EKSTRA
MENÜ

Genital Bölge Kararması

Genital Bölge Kararması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Genital Bölge Kararması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Genital Bölge Kararması haberi bulunmuştur.

Genital Bölge Kararması Haberleri

Genital bölge estetiği nasıl yapılır

Genital bölge estetiği nasıl yapılır?

Artık kadınlar sadece dış görünümlerine önem vermiyorlar. Genital bölgelerinin de estetