EKSTRA
MENÜ

Steam İndirimleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 88 haberi bulunmuştur.

Steam İndirimleri Haberleri

Steam indirimleri Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) ne zaman İşte indirimlerin başlayacağı tarih

Steam indirimleri Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) ne zaman? İşte indirimlerin başlayacağı tarih

Dünyaca ünlü oyun devi Steam yılın belli dönemlerinde sunduğu kampanyalarla müşterilerini mutlu ediyor. Popüler dijital oyun platformu Steam'in bu yılki indirim tarihlerinden biri belli oldu. Peki, Steam indirimleri ne zaman?Steam'in yeni kampanyası Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) adı altında yapılacak. Peki, Steam indirimleri Golden Week Sale (Altın Hafta İndirimleri) ne zaman?

26.04.2021Teknoloji
Steam indirimleri ne zaman 2021 Steam indirimleri hakkında bilgiler

Steam indirimleri ne zaman? 2021 Steam indirimleri hakkında bilgiler

Her yıl belirli dönemlerde yaptığı indirimlerle dikkatleri üzerine çeken online oyun platformu Steam, 2021 yılının ilk indirim dönemi ile beklenmeye başlandı. Steam indirimleri ne zaman yapılacak sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan pek çok oyunsever, sosyal medyada ortaya atılan iddiaların aslını sorgulamaya başladı. İşte, 2021 Steam indirimleri hakkında bazı bilgiler

11.02.2021Teknoloji
Steam Black Friday indirimleri başladı

Steam Black Friday indirimleri başladı

Yıl içinde pek çok kez indirim kampanyaları düzenleyen Steam, bu kez Black Friday özelinde oyun fiyatlarında indirime gitti.

26.11.2020 Teknoloji
Steam indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Dünyanın en büyük dijital oyun platformu olan Steam'de yeni bir indirim dalgası başladı. Bandai Namco imzalı oyunlarda önemli oranda indirim yapıldı, bakın hangi oyun ne fiyattan satılmaya başladı?

22.06.2020Teknoloji
Steamde büyük indirim: Doom Eternalın fiyatı yarı yarıya düştü

Steam'de büyük indirim: Doom Eternal'ın fiyatı yarı yarıya düştü

Steam indirimleri kapsamında bazı oyunların fiyatlarında önemli oranlarda indirime gidiliyor. Özellikle kampanya dönemlerinde fiyatları ciddi oranda düşüren Steam'in son sürprizi ise uzun süredir beklenen Doom Eternal isimli oyun oldu. Henüz satışa çıkmayan; ancak 349 TL'den satışa sunulması beklenen oyunun indirimli fiyatı bakın ne oldu?

28.02.2020Teknoloji
Steam indirimleri: Hangi popüler oyunların fiyatı düştü

Steam indirimleri: Hangi popüler oyunların fiyatı düştü?

Dünyanın en büyük dijital oyun mağazası Steam, yılın belli dönemlerinde yaptığı indirimlerle oyuncuların ilgisini üzerinde toplamayı başarıyor. Bu kapsamda yapılan son indirim dalgasında bakın hangi oyunların fiyatları düştü?

17.02.2020Teknoloji
Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli

Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli?

PC oyunu tutkunlarının gözdesi Steam’in yıl içerisinde yapacağı indirim tarihlerinin sızması ardından Halloween indirimleri 28 Ekim 2019 itibariyle başladı. Peki, Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimleri hangi oyunlarda geçerli?

28.10.2019Teknoloji
Steam indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Dünyanın önde gelen oyun platformlarından Steam, her zaman olduğu gibi yine oyun fiyatlarında indirime gitti. İşte mutlaka göz atmanız gereken indirimdeki o oyunlar...

