MENÜ

Ben Bilmem Esim Bilir

Ben Bilmem Esim Bilir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ben Bilmem Esim Bilir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ben Bilmem Esim Bilir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 653 Ben Bilmem Esim Bilir haberi bulunmuştur.

Ben Bilmem Esim Bilir Haberleri

Hollandalı yarışmacı herkesi şoke etti

Hollandalı yarışmacı herkesi şoke etti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' bu haftaki bölümünde ilginç diyaloglara sahne oldu. Hollandalı Asha'nın erkeklerle ilgili sözleri herkesi şaşkına çevirdi. İşte o anlar...

14.09.2014Ne Oluyor
Fatmagülle yolumuz uzun

Fatmagül'le yolumuz uzun

İlker Ayrık ve Fatmagül Fakı... Birisi başarılı bir oyuncu ve sunucu, diğeri ise bir yıl önce “Survivor” ile tanıştığımız, geleceği parlak bir genç kadın. Bir süredir birlikte “Çarkıfelek” ile Kanal D ekranlarından her akşam evlere konuk oluyorlar.

1.08.2014Magazin
İlker Ayrık çok sevdiği saçlarını kestirdi

İlker Ayrık çok sevdiği saçlarını kestirdi

İlker Ayrık, yeni filmi "Yapışık Kardeşler" için saçlarını kestirdi. "Ben Bilmem Eşim Bilir"den sonra şimdi de yeni Çarkıfelek'le yaz ekranının en çok izlenen programına imza atan İlker Ayrık, yeni filmi "Yapışık Kardeşler"de oynadığı rol gereği 4 senedir uzattığı saçlarını kestirdi. İlk makası da kendisi vurdu. Başarılı oyuncu hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolünü oynadığı "Yapışık Kardeşler" filmi için artık yeni imajıyla izleyicisinin karşısına çıkacak.Filmde İlker Ayrık'a, Hakan Bulut, Ivana Sert, Erdal Tosun, Suat Sungur, Suzan Kardeş, Ayberk Atilla, Ercan Bostancıoğlu (Ateş Böceği), Fırat Tanış, Bülent Şakrak, Fatmagül Fakı, Halil Sezai, Yasemin Çonka gibi isimler eşlik ediyor. Yapışık Kardeşler filmi 2015'te vizyona girecek. KURGU: Levent SERT

25.07.2014Haber
Şimdi de yönetmen oldu

Şimdi de yönetmen oldu

“GENİŞ Aile” dizisiyle yıldızı parlayan, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasıyla sunuculuğa el atan ve şu sıralar “Çarkıfelek”le seyirci karşısına çıkan oyuncu İlker Ayrık, şimdi de yönetmenliğe soyundu.

19.07.2014Magazin
Uykusuz geceleri düşündüren kadın

Uykusuz geceleri düşündüren kadın

Ben Bilmem Eşim Bilir programında yarışan bir kadın eşini motive edebilmek için çok çaba sarfetti.

23.06.2014Eğlence
Karımı her türlü hoplatırım

Karımı her türlü hoplatırım

Ben Bilmem Eşim Bilir programında bir yarışmacı yaptığı gaf ile orada bulunanları güldürdü. Ardından toparladı neyse ki..

23.06.2014Eğlence
Minicik etek var üzerimde, her yerim ortada

'Minicik etek var üzerimde, her yerim ortada!'

Ben Bilmem Eşim Bilir'de eşine gaz vermek için sınırlarını zorlayan kadın, amacına ulaşamasa da, herkesi güldürdü.

23.06.2014Eğlence
Ben Bilmem Eşim Bilir stüdyosunu seksi modeller basarsa

Ben Bilmem Eşim Bilir stüdyosunu seksi modeller basarsa

Ben Bilmem Eşim Bilir'in kadın yarışmacılarına bir oyun için stüdyoya gelen modeller, kadın yarışmacıları kıskançlık krizine soktu.

