EKSTRA
MENÜ

Manisa Deprem

Manisa Deprem ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Manisa Deprem haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.028 Manisa Deprem haberi bulunmuştur.

Manisa Deprem Haberleri

En son nerede ve ne zaman deprem oldu 9 Temmuz Kandilli son depremler listesi

En son nerede ve ne zaman deprem oldu? 9 Temmuz Kandilli son depremler listesi

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde 4,4 büyüklüğünde depremin meydana geldi. Sarsıntı saat 23.57'de ve 7,01 kilometre derinlikte gerçekleşti. Malatya Valisi Aydın Baruş, Battalgazi ilçesinde meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki depremde ilk belirlemelere göre olumsuz bir durum olmadığını bildirdi. Peki, en son nerede deprem oldu?

9.07.2020Gündem
Malatyada son dakika deprem mi oldu 2020 Nerede deprem oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Malatya'da son dakika deprem mi oldu 2020? Nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi

Son dakika depremler listesi Kandilli ve AFAD tarafından güncelleniyor. Türkiye'de yaşanan depremlere gece saatlerine yenisi eklendi. Son dakika depremler listesinde yer alan bilgilere göre, Malatya'da 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'ın verilerine göre ise deprem 4.4 büyüklüğünde gerçekleşti. Deprem Malatya Uluköy, Adıyaman gibi çevre bölgelerden de hissedildi. Depremi hisseden vatandaşlar, Malatya'da son dakika deprem mi oldu? sorusuna yanıt arıyor. İşte, son depremler listesi.

8.07.2020Gündem
Fay sayısında artış var dedi ve uyardı: Acilen güncellenmeli...

'Fay sayısında artış var' dedi ve uyardı: Acilen güncellenmeli...

DOKUZ Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkez (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Manisa'da 1 Temmuz'dan itibaren 3.7 büyüklüğüne varan depremlerin diri fay haritasına çizilmemiş faylardan kaynaklandığını belirtti. Bir bütün olarak kırıldıklarında 6 büyüklüğüne varan depremler üretebilecek bu fayların da haritaya işlenmesi gerektiğini ifade eden Prof. Dr. Sözbilir, "En son 2011 yılında hazırlanan Türkiye'deki diri fay haritası acilen güncellenmeli" dedi. 

8.07.2020Gündem

İzmir'de deprem mi oldu? Son dakika depremler listesi Kandilli 7 Temmuz 2020

Son dakika İzmir depremi Kandilli ve AFAD'ın son depremler listesinde güncellendi. Ege Denizi'nde 4,2 büyüklüğünde meydana gelen son dakika deprem İzmir Karaburun ve çevre bölgelerden hissedildi. Depremle beraber tedirgin olan vatandaşlar 'İzmir'de deprem mi oldu?' sorusunun yanıtını öğrenmek adında son depremler listesini sorgulamaya başladı. Türkiye'de yaşanan 7 Temmuz güncel depremler listesi AFAD ve Kandilli Rasathanesi'ne yansıdı. İşte, son dakika deprem listesi ve meydana gelen depremlerin büyüklükleri.

7.07.2020Gündem
Son depremler: En son nerede deprem oldu Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika deprem açıklamaları

Son depremler: En son nerede deprem oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika deprem açıklamaları

Son depremler ile ilgili yapılan açıklamalar yakından takip ediliyor. Vatandaşlar, deprem mi oldu sorusuna yanıt arıyorlar. Kandilli Rasathanesi ve AFAD konu ile ilgili açıklamaları güncel olarak yapıyorlar. İşte 6 Temmuz’da gerçekleşen son depremler…

6.07.2020Gündem
Son dakika deprem listesi: Az önce deprem mi oldu 4 Temmuz AFAD Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem listesi: Az önce deprem mi oldu? 4 Temmuz AFAD Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika depremler listesi Türkiye'de meydana gelen depremlerle güncelleniyor. 4 Temmuz 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde art arda sarsıntılar yaşayan Bingöl, Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremleri hisseden bölge halkı Az önce deprem mi oldu? sorusuna Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla erişilebiliyor. İşte, Kandilli ve AFAD on dakika depremler listesi ve son depremler sayfası...

4.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Manisada 3.7 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberi: Manisa'da 3.7 büyüklüğünde deprem!