25.10.2019Teknoloji
Steam yaz indirimleri öncesi oyunculara kötü haber

Steam yaz indirimleri öncesi oyunculara kötü haber

Steam indirimleri 25 Haziran tarihi itibarıyla başlıyor. Pek çok oyunda büyük indirimlerin yapılması beklenirken, diğer yandan Ubuntu Linux kullanıcıları için kötü bir haber geldi.

25.06.2019Teknoloji
Steam indirimleri öncesi bir oyun bedava oldu

Steam indirimleri öncesi bir oyun bedava oldu

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de 6 TL'ye satılan bir oyun bugün itibariyle ücretsiz oldu.

12.03.2019Teknoloji
Steam indirimleri başladı Oyun fiyatları fena düştü

Steam indirimleri başladı! Oyun fiyatları fena düştü

Dünyanın bir numaralı dijital oyun platformu olan Steam, yine indirimleriyle gündemde. 11 Şubat tarihine kadar sürecek olan Steam indirimleri ile bakın düşen fiyatıyla dikkat çeken oyunlar hangileri?

5.02.2019Teknoloji
Steam indirimlerinde son perde: Bedava oldu

Steam indirimlerinde son perde: Bedava oldu!

Steam indirimleri ile birlikte pek çok oyunun fiyatlarında ciddi indirimlere zaman zaman gidiliyor; ancak bu kez Steam'de bedava olan bir oyundan bahsedeceğiz.

14.12.2018Teknoloji
Steam indirimlerinde son nokta: Tamamen bedava oldu

Steam indirimlerinde son nokta: Tamamen bedava oldu!

Sık sık indirime giren oyunlarıyla takipçilerinin yakın markajında olan dünyanın en büyük oyun platformlarından Steam'de 105 TL'ye satılan bir oyun sessiz sedasız bedava oldu.

7.12.2018Teknoloji
Steam indirimleri ile fiyatı dibe vuran müthiş oyunlar

Steam indirimleri ile fiyatı 'dibe vuran' müthiş oyunlar

Steam indirimleri tam gaz devam ediyor; bazı oyunlar var ki fiyatları yüzde 70 oranında indi. İşte en çok indirim alan müthiş oyunlar...

3.12.2018Teknoloji
Steam sonbahar indirimlerinde öne çıkan oyunlar

Steam sonbahar indirimlerinde öne çıkan oyunlar

Steam sonbahar indirimleri başladı; pek çok oyunun fiyatında ciddi indirimler yapıldı. Peki Steam indirimlerinde en dikkat çeken oyunlar ve indirim oranları neler?

26.11.2018Teknoloji
Steam sonbahar indirimler başladı, fiyatlar fena düştü

Steam sonbahar indirimler başladı, fiyatlar fena düştü!

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de sonbahar indirimleri başladı. Oyun fiyatlarında ciddi bir düşüş dikkat çekerken bakın hangi oyun hangi fiyattan satılmaya başladı?

22.11.2018Teknoloji
Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde dikkat çeken 10 oyun

Steam Cadılar Bayramı indirimlerinde dikkat çeken 10 oyun

Steam'de Cadılar Bayramı indirimi başladı; oyun fiyatlarında ciddi bir düşüş gözlemlendi. İşte Steam'de indirim sonrası fiyatı fazlasıyla düşen o 10 oyun...

31.10.2018Teknoloji
Steam indirimleri başladı Fiyatlar büyük oranda düştü...

Steam indirimleri başladı! Fiyatlar büyük oranda düştü...

Steam'de Cadılar Bayramı'na özel indirimler bugün itibariyle başladı. Peki yapılan indirimler fiyatları ne kadar indirebildi?

30.10.2018Teknoloji
Steam yaz indirimine giren oyunlar ve yeni fiyatları

Steam yaz indirimine giren oyunlar ve yeni fiyatları

Steam'in 2018 yaz indirimleri ne zaman başlayacak? Steam yaz indirimleri nihayet bugün resmen başladı. Bu indirim döneminde Steam'de satılan pek çok oyunun fiyatlarında önemli indirimler yapıldı. Hatta daha yazımızın başında müjdeyi verelim: Popüler oyun PUBG dahi ilk kez indirime yine Steam yaz indirimleri sürecinde giriyor ve fiyatında ciddi bir düşüş söz konusu. İşte Steam yaz indirimleri ve oyunların yeni fiyatları...