23.06.2014Eğlence
Ben Bilmem Eşim Bilirde tik çılgınlığı

Ben Bilmem Eşim Bilir'de tik çılgınlığı

Tik insanda bulunan en rahatsız edici özelliklerden biri ancak malesef birçok insanda bu mevcut. Bu yarışmacının ise patlıcana tiki var. Üstelik bu yarışmacının eşi patlıcan yemeklerini çok seviyormuş. Allah bu yarışmacı arkadaşa hayatında kolaylıklar versin diyelim.

23.06.2014Eğlence
Kocasına armut diye seslenen kadın

Kocasına armut diye seslenen kadın

Ben bilmem eşim bilir programında eşinin armuta benzediğini söyleyen bayan yarışmacı stüdyodakileri gülme krizine soktu! Eşini kızdırmayı seven yarışmacı eşinin yüzünün aldığı hali armuta benzediğini, bu yüzden ona 'armut' dediğini dile getirdi.

23.06.2014Eğlence
Nişanlı çiftin soyadları yarışmayı kahkahaya boğdu

Nişanlı çiftin soyadları yarışmayı kahkahaya boğdu!

Bu yarışmacıların soyadı yarışmayı kahkaya boğmaya yetti. 4 yıl çıkan, 2 yıldır da nişanlı çiftin soyadı ben bilmem eşim bilir de kahkaha sebebi oldu. Özellikle bayan yarışmacının hem kendi hemde eşinin soyadını kullanması durumu biraz daha komikleştirdi.

23.06.2014Eğlence
Ben Bilmem Eşim Bilirde Hollandalı gelin fırtınası

Ben Bilmem Eşim Bilir'de Hollandalı gelin fırtınası

Yaz tatili için geldiği Türkiye'de tanıştığı Türk genci ile evlenen Hollandalı kadın, Ben Bilmem Eşim Bilir'de yaptığı konuşmalar ve sempatik tavırları ile izleyicilerin sevgisini kazandı.

23.06.2014Eğlence
Umarım Mehmet Aliyi mahçup etmem

Umarım Mehmet Ali'yi mahçup etmem

“Ben Bilmem Eşim Bilir”le başladığı sunuculuk işi, İlker Ayrık’ın kariyerinde yeni bir sayfa açtı.

12.06.2014Magazin
Kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız

Kim olduğunu öğrenince çok şaşıracaksınız

Kanal D’nin, yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in (19 Nisan Cumartesi ) ekrana gelecek bölümünde; İlker Ayrık şov bu haftaya damgasını vuracak. Ayrık oyun öncesi kılık değiştirecek. Örtüden straplez elbise yapan Ayrık kombini sarı peruk ve gözlük ile tamamlayacak. Sempatik sunucu stüdyodakilere keyifli dakikalar yaşatırken yarışmacı Yiğit Bey’le yaptığı sohbet ise izleyiciyi kahkahaya boğacak. KURGU: Levent SERT

18.04.2014Ne Oluyor
Basarım orayı dedi stüdyo yıkıldı

'Basarım orayı' dedi stüdyo yıkıldı

Kanal D’de yayınlanan, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de Serinay Hanım’ın ultra kıskançlığı herkesi hayrete düşürdü.İşte o anlar...

13.04.2014Ne Oluyor
Ödüller sahiplerini buldu

Ödüller sahiplerini buldu

İzmir'de, Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar-MÖTBE Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle, yılın en iyisi seçilen sanatçı, televizyoncu ve gazetecilere ödülleri verildi.

8.04.2014Ege
Ne bu abi Benim utanmam yok...

Ne bu abi! Benim utanmam yok...

Kanal D’de yayınlanan, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de; beylerin korkulu rüyası “Kıvır Kıvır” izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. işte o anlar..

30.03.2014Ne Oluyor
Kıskançlıktan çılgına döndü

Kıskançlıktan çılgına döndü

Kanal D’de yayınlanan, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de Nurcan Hanım Turan Bey’in çapkınlığından dert yanması herkesi güldürdü... Nurcan Hanım’ın kıskançlık krizleri ise yarışmaya damgasını vurdu.

28.03.2014Ne Oluyor
BU TANIŞMA HİKAYESİ KAHKAHAYA BOĞDU

BU TANIŞMA HİKAYESİ KAHKAHAYA BOĞDU

Kanal D'nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı "Ben Bilmem Eşim Bilir'e İranlı Nahal Hanım ve Meriç bey’in tanışma hikayesi damga vurdu. Meriç Bey’in, dikkat çekmek için yaptıklarını anlatan Nahal Hanım herkesi kahkahaya boğdu. İlk gün eşinin cesaretini toplayamadığı için tanışamadıklarını belirten Nahal Hanım, ikinci gün havuz başındaki tanışma hikayelerini anlattı. İlker Ayrık’ın tanışma hikayesini dinlerken yaptığı benzetmeler de izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

16.03.2014Ne Oluyor
200. bölüm kutlaması

200. bölüm kutlaması

KANAL D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, bugün 200’üncü bölümüyle ekrana geliyor.

16.03.2014Kelebek
KOCALARINI O HALDE GÖRÜNCE...

KOCALARINI O HALDE GÖRÜNCE...

Kanal D’de yayınlanan "Ben Bilmem Eşim Bilir'de kahkahalar havada uçuştu. Best of yarışmacıların İlker Ayrık ile olan sohbetleri izleyenleri kahkahaya boğdu. Çiftlerin birbirlerine destek anı ve oyunlar sırasındaki tepkileri başta İlker Ayrık olmak üzere tüm seyircilere keyifli dakikalar yaşattı. Best of bayanlarının kıskançlık krizi tüm stüdyoyu yıktı. İşte o anlar.

14.03.2014Ne Oluyor
200. bölüm coşkusu

200. bölüm coşkusu

Kanal D’nin, İlker Ayrık’ın sunduğu, sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, Cumartesi günü 200. bölümü ile ekrana gelecek.

12.03.2014Kelebek
İLKER AYRIKTAN ŞOV İÇİNDE ŞOV

İLKER AYRIK'TAN ŞOV İÇİNDE ŞOV

Kanal D’nin, yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (8 Mart Cumartesi) ekrana gelecek bölümünde İlker Ayrık’ın yaptığı stand up şov izleyenleri kahkahaya boğacak.Sürüngen Oyununda kullanılan çandan esinlenen İlker Ayrık stüdyoda Mehteran yürüyüşü yapacak. Ardından kendisine bıyık çizip üzerine kaftan giyerek Maraş dondurmacısı kılığına girecek. Arka arkaya yaptığı taklitlerle tiyatroculuğunu konuşturan Ayrık izleyicilere keyifli dakikalar yaşatacak.

8.03.2014Ne Oluyor
GÖRÜNCE ŞOKE OLDULAR

GÖRÜNCE ŞOKE OLDULAR

Kanal D’de yayınlanan “Ben Bilmem Eşim Bilir’de bayanların korkulu rüyası mıncık mıncık oyunu çok güldürdü. Kadın yarışmacılar içerisinde ne olduğunu bilmedikleri 12 adet fanusun içine ellerini sokup dokunarak, tadarak ve hissederek nesneyi bulmak için yarıştı. Hanımların çığlık çığlığa dokundukları nesneler ile ilgili tahminleri herkesi çok güldürdü.Özellikle diz kapağının olduğu fanusa sıra gelince yapılan tahminler, dokunduktan sonra verilen tepkiler eğlenceli anlar yaşattı.

2.03.2014Ne Oluyor
HER ŞEYİ TEK TEK İTİRAF ETTİ

HER ŞEYİ TEK TEK İTİRAF ETTİ

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Ben Bilmem Eşim Bilir’e Arzu ve Çağdaş çiftinin tanışma hikayesi damga vurdu. Aynı okula giden Arzu Hanımın, Çağdaş Beyle tanışmak için yaptığı planları tek tek itiraf etmesi herkesi kahkahaya boğdu. Daha sonra ise, eşinin en sevmediği özelliğini anlatan Arzu hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşırttı.