Son dakika haberine göre, Manisa'nın Şehzadeler ilçesinde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

3.07.2020Gündem
Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu 2 Temmuz Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu? 2 Temmuz Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son depremler 2 Temmuz 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Son zamanlarda art arda sarsıntılar yaşayan Bingöl, Muğla, Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

2.07.2020Gündem
Manisa’da 3.5 büyüklüğünde deprem

Manisa’da 3.5 büyüklüğünde deprem

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem büyüklüğü nedeniyle az hissedilirken, ilk belirlemelere göre olumsuz bir durumun yaşanmadığı öğrenildi.

1.07.2020Gündem
Son depremler: Deprem mi oldu İşte 1 Temmuz Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika açıklamaları

Son depremler: Deprem mi oldu? İşte 1 Temmuz Kandilli Rasathanesi ve AFAD son dakika açıklamaları

Son depremler ile ilgili yapılan açıklamalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Deprem mi oldu sorusu gerçekleşen sarsıntıların ardından araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem açıklamalarını resmi internet siteleri üzerinden yapıyorlar. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Temmuz’da saat 12:59'da Manisa'da 3.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin derinliği 3.5 olarak ölçüldü. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 3.6 olacak açıkladı.

1.07.2020Gündem
Suyun kokusunda yaşanan değişim, köylüleri endişelendirdi

Suyun kokusunda yaşanan değişim, köylüleri endişelendirdi

Düzce’nin İstilli köyünde vatandaşlar, Manisa’da yaşanan depreminin ardından köy meydanında artezyenden gelen suyun kokmasının kendilerini endişelendirdiğini söyledi. Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Hasırcı incelemek üzere sudan numuneler alırken, kokuya kükürtün neden olmuş olabileceğini belirtti. Köy Muhtarı Hüseyin Şimşek kokunun yoğunlaşması nedeniyle endişelendiklerini belirterek, "Son zamanlarda Türkiye’nin değişik yerlerinde deprem olunca yer hareketliliğinden kaynaklı olabileceğini düşündüğümüz kokusunda bir artış hissettik. Bizde Düzce Üniversitesi’ndeki uzmanlara haber verdik.'' dedi.

30.06.2020Haber
Düzcede suyun kokusundaki değişim, köylüleri endişelendirdi

Düzce'de suyun kokusundaki değişim, köylüleri endişelendirdi

Düzce’nin İstilli köyünde vatandaşlar, Manisa’da yaşanan depreminin ardından köy meydanında artezyenden gelen suyun kokmasının kendilerini endişelendirdiğini söyledi. Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Uğur Hasırcı incelemek üzere sudan numuneler alırken, kokuya kükürtün neden olmuş olabileceğini belirtti. Köy Muhtarı Hüseyin Şimşek kokunun yoğunlaşması nedeniyle endişelendiklerini belirterek, "Son zamanlarda Türkiye’nin değişik yerlerinde deprem olunca yer hareketliliğinden kaynaklı olabileceğini düşündüğümüz kokusunda bir artış hissettik. Bizde Düzce Üniversitesi’ndeki uzmanlara haber verdik.'' dedi.

30.06.2020Gündem
Prof. Dr. Hasan Sözbilir: Güneybatı sahillerimiz  tsunami tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir

Prof. Dr. Hasan Sözbilir: Güneybatı sahillerimiz tsunami tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir

MANİSA Saruhanlı ile Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında meydana depremlere rağmen Batı Anadolu'da rahatlamanın henüz gerçekleşmediğini belirten deprem uzmanı Prof. Dr. Hasan Sözbilir, biriken gerilimin ancak 6'nın üzerinde büyüklüğe sahip depremle boşaltılabileceğini söyledi. Prof. Dr. Sözbilir, Afrika ile Türkiye'nin güney sınırını oluşturan fay geçmişte 8'e varan depremler üretmiş. Bunlar devreye girerse 8 büyüklüğünde deprem olur. O zaman güneybatı sahillerimiz tsunami tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir dedi.