22.06.2018Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Okullar kapandı, öğrenciler yaz tatiline giriş yaptı. Elbette şimdi tatili nasıl değerlendireceğini düşünenlerin azımsanmayacak bir kısmı vaktinin bir bölümünü oyun oynayarak geçirmek istiyor. Ancak oyunların pek çoğu cepleri yakıyor ve ucuza oyun bulmak için gerçekten de sıkı bir şekilde takip etmek gerekiyor. Bu anlamda Steam yaz indirimleri her sene olduğu gibi bu yıl da dört gözle bekleniyor. Peki oyun fiyatlarının yüzde 80'e varan oranlarla düştüğü Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

18.06.2018Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

Oyuncuların sıkı bir şekilde takip ettikleri Steam indirimleri için önemli bir gelişme yaşandı. Steam yaz indirimi tarihi belli oldu; yapılacak bu indirimle birlikte Steam oyun kütüphanesinde satışta olan pek çok oyunda yüzde 80'lere varan indirim uygulanıyor. Peki Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

10.05.2018Teknoloji
Steam kış indirimleri başladı

Steam kış indirimleri başladı

Dünyadaki en büyük oyun platformlarından biri olan Steam’de kış indirimleri başladı. İşte bu indirimler kapsamında 10 liradan daha ucuza alabileceğiniz 15 oyun.

26.12.2017Teknoloji
Steam yılbaşı (kış) indirimleri için son gün ne zaman Steam indirimli oyunları hangileri

Steam yılbaşı (kış) indirimleri için son gün ne zaman? Steam indirimli oyunları hangileri?

Steam oyunlarında kış indirimleri 21 Aralık itibariyle başladı.Başlayan kış indirimleriyle birlikte başta popüler ve yeni çıkan oyunlar da olmak üzere birçok oyunda yüksek indirim oranları uygulandı. Peki Steam yılbaşı (kış) indirimleri ne zamana kadar devam edecek? Steam indirimli oyunları hangileri?

21.12.2017Teknoloji
Black Friday nedir 2017 Kara Cuma indirimleri ne zamana kadar devam edecek

Black Friday nedir? 2017 Kara Cuma indirimleri ne zamana kadar devam edecek?

Son günlerde her yerde görülen Black Friday etiketleri bazı vatandaşların kafasında soru işareti bıraktı. Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma gününü ifaden Black Friday bir diğer adıyla Kara Cuma'da mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Peki Black Friday nedir? Kara Cuma indirimleri ne zamana kadar devam edecek?

23.11.2017Teknoloji
Black Friday Steam oyun fiyatlarını ciddi oranda düşürdü

Black Friday Steam oyun fiyatlarını ciddi oranda düşürdü

Black Friday indirimleri Steam oyun fiyatlarını ciddi oranda düşürdü. Her yıl olduğu gibi yine Black Friday’in hemen öncesinde müthiş bir indirim dönemi oyuncuları bekliyor. Peki oyunseverlerin merakla takip ettiği Steam indirimleri ne zamana kadar devam edecek?

23.11.2017Teknoloji
Steam indirimleri: Fiyatlar fena düştü

Steam indirimleri: Fiyatlar fena düştü!

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de indirimlerin ardı arkası kesilmiyor! Yepyeni oyunlar indirime girerken, Steam'da oyun fiyatlarındaki düşüş oldukça dikkat çekici. Peki hangi oyunlar hangi oranda indirimde? İşte Steam indirimlerinde son durum...

