Merzeci’ye 2 milyonluk lahmacun şoku

İş dünyasının önemli isimlerinden Osman Merzeci hakkında, 2016 yılından beri ticari faaliyette bulunduğu Hacıbozanoğulları’na yaptırdığı yaklaşık 2 milyon liralık lahmacun dolayısıyla icra takibi başlatıldığını öğrendim.

Osman Merzeci bir dönem yüksek sosyetedeki davetlerin vazgeçilmez ismi, lüks mekanların müdavimiydi. Şimdi ise cemiyet hayatında adı, borçlarıyla anılıyor...

Elimdeki belgelere göre Osman Merzeci, Hacıbozanoğulları’nın ortağı Ali Bozanoğlu’na yaptırıp ‘Nefista’ adıyla satışa sunduğu hazır lahmacunlar nedeniyle de mahkemelik olmuş.

Mahkeme, parasını alamadığı için şikayetçi olan Bozanoğlu’nu haklı bulup Merzeci hakkında 2 milyon liralık icra takibi başlatmış.

Ali Bozanoğlu’nun iddiasına göre; Osman Merzeci ne telefonlara çıkıyor ne de mesajlara dönüş yapıyormuş.

İnsan düşünmeden edemiyor. Ünlü bir işadamı neden telefonlara çıkmıyor? Neden bu 2 milyonluk ultra lüks lahmacun faturasını ödemiyor ya da ödeyemiyor?

2 milyonluk lahmacun faturasını bilmem ama ben şimdilik faturayı açık bırakıyorum...

Merzeci’ye 2 milyonluk lahmacun şoku
Osman Merzeci

Bodrum’dan ‘Sess’ geldi

Bodrum’da eğlence mekanları bir bir açılmaya devam ediyor. Türkbükü’nde açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Sess de sezona “merhaba” dedi. İşletmeciliğini deneyimli isimler Ecevit Yılan, Nedim Binler ve Yüksel Yılan’ın yaptığı kulüpte Covid-19’a karşı gerekli tüm önlemler alınmış. Sosyal mesafeye uygun mekan planıyla dikkat çeken Sess Türkbükü’nde çalışanlara da düzenli olarak sağlık taraması yapılıyormuş. Sess Türkbükü yine yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.
Merzeci’ye 2 milyonluk lahmacun şoku

Bakan’a rezerve

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs döneminde mütevazı ve alçakgönüllü tavırlarıyla gönüllerde taht kurdu. Pandemi sürecini başarıyla yöneten Bakan Koca, tüm dünya tarafından takdir edilirken, sosyal medya caps’lerinden de nasibini alıyor. Hakkındaki esprileri büyük olgunlukla karşılayan Sayın Koca’nın fotoğrafları şimdi de bazı mekanlarda sosyal mesafeyi korumak amacıyla kullanılıyor. Cemiyet hayatının renkli isimlerinden Derin Mermerci de gittiği bir kafede karşılaştığı bu uyarıyı sosyal medyada takipçileriyle paylaşmış. Mekan sahibinin bu yaratıcı uyarısı umarım bakanımızın da hoşuna gitmiştir...   
Merzeci’ye 2 milyonluk lahmacun şoku

Ticarete atıldı

Cemiyet hayatının renkli isimlerinden Burcu Şendir, uzun zamandır hayalini kurduğu işe sonunda kavuştu. Bodrum’da karşılaştığım Burcu Hanım, ayaküstü sohbetimiz sırasında yeni işini anlattı. Şendir, Çatalca’da bir dolum tesisi kurdurmuş ve ‘Mispak’ markasıyla su sektörüne adım atmış. Eski aile işi olan su sektöründe “ben de varım” diyen Burcu Şendir, tüm gününü yeni kurduğu şirkete ayırıyormuş.
Burcu Hanım’ı iyi tanırım. Tutuğunu koparır. İş hayatında da başarılı olacağına eminim. Yolu açık, kazancı bol olsun.

Merzeci’ye 2 milyonluk lahmacun şoku

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle
X

Vefatının 5. yılında özlemi dinmiyor

21 Ocak 2016’da geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ölüm yıldönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı.


Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, ölümünün 5’inci yıldönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında ailesi, sevenleri ve Koç Holding Topluluğu çalışanlarının katılımıyla düzenlenen törenle anıldı.
Saat 11.00’de başlayan törene Mustafa Koç’un annesi Çiğdem Simavi, kardeşleri Ömer ve Ali Koç, eşi Caroline Koç ve halası Semahat Arsel’in yanı sıra İnan Kıraç ve kızı İpek Kıraç katıldı.
Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu’nun bir konuşma yaptığı törende duygusal anlar yaşandı.

1907 taştan tespih

Fenerbahçe’ye olan tutkusuyla bilinen Mustafa Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği’nin de kurucu başkanıydı. Fenerbahçeli bir taraftar, Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki törene gelerek 1907 adet taştan yaptığı sarı-lacivert tespihi Ali Koç’a hediye etti.

Yazının Devamını Oku

Caner’den 1 milyonluk jest

Caner Erkin, “Onunla evlenebilmek için kapısında yattım” dediği eşi Şükran Ovalı’ya, 2 yaşındaki kızları Mihran ile rahat seyahat edebilmesi için Mercedes Vito aldı.


Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı ve 2 yaşındaki kızı Mihran Ela’nın rahatı için kesenin ağzını açtı. Erkin, eşinin kızıyla birlikte otomobilde rahat rahat seyahat etmesi için 1 milyon TL’lik Mercedes Vito satın aldı ve özel şoför tahsis etti. Vito’nun “Tourer Select” serisinin VIP aracını tercih eden ünlü futbolcu, yeni otomobilini Maslak 1453’te bulunan One1 Car isimli galeriden seçti.

2017 yılında Roma’da ünlü futbolcuyla hayatını birleştiren güzel oyuncu Şükran Ovalı, kızının doğumuyla setlere bir süre ara vermişti. Mutlu evlilikleriyle hayranlık uyandıran çiftten Caner Erkin, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamayla Şükran Ovalı ile evlenebilmek için “kapısında yattığını” itiraf etmişti. “Evlenmek için çok uğraştım, kapısında yattım, sokağında gezdim. İnadım sayesinde ikna oldu” diyen yıldız futbolcu, otomobil jestiyle eşinin ayaklarını yerden kesmiş...

Hızına yetişilemiyor
Hızlı girdiği siyasette aradığını bulamayan Zeynep Dereli, politika dünyasına bir süre ara vermişti. Şimdi yeni kurulan Deva Partisi’nin eğitim politikalarından sorumlu genel başkan yardımcısı olarak tekrar siyasete “merhaba” demiş.
Dereli bir dönem Şişli Belediyesi Meclis Üyeliği görevi yapmış, o sırada Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’le tanışmış ve Sarıgül’ün kuracağı Türkiye Değişim Hareketi’ne ‘genel başkan yardımcısı’ olarak transfer olmuştu. Deniz Baykal’ın olaylı şekilde CHP’den ayrılması ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla TDH’lilerin bir kısmı CHP’ye geçmiş, Dereli de siyasete ara vermişti.

Yazının Devamını Oku

Süperstar’a gençlik aşısı

Süperstar Ajda Pekkan, elektronik müziğin ünlü ismi Faruk Sabancı’nın bir şarkısına vokal yapmak için stüdyoya girdi. Yenilikçi sound’uyla bilinen Sabancı’nın Süperstar’la işbirliği büyük merak uyandırdı.


Cemiyetin ünlü ismi müzisyen Faruk Sabancı, yenilikçi sound’uyla müziğin Süperstar’ı Ajda Pekkan’ı kendine hayran bıraktı! Elektronik dans müziği konusunda dünya çapında işlere imza atan DJ ve prodüktör Faruk Sabancı, geçtiğimiz aylarda Sagopa Kajmer’le yaptığı “Bu Sen Değilsin” şarkısıyla büyük beğeni toplamıştı. Sabancı, yeni şarkısını Ajda Pekkan’a dinletti. Süperstar’ın şarkıyı çok beğenmesi üzerine ikili işbirliği yapma kararı aldı.

Pandemi nedeniyle Bodrum’da bulunan Ajda Pekkan, orada stüdyoya girip okumalara başlamış. Faruk Sabancı ise İstanbul’daki stüdyosunda çalışmalarını sürdürüyor.