29.06.2020Haber
Deprem uzmanından çarpıcı tsunami iddiası

Deprem uzmanından çarpıcı tsunami iddiası

Manisa Saruhanlı ile Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında meydana depremlere rağmen Batı Anadolu'da rahatlamanın henüz gerçekleşmediğini belirten deprem uzmanı Prof. Dr. Hasan Sözbilir, biriken gerilimin ancak 6'nın üzerinde büyüklüğe sahip depremle boşaltılabileceğini söyledi. Prof. Dr. Sözbilir, "Afrika ile Türkiye'nin güney sınırını oluşturan fay geçmişte 8'e varan depremler üretmiş. Bunlar devreye girerse 8 büyüklüğünde deprem olur. O zaman güneybatı sahillerimiz tsunami tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir" dedi.

29.06.2020Gündem
Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu 29 Haziran Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu? 29 Haziran Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son depremler 29 Haziran 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Son zamanlarda art arda sarsıntılar yaşayan Muğla, Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

29.06.2020Gündem
Pandemi sürerken ya büyük bir deprem olursa

Pandemi sürerken ya büyük bir deprem olursa?

Salgınla mücadele ederken bir de depremi aklımıza getirmek istemiyoruz ama bu ay çeşitli illerimizde yaşanan sarsıntılar beklenen İstanbul depremini hatırlattı. Pandemi dönemindeki olası bir afette yapmamız gerekenleri Prof. Mikdat Kadıoğlu’na sorduk: “Afet çantasına cerrahi maske de konmalı. Halk ‘toplum afet gönüllüsü’ olarak örgütlenip eğitime tabi tutulmalı.”

28.06.2020Hürriyet Pazar
Son dakika... Manisa depreminin ön inceleme raporu hazırlandı

Son dakika... Manisa depreminin ön inceleme raporu hazırlandı

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Jeofizik Mühendisliği Bölümü tarafından Manisa-Gölmarmara'da meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depremle ilgili ön inceleme raporu hazırladı.

27.06.2020Gündem
Son dakika haberi... Doç. Dr. Bülent Özmenden deprem uyarısı: Bunlar saatli bomba gibi...

Son dakika haberi... Doç. Dr. Bülent Özmen'den deprem uyarısı: Bunlar saatli bomba gibi...

Gazi Üniversitesi Deprem Mühendisliği Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde görevli Doç. Dr. Bülent Özmen, ''Türkiye'nin bir yerlerinde gerilim birikiyor, enerji birikiyor. Bunlar saatli bomba gibi patlayacağı zamanı bekliyor. Yani Türkiye'de bir gerilim birikmesi var. Bu açığa çıkmadığı için bir şekilde bu önümüzdeki günlerde olur, aylarda olur, yıllarda olur; ama Türkiye’nin maalesef daha büyük depremlere gebe olduğunu söyleyebiliriz'' dedi. Özmen, ''Türkiye'ye de baktığımız zaman sınırlarının içerisinde deprem üretme potansiyeli olan 550 tane diri fay var. Örümcek ağlar gibi Türkiye diri faylarla sarılmış durumda. Ve bu sayıya denizel ortam ve komşu ülkelerdeki diri fayları da eklersek 800 tane deprem üretme potansiyeli olan diri fay var. '' dedi.

27.06.2020Gündem
Deprem mi oldu 27 Haziran AFAD ve Kandilli son depremler verileri

Deprem mi oldu? 27 Haziran AFAD ve Kandilli son depremler verileri

Hafta içi Van ve Manisa’da meydana gelen sarsıntılar ardından Türkiye bir kez daha deprem gerçeğiyle yüzleşti. Çevre illerde de hissedilen deprem ardından en ufak sarsıntı da panik olan pek çok kişi, ‘deprem mi oldu, nerede deprem oldu?’ gibi sorulara yanıt arıyor. İşte AFAD ve Kandilli 27 Haziran tarihli son depremler verileri…

27.06.2020Gündem
Manisadaki deprem neden İstanbula kadar geniş alanda hissedildi

Manisa'daki deprem neden İstanbul'a kadar geniş alanda hissedildi?

JEOFİZİK uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, Manisa'da meydana gelen ve İstanbul?da da hissedilen depremin "Düşey salınımlı" olduğu için bu kadar geniş alanda hissedildiğini söyledi.

