GeriAyça BARUT Saç rengini buldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Saç rengini buldu

Bu haftaki konuğumuz Dilek Gözde Hasanbaşoğlu, kendisine yakışan saç rengini bulamamaktan şikayetçiydi.

Beraber geçirdiğimiz günün sonunda çikolata kahveye boyanan saçlarınının yeni renginden oldukça memnun kaldı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Dilek’in sırları

En çok burnunu beğeniyor.

Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.


Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Dilek Hanım’ın birbirine yakın olan gözlerini dışa doğru çekti ve irileştirdi. Elmacık kemiği oluşturdu. Pembe parlatıcıyla makyajı tamamladı.

Dilek Hanım’ın beyaz panta-lonunu, beyaz işlemeli üstünü ve turkuvaz ceketini Sabri Özel’in Fly Inn mağazasından seçtik.

28 yaşındaki Dilek Gözde Hasanbaşoğlu, basketbol antrenörlüğü yapıyor.

Evli ve bir çocuk annesi.


Etiler MOS Hillside’dan Murat Kayabaşı, Dilek Hanım’ın saçını çikolata kahve rengine boyadı. Yüzü daha ince ve uzun gösterecek bir kesim uyguladı.

Neler yapmalı neler yapmamlalı

Tünik tarzı üstler giymeli.

Çok kısa üstler giymemeli.

Koyu renk saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.

Yeşil, toprak ve altın renklerinde göz makyajı yapmalı.

Çok koyu renklerde makyaj yapmamalı.

X

Bir genç kıza yakışan seçimler

18 yaşındaki Canan Metin'le önce yaşına uygun spor giysiler seçtik, sonra da yaşından büyük göstermesine neden olan saç rengini değiştirdik. Canan, günün sonunda cıvıl cıvıl bir genç kıza dönüştü. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Canan’ın sırları

En çok gözlerini beğeniyor.

Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.


Canan Metin, 18 yaşında ve şu anda çalışmıyor.

Canan'ın siyah pantolonunu ve oranj kazağını Büyük Beşiktaş Çarşısı'ndaki Bessamo Butik'ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo'nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'dan Murat Kayabaşı, Canan'ın çok açık olan eski balyajlarını yenilemek için koyu balyajlar attı. Kendi saç rengine dokunmadan önlere ve yanlara sarı balyajlar uyguladı. Katlı bir kesimle saç hareketlendirildi.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Neslihan Aydın, Canan'ın kaşlarını şekillendirdi. Gözaltlarını aydınlattı, elmacık kemiklerini ön plana çıkardı ve göz içine beyaz kalem çekti. Saç ve göz rengine uygun far sürdü.

Neler YAPMALI yapmamalı

Spor giyinmeli.

Klasik giyinmemeli.


Hareketli, katlı saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.


Pembe, oranj tonlarında farlar kullanmalı.

Mavi göz farı kullanmamalı.
Yazının Devamını Oku

Saçını ilk kez bizimle boyattı

Zeliha Çetin, bir markette kasiyerlik yapıyor ve oldukça yoğun bir tempoda çalışıyor. Farklı bir gün geçirmek istediğini söyleyerek bize başvuran Çetin, işinden bir günlüğüne izin aldı ve yenilenme fırsatı buldu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Zeliha’nın sırları

En çok saçlarını beğeniyor.

Yüzündeki benlerden hiç memnun değil.


32 yaşındaki Zeliha Çetin, evli ve kasiyer olarak çalışıyor.

Zeliha'nın kahverengi eteğini, pembe üstünü ve kolyesini Faik Sönmez'in Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki mağazasından seçtik. Giysi seçiminde bize Nevin Öztürk yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'dan Kenan Gülseven, Zeliha'nın saçlarına yoğun katlı bir kesim uyguladı. Bugüne kadar saçını hiç boyatmamış olan Zeliha'nın ana saç rengini üç ton kırdı ve moon shine tekniğiyle bigudi balyaj yaptı.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Neslihan Aydın, Zeliha'nın kaşlarının rengini açtı. Burnunu küçülttü ve yüzünü ovalleştirdi. Mürdüm tonlarında göz makyajı yaptı.

Neler Yapmalı Neler Yapmamalı

Kalça altında bollaşan etekler giymeli.

Mini etek giymemeli.


Doğal tonlarda röfleli ve kızıl tonlarda saçlar kullanmalı.

Platin rengi saçlar kullanmamalı.


Çağla yeşili, mürdüm tonlarında göz makyajı yapmalı.

Koyu kırmızı ruj sürmemeli.

Faik Sönmez, Cevahir Alışveriş Merkezi: (0212) 380 00 85 - Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Sarı saçlara veda etti

Bu haftaki konuğumuz Hülya Akmancı, yeğeninin düğünü için değişmek istiyordu.

Yıllardır kullandığı sarı saçlarına veda eden Akmancı, yeni görüntüsüyle çok daha dinamik gözüktü. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Hülya’nın sırlarıEn çok burnunu beğeniyor.Yüzündeki lekelerden hiç memnun değil.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Neslihan Aydın, Hülya Hanım'ın kaşlarını şekillendirdi ve gözlerini aydınlattı. Çenesini ovalleştirdi ve elmacık kemiğini ortaya çıkardı. Kahve tonlarında göz makyajı yaptı.

Yazının Devamını Oku

Hem şık hem spor

Melek Süyür, farklı bir gün geçirmek istediğini söyleyerek bize başvurdu.

Beraber geçirdiğimiz günün sonunda yeni saç stili ve jean pantalon üstüne giydiği leoparlı üstüyle, son derece hoş gözüküyordu.

Melek’in sırları

3 En çok ellerini beğeniyor.Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.

Etiler MOS Hillside'-dan makyöz Neslihan Aydın, Melek'in sivri olan çenesini gölgelendirdi ve yanaklarını ovalleştirdi. Makyajda mavi ve kahve tonlarını kullandı.

Yazının Devamını Oku

Doğal saç rengi yakıştı

Eda Küçük, saç renginden memnun olmadığını söyleyerek bize başvurdu. Beraber geçirdiğimiz günün sonunda, yeni saç rengiyle doğal bir görünüm yakaladı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Eda’nın sırları

3 En çok saçlarını beğeniyor.

Burnunu hiç beğenmiyor.


Etiler MOS Hillside'dan makyöz Ebru Takım, Eda'nın suratını gölgelendirmelerle inceltti. Gözlerini yukarı doğru çekti ve elmacık kemiği oluşturdu. Parlatıcıyla makyajı tamamladı.


Eda'nın siyah pantalonunu ve işlemeli üstünü Büyük Beşiktaş Çarşısı'ndaki Bessamo Butik'ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo'-nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'-dan

Murat Kaya-başı, sonbahar kadını olan Eda'nın saçlarını sezonun moda rengi moon light'a boyadı

ve alternatif kesim uyguladı.


Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı (0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20Neler


YAPMALI


yapmamalı


3 Renkli üstler giymeli.

Koyu renk üstler giymemeli.3 Uzun ve doğal katlı saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.3 Açık mavi, gri, füme tonlarında göz makyajı yapmalı.

Kırmızı, yeşil tonlarında göz makyajı yapmamalı.
Yazının Devamını Oku

Okul öncesi hazırlık

Bu haftaki konuğumuz Tuğçe Bektaş, günleri okul ve iş arasında koşturmayla geçtiği için kendine vakit ayıramıyordu. Sonunda yoğun temposundan bir günlüğüne uzaklaştı ve yenilenmek için bizimle buluştu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Tuğçe’nin sırları

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Ebru Takım, Tuğçe'nin düşük olan gözlerini yukarı doğru kaldırdı. Kaşlarını düzeltti ve yanaklarını belirginleştirdi. Gözleri ön plana çıkarttığı makyajı parlatıcıyla tamamladı.

Tuğçe'nin jean pantolo-nunu, kahve-rengi atletini ve yakası kürklü hırkasını Beşiktaş Çarşısı'-ndaki Bessamo Butik'ten seçtik.