2.03.2014Ne Oluyor
İLKER AYRIK’TAN SOSYAL MEDYA POZLARI

İLKER AYRIK’TAN SOSYAL MEDYA POZLARI

Kanal D’de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'de İlker Ayrık'ın sosyal medya pozları verdirmesi herkesi kahkahaya boğdu.Sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları esprili bir şekilde taklit eden İlker Ayrık daha sonra telefonunu yarışmacılara vererek kendi fotoğraflarını çekmelerini istedi. Fotoğraflar çekilirken yarışmacıların kendilerine özgü verdikleri pozlar ile stüdyoda eğlenceli dakikalar yaşandı.

1.03.2014Ne Oluyor
O KELİMEYİ DUYUNCA ÇILGINA DÖNDÜ..

O KELİMEYİ DUYUNCA ÇILGINA DÖNDÜ..

Kanal D’de yayınlanan "Ben Bilmem Eşim Bilir"de ilginç anlar yaşandı. İlker Ayrık'ın yarışmacılardan birine en sevdiği yemeği sorması üzerine işler karıştı. Bayan yarışmacının "Patlıcan" cevabını vermesi üzerine eşi Mehmet Bey adeta çılgına döndü. Patlıcana tiki olan yarışmacı istem dışı ard arda küfür edince " Abi küfür ediyorum ya" diyerek sitem etti. Hem hareketleriyle, hem de Patlıcan kelimesini duyunca verdiği tepkilerle stüdyoyu kahkahaya boğan yarışmacı herkesi şaşırttı.. İlker Ayrık'ın konuşması üzerine stüdyoda "Limon" tiki olan bir seyirci de çıkınca yarışma süresince eğlenceli anlar yaşandı...

16.02.2014Ne Oluyor
YARIŞMACININ EŞİNDEN ŞOKE EDEN SÖZLER

YARIŞMACININ EŞİNDEN ŞOKE EDEN SÖZLER

Kanal D’de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in Sevgililer Günü özel bölümü yine çok renkli ve çok eğlenceli. Beylerin eşlerine 60 saniye içerisinde seni seviyorum ya da özür dilerim diyeceği yarışma izleyicileri kahkahaya boğdu. Beyler ellerinde çiçeklerle diz çökerek eşlerinin tahmin ettiği sayıda sevgilerini dile getirdi ya da özür diledi. Yarışmacılardan birinin "Seviyorum da o kadar çok seviyor muyum bilmiyorum" sözleri eşini şoke etti.

15.02.2014Ne Oluyor
DEPODA BAŞ BAŞA KALDIK SEVGİLİ OLDUK

"DEPODA BAŞ BAŞA KALDIK SEVGİLİ OLDUK"

Kanal D’nin yapımını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (8 Şubat Cumartesi) ekrana gelecek bölümüne yarışmacılardan Tuğba Hanım ve Ahmet Bey'in tanışma hikayesi izleyenleri kahkahaya boğacak. Tuğba Hanım, çalışmak için baş vurduğu mağazada görevli olarak çalışan Ahmet Bey'e ilk görüşte aşık olmuş. Başvurusunun kabul olmasıyla Ahmet Bey ile aynı yerde çalışmaya başlayan Tuğba Hanım aşkını uzaktan yaşamaya devam etmiş. Bir gün depoda baş başa çalışmak zorunda kalan çift, o günden sonra sevgili olmaya karar vermiş.

8.02.2014Ne Oluyor
YARIŞMACININ TAKINTILARI HEM ŞAŞIRTTI HEM GÜLDÜRDÜ

YARIŞMACININ TAKINTILARI HEM ŞAŞIRTTI HEM GÜLDÜRDÜ

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘de yarışmacılardan Buğra Bey'in enteresan takıntısı tüm stüdyoyu kahkahaya boğdu. Çocukluğundan kalma bir korku sebebiyle gece yatarken tüm dolap kapaklarını açan Buğra Bey'e herkes çok şaşırdı. Bir diğer takıntısı ise müziğin ve televizyonun sesinin 5 ve 5'in katları olarak açan Buğra Bey'e sempatik sunucu İlker Ayrık bol bol takıldı. KURGU: Levent SERT