Daha sonra İstanbul’da bir araya gelecek olan iki sanatçı, son hazırlıkları tamamlayıp şarkıyı dinleyiciye sunacak.

1970’li yıllardan bu yana müziğin Süperstar’ı olarak anılan Ajda Pekkan, müzikteki yenilikçi tarzıyla biliniyor. Genç müzisyenleri yakından takip eden ve yeni sound’ları kendi müziğine dahil eden sanatçı, Faruk Sabancı ile yaptığı çalışmayla yine tam 12’den vuracak gibi görünüyor!

Yazının Devamını Oku

Mesut Özil’in Çamlıca’daki yeni yuvası

Elif Dürüst’ün Çamlıca’daki tripleks villasını 10 milyon dolara satın alan Mesut Özil, kiracısı Sıtkı Ayan’ın taşınması üzerine eve mimar soktu. Fenerbahçe transferi öncesi kendi evine yerleşmek isteyen Özil, dekorasyon işlerini eşi Amine Gülşe’ye havale etti.

Şimdilerde adı Fenerbahçe ile anılan Arsenalli Mesut Özil, geçtiğimiz yıl Elif Dürüst’ün Çamlıca tepesindeki tripleks evini satın almıştı.

Elif Dürüst, Mehmet Germiyanlıgil ile evliliği sırasında oturduğu evi boşanmanın ardından boşaltmış ve o dönem aşk yaşadığı sevgilisi Sıtkı Ayan’a kiraya vermişti.

Ayan ise yaklaşık 10 yıl kullandığı evi, bu yaz başı boşaltmış ve Yeniköy’e taşınmıştı.

Arsenal’la kopma noktasına gelen Özil’in Fenerbahçe’ye transferi gerçekleşmek üzere.

Geçen hafta eşi Amine Gülşe ve 9 aylık kızı Eda ile İstanbul’a gelen Özil, kendi evine yerleşmek için kolları sıvamış.

Bir mimarla anlaşan çift, şimdilerde evi kendi zevklerine göre dekore ettiriyor.

Bir zamanlar Elif Dürüst’ün babası, sanayici Ekrem Dürüst’ün sahibi olduğu üç katlı villa, gösterişli ve şatafatlı bir dekorasyona sahip. Mimari ekiple kafa kafaya veren Gülşe’nin evi sadeleştirmek istediği gelen bilgiler arasında.

Yazının Devamını Oku

Kıskançlık ilişkiyi bitirdi

Yaz başından beri birlikte olan müzisyen Faruk Sabancı ile spiker Dilay Korkmaz ayrıldı! Dilay Korkmaz’ın sevgilisinin kıskançlığından bunaldığı iddia ediliyor.

Cemiyetin ünlü ismi Faruk Sabancı, yaz aylarında gönlünü güzel model ve spiker Dilay Korkmaz’a kaptırmıştı. Ancak duyduğuma göre, ilişki tarih olmuş! Yaz boyunca birlikte tatil yapan çift, basına görünmemek için büyük çaba sarf etmişti. Faruk Sabancı’nın aşk hayatıyla değil, sadece müzik kariyeriyle gündeme gelmek istemesi ise buna neden olarak gösterilmişti.

Ne kadar gözlerden uzak yaşasalar da belli ki ilişkilerine nazar değmiş! Dilay Korkmaz’ın Faruk Sabancı’nın kıskançlıklarından bunalarak ilişkiyi bitirdiği söyleniyor. Sabancı’nın hayatına çok müdahale ettiği Dilay Korkmaz’ın kariyerine daha fazla odaklanmak istediği de gelen bilgiler arasında. Çift, birbirlerini daha fazla yıpratmadan ayrı yollara gitmeye karar vermiş.

Aşı için kolları sıvadı
Büyük bir umutla hepimiz aşının yaygın bir şekilde uygulanmasını bekliyoruz. Türkiye’nin ilaç devi Abdi İbrahim, dünyayı ve Türkiye’yi derinden etkileyen COVID-19 salgınına karşı geliştirilen aşıları en üst standartlarda üretebilme kapasitesine sahip olduğunu gösteren aşı üretim ve dolum yapma izin belgesini aldı.