19 yaşındaki Tuğçe Bektaş, üniversite öğrencisi ve aynı zamanda bir medya kuruluşunda çalışıyor.

Etiler MOS Hillside'-dan Kenan Gülseven, Tuğçe'ye yeni koleksi-yondan alternatif kesim uyguladı. Kendi saç renginin üzerine piramit tekniğiyle bigudi balyajlar attı.

Neler YAPMALI YAPMAMALI

 Jean pantolonları şık üstlerle kombinlemeli.

Abiye kıyafetler giymemeli.

 Doğal renginden uzaklaşmadan balyajlı saçlar kullanmalı.

Siyah ve koyu kızıl saçlar kullanmamalı.

 Kahve, bronz, mavi tonlarında göz makyajı yapmalı.

Sarı, turuncu tonlarında göz makyajı yapmamalı.


Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı (0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Bayram hazırlığı

Bu haftaki konuğumuz Nuray Güzel, bayram öncesi kendini yenilemek istiyordu. Bir Alman pastanesinde oldukça yoğun şartlarda çalışan Nuray, beraber geçirdiğimiz günün sonunda kendini tamamen yenilenmiş buldu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Nuray’ın sırları

En çok dudaklarını beğeniyor.

Yüzündeki benden hiç memnun değil.


Nuray Güzel, 23 yaşında ve bir Alman pastanesinde çalışıyor.

Nuray'ın siyah pantalonunu ve boyundan bağlı üstünü Büyük Beşiktaş Çarşısı'ndaki Bessamo Butik'ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo'nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'dan Mahmut Karataş, Nuray'ın saçlarını bitter kahvesine boyadı. Yeni koleksiyondan alternatif kesimle saçı şekillendirdi.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Ebru Takım, Nuray'ın yuvarlak olan gözlerini badem göze çevirdi. Elmacık kemiği oluşturdu ve dudakları kalınlaştırdı. Gözleri ön plana çıkardığı makyajı parlatıcıyla tamamladı.

Neler YAPMALI- yapmamalı

Dar pantalonlar giymeli.

Uzun etekler giymemeli.Kahve tonlarında saçlar kullanmalı.

Çok açık renk saçlar kullanmamalı.


Mavi, pembe, portakal tonlarında göz makyajı yapmalı.

Koyu kahve tonlarında göz makyajı yapmamalı.Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı: (0212) 227 09 64-Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Yeniliğe açık

Bu haftaki konuğumuz Hafize Yüzbaşı, kendini yenilemeyi çok sevdiğini söyleyerek bize başvurdu. İşlerinin yoğunluğundan uzun zamandır değişiklik yapma fırsatı bulamayan Hafize'yi bir günlüğüne işinden uzaklaştırdık. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Hafize’nin sırları

En çok gözlerini beğeniyor.

Boyundan hiç memnun değil


Hafize Yüzbaşı, 27 yaşında ve muhasebe alanında çalışıyor.

Etiler MOS Hillside'dan Murat Kayabaşı, Hafize'nin saçlarını turuncu-bakır tonlarına boyadı. Kesim sonrası saçları maşayla şekillendirdi.

Hafize'nin kot pantalonunu ve tüniğini Büyük Beşiktaş Çarşısı'ndaki Bessamo Butik'ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo'nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Ebru Takım, Hafize'nin gözlerini irileştirdi ve dışa doğru çekti. Elmacık kemiği oluşturdu ve dudağını kalınlaştırdı. Ten ve göz rengine uygun tonlarda makyaj yaptı.

Neler YAPMALI yapmamalı

Günlük hayatında sık sık tünik ve kot pantalon giymeli.

Mini etek giymemeli.Yüzünü açıkta bırakan saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.Mavi, bakır, karamel tonlarında göz makyajı yapmalı.

Koyu tonlarda göz makyajı yapmamalı.


Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı: (0212) 227 09 64 - Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Yıldönümü kutlaması

Bu haftaki konuğumuz Yasemin Utlu, bugün kutlayacağı evlilik yıldönümü için kendini yenilemek istiyordu.