8.11.2017Teknoloji
Steam indirimleri başlıyor İşte o tarih

Steam indirimleri başlıyor! İşte o tarih

Steam'in merakla beklenen ve yüzlerce Oyunun indirime girdiği yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri ortaya çıktı. İşte Steam'in yaz indirimlerinin başlayacağı tarih.

20.06.2017Teknoloji
İki PlayStation oyunu ücretsiz oldu

İki PlayStation oyunu ücretsiz oldu!

Sony, PlayStation Plus abonelerine özel Haziran ayından itibaren geçerli olmak üzere Killing Floor 2 ve Life is Strange isimli popüler oyunları tamamen ücretsiz yaptı.

1.06.2017Teknoloji
Crazy Taxi telefonlar için artık bedava

Crazy Taxi telefonlar için artık bedava!

Sega’nın ilk olarak 1999'da atariler için piyasaya sürdüğü Crazy Taxi adlı efsane oyun, iOS ve Android platformları için ücretsiz oldu.

30.05.2017Teknoloji
Steam indirimleri geldi: Oyunlar fena ucuzladı

Steam indirimleri geldi: Oyunlar fena ucuzladı!

Steam platformunda yaz günleri yaklaştıkça oyun fiyatları da düşmeye başladı. Peki Steam'de hangi oyunlar hangi oranda indirim aldı? İşte Steam üzerinden indirimli fiyatlardan satın alabileceğiniz oyunların listesi...

26.05.2017Teknoloji
Black Friday indirimleri ne zaman kadar sürecek İşte Kara Cuma indirimleri

Black Friday indirimleri ne zaman kadar sürecek? İşte Kara Cuma indirimleri

Black Friday günlerinin başlamasıyla birlikte birçok üründe uzun zamandır beklenilen indirimler geldi. Ülkemizde Kara Cuma olarak anılan indirim günleri boyunca başta Steam olmak üzere pek çok oyun normalden çok daha uygun fiyatlarla alınabilecek. Peki, Black Friday indirimleri ne zaman kadar sürecek? İşte Kara Cuma indirim tarihleri!

25.11.2016Teknoloji
Bedava oyun Steamde rekor getirdi

Bedava oyun Steam'de rekor getirdi!

Bedava dağıtılan tek bir oyun, bakın internette her şeyi, nasıl değiştiriyor.

31.12.2013Teknoloji
Nisan ayında oyunlarla ilgili 1,1 milyon web saldırısı yapıldı

Nisan ayında oyunlarla ilgili 1,1 milyon web saldırısı yapıldı

Nisan 2021'de dünya genelinde oyunlarla ilgili 1,1 milyon web saldırısı oldu.

8.07.2021Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor Steam yaz indirim tarihleri belli oldu

Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor? Steam yaz indirim tarihleri belli oldu

Steam yaz indirim tarihleri belli oldu. Dünyaca ünlü oyun platformu Steam'in gelenekselleşen yaz indirimlerinin başlayacağı ve biteceği tarih sızdı. 2 hafta boyunca sürecek olan bu indirim döneminde de birçok oyunun yüzde 80 ile yüzde 90 arasında indirimlerle satışa sunulması bekleniyor. Oyunseverler bir süredir tarih bilgisini araştırıyordu. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor?

25.06.2021Teknoloji
Black Friday nedir İndirim günleri nasıl başladı

Black Friday nedir? İndirim günleri nasıl başladı?

Bugün, dünya çapında pek çok marka ve firmanın indirim yaptığı, müşterilerin indirimlerden faydalanabilmek için mağazalarda izdiham yarattığı gün olan Black Friday (Kara Cuma). Bu gün Türkiye'deki şirketler tarafından da "Efsane Cuma", "Müthiş Cuma", "Güldüren Cuma" gibi çeşitli isimlerle pazarlanıyor. Peki bu gelenek nasıl başladı? Ekonomiye etkileri ne?

27.11.2020Teknoloji
Steam yaz indirimleri bitti mi, saat kaçta bitiyor

Steam yaz indirimleri bitti mi, saat kaçta bitiyor?