1.02.2014Ne Oluyor
İLKER AYRIK YARIŞMACIYA SESİNİ BÖYLE YÜKSELTTİ

İLKER AYRIK YARIŞMACIYA SESİNİ BÖYLE YÜKSELTTİ

Makarna tarifini tam anlatamayan yarışmacıya sesini yükselterek "Otur Sıfır" diyen İlker Ayrık stüdyoyu kahkahaya boğdu. Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (26 Ocak Pazar) ekrana gelecek bölümünde yarışmacılardan yemekle arası iyi olan ama yemek yapmayı bilmeyen Betül Hanım izleyenleri güldürecek. Yemek konusunda "Tüketiciyim ama üretici değilim" diye Betül Hanım daha sonra yapmayı bildiği tek yemek olan peynirli makarna tarifini verecek.

26.01.2014Ne Oluyor
Yıllık 1.5 milyon euroluk teklifi kabul etti

Yıllık 1.5 milyon euro'luk teklifi kabul etti

Hunt, yıllık 1.5 milyon euro'luk teklifi kabul etti. Eşi Türk olan Alman oyuncu orta saha ve forvette görev yapabiliyor.

20.01.2014Gündem
ŞİŞE DEVİRME VE AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR KAHKAYA BOĞACAK

ŞİŞE DEVİRME VE AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR KAHKAYA BOĞACAK

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (19 Ocak Pazar) ekrana gelecek bölümüne hırslı yarışmacılar damgasını vuracak. Bayanların oynadığı frizbi ile şişe devirme ve beylerin oynadığı aşkın gözü kördür oyunlarında, yarışmacılar kazanma isteğine adeta yenilecekler. Büyük performans gösterip puan kazanmak için birbirleriyle kıyasıya rekabet edecekler.

19.01.2014Ne Oluyor
SÜPER KAHRAMAN OYUNUNDA BÜYÜK KAPIŞMA

SÜPER KAHRAMAN OYUNUNDA BÜYÜK KAPIŞMA

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (19 Ocak Pazar) ekrana gelecek bölümünde bayanların eşlerini kucaklarında taşıdıkları oyun "Süper Kahraman"da büyük çekişme yaşanacak. Bayanlar, eşlerinin iddialarını tutturmak için gösterdikleri çabayla tüm stüdyonun takdirini toplayacak. Hırslı yarışmacılar arasında büyük kapışma yaşanacak.Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00’da Kanal D’de!

19.01.2014Ne Oluyor
BENİ FARK ETMESİ İÇİN EŞİMİ DÜRTTÜM

"BENİ FARK ETMESİ İÇİN EŞİMİ DÜRTTÜM"

Kanal D’de yayınlanan "Ben Bilmem Eşim Bilir"e Feride Hanım ve Ercan Bey'in tanışma hikayesi damga vurdu. Otobüste annesi ve Ercan Bey ön koltukta sohbet ederken, Feride Hanım hoşlandığını ifade edebilmek adına arka koltuktan Ercan Bey'i dürttüğünü itiraf etmesi İlker Ayrığı şaşkına çevirdi. Feride Hanım'ın hikayesi üzerine sempatik sunucu İlker Ayrık hikayeyi kameramanın üzerinde gösterince tüm stüdyo kahkahaya boğuldu.

18.01.2014Ne Oluyor
YARIŞMACIDAN BULUŞMA AYARLAMA TAKTİĞİ

YARIŞMACIDAN BULUŞMA AYARLAMA TAKTİĞİ

Kanal D’nin yayınlanan sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘de Merve Hanım ve Baki Bey'in tanışma hikayesi izleyenleri güldürdü.. Baki Bey'in çalıştığı mağazada Merve Hanım'a göz kırpmasıyla ilk tohumları atılan tanışma hikayesinde araya ortak arkadaşlar girmiş. Sevgili olmayı kabul etmeyen Merve Hanım'a Baki Bey bu gerçeği yüzüne söylemeden kabul etmeyeceğini söylemiş. Bir pastanede buluşan çiftten Baki Bey 15 kişilik arkadaş ekibiyle gelmiş ve herkese Merve Hanım'ı kız arkadaşı olarak tanıştırmış.