Beraber geçirdiğimiz günün sonunda yeni saç şekli ve giysileriyle kutlamaya hazırdı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

ÖNCE

Yasemin’in sırları

Yazının Devamını Oku

Şaşırtan değişim

Bu haftaki konuğumuz Ayten Ercan, kız kardeşinin düğününde herkesi şaşırtmak istediğini söyleyerek bize başvurdu. Beraber geçirdiğimiz günün sonunda yeni görüntüsüyle düğündeki davetlilerden önce bizi şaşırttı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Ayten’in birbirine yakın olan gözlerini dışa çekti ve badem göze çevirdi. Allıkla elmacık kemiğini ortaya çıkardı. Parlatıcıyla makyajı tamamladı.

Ayten’in sırları

3 En çok göz rengini beğeniyor.

Burnunu ve dişlerini hiç beğenmiyor.


Ayten’in siyah elbisesini Osmanbey’deki Alchera’dan seçtik. Giysi seçiminde bize Alchera’dan Önder Korkmaz yardımcı oldu.

Ayten Ercan, 31 yaşında ve şu an çalışmıyor.

Etiler MOS Hillside’dan Kenan Gülseven, Ayten’e koleksiyon kesimi uyguladı. Platin röfle ve saçındaki beyazlar solgun gösterdiği için, saçlarını karamel kahveye boyadı.

Neler

YAPMALI

Vücuda oturan elbiseler giymeli.

Uzun elbiseler giymemeli.

Kahve tonlarda saçlar kullanmalı.

Platin ve siyah renk saçlar kullanmamalı.

Karamel ve kahve tonlarında göz makyajı yapmalı.

Açık tonlarda göz makyajı yapmamalı.


Alchera

(0212) 230 70 69

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20

Yazının Devamını Oku

Yeni sezon hazırlığı

Bu haftaki konuğumuz Gülcan Tez’le tatil için geldiği İstanbul’dan ayrılmadan bir gün önce buluştuk. Önce Gülcan’a sonbahar-kış gardırobu için yeni parçalar seçtik, sonra da saçlarındaki değişiklikle onu yeni sezona hazırladık. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Gülcan’ın sırları

3 En çok gözlerini beğeniyor.

Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.


Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Gülcan’ın birbirine yakın olan gözlerini dışa çekti ve elmacık kemiği oluşturdu. Giysiye uygun tonlarda yaptığı makyajı parlatıcıyla tamamladı.

Gülcan’ın kahve-rengi boğazlı kazağını ve

mavi hırkasını Osman-bey’deki Vedi Triko’dan seçtik.

Gülcan Tez, 29 yaşında ve özel bir şirkette çalışıyor.

Etiler MOS Hillside’dan Murat Kayabaşı, Gülcan’ın saçlarını tütün kahvesine boyadı ve aralara kendi saç renginin iki ton açığı bigudi balyaj yaptı. Hafif kesimle saça yoğun katlar verdi ve saçlarını yarım topladı.

Neler

YAPMALI

Spor giyinmeli.

Aşırı klasik giyinmemeli.


Orta uzunlukta saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.


Karamel ve sütlü kahve tonlarında göz makyajı yapmalı.

Mavi ve yeşil tonlarında göz makyajı yapmamalı.


VEDİ TRİKO

(0212) 291 40 52

ETİLER MOS HILLSIDE

(0212) 352 86 20

Yazının Devamını Oku

Kırmızılı şıklık

Bu haftaki konuğumuz Hülya Kuloğlu, farklı bir gün geçirmek istediğini söyleyerek bize başvurdu. Hülya, beraber geçirdiğimiz günün sonunda yeni saç rengi ve kırmızı elbisesiyle aynadaki yeni görüntüsüne gülümseyerek bakıyordu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Bircan’ın sırları

3 En çok gözlerini beğeniyor.

Kollarını hiç beğenmiyor.


