başkan Yardımcısı Günaydın, ''Bu iddia iftiradır. CHP’li hiçbir belediye hiçbir Alman vakfıyla sözleşme imzalamıştır, para almamıştır. Başbakan’ı derhal kanıtlamaya davet ediyoruz, kanıtlayamayacağını biliyoruz, dava açmaya hazırlanıyoruz'' cevabını verdi.

3.10.2011Gündem
Dolandırıcılar cep telefonunda

Dolandırıcılar cep telefonunda

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, hırsızlık ve dolandırıcılık olaylarına karşı uyarı toplantıları yapıyor.

2.11.2008Ege
‘Cep’teki polis ve savcıya dikkat

‘Cep’teki polis ve savcıya dikkat

BALIKESİR Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlileri, son zamanlarda cep telefonu ile arayan ve kendilerini polis, savcı olarak tanıtan bazı kişilerin kontür ve kredi kartı dolandırıcılığı yaptığını söyledi.

2.11.2008Gündem
Akbank ve Boynerin kredi kartı Fish

Akbank ve Boyner'in kredi kartı 'Fish'

Akbank ve Boyner Holding’in birlikte geliştirdiği, tüketiciye şimdiye kadar ayrı ayrı sunulan birçok hizmet ve ürünü bir arada sunan, bu yüzden de "Türkiye ve dünyada bir ilk" ve bu alanda "devrim yaratacak bir uygulama" olarak sunulan kredi kartı "Fish" kamuoyuna açıklandı.

11.09.2008Ekonomi
Kredi kartınızı tanıyor musunuz

Kredi kartınızı tanıyor musunuz?

Kredi kartınızla eviniz için camcı, çilingir, tesisatçı, otomobiliniz için çekici çağırabilir, halı dekorasyonu, ilaçlama, evden eve nakliyat şirketleri ya da sağlıkla ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

4.08.2008Ekonomi
Faiz indirimi tek başına kanı durduramaz

Faiz indirimi tek başına kanı durduramaz

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, kredi kartı faizlerinin 'aylık mevduat faiz oranının 2 katını geçemeyeceğine' ilişkin kanun teklifinin TBMM'ye sunulmasını, olumlu bir gelişme olarak niteledi.

23.05.2008Gündem
ATO: Kart limitine sınırlama getirilsin

ATO: Kart limitine sınırlama getirilsin

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, kredi kartı faizlerinin aylık mevduat faiz oranının iki katını geçemeyeceğine ilişkin kanun teklifinin TBMM’ye sunulmasının çok olumlu bir gelişme olduğunu kaydetti.

23.05.2008Gündem
ATOdan kredi kartı yasa önerisi

ATO'dan kredi kartı yasa önerisi

Ankara Ticaret Odası (ATO), “yüz binlerce insanın kabusu olmaya devam eden” kredi kartı sorununun çözümü için TBMM'ye yasa önerisi sundu.

9.03.2008Gündem
Hani lambadan cin çıksa...

Hani lambadan cin çıksa...

Vahap arkadaşım (Munyar) 20 mayısta, Hürriyet’teki köşesinde çok güzel bir eko-anekdot anlattı. Kredi kartı borçlusu bir dönercinin başına konan talih kuşu... Büfeci M.H. dükkanında bir sihirli lamba bulsa, içinden bir cin çıksa... ancak bu kadar olurdu yani! Bu anekdot benim hakkımdı, Vahap hakkımı cebren ve hileyle ‘gaps’ etti! (!) Ben de yazısını aşırdım!

23.05.2005Kelebek
Babacan: Kredi kararını yakında vereceğiz

Babacan: Kredi kararını yakında vereceğiz

Devlet Bakanı Ali Babacan, 8.5 milyar dolarlık ABD kredisinin ne zaman kullanılacağı ve hangi kredi diliminde nasıl çekileceğine kısa süre içinde karar vereceklerini açıkladı.

21.05.2004Ekonomi
Taksitli alışverişe dikkat

Taksitli alışverişe dikkat

Son yıllarda giderek yaygınlaşan "kredi kartına taksit" uygulaması, tüketicinin kontrolünü kaybederek fazla harcama yapmasına sebep oluyor.

18.01.2004Gündem
8.5 katrilyonu götürmek ‘makyajla’ bir olur mu

8.5 katrilyonu götürmek ‘makyajla’ bir olur mu

Genç Parti lideri Cem Uzan, Star TV'de katıldığı programda, İmar Bankası'nda gösterilmeyen 8.5 katrilyon liralık mevduatı, sıradan bir bilanço makyajı gibi göstermek istedi.

6.01.2004Ekonomi
8.5 katrilyonu götürmek ‘makyajla’ bir olur mu

8.5 katrilyonu götürmek ‘makyajla’ bir olur mu

Uzan, kendi TV'sinde konuşurken, özel bilgisayar programlarıyla mevduat gizlemeyi basit bir bilanço makyajı gibi göstermek istedi.

5.01.2004Ekonomi
2019 YKS başvuruları ne zaman başlayacak İşte YKS sınav ve başvuru tarihleri

2019 YKS başvuruları ne zaman başlayacak? İşte YKS sınav ve başvuru tarihleri

2019 YKS sınav başvuruları ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Güzel bir üniversitede eğitim görmek için çalışmalarını sürdürmeye devam eden öğrenciler, bu yıl YKS sınavı ve başvuru tarihlerini araştırıyor. Peki, 2019 YKS başvuruları ne zaman başlayacak? İşte YKS sınav ve başvuru tarihleri.