26.06.2020Haber
Manisa depremi neden İstanbulda da hissedildi Deprem uzmanından açıklama

Manisa depremi neden İstanbul'da da hissedildi? Deprem uzmanından açıklama

Jeofizik uzmanı Dr. Oğuz Gündoğdu, Manisa’da meydana gelen ve İstanbul’da da hissedilen depremin ‘düşey salınımlı" olduğu için bu kadar geniş alanda hissedildiğini söyledi.

26.06.2020Gündem
Manisadaki 5.5lik deprem Bursada da hissedildi; avizeler böyle sallandı

Manisa'daki 5.5'lik deprem Bursa'da da hissedildi; avizeler böyle sallandı

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen 5.5 büyüklüğündeki deprem, çevre illerde olduğu gibi Bursa'da da hissedildi. Aydınlatma ürünleri satılan dükkandaki avizelerin sallandığı anlar, güvenlik kamerasına yansırken müşteri ve çalışanların ise depremi hissetmemesi dikkat çekti.

26.06.2020Gündem
Ebru Polat video çekerken depreme yakalandı

Ebru Polat video çekerken depreme yakalandı!

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depreme şarkıcı Ebru Polat, Instagram'da paylaşmak için video çekerken yakalandı. Ünlü şarkıcı, o anlarda "Çok kötü sallanıyoruz" dedi.AFAD'ın geçtiği son dakika bilgilerine göre; sabah saat 10.36'da merkez üssü Manisa'nın Saruhanlı ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.Sarkıcı Ebru Polat, çevre illerde de hissedilen depreme, tatilini sürdürdüğü İzmir Seferihisar'da yakalandı.O anlarda Instagram'da paylaşmak için video çeken Ebru Polat'ın, sarsıntıları hissettiğindeki korku ve panik ses tonuna yansıdı.

26.06.2020Magazin
Ebru Polat video çekerken depreme yakalandı

Ebru Polat video çekerken depreme yakalandı!

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen 5,5 büyüklüğündeki depreme şarkıcı Ebru Polat, Instagram'da paylaşmak için video çekerken yakalandı. Ünlü şarkıcı, o anlarda "Çok kötü sallanıyoruz" dedi.

26.06.2020Magazin
Deprem anında yaşanan panik anları kameralara böyle yansıdı

Deprem anında yaşanan panik anları kameralara böyle yansıdı

Bu arada deprem sırasında vatandaşların yaşadığı panik, kameralara yansıdı. Saruhanlı ilçesinde Hükümet Caddesi'ndeki bir lokantanın sahibi ve 1'i çocuk 4 müşterisi, sarsıntıyla yerlerinden fırlayarak kendilerini dışarı attı. O anlar lokantanın güvenlik kameralarına yansıdı. Lokantanın işletmecisi Zafer kaya (37), "Müşterilerle konuşurken, birden sallanmaya başladık. Sarsıntı artınca elimizde ne varsa atıp, dışarı kaçtık. Çok şükür canımıza bir şey olmadı" dedi. Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki bir tuhafiye dükkanının vitrini, yaklaşık 10-15 saniye sallandı. O anlar, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

26.06.2020Haber
Manisada deprem Çevre illerde de hissedildi

Manisa'da deprem! Çevre illerde de hissedildi

Merkez üssü Manisa'nın Saruhanlı ilçesi olan 5,5 büyüklüğünde deprem bir çok ilde hissedildi.

26.06.2020Gündem
Son dakika...Manisada 5.5 büyüklüğünde deprem

Son dakika...Manisa'da 5.5 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberine göre, saat 10.21 sularında İzmir ve çevre illerden hissedilen bir deprem meydana geldi. AFAD depremin büyüklüğünü 5.5 olduğunu açıklarken, depremin Manisa'nın Saruhan ilçesinde gerçekleştiği öğrenildi. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, "Valiliğimize herhangi bir hasar ihbarı yok. Herhangi bir hasar varsa hemen ona göre afet planlarımıza göre harekete geçilecek." açıklamasında bulunurken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da "Saruhanlı merkezde yapılan taramalarda şu ana kadar herhangi bir hasar tespiti ve ihbarı gelmemiştir. Kırsal taramalar devam etmektedir." ifadelerini kullandı.

26.06.2020Haber
Vanda son dakika deprem mi oldu AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi 25 Haziran 2020

Van'da son dakika deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi 25 Haziran 2020!