11.01.2014Ne Oluyor
YILBAŞINDA BEYLERE TOPUKLU AYAKKABI SÜRPRİZİ

YILBAŞINDA BEYLERE TOPUKLU AYAKKABI SÜRPRİZİ

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (31 Aralık Salı) ekrana gelecek yılbaşı özel bölümünde beyler “Topuklu Ayakkabı” oyununda ter dökecekler. Daha önceden yarışmış fakat otomobili kazanamamış en sevilen yarışmacıların katıldığı bölümde, beyler eşlerinin tahmin ettiği sürede engelli parkurda topuklu ayakkabılarla 3 turu tamamlamaya çalışacaklar. Tavuk Göğsü tatlısına düşkünlüğüyle akıllarda yer eden Yasin Bey, topuklu ayakkabılarla adeta şov yapacak. Beylerin her birinin ayağından, ayakkabıların fırlaması ise tüm stüdyoyu kahkahaya boğacak. Ben Bilmem Eşim Bilir sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümüyle bugün saat 15:30’da Kanal D’de!

31.12.2013Ne Oluyor
ÖNCE BEN ONU İSTEMEDİM SONRA O BENİ İSTEMEDİ

ÖNCE BEN ONU İSTEMEDİM SONRA O BENİ İSTEMEDİ

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bugün (28 Aralık Cumartesi) ekrana gelecek bölümünde mahalle düğününde tanışan Zehra Hanım ve Can Bey'in hikayesi izleyenleri güldürecek. Ayakkabılarını beğenmediği için Can Bey'i istemeyen Zehra Hanım'ı, daha sonra da Can Bey istememiş. Evin önünde yüksek müzik sesiyle arabasıyla geçen Can Bey'den etkilenen Zehra Hanım sonunda evliliğe ikna olmuş.Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu bölümleriyle Cumartesi ve Pazar günleri saat 16:00’da Kanal D’de!

28.12.2013Ne Oluyor
Vah zavallı Türk erkeği

Vah zavallı Türk erkeği

İlker Ayrık, şeytan tüylü bir adam. Son derece zeki, hazır cevap ve muzip de... Bu aralar yoğunluktan kafasını kaldıramayacak durumda ama buna rağmen her yere yetişiyor. Başrolü oynadığı Mustafa Şevki Doğan imzalı “Kedi Özledi” filminin galasından önce buluştuk. Hem sunuculuğunu yaptığı “Ben Bilmem Eşim Bilir”den hem de bu filmin konusundan yola çıkarak kadın-erkek ilişkilerinden konuştuk.

21.12.2013Kelebek
İLKER AYRIK STÜDYOYU KAHKAHAYA BOĞDU

İLKER AYRIK STÜDYOYU KAHKAHAYA BOĞDU

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in ekrana gelen bölümünde, İlker Ayrık' adeta şov yaptı. Ayrık sempatik tavırlarıyla ve hareketleriyle tüm stüdyoyu kahkahaya boğdu.

15.12.2013Ne Oluyor
Bu yıl törensiz

Bu yıl törensiz

Atın Kelebek, Altın Portakal’la birlikte Türkiye’nin en eski iki ödül töreninden biri...

9.11.2013Kelebek
Stüdyoyu güldürdü

Stüdyoyu güldürdü

Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘de, stüdyodaki kadın izleyicinin ilginç gülüşü herkesi şaşırttı.

4.11.2013Spor Arena
GÜLÜŞÜ HERKESİ KAHKAHAYA BOĞDU

GÜLÜŞÜ HERKESİ KAHKAHAYA BOĞDU

Kanal D’de yayınlanan sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘de, stüdyodaki bayan bir izleyicinin ilginç gülüşü herkesi şaşırttı. Yarışma esnasında duyduğu ses üzerine izleyicinin yanına giden İlker Ayrık ise esprileriyle hem yarışmacıları hem de stüdyodaki tüm konuları eğlendirdi! Yarışmalar esnasında bayan izleyicinin gülüşü sayesinde herkes gülmekten yerlere yattı.