Yazının Devamını Oku

Antalya’ya geliyorlar

Hollywood’un en ünlü aksiyon yıldızlarından Jason Statham ile dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie, “Cash Truck”ın ardından “Five Eyes” filminde bir araya geliyor. Filmin tamamı Antalya’da çekilecek. Ekip, filme özel tasarlanan otobüslerle birlikte ocak ayı sonunda Türkiye’ye gelmeyi planlıyor.


Kariyerlerini “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” ve “Snatch” filmleriyle birlikte başlatan aktör Jason Statham ile yönetmen Guy Ritchie, casus gerilim filmi “Five Eyes”ta bir kez daha bir araya geliyor. Filmin en büyük sürprizi, Türkiye’de çekilecek olması. Çekimler için Antalya Expo fuar alanında büyük bir platform kuruldu. Filme özel tasarlanan otobüslerle ocak ayı sonunda Türkiye’ye gelmeyi planlayan ekip, ayrıca Köprülü Kanyon, Kemer ve tarihi Kaleiçi’nde de çekim yapacak.

Aubrey Plaza’nın da rol alacağı “Five Eyes”ın hikayesine gelince... Bir MI6 ajanı (Jason Statham), yeni geliştirilen ölümcül bir silah teknolojisinin satışını izlemek ve durdurmak için küresel istihbarat ittifakı Five Eyes tarafından işe alınır. Ajan, milyarder silah tüccarının izini sürmek ve ona sızmak için tüm ustalığını kullanmak zorunda kalacaktır.

Jason Statham - Guy Ritchie

Yazının Devamını Oku

Sil baştan aşk

Yine yeniden bir Burcu Kıratlı-Sinan Akçıl haberiyle karşınızdayım! İki ay önce birlikte yaşadıkları evden çıkarak Sapphire’e taşınan Sinan Akçıl’ın yılbaşını eski karısı Burcu Kıratlı ile geçirdiğini öğrendim.

Aralık 2018’de Amsterdam’da dünyaevine giren Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, 9 ay sonra boşanmıştı.
Ancak bir süre sonra barışan ikili, yeniden aynı eve taşınarak ilişkilerine bir şans daha vermişti.
Hatta Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’ya Paris’te evlenme teklifi etmiş, ikinci kez nikâh masasına oturmaları beklenirken, çift yeniden ayrılmıştı.
İki aydır her iki cephede sessizlik hakimdi. Ancak duyduklarıma göre Kıratlı ve Akçıl, ayrılığa dayanamayarak bir kez daha bir araya gelmiş.
Yılbaşını birlikte geçiren çifti, her an bir yerde el ele görebiliriz!

Sette kriz çıkardı

Uzun çalışma saatleri dizi setlerinde sinirleri geriyor... Sık sık setlerde çıkan gerilimlerle ilgili haberler geliyor. Bu kez, Murat Yıldırım’la başrolü paylaşan Esra Bilgiç’le ilgili bir haber gündemde.

Yazının Devamını Oku

İspanya’dan geldiler otele yerleştiler

Eylül ayında Barselona’ya taşınan Gülşen-Ozan Çolakoğlu çifti, işleri için geldiği İstanbul’da artık kendi evleri olmadığı için otele yerleşti.


Oğulları Azur’un eğitimi için Barselona’ya taşınan ünlü popçu Gülşen ve aranjör eşi Ozan Çolakoğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a geldi. Hatırlarsanız, çiftin Barselona’ya yerleşme kararını ilk ben yazmıştım. Geçen yıl Costa Brava’dan 4 milyon liraya ev alan çift, bir süre İspanya-Türkiye arasında mekik dokumuş, sonrasında da tamamen Barselona’ya taşınmaya karar vermişti.

22 BİN TL’YE KİRALAMIŞLAR
Bir çekime katılmak için İstanbul’a gelen aile, Zorlu Center’daki 165 metrekarelik dairelerini kiraya verdikleri için Raffles Hotel’e yerleşmiş. İlk başta dairelerini olduğu gibi tutmaya karar veren ancak sonrasında gelen bir teklifle 22 bin TL karşılığında kiraya veren aile, İstanbul’da kalacakları süre boyunca otelde konaklayacak. Kendi evlerinden çok da uzaklaşmamışlar, Raffles Hotel de yine Zorlu Center’ın içinde!