Son dakika depremler listesi AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından güncelleniyor. Ülke genelinde meydana gelen son depremler arasında, 3.8 büyüklüğünde Akdeniz'de yaşanan deprem dikkat çekiyor. 25 Haziran'da AFAD tarafından yapılan açıklamada Van'da 5.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı. Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, "Şu an için depremin merkez üssü Özalp ilçesinden bildirilen bir hasar yok. Ekiplerin araştırması sürüyor." dedi.

25.06.2020Gündem
Son dakika deprem mi oldu 18 Haziran Kandilli son depremler haritası

Son dakika deprem mi oldu? 18 Haziran Kandilli son depremler haritası

Son depremler 18 Haziran 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, son günlerde Bingöl'ün de listeye eklenmesi ile birlikte bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

18.06.2020Gündem
Son dakika deprem listesi: Az önce deprem mi oldu 15 Haziran AFAD Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem listesi: Az önce deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika depremler listesi Türkiye'de meydana gelen depremlerle güncelleniyor. 15 Haziran 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde art arda sarsıntılar yaşayan Bingöl, Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremleri hisseden bölge halkı Az önce deprem mi oldu? sorusuna Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla erişilebiliyor. İşte, Kandilli ve AFAD on dakika depremler listesi ve son depremler sayfası...

15.06.2020Gündem
Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu 10 Haziran Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu? 10 Haziran Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son depremler 10 Haziran 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

10.06.2020Gündem
En son nerede deprem oldu 8 Haziran Kandilli son depremler listesi

En son nerede deprem oldu? 8 Haziran Kandilli son depremler listesi

Yurdun bazı bölgelerinde gerçekleşen artçı ve büyük depremlerin ardından araştırılan konular arasında yer alan son depremler, Kandilli Rasathanesi tarafından anlık olarak yayımlanıyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, 8 Haziran Kandilli son depremler listesi...

8.06.2020Gündem
Son dakika: Deprem mi oldu Kandilli Rasathanesi son depremler ekranı ve haritası

Son dakika: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler ekranı ve haritası

Son depremler 7 Haziran 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

7.06.2020Gündem
En son ne zaman deprem oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi 2020

En son ne zaman deprem oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi 2020

Son depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından anlık olarak güncelleniyor. 2 Haziran son dakika deprem listesinde Türkiye'de yaşanan depremler büyüklükleri ve derinlikleri ile dikkat çekiyor. Son günlerde Akdeniz'de meydana gelen depremleri hissedenler, 'deprem mi oldu, en son ne zaman ve nerede deprem oldu? sorusuna Kandilli deprem listesi üzerinden ulaşıyor. İşte, Kandilli ve AFAD son depremler listesi ve meydana gelen depremlerin büyüklükleri.

1.06.2020Gündem
Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi 29 Mayıs 2020

Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi 29 Mayıs 2020

Son depremler listesi Kandilli Rasathanesi'nin deprem verileri tarafından güncelleniyor. Ülkemizde her gün büyük ve küçük meydana gelen son dakika depremler, AFAD tarafından da yayınlanıyor. Son zamanlarda Akdeniz'de yaşanan depremlerin ardından, 'Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu?' soruları bu kapsamda merak ediliyor. İşte, 29 Mayıs 2020 son depremler listesi ve meydana gelen depremin büyüklükleri.

29.05.2020Gündem
Son dakika haberler: Manisada 3.8 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberler: Manisa'da 3.8 büyüklüğünde deprem

AFAD'dan alınan son dakika bilgisine göre Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

29.05.2020Gündem
Kandilli ve AFAD son depremler listesi 26 Mayıs 2020: Son dakika deprem mi oldu, nerede oldu

Kandilli ve AFAD son depremler listesi 26 Mayıs 2020: Son dakika deprem mi oldu, nerede oldu?

Son depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncellenmeye devam ediyor. Türkiye genelinde yaşanan depremlerin verileri anlık olarak son dakika deprem listesinde kaydediliyor. 26 Mayıs Kandilli son depremler listesinde Girit Adası açıklarında meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki deprem dikkat çekiyor. Büyük ve küçük depremleri hisseden bölge halkı, deprem mi oldu, nerede deprem oldu? sorusuna yanıt arıyor. İşte, AFAD ve Kandilli son depremler listesi ve Türkiye'de meydana gelen depremin büyüklükleri...