Steam yaz indirimleri oyun tutkunlarının gündeminde yer alıyor. 25 Haziran itibariyle başlayan 'Yaz İndirimleri' kapsamında yüzlerce oyunun fiyatında yüzde 80'e varan indirimler yapıldı. Steam Yaz İndirimleri her yıl olduğu gibi bu yıl 2 hafta boyunca devam etti. Peki, Steam yaz indirimleri bitti mi, saat kaçta bitiyor? İşte, ayrıntılar.

9.07.2020Teknoloji
Destiny 2 için NVIDIA Highlights desteği duyuruldu

Destiny 2 için NVIDIA Highlights desteği duyuruldu

NVIDIA, her hafta yayınladığı “GeForce NOW’da bu hafta” güncellemesinin yanında NVIDIA Freestyle oyun filtreleri desteği de dahil 3 güncellemeyi paylaştı.

3.07.2020Teknoloji
2020 Steam yaz indirim başladı - Steamin hangi oyunları indirime girdi İşte fiyatlarıyla Steamin indirimli oyunları

2020 Steam yaz indirim başladı - Steam'in hangi oyunları indirime girdi? İşte fiyatlarıyla Steam'in indirimli oyunları

Steam yaz indirimleri de en az Black Friday indirimleri kadar heyecanla bekleniyordu. Birçok oyunda ciddi indirimler gerçekleştiren Steam, yaz indirimlerini belirli bir tarihe kadar sürdürecek. Steam yaz indirimleri kapsamında pek çok oyunun fiyatında yüzde 80'e varan indirimler yapıldı. Peki, Steam'in hangi oyunları indirime girdi? İşte fiyatlarıyla Steam'in indirimli oyunları

26.06.2020Teknoloji
Steam yaz indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam yaz indirimleri başladı: İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam yaz indirimleri başladı; kısa sürecek bu indirim kampanyası kapsamında pek çok oyunun fiyatında önemli oranlarda indirim yapıldı. İşte Steam yaz indirimleri kapsamında son fiyatıyla dikkat çeken oyunlar...

26.06.2020Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman haziranın kaçında başlayacak

Steam yaz indirimleri ne zaman haziranın kaçında başlayacak?

Popüler oyun platformu Steam’in geleneksel yaz indirimi için geri sayım devam ediyor. Steam'ın her yıl düzenli olarak yaptığı yaz indirimleri, özellikle tatile giren öğrenciler tarafından ilgi görüyor. Çok satan oyunları uygun fiyata almak isteyen teknolojiseverler fırsatları değerlendirmeye çalışacak. Peki, 2020 Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak? İşte Steam yaz indirimleri başlama tarihi…

23.06.2020Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak

Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Steam, yılın belli dönemlerinde yaptığı indirimlerle oyun tutkunlarının gündeminde kalmaya devam ediyor. Steam indirimleriyle oyun fiyatları aşağı çekilirken, oyuncular ise uzun süredir bekledikleri oyunları düşük fiyattan satın almanın keyfini çıkarıyor. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak?

8.06.2020Teknoloji
GTA 5 herkese ücretsiz oldu, sunucular çöktü

GTA 5 herkese ücretsiz oldu, sunucular çöktü

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan GTA 5, satışa çıktığı günden bu yana oyunculardan büyük ilgi görüyor. Son olarak Epic Games'in 150 TL'ye satılan oyunu bedava dağıtmaya başlamasıyla adı yeniden gündeme gelen oyun, gördüğü yoğun ilgiden dolayı sunucuların da çökmesine yol açtı.

18.05.2020Evdehayat
Steam kış indirimleri başladı İşte fiyatı düşen oyunlar

Steam kış indirimleri başladı! İşte fiyatı düşen oyunlar

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam, kış indirimleriyle oyuncuların ilgisini bir süre üzerinde tutacak gibi görünüyor. Peki Steam kış indirimleri kapsamında oyun fiyatları ne oldu?

