EKSTRA
MENÜ

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Yalova Valisi Selim Cebiroğlu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 149 Yalova Valisi Selim Cebiroğlu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu Haberleri

Cem Yılmaz valiye hakaretten beraat etti

Cem Yılmaz 'valiye hakaret'ten beraat etti

Komedyen Cem Yılmaz, eski Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'na sosyal paylaşım hesabından hakaret ettiği iddiasıyla hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle açılan davada beraat etti.

23.11.2016Gündem
Kim neden gitti

Kim neden gitti?

Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aralarında krize neden olduğu iddia edilen Valiler Kararnamesi yayımlandı. 22 vali merkeze alındı, 24 ile yeni vali atandı, 26 ilin valisi ise kendi aralarında yer değiştirdi. İşte o kararnamenin şifreleri:

1.06.2016Gündem
Cumhuriyet tarihinin 4ncü kadın valisi Tuğba Yılmaz

Cumhuriyet tarihinin 4'ncü kadın valisi Tuğba Yılmaz

RESMİ Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Ankara’nın Akyurt İlçesi Kaymakamlığı’ndan Yalova Valiliği’ne atanan Tuğba Yılmaz, Türkiye’nin 4’üncü, Yalova’nın da 2’nci kadın valisi oldu. Aynı kararname ile Yalova Valisi Selim Cebiroğlu ise merkeze alındı.

1.06.2016Gündem
Cem Yılmaz hakaret davasında ilk duruşmaya katılmadı

Cem Yılmaz hakaret davasında ilk duruşmaya katılmadı

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu'nun, sosyal paylaşım hesabından kendisine hakaret ettiği iddiasıyla komedyen Cem Yılmaz hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle açtığı davanın, ilk duruşması yapıldı. Cem Yılmaz duruşmaya katılmadı. Yılmaz'ın avukatı, "Müvekkilim basında öğrendiği kadarıyla bir eleştiri yapmıştır. Bunu komedyen, sanatçı kişiliğiyle yapmıştır" diye konuştu.

11.04.2016Gündem
Yalova’da Türk Bayraklı işkence iddiasına ikinci soruşturma

Yalova’da 'Türk Bayraklı işkence' iddiasına ikinci soruşturma

YALOVA’da Meslek Yüksekokulu öğrencisi Diyarbakırlı R.E.’nin Çınarcık’taki evine gelen aynı okul öğrencisi 6 kız tarafından dövülüp, elinde Türk Bayrağı ve alnına rujla T.C. yazılı fotoğrafının çekilerek sosyal medyada yayınlanması geniş yankı uyandırdı. Psikolojisinin bozulduğunu söyleyen R.E. rapor alıp Çınarcık’tan ayrılırken, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu olayla ilgili yeni bir soruşturma açıldığını söyledi.

12.03.2016Gündem
Valiyi istifaya davet eden öğretmen açığa alındı

Valiyi istifaya davet eden öğretmen açığa alındı

Yalova'da, Vali Selim Cebiroğlu tarafından sınıftan kovulduktan sonra kalp krizi geçirip ölen meslektaşları için eylem yapan İrfan Kayaş hakkında, "Onurlu insanlar bir halat için bile intihar ediyor, sen hala istifa etmiyorsun" yazılı pankartı alana koyduğu için dava açıldı. Kayaş, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle, "Görevinde bulunmasında sakıncalar olduğu" iddiasıyla üç ay süreyle açığa alındı.

12.03.2016Gündem
Cem Yılmaz davası sosyal medyayı salladı

'Cem Yılmaz davası' sosyal medyayı salladı

Öğretmen Halil Serkan Öz’ün ölümü üzerine Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’na Twitter’dan hakaret ettiği gerekçesiyle, Cem Yılmaz’a iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Savunmasında 'Hakaret etmedim, eleştiri hakkımı kullandım" diyen Cem Yılmaz'a sosyal medyadan destek yağdı.

19.01.2016Magazin
Vali Cebiroğlu: Cem Yılmaz hakkında tazminat davası da açabilirim

Vali Cebiroğlu: 'Cem Yılmaz hakkında tazminat davası da açabilirim'

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Twitter üzerinden kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında suç duyurusunda bulunduğu komedyen Cem Yılmaz hakkında, tazminat davası da açmayı düşündüğünü söyledi.

18.01.2016Magazin
Cem Yılmaz’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor

Cem Yılmaz’ın iki yıla kadar hapsi isteniyor

Öğretmen Halil Serkan Öz’ün ölümü üzerine Yalova Valisi Selim Cebiroğlu’na Twitter’dan hakaret ettiği gerekçesiyle, Cem Yılmaz’a iki yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

18.01.2016Magazin
17 Ağustosta acılar bir kez daha yenilendi

17 Ağustos'ta acılar bir kez daha yenilendi

17 Ağustos Marmara Depremi'nin yıldönümünde Kocaeli'nin Gölcük ve Yalova'da anma törenleri düzenlendi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, "Biz depremi 16 yıl önce yaşadığımızda büyük bir bedel ödedik. Ağır bir fatura karşımız çıktı. Çünkü hazırlıksız idik. Depremi hiçte hazırlıklı olarak karşılamadık. Deprem bilinciyle bütünleşmemiştik, o nedenle faturası ağır oldu." diye konuştu.

17.08.2015Gündem
Yalovalılar depreme kurban verdikleri yakınları için dua ettiler

Yalovalılar depreme kurban verdikleri yakınları için dua ettiler

YALOVA’da 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminin 16’ncı yıldönümü nedeniyle anma töreni düzenlendi. Törende depremde ölenler dualarla anıldı.

17.08.2015Gündem
Valinin kıyafet eleştirisine eğitim sendikalarından tepki

Valinin kıyafet eleştirisine eğitim sendikalarından tepki

Samsun Valisi İbrahim Şahin katıldığı bir toplantıda öğretmenlerin okulda giydiği kılık kıyafetlerle ilgili ‘kahvehane’ örneği vererek uyarıda bulunmasına, eğitim sendikaları tepki gösterdi. Eğitim sendikaları Vali Şahin’in açıklamalarının geçtiğimiz nisan ayında Yalova Valisi’nin kılık kıyafet eleştirisinin ardından düzenlenen protesto eyleminde kalp krizi geçirerek ölen öğretmen Halil Serkan Öz olayını hatırlattığını belirtti.

14.08.2015Eğitim