3.11.2013Ne Oluyor
İLKER AYRIK ÖYLE BİR CÜMLE SÖYLEDİ Kİ HERKES ŞAŞIRDI

İLKER AYRIK ÖYLE BİR CÜMLE SÖYLEDİ Kİ HERKES ŞAŞIRDI

Kanal D’nin yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği,sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı ilgi ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in 26 Ekim Cumartesi saat 16:00'da yayınlanacak bölümünde yarışmacı Celal Bey'in mesleğinin kasaplık olması sebebiyle mesleği üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. İlker Ayrık'ın "Beni bir öküz olarak düşün" diyerek masanın üstüne çıkması ve yarışmacının İlker Ayrık üzerinde hayvanın hangi bölgesinde hangi etin çıkarıldığını anlatırken sempatik sunucunun hareketleri hem yarışmacıları hem de tüm stüdyodaki izleyicileri güldürdü. KURGU: Levent SERT

26.10.2013Ne Oluyor
EVDE KALIYORDU BEN ALDIM

"EVDE KALIYORDU BEN ALDIM"

Kanal D’nin ilgi ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de yarışmacı çiftin tanışma hikayesi hem stüdyodaki izleyicileri hem de İlker Ayrık'ı güldürdü. Seher Hanım'ın eşiyle evlenmeye nasıl karar verdiklerini anlatırken, Recep Bey'in arkadan "Evde kalıyordu ben aldım" demesiyle komik anlar yaşandı. Eşinin lafının üzerine "Sen benden 6 yaş büyüksün asıl sen evde kalıyordun. Hem tavuk piliç gösterir" demesi tüm izleyicileri güldürecek. KURGU: Levent SERT

19.10.2013Ne Oluyor
BEN KOCA BULDUM BEN BİLMEM EŞİM BİLİRDE

'BEN KOCA BULDUM' BEN BİLMEM EŞİM BİLİR'DE

Kanal D’nin ilgi ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir bayramın üçüncü gününde de yine çok renkli, yine çok eğlenceli. İnternette "Ben Koca Buldum, Ben Gelin Oldum" videosu ile tıklanma rekorları kıran Özlem Hanım Ben Bilmem Eşim Bilir'e konuk oldu. Eşiyle nasıl tanıştığını soran İlker Ayrık'a Beşiktaş Pazarı'nda tanıştıklarını ve yarışmaya katılabilmek için 26 kilo verdiğini anlatan Özlem Hanım sempatik tavırlarıyla stüdyoyu kahkahaya boğdu. KURGU: Levent SERT

17.10.2013Ne Oluyor
KADIN YARIŞMACI METROBÜSTEKİ TANIŞMA HİKAYESİNİ BÖYLE ANLATTI

KADIN YARIŞMACI METROBÜSTEKİ TANIŞMA HİKAYESİNİ BÖYLE ANLATTI

"HEM DE HERKESİN İÇİNDE" DEDİ VE EVLİLİK TEKLİFİNİ ANLATTI..!! "Kanal D’nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir‘in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı çiftin evlilik hikayesi herkesi şaşırtacak. Yarışmacının eşiyle metrobüste tanıştığını ve hemen evlenme teklifini ettiğini anlatması izleyenleri güldürecek.

28.09.2013Ne Oluyor
Brezilya out Türkiye in

Brezilya out Türkiye in

DOĞAN TV Holding CEO’su İrfan Şahin, 25’inci Kristal Elma Yaratıcılık Festivali kapsamında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde düzenlenen “İçeriğin yolculuğu” konulu panelde konuştu

26.09.2013Ekonomi

Yazar Sonuçları

Karadayı’nın senesi

Atın Kelebek, Altın Portakal’la birlikte Türkiye’nin en eski iki ödül töreninden biri...

10.11.2013