26.05.2020Gündem
Deprem mi oldu Son dakika deprem haberleri

Deprem mi oldu? Son dakika deprem haberleri

Son depremler 25 Mayıs 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

25.05.2020Gündem
Son depremler.. 21 Mayıs deprem listesi.. En son nerede deprem oldu

Son depremler.. 21 Mayıs deprem listesi.. En son nerede deprem oldu?

Ülkemizde meydana gelen depremlerin ardından çevre illerde ve kendi bölgesinde deprem hisseden vatandaşlar internette deprem mi oldu sorusunun cevabını araştırıyorlar. 21 Mayıs son depremler listesinde, Ege Denizi ve Akdeniz'de meydana gelen depremler var. Peki en son hangi bölgelerde deprem oldu? İşte meydana gelen son depremler

21.05.2020Gündem
Son depremler listesi 2020: En son nerede deprem oldu, deprem mi oldu

Son depremler listesi 2020: En son nerede deprem oldu, deprem mi oldu?

Son dakika depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncellenmeye devam ediyor. Yurt genelinde meydana gelen son depremler verisi hakkında bilgilerin yer aldığı deprem listesinde, Akdeniz'de meydana gelen 3.2 büyüklüğündeki deprem dikkat çekiyor. Özellikle, Elazığ, Malatya, Manisa, Muğla gibi illerde son zamanlarda yaşanan depremlerin ardından, bu illerdeki büyük ve küçük çaplı depremleri hissedenler, 'Deprem mi oldu, Nerede deprem oldu?' sorularına yanıt arıyor. İşte, Kandilli son dakika depremler listesi ve son yaşanan depremlerin büyüklükleri...

16.05.2020Gündem
Deprem mi oldu, nerede deprem oldu Kandilli son dakika depremler listesi (15 Mayıs 2020)

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? Kandilli son dakika depremler listesi (15 Mayıs 2020)

Son dakika depremler listesi AFAD ve Kandilli Rasathanesinin deprem verilerinde güncelleniyor. Türkiye'de son zamanlarda Elazığ, Manisa, Malatya, Isparta Muğla gibi illerde yaşanan depremlerin ardından, son dakika depremler verisi vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Türkiye 15 Mayıs son dakika depremler listesinde Muğla'da meydana gelen 3.2 büyüklüğündeki deprem dikkat çekiyor. İşte, Deprem mi oldu, nerede deprem oldu? sorularının Kandilli son dakika depremler listesi üzerindeki yanıtı...

15.05.2020Gündem
Son dakika deprem haberleri Kandilli Son depremler listesi 14 Mayıs

Son dakika deprem haberleri! Kandilli Son depremler listesi 14 Mayıs

Son depremler 14 Mayıs 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

14.05.2020Gündem
Ispartada son dakika deprem mi oldu En son nerede deprem oldu Kandilli 13 Mayıs son depremler

Isparta'da son dakika deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? Kandilli 13 Mayıs son depremler

Kandilli Rasathanesi'nden alınan son dakika verilere göre Isparta'da deprem meydana geldi. Son dakika deprem Isparta ve çevre illerde vatandaşların kısa süreli panik yaşamasına neden oldu. AFAD son depremler listesinde ise depremin büyüklüğü yer aldı. Yaşanan son dakika Isparta depreminin ardından en son nerede deprem oldu? sorusu bölgede yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, 13 Mayıs AFAD ve Kandilli son dakika depremler listesi ve Türkiye'de meydana gelen son depremlerin büyüklükleri...

13.05.2020Gündem
Son depremler.. En son nerede deprem, deprem mi oldu 12 Mayıs deprem listesi

Son depremler.. En son nerede deprem, deprem mi oldu? 12 Mayıs deprem listesi

Son dakika Kandilli depremler listesi, Türkiye genelinde meydana gelen depremlerle güncelleniyor. Ülke genelinde büyük ve küçük çaplı hissedilen depremlere akşam saatlerinde bir yenisi eklendi. Bir çok bölgede yaşanan depremlerin ardından vatandaşlar, deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? sorularının yanıtını internet üzerinden araştırıyor. İşte, 12 Mayıs 2020 son dakika depremler listesi ve bugün meydana gelen depremlerin büyüklükleri.