Nişanlısının yanına uçtu

Cemiyetin güzel ismi Özlem Önal’ın, Amerikalı sevgilisi Stuart Parr’la nişanlandığını ilk benden duymuştunuz hatırlarsanız... Temmuz ayında 50’nci yaş günü partisinde nişanlanan çift, ardından uzun bir yaz tatiline çıkmıştı. Yapımcı olan Parr, sonrasında işlerinin başına New York’a dönmüş, Özlem Önal ise burada kalmayı tercih etmişti.

Yazının Devamını Oku

Tulum’da ‘Rüzgar’ gibi esiyor

Son dönemlerde Türklerin en gözde tatil bölgesi Meksika’nın Tulum şehri yeni yıl tatili nedeniyle iyice renklendi. Tulum, vukuatlarıyla tanıdığımız ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’i de ağırlıyor.


Alkollü araç kullanarak, polis memuru Fatih Alagöz’ün şehit olmasına, polis memuru Emre Tetik’in yaralanmasına sebep olan Rüzgar Çetin, İstanbul 11’inci Ağır Ceza Mahkemesi’de yargılanmış, 7 yıl 6 ay hapse mahkûm edilmişti. Ehliyetine de 1 yıl 6 ay süreyle el konulmuştu.

Çetin, 239 gün sonra cezaevinden çıkmıştı.

Bu dosyada halen Yargıtay’ın kararı bekleniyor.

Artık durulduğunu ve yalnızca işleriyle ilgilendiğini söyleyen Rüzgar Çetin, Beyoğlu Asmalımescit’te aldığı yeni bir binanın restorasyonunu yaptırıp, otel olarak hizmete açacağını belirtmişti.

Yasakların kalkmasıyla yurtdışına çıkan Rüzgar Çetin soluğu ilk önce Miami’de alırken, daha sonra arkadaşlarıyla birlikte Meksika’nın son dönemlerdeki en popüler turizm bölgesi Tulum’a geçmiş.

Yakın dostu Önder Bekensir ve Serhat Demiral ile birlikte Tulum’da eğlenirken görüntülenen Çetin, sıcak havanın keyfini çıkarıyor.

Yazının Devamını Oku

Takastan aldığı villayı da satıyor

Acun Ilıcalı, Kuruçeşme’deki lüks villasını işadamı Mustafa Aktaş’a satmıştı. Aktaş paranın yarısını peşin ödemiş, kalanını ise takas yoluyla karşılamıştı. Gizliliğini koruyan bu takasın, Ulus Yeşil Evler’deki tripleks villa ile yapıldığı ortaya çıktı! Ilıcalı, şimdi o villayı da satışa çıkardı.

Bir süre önce Kuruçeşme’deki villasını 16.8 milyon dolara satan Acun Ilıcalı, o satıştan takas yoluyla sahip olduğu Ulus Yeşil Evler’deki tripleks villayı da satışa çıkardı. Boşanırken Şeyma Subaşı’na verdiği iddia edilen Kuruçeşme’deki villayı işadamı Mustafa Aktaş’a satan Ilıcalı, bu satış için Aktaş’tan 8.4 milyon dolar nakit ile Ulus’taki villayı almıştı.
Eylül ayında yapılan satışın ardından Ilıcalı, Aktaş’tan aldığı villayı da elinden çıkarmak için harekete geçti. Üç katlı, havuzlu villa için 5 milyon dolar isteyen ünlü televizyoncu, 3.4 milyon dolar zarar etmiş gibi görünüyor.
Dijital platformu için harıl harıl çalışan Ilıcalı, gayrimenkullerini nakde çevirerek belki de yatırımını büyütmeyi hedefliyordur...