Hülya’nın elbisesini Güneşli’deki Elements mağazasın-dan seçtik. Giysi seçiminde bize Elements Genel Koordinatörü Diler Özçevik yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Hülya’nın yakın olan gözlerini dışa çekti, burnu küçülttü ve dudağı kalınlaştırdı. Gözlere uygun tonda göz makyajı yaptı.

Etiler MOS Hillside’dan Mahmut Karataş, Hülya’nın saçını açık kestane-kahverengine boyadı. Aralara iki ton açık balyajlar yaptı. Saçın boyunu kısaltmadan, aralardan incelterek yoğunluğunu aldı.

Hülya Kuloğlu, 26 yaşında ve muhasebe alanında çalışıyor.

Neler

YAPMALI

Günlük hayatında sık sık elbise giymeli.

Aşırı mini etek giymemeli.

Modern kesimli kısa saçlar kullanmalı.

Koyu renk saçlar kullanmamalı.

Açık renk ruj sürmeli.

Koyu renk göz makyajı yapmamalı.


Elements: (0212) 6562727 Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Özlenen yenilik

Bu haftaki konuğumuz Pınar Dalgıç, dokuz ay önce doğum yapmış ve iki kızıyla uğraşmaktan kendine vakit ayıramaz olmuştu. Pınar Hanım’ı bir günlüğüne kızlarından uzaklaştırdık ve onu baştan aşağı yeniledik. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Pınar’ın sırları

3 En çok burnunu beğeniyor.

Dişlerini hiç beğenmiyor.


Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Pınar Hanım’ın kaşlarını forma soktu. Gözaltı morluklarını kapattı, hafif yuvarlak gözleri badem göze çevirdi ve elmacık kemiği oluşturdu. Giysiye uygun tonlarda göz makyajı yaptı.

Pınar Hanım’ın gri

tafta eteğini ve simli üstünü Bianca’-dan seçtik. Giysi seçiminde bize Hakan Türkömer yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’-dan Kenan Gülseven, Pınar Hanım’ın saç rengini üç ton kırdı ve önlere kalın balyajlar yaptı. Omuz üstündeki katlı kesimle saça hareket ve volüm verdi.

30 yaşındaki Pınar Dalgıç, evli ve iki çocuk annesi.

Neler Yapmalı

3 İki parça giysileri tercih etmeli.

Aşırı mini etekler tercih etmemeli.

Açık kahve tonlarında saçlar kullanmalı.

Koyu ve uzun saçlar kullanmamalı.


Mürdüm ve füme karışımı göz makyajı yapmalı.

Mavi ve koyu renk göz makyajı yapmamalı.


Bianca

(0212) 233 86 99; (0212) 247 03 42

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20

Yazının Devamını Oku

Daha canlı ve modern

Bu haftaki konuğumuz Hüsniye İşler, uzun zamandır kendinde bir değişiklik yapmadığını söyleyerek bize başvurdu. Yapılan işlemlere hiç itiraz etmeyen Hüsniye, günün sonunda yeni saç şekli ve rengiyle daha canlı ve modern görünüyordu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87.

Hüsniye’nin sırları

3 En çok burnunu beğeniyor.

Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.


Etiler MOS Hillside’dan Hatice Bozkurt, Hüsniye’nin gözlerini irileştirdi ve elmacık kemiği oluşturdu. Yavruağzı tonlarında yaptığı makyajı parlatıcıyla tamamladı.

Hüsniye’nin çiçekli eteğini ve yavruağzı üstünü Büyük Beşiktaş Çarşısı’ndaki Bessamo Butik’ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo’-nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’-dan

Murat Kayabaşı, aralarda birkaç balyaj bırakarak Hüsniye’-nin saçlarını çikolata kahveye boyadı. Genç ve modern bir kesim yaptı.

NelerYAPMALI yapmamalı

3 Canlı renk üstler giymeli.

Koyu renk üstler giymemeli.3 Koyu renk saçlar kullanmalı.

Çok uzun saçlar kullanmamalı.3 Bakır rengi göz makyajı yapmalı.

