EKSTRA
MENÜ

Steam Kış İndirimleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 haberi bulunmuştur.

Steam Kış İndirimleri Haberleri

Steam kış indirimleri başladı İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam kış indirimleri başladı! İşte fiyatı düşen oyunlar

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam, kış indirimleriyle oyuncuların ilgisini bir süre üzerinde tutacak gibi görünüyor. Peki Steam kış indirimleri kapsamında oyun fiyatları ne oldu?

20.12.2019Teknoloji
Steam kış indirimleri: Oyun fiyatları öyle bir düştü ki...

Steam kış indirimleri: Oyun fiyatları öyle bir düştü ki...

Steam kış indirimleri başladı, oyun fiyatları yüzde 70'e varan oranlarda düştü. İşte fiyatı cepleri yakarken bir günde 'dibe vuran' popüler oyunlar...

24.12.2018Teknoloji
Steam kış indirimleri: Fiyatlar öyle bir düştü ki...

Steam kış indirimleri: Fiyatlar öyle bir düştü ki...

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de indirimler aldı başını gitti. Steam kış indirimleri kapsamında yüzde 70'e varan oranlarda oyun fiyatları aşağı çekilirken, oyuncular da bunu fırsat bilip bilgisayarlarına bu oyunları indirmeye başladılar bile! Peki Steam kış indirimleri ile birlikte en çok hangi oyunların fiyatları düştü?

24.12.2018Teknoloji

LEGO The Lord of the Rings oyunu bedava oldu

Steam kış indirimleri henüz başlamışken, bazı oyunlar da tamamen bedava dağıtılmaya başladı. Onlardan biri de LEGO The Lord of the Rings oyunu oldu.

21.12.2018Teknoloji
Steam kış indirimleri başladı İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam kış indirimleri başladı! İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam kış indirimleri bugün itibariyle başladı. Valve'ın dev oyun platformu Steam'in yılın belirli günlerinde oyun fiyatlarında ciddi indirimlere gittiği bilinirken, Steam kış indirimleri kapsamında bakın hangi oyunlar hangi fiyat etiketiyle satılmaya başladı?

21.12.2018Teknoloji
Çılgın Steam kış indirimleri başlıyor

Çılgın Steam kış indirimleri başlıyor!

Popüler oyun platformu Steam'de kış indirimleri başlıyor. Oyuncuların merakla beklediği büyük indirimin tarihi belli oldu.

19.12.2018Teknoloji
Steam indirim tarihleri belli oldu

Steam indirim tarihleri belli oldu

Steam indirim tarihleri sızıntılarıyla bilinen Kotaku, yeni indirimlerin ne zaman yapılacağını açıkladı.

24.10.2018Teknoloji
31 TLye satılan oyun kısa süre ücretsiz oldu

31 TL'ye satılan oyun kısa süre ücretsiz oldu

Steam platformu üzerinden 31 TL karşılığında satılan The Red Solstice, Humble Bundle'da ücretsiz oldu.

18.01.2018Teknoloji
Resident Evıl 7 indirime girdi

Resident Evıl 7 indirime girdi

Hikaye olarak bir düşüşe geçen ve aynı düşüşü satışlarda da yaşayan Resident Evil serisi, Resident Evil 7 ile geri dönmeyi planlıyordu. Ama yılbaşı indirimlerine rağmen Resident Evil 7'nin satışları istenildiği gibi gitmedi. Bu yüzden kalıcı olarak büyük bir indirime gidildi.

3.01.2018Teknoloji
Steam Kış İndirimlerinde fiyatı en çok düşen oyunlar

Steam Kış İndirimleri'nde fiyatı en çok düşen oyunlar!

Steam, geçtiğimiz günlerde Steam Kış İndirimleri'ne başlamıştı. Ayrıca firma, Black Friday yani Kara Cuma indirimlerinde de %90'lara varan indirimlerle gündeme gelmişti. Peki Steam Kış İndirimleri'nde fiyatı en çok düşen oyunlar neler?