12.05.2020Gündem
Elazığda deprem mi oldu Kandilli son dakika depremler listesi 9 Mayıs

Elazığ'da deprem mi oldu? Kandilli son dakika depremler listesi 9 Mayıs

Kandilli Rasathanesi'nin verilerine göre, Erzincan'da 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Son dakika deprem Elazığ ve çevre illerden de hissedildi. AFAD son depremler listesinde ise deprem 7.52 derinlikte gerçekleşti. Yaşanan son dakika Elazığ depreminde, en son nerede deprem oldu? sorusu bölgede yaşayan vatandaşların araştırmalarına yer aldı. Bölgede korku dolu anlar yaşanırken, son dakika depremler listesi de Erzincan, Elazığ ve çevre illerde sorgulanıyor. İşte, 9 Mayıs Kandilli son dakika depremler listesi ve Türkiye'de meydana gelen depremlerin listesi...

9.05.2020Gündem
Deprem mi oldu En son nerede deprem oldu Kandilli ve AFAD son depremler listesi güncellendi

Deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi güncellendi

Kandilli son dakika depremler listesi Türkiye'de meydana gelen büyük ve küçük depremlerle güncellenmeye devam ediyor. 7 Mayıs depremler listesinde yer alan depremler kapsamında, özellikle Çanakkale, Balıkesir, Muğla gibi yaşanan depremleri hissedenler "Deprem mi oldu? En son nerede deprem oldu?" sorusuna yanıt arıyor. AFAD son depremler verileri de Türkiye'deki depremin büyüklüğü ve derinliği hakkında bilgileri anlık olarak yeniliyor. 7 Mayıs son depremler listesinde Girit Adası Akdeniz'de meydana gelen 3.7 büyüklüğündeki deprem dikkat çekiyor. İşte, son dakika depremler verileri ve bugünkü depremlerin listesi...

7.05.2020Gündem
Kandilli son dakika depremler listesi: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu 5 Mayıs

Kandilli son dakika depremler listesi: Deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu 5 Mayıs?

Son dakika Kandilli depremler listesi, Türkiye genelinde meydana gelen depremlerle güncelleniyor. Ülke genelinde büyük ve küçük çaplı hissedilen depremlere akşam saatlerinde bir yenisi eklendi. Kandilli son depremler verilerine göre, Akdeniz'de 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bölgede son günlerde yaşanan depremler sonrası vatandaşlar, deprem mi oldu, en son nerede deprem oldu? sorularının yanıtını internet üzerinden araştırıyor. İşte, 5 Mayıs 2020 son dakika depremler listesi ve bugün meydana gelen depremlerin büyüklükleri.

5.05.2020Gündem
Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son dakika deprem haritası: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi son depremler sayfası

Son depremler 4 Mayıs 2020 tarihinde meydana gelen sarsıntıları öğrenmek isteyen pek çok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz aylarda art arda sarsıntılar yaşayan Elazığ, Malatya ve Manisa bölgesinde halen devam eden depremler, bölge halkı tarafından da yakından takip ediliyor. Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler aracılığıyla bilgi edinebilen vatandaşlar, dilerlerse rasathanenin son depremler haritası ile de detayları öğrenebiliyor. Peki, en son nerede deprem oldu? İşte, son dakika depremler listesi

4.05.2020Gündem
Son dakika... Elazığda 4 büyüklüğünde deprem Çevre illerden de hissedildi...

Son dakika... Elazığ'da 4 büyüklüğünde deprem! Çevre illerden de hissedildi...

AFAD’tan yapılan son dakika açıklamasına göre; Elazığ’ın Sivrice ilçesinde saat 16.25'te 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

3.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Türkiye'de deprem gerçeği

2’nci derece deprem kuşağında yer alan Türkiye’de Bingöl, Van ve Manisa başta olmak üzere son 1 aydır art arda yaşanan 5 ve üzeri depremler tedirginliği arttırırken akıllarda pek çok soru var. Depremler devam edecek mi? Bu depremler büyük Marmara depremi için sinyal olabilir mi? Ve en önemlisi tüm bu depremlerden korunmak nasıl mümkün olacak? İşte konusunda öncü bilim insanlarının yorumları...

28.06.2020