Koyu renk göz makyajı yapmamalı.Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı (0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Kına gecesi hazırlığı

Bu haftaki konuğumuz Nurhan Batur, kına gecesi olduğunu söyleyerek bize başvurdu. Biz de onu köşemize konuk ettik ve kına gecesine hazırladık. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Nurhan’ın burnunu küçülttü ve elmacık kemiği oluşturdu. Gözleri ön plana çıkardı ve parlatıcıyla makyajı tamamladı.

Nurhan’ın sırları

3 En çok gözlerini beğeniyor.

Burnunu hiç beğenmiyor.


Nurhan Batur,

25 yaşında ve muhasebe alanında çalışıyor.


Nurhan’ın beyaz pantalonunu ve mavi tüniğini Büyük Beşiktaş Çarşısı’ndaki Bessamo Butik’ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo’nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’dan Murat Kayabaşı, Nurhan’ın isteği üzerine açık ve sık balyaj yaptı. Doğal sarı renk elde etmek için mevcut saç rengini iki ton kırdı. Akşam kına gecesi olduğu için dağınık bir topuz yaptı.

NelerYAPMALI

3 Tünik tarzı üstleri sık sık tercih etmeli.

Fazla kısa üstler tercih etmemeli.

Koyu renk saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.

Mavi ve yeşil tonlarında göz makyajı yapmalı.

Çok koyu renkte makyaj yapmamalı.


Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı

(0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Doğum sonrası sıra şimdi onda

Bu haftaki konuğumuz Bircan Altay, doğumdan sonra oğluyla ilgilenmekten, kendine vakit ayıramamaktan şikayetçiydi. Beraber geçirdiğimiz gün boyunca aklı oğlunda olsa da, aynadaki yeni görüntüsünü çok beğendi. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Bircan’ın sırları

En çok yüzünü beğeniyor.

Saçlarını hiç beğenmiyor.


Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Bircan’ın gözlerini irileştirdi, elmacık kemiği oluşturdu ve dudağını kalınlaştırdı. Giysisine uygun renkte parlatıcıyla makyajı tamamladı. Hillside MOS’tan Hatice Bozkurt da Bircan’a manikür ve tırnak tatoosu yaptı.

Bircan’ın pembe çiçekli eteğini ve pembe üstünü Koton’un Metrocity mağaza-sından seçtik.

Giysi seçiminde bize Esra Yıldırgan yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’-dan Mahmut Karataş, Bircan’ın saçlarını çok gür ve kabarık olduğu için kısa kesti. Saç rengi ona sert bir ifade verdiği için, birkaç tane kırmızı balyaj attı.

23 yaşındaki Bircan Altay, evli ve 11 aylık bir oğlu var.

NelerYAPMALI yapmamalı

3 Canlı renkte üstler giymeli.

Koyu renk üstler giymemeli.

Kısa saç kullanmalı.

Uzun saç kullanmamalı.

Pembe tonlarında göz makyajı yapmalı.

Kahve ve siyah tonlarında göz makyajı yapmamalı.


Koton Metrocity: (0212) 344 04 65

Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20
Yazının Devamını Oku

Hayalindeki saçlara kavuştu

Bu haftaki konuğumuz Berna Bay, saçları yandığı için saç rengini koyulaştırmış ve koyu renk saçlarından sıkılmıştı. Beraber geçirdiğimiz günün sonunda Berna’nın hem saç rengi açıldı, hem de arzuladığı gibi saçları uzadı! Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın.

Tel: (0212) 677 08 87

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Berna’nın suratını yuvarlak gölgelerle inceltti. Gözlerine giysi tonlarında buğulu bir makyaj yaptı. Dudakları parlatıcıyla renklendirdi. MOS Hillside’dan Hatice Bozkurt da Berna’ya manikür yaptı.

ÖNCE

Berna’nın sırları

3 En çok gözlerini beğeniyor.

Dudaklarını ve ayaklarını hiç beğenmiyor.


Berna Bay,

21 yaşında ve Sakarya Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü öğrencisi.