29.12.2017Teknoloji
Steam Kış indirimleri devam ediyor

Steam Kış indirimleri devam ediyor

Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olan Steam’de, kış indirimleri etkinliği devam ediyor. Etkinlik kapsamında birçok oyun indirime girdi. İşte o oyunlar…

27.12.2017Teknoloji
Steam kış indirimleri başladı

Steam kış indirimleri başladı

Dünyadaki en büyük oyun platformlarından biri olan Steam’de kış indirimleri başladı. İşte bu indirimler kapsamında 10 liradan daha ucuza alabileceğiniz 15 oyun.

26.12.2017Teknoloji
Steam Kış İndirimleri ne zamana kadar devam edecek İşte indirimli oyunlar

Steam Kış İndirimleri ne zamana kadar devam edecek? İşte indirimli oyunlar

Steam, kış indirimlerini başlattı ve kullanıcılara birçok oyun uygun fiyatla sunuldu. Humble Bundle, GoG ve Uplay gibi dağıtıcı firmaların oyunlar için sunduğu kampanyalar sonrası Valve'da, her yıl düzenledikleri uygun fiyatla oyun sunma işlemlerine başladı.

22.12.2017Teknoloji
Steam yılbaşı (kış) indirimleri için son gün ne zaman Steam indirimli oyunları hangileri

Steam yılbaşı (kış) indirimleri için son gün ne zaman? Steam indirimli oyunları hangileri?

Steam oyunlarında kış indirimleri 21 Aralık itibariyle başladı.Başlayan kış indirimleriyle birlikte başta popüler ve yeni çıkan oyunlar da olmak üzere birçok oyunda yüksek indirim oranları uygulandı. Peki Steam yılbaşı (kış) indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimli oyunları hangileri?

21.12.2017Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman haziranın kaçında başlayacak

Steam yaz indirimleri ne zaman haziranın kaçında başlayacak?

Popüler oyun platformu Steam’in geleneksel yaz indirimi için geri sayım devam ediyor. Steam'ın her yıl düzenli olarak yaptığı yaz indirimleri, özellikle tatile giren öğrenciler tarafından ilgi görüyor. Çok satan oyunları uygun fiyata almak isteyen teknolojiseverler fırsatları değerlendirmeye çalışacak. Peki, 2020 Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak? İşte Steam yaz indirimleri başlama tarihi…

23.06.2020Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Steam, yılın belli dönemlerinde yaptığı indirimlerle oyun tutkunlarının gündeminde kalmaya devam ediyor. Steam indirimleriyle oyun fiyatları aşağı çekilirken, oyuncular ise uzun süredir bekledikleri oyunları düşük fiyattan satın almanın keyfini çıkarıyor. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

8.06.2020Teknoloji
Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli

Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli?

PC oyunu tutkunlarının gözdesi Steam’in yıl içerisinde yapacağı indirim tarihlerinin sızması ardından Halloween indirimleri 28 Ekim 2019 itibariyle başladı. Peki, Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli?

28.10.2019Teknoloji
Assassins Creed serisinin mimarı oyun fiyatlarını indirdi

Assassin's Creed serisinin mimarı oyun fiyatlarını indirdi

Steam ve Epic Games gibi dev oyun platformları, zaman zaman oyunları ücretsiz dağıtırken, bazı zamanlar da kayda değer indirim yapıyor. Steam yaz ve kış indirimleri bunun en somut örneği. Assassin's Creed başta olmak üzere ünlü pek çok oyunun arkasındaki isim olan Ubisoft ise kendi oyun mağazası Ubisoft Store'da oyun fiyatlarında indirime gitmeye karar verdi.

20.08.2019Teknoloji
Steam indirim kampanyası ne zamana kadar devam edecek

Steam indirim kampanyası ne zamana kadar devam edecek?

Oyun meraklılarının heyecanla beklediği Steam yaz indirimleri başladı. Sosyal medyada indirimlerle ilgili açıklama yapılmasının ardından, oyun tutkunları Steam indirimlerinin ne zamana kadar devam edeceğini merak edip, konuya dair araştırmalarına başladı. Peki, Steam indirim kampanyası ne zamana kadar devam edecek?

25.06.2019Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman

Steam yaz indirimleri ne zaman?

Steam kullanıcılarının merakla beklediği yaz indirimleri yaklaşıyor. PC oyuncularının her yıl en çok beklediği tarihlerden biri olan Steam yaz indirimleriyle birlikte pek çok oyunun fiyatında ciddi oranlarda düşüşler olacak. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman?

18.06.2019Teknoloji