Ünlü avukattan şiir kitabı

Önder Hukuk Bürosu’nun kurucusu avukat Edip Önder, yazdığı tüm şiirleri bir kitapta topladı. Sanat ve edebiyata merakıyla bilinen Önder, 35 yıllık avukatlık mesleğinde gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettirmiş bir isim. Galatasaray Spor Kulübü’nde bir dönem yöneticilik de yapan ünlü avukat, yazdığı şiir kitabı “Bence”nin gelirini kurucusu ve başkan yardımcısı olduğu Engelsiz Yaşam Vakfı’na bağışlayacak.Faslı gelin geldi

Gece hayatında bir döneme damgasını vuran Şamdan’ın sahibi merhum işletmeci Mehmet Tuna’nın kendi adını taşıyan oğlu Mehmet Tuna, gönlünü Faslı bir kıza kaptırmış. Fransa’nın Nice şehrinde eğitimine devam eden Mehmet Tuna, okulda tanıştığı Selma Alkandry ile birlikteymiş. Pandemi nedeniyle bir süre ayrı kalan gençler, geçtiğimiz günlerde kavuşmuş.

Yazının Devamını Oku

Sosyetik siteye taşındılar

İlişkilerini bir dargın bir barışık yürüten Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, büyük bir adım atarak aynı eve taşındı! Sosyeteye komşu olan çift, lüks daireleri için aylık 40 bin TL’yi gözden çıkardı.

Ekranların sevilen oyuncusu Eda Ece, kasım ayında yeniden barıştığı Anadolu Efesli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Ulus’a taşındı.

Etiler’de tek başına yaşadığı apartman dairesinden sosyetenin tercih ettiği lüks siteye taşınan oyuncunun bu hamlesi, “Acaba evlenecekler mi” sorusunu akıllara getirdi.

2 yıldır birlikte olan çift, mart ayındaki karantina sürecini birlikte geçirmiş, sonrasında beraber yaz tatiline çıkmıştı.

Ancak ne olduysa oldu, ikili tatilden sonra ayrıldıklarını açıkladı.

Fakat ayrılığa sadece 1 ay dayanan Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, ilişkilerine kaldıkları yerden devam etme kararı aldı.  Çift, şimdi ilişkilerinde bir adım daha atarak aynı eve çıktı.

Ulus’taki lüks daireleri için aylık 40 bin TL kira ödeyen ikili, bana kalırsa evlilik yolunda ilerliyor...

Bitez’e yerleştiler

Geçen hafta İstanbul’da görüntülenen oyuncu çift Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, meğer aslında Bodrum-Bitez’e yerleşmiş ve İstanbul’a yalnızca işlerini halletmek için gelmiş.

Yazının Devamını Oku

Önce nikâh sonra bebek

Onur Saylak’ın 3 yıldır beraber olduğu Gözde Yılmaz bir erkek bebek dünyaya getirdi. Müjdeli haberle birlikte çiftin ne zaman evleneceği de merak konusu oldu. Merakları gidereyim; Saylak ve Yılmaz aylar önce evlendi.

Başarılı oyuncu ve yönetmen Onur Saylak’ın yeniden baba olacağı haberini mayıs ayında ilk ben yazmıştım hatırlarsanız. Saylak, geçtiğimiz günlerde oğlu Deniz Ali’yi kucağına alarak üçüncü kez baba olmanın heyecanını yaşadı.

Çıkan haberlerde ise Onur Saylak ve Gözde Yılmaz çiftinin evli olmadıkları iddia edilerek, “Önce bebek, sonra nikâh modasına mı uyacaklar?” diye soruldu. Böyle bir moda var mı yok mu bilmiyorum ama bu haberlerin doğru olmadığını söyleyebilirim. Her zaman olduğu gibi haberin doğrusunu benden öğrenin...

Çift evli, hem de aylardan beri. 3 yıldır birlikte olan çift, evlenme kararı alarak mart ayında nikâh masasına oturmak için plan yapmıştı. Ancak pandeminin patlamasıyla düğün yerine nikâhla yetinmiş ve iki şahidin huzurunda evlenmişler.

Dostlarıyla kutlama kararını pandemi sonrasına bırakan Gözde Yılmaz-Onur Saylak çiftinin şimdi kutlama yapmak için iki nedeni var. Ben de onlara yaşadıkları bu heyecandan dolayı mutluluklar diliyorum, Deniz Ali’yi sağlıkla büyütsünler...

Kıvanç da Kaz Dağları yolcusu

Kaz Dağları, oyuncuların yeni gözdesi oldu. Serenay Sarıkaya’nın ardından Kıvanç Tatlıtuğ da Kaz Dağları’ndan ev sahibi olmak için kolları sıvadı.