20.12.2019Teknoloji
Black Friday: Büyük indirim günü nasıl ortaya çıktı

Black Friday: Büyük indirim günü nasıl ortaya çıktı?

Bugün, dünya çapında pek çok marka ve firmanın indirim yaptığı, müşterilerin indirimlerden faydalanabilmek için mağazalarda izdiham yarattığı gün olan Black Friday (Kara Cuma), ya da Türkiye'deki adıyla "Efsane Cuma".

29.11.2019Teknoloji
Steamde 10 TLnin altına satın alınabilecek oyunlar

Steam'de 10 TL'nin altına satın alınabilecek oyunlar

Valve'ın popüler oyun platformu Steam'de sonbahar indirimleri başladı. İndirim kapmasında birçok oyunun fiyatında önemli düşüşler yaşanırken, bazı iyi oyunların fiyatları 10 TL'nin bile altına düştü.

29.11.2019Teknoloji
Steam sonbahar indirimleri başladı İşte Steamde fiyatı düşen oyunlar

Steam sonbahar indirimleri başladı! İşte Steam'de fiyatı düşen oyunlar

Dünyanın en büyük oyun mağazası Steam, sonbahar indirimleri kapsamında oyun fiyatlarını aşağı çekti. Steam sonbahar indirimleri içerisinde GTA V'ten Gears V'e, Resident Evil 2'den Dark Souls 3'e birçok oyun indirimli fiyattan satışa sunuldu. İşte, Steam'de indirime giren oyunlar...

27.11.2019Teknoloji
Assassins Creed serisinin mimarı oyun fiyatlarını indirdi

Assassin's Creed serisinin mimarı oyun fiyatlarını indirdi

Steam ve Epic Games gibi dev oyun platformları, zaman zaman oyunları ücretsiz dağıtırken, bazı zamanlar da kayda değer indirim yapıyor. Steam yaz ve kış indirimleri bunun en somut örneği. Assassin's Creed başta olmak üzere ünlü pek çok oyunun arkasındaki isim olan Ubisoft ise kendi oyun mağazası Ubisoft Store'da oyun fiyatlarında indirime gitmeye karar verdi.

20.08.2019Teknoloji
Steam yaz indirimleri ne zaman bitiyor İşte dikkat çeken oyunlar

Steam yaz indirimleri ne zaman bitiyor? İşte dikkat çeken oyunlar

Steam yaz indirimleri, popüler birçok oyunun uygun fiyatlardan satın alınmasına imkan sağlıyor. Birçok oyunda ciddi indirimler gerçekleştiren Steam, yaz indirimlerini belirli bir tarihe kadar sürdürecek. Peki, Steam yaz indirimleri ne zaman bitiyor? İşte, yaz tatilinde özellikle öğrencilerin merakla araştırdığı yaz indirimleri için bazı bilgiler

8.07.2019Teknoloji
Steam yaz indirimleri sona eriyor Son gün yarın...

Steam yaz indirimleri sona eriyor! Son gün yarın...

Steam yaz indirimlerinin sona ermesine artık sadece saatler kaldı. 9 Temmuz saat 20:00 itibarıyla bitmesi beklenen indirimler kapsamında bakın hangi oyunların fiyatlarında indirimler yapıldı? İşte kaçırılmaması gereken o oyunlar...

8.07.2019Teknoloji
Steam yaz indirimleri başladı İşte yeni oyun fiyatları

Steam yaz indirimleri başladı! İşte yeni oyun fiyatları

Dünyanın en büyük oyun platformu Steam'de yaz indirimleri bugün itibarıyla dünya genelinde başladı. Birçok oyunda yüzde 90'a varan indirimlerin yapıldığı Steam yaz indirimleri kampanyası kapsamında bakın hangi oyunlar ne fiyattan satılmaya başladı?

26.06.2019Teknoloji