Berna’nın çiçekli jean eteğini ve pembe tonlarındaki üstünü Büyük Beşiktaş Çarşısı’ndaki Bessamo Butik’ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo’nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’-dan Kenan Gülseven, Berna’nın ana saç rengini üç ton kırdı ve önlere bigudi balyaj yaptı. Berna kendini uzun saçlı görmek istediği için çıtçıt postiş taktı.

NELER YAPMALI NELER YAPMAMALI

3 Mini etek giymeli.

Uzun etek giymemeli.


3 Çok kısa ya da çok uzun saçlar kullanmalı.

Çok koyu renk saçlar kullanmamalı.


3 Gözlere yoğun, dudaklara hafif makyaj yapmalı.

Mavi ve yeşil tonlarında göz makyajı yapmamalı.Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı: (0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside: (0212) 352 86 20

Yazının Devamını Oku

Tarz değiştirmek güzeldir

Bu haftaki konuğumuz Serpil Güzel, yoğun temposundan bir günlüğüne uzaklaşmak ve tarzını değiştirmek istiyordu. Saçını kestirmek konusunda çekimser davransa da, günün sonunda yeni görüntüsünden çok memnundu. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87


27 yaşındaki Serpil Güzel, özel bir şirkette reklam ve halkla ilişkiler sorumlusu. Evli ve bir kız çocuk annesi.

Serpil’in sırları

En çok gözlerini beğeniyor.

Burnunu hiç beğenmiyor.


Serpil Hanım’ın desenli jean pantalonunu ve turuncu üstünü Büyük Beşiktaş Çarşısı’ndaki Bessamo Butik’ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo’nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’dan Kenan Gülseven, Serpil Hanım’a bol katlı bir kesim uyguladı. Ana rengin üzerine bakır tonlarında krepe balyaj yaptı.

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Serpil Hanım’ın yuvarlak olan gözlerini badem göze çevirdi. Allıkla elmacık kemiğini belirginleştirdi. Saç ve ten rengine uygun rujla makyajı tamamladı. MOS Hillside’dan Hatice Bozkurt da Serpil Hanım’a manikür yaptı.

Neler yapmalı neler yapmamalı

Canlı renklerde üstler giymeli.

Koyu renk üstler giymemeli.

Saçına bakır gölgeler yaptırmalı.

Açık sarı röfle yaptırmamalı.

Canlı renkte rujlar kullanmalı.

Göz makyajında kahve ve siyah gibi koyu renkleri kullanmamalı.

Yazının Devamını Oku

Özel kutlama için hazırlık

<B>Bu haftaki konuğumuz Fatma Cömert İridağ, evlilik yıldönümlerinde eşini şaşırtmak istiyordu. Beraber geçirdiğimiz günün sonunda kutlama için hazırdı. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Fatma’nın sırları

En çok gözlerini beğeniyor.

Bacaklarını hiç beğenmiyor.


35 yaşındaki Fatma Cömert İridağ, evli ve iki çocuk annesi.

Etiler MOS Hillside’dan makyöz Ebru Takım, Fatma Hanım’ın hafif düşük olan gözkapaklarını yukarıya kaldırdı ve elmacık kemiği oluşturdu. Yeşil ve pembe tonlarında göz makyajı yaptı.

Fatma Hanım’ın askılı desenli üstünü ve jean pantalonunu Büyük Beşiktaş Çarşısı’ndaki Bessamo Butik’ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo’nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside’-dan Mahmut Karataş, Fatma Hanım’ın dip boyasını yaptı ve saçlarının parlak gözükmesi için dore renk geçti. Evlilik yıldönümü kutlama-sına gideceği için topuz yaptı.

Bessamo Büyük Beşiktaş Çarşısı

(0212) 227 09 64

Etiler MOS Hillside

(0212) 352 86 20Neler yapmalı neler yapmamalı

Spor giysiler giymeli.

Klasik giysiler giymemeli.

Altın sarı ya da bronz kahve renklerde saçlar kullanmalı.

Yorgun bir ifade vereceği için küllü ya da koyu renk saçlar kullanmamalı.


Pembe, yeşil tonlarında göz makyajı yapmalı.

Koyu renk göz makyajı yapmamalı.

Yazının Devamını Oku