Yazının Devamını Oku

Süleyman’a kardeş geliyor

3 yaşında Süleyman adlı bir oğulları olan Tanem Sivar ve Edhem Dirvana bir kez daha anne baba oluyor. 5,5 aylık hamile olan Sivar doğacak oğlunun adını Kemal koyacak.


Sevilen sunucu Tanem Sivar, 2015 yılında hayatını yelken sporcusu Edhem Dirvana ile birleştirmiş, iki yıl sonra da oğlu Süleyman’ı kucağına almıştı. Bozburun Yat Kulübü’nün sahibi olan Edhem Dirvana’nın işi nedeniyle hayatlarını İstanbul ve Bozburun arasında sürdüren çift, koronavirüs pandemisinin patlamasıyla birlikte soluğu Bozburun’da almış ve tüm yılı orada geçirmişti.
Hâlâ İstanbul’a dönmeye niyeti olmayan çiftin cephesinden tatlı bir haber aldım! Tanem Sivar, 5,5 aylık hamile! Bugüne kadar hamileliğini titizlikle gizleyen Sivar’ın oğlu olacak, adı da belli...
3 yaşındaki Süleyman’ın kardeşi “Kemal” olacak.
Sağlıkla kucaklarına almalarını temenni ediyorum...

Korsan yılbaşı partilerine dikkat!

Alınan tedbirler nedeniyle yılbaşı kutlamaları yasaklandı. Ancak bazı işgüzarlar, otellerde büyük odaları kapatıp, “korsan yılbaşı partisi” peşinde! Hatta “sahneye” çıkması için sanatçılara teklif götürenler de var.

Kulağıma şaşırtıcı duyumlar gelmeye başladı. Yılbaşı partisi yapmak isteyenler farklı bir yol bulmuş. İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde bulunan otellerde odalar kiralayıp partilerine burada devam etmek istiyorlarmış.

Yazının Devamını Oku

“İkinci dalga” kaçamağı! Pandemiden kaçış 2

Cemiyet, magazin ve iş dünyasının ünlü isimleri, pandeminin ikinci dalgasında Covid kısıtlamalarına hazırlıklıydı. Yazlıklarına kapanan o isimler, kışı da o evlerde geçirecek.

Mart ayında açıklanan ilk Covid vakasından sonra gelen kısıtlamalar nedeniyle 4 ay boyunca evlerimizde karantinaya girmiştik. Bu süreçte şehirlerarası seyahat yasakları da olduğundan kimse başka bir şehre gidememiş, büyükşehirlerde, apartman dairelerinde yaşayanlar için zorlu bir süreç başlamıştı.

Kışın gelmesiyle birlikte salgının ikinci dalgası yükselirken, bir kez daha kısıtlamalara gidildi ve kısmi sokağa çıkma yasakları geldi. Çoğu kişi bu ikinci dalgaya “hazırlıklıydı”.

Magazin, cemiyet ve iş dünyasının ünlü isimleri, İstanbul’u terk ederek, karantinaya yazlık evlerinde girmeyi tercih etti.

O isimler arasında yaz tatilini sürdüren de var, İstanbul’daki işlerini yoluna koyup yeniden şehir dışına çıkan da.

Yazının Devamını Oku

Yıldızlardan iyilik zinciri

SMA hastası bir çocuğun tedavisi için Instagram’da “iyilik zinciri” başlatıldı. Tedavi için gereken 6 milyon TL’nin toplanması için ünlü oyuncular seferber oldu. İlk adım da Demet Özdemir’den geldi. Ünlü oyuncu Balmain marka elbisesini kampanya yararına açık artırmayla satışa çıkardı.
Güzel oyuncu Demet Özdemir, kampanya için ilk adımı attı ve manevi değeri yüksek bir elbiseyi açık artırmaya çıkarttı.
Pantene markasının yüzü olarak katıldığı ilk lansmanda giydiği Balmain elbisesini kampanya yararına satışa çıkartan Özdemir, “İnşallah güzel bir rakama satılır elbisem” diye temennide bulundu.

İyilik zincirinin ilk halkasını oluşturan oyuncu, bir video hazırlayarak tüm sanatçı dostlarına seslenerek, kampanyaya katılmaları için çağrı yapacak.

Yazının Devamını Oku