18.01.2019Gündem
2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) başvuru kılavuzu yayımlandı | Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak

2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) başvuru kılavuzu yayımlandı | Başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

2019 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı başvuru süreciyle ilgili detaylar netlik kazandı.. MSÜ fakülteleri ve yüksekokullarında öğrenim görmek isteyen adayların bu süreci doğru bir şekilde gerçekleştirmesi için MSÜ sınavı başvuru kılavuzu yayımlandı. Peki, MSÜ başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti hangi bankalara yatırılacak?

17.01.2019Gündem
Taksitler de dahil... Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırmasına ilişkin tüm soruları cevapladı

Taksitler de dahil... Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırmasına ilişkin tüm soruları cevapladı

Ziraat Bankası’nın geçen hafta açıkladığı kredi kartı borçlarının yapılandırılmasına ilişkin bütün detayları Ziraat Bankası Hürriyet okurları için yanıtladı. Ziraat Bankası’ndan gelen yanıtlara göre kredi kartı borçlarını yapılandırmak isteyenlerin Ziraat Bankası şubelerine gitmesi yeterli olacak. 10 bin lira kredi kartı borcu olan vatandaş, 24 ay vadede aylık 489 lira, 60 ay vadede 250 lira taksit ödeyerek geri ödeme yapabilecek. İleriye dönük karta bağlı taksitler de önceki günden itibaren yapılandırma kapsamına alındı. Ziraat Bankası yetkilileri, karta bağlı taksitlerin de sistem üzerinden görülebildiğini ve taksitlerin yapılandırma kapsamına alındığını söylediler. İşte tüm soruların cevapları:

17.01.2019Ekonomi
Kılıçdaroğlu: YSK’ya güvenmiyoruz nesine başvuracağız

Kılıçdaroğlu: YSK’ya güvenmiyoruz nesine başvuracağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın “YSK’ya başvursunlar” önerisine karşılık “YSK’ya güvenmiyoruz ki... YSK’nın nesine başvuracağız. Hukuku tanımayan, evrensel hukuku tanımayan bir kuruma ne diyeceksiniz?” dedi. Bir grup gazeteci ile bir araya gelen Kılıçdaroğlu özetle şunları söyledi:

13.01.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Adil tavırlar ön planda

Politik olmakta zorlanmayacağımız ve bu eğilime ihtiyaç olan bir gün. Öğle saatlerine kadar rutinin dışına çıkan hareketler içerisinde olabilir, farklı şeyler yaşayabilir ya da deneyebiliriz.

6.10.2016

Aşkla başlayan hafta öfkeyle tamamlanıyor

Haftaya yaratıcılığımız yüksek, hayal gücümüz kuvvetli, sevgi dolu bir başlangıç yapıyoruz. İlişkilerde masalsı kalite yakalanabilir. Aşk hayatımız veya sevgi temalı ilişkilerimiz bir sonraki seviyeye geçebilir veya kalıcı ilişkiler kurabiliriz.

2.10.2016

Hatalar eleştirilmeli, yoksa fatura ağırlaşıyor

PKK ile girilen barış süreci yeni başlamıştı; sürece aktif olarak katılan bir HDP milletvekili ile sohbet ederken, yönteme, ilk uygulamalara ilişkin eleştirilerimi söylüyordum.

7.08.2016

Madencinin kart borcu ne olacak?

HER maden kazası sonrası aynı popülist yaklaşım. İşte sonuncusu: Ermenek’teki maden faciasında mahsur kalan işçilerin kredi borçları özel bankalar tarafından üç ay ertelenmiş, Halk Bankası ise borçlarını silmiş.

8.11.2014

Bir lira borcun olsa bile yandın

“KARA listedeyim. Bankalardan kredi kullanamıyorum. Kredi kartımın limitini yükseltemiyorum. Şahsi itibarım sıfırlanıyor. Ticari itibarım da öyle. Mali sicilim bozuk. Bu durumu bana önceden kimse bildirmedi. Kara listedeyim, çünkü bankaya 17 lira borcum varmış, haberim yok, ama kara listedeyim”.

2.03.2012

Bankalarda artık ’tüp bebek’ten ’hobi’ye kadar her şeye kredi var

YOĞUN rekabetin yaşandığı bankacılık sektöründe, ihtiyaca özel krediler yaygınlaşıyor. Bankalar artık, müşterilerinin karşısına, tüp bebekten kiracıya, eğitimden konut dekorasyonuna, evlilikten faturalı alışverişe, kişisel gelişimden hobiye kadar uzanan farklı ürün ve amaç için sağladıkları bireysel kredilerle çıkıyor. Bu kredilerin faizi yüzde 1.49-2.50 arasında değişiyor.

12.08.2007

Kartzedenin imdadına banka patronu yetişti

FİBA Holding’e bağlı Gima ve Endi’nin asıl görüşmeler yürütülen Migros yerine Carrefoursa’ya satılması kararını getiren pazarlıktan bir gün önce.

19.05.2005

ZAGAT 2002 Avrupa rehberine 22 Türk lokantası girdi

Restoran tanıtımında en değerli kaynaklar, ciddi restoran rehberleri. Amerikalılar’ın ünlü rehberi ZAGAT ilk kez bu yıl İstanbul'u da içine alan bir Avrupa restoran rehberi yayınladı.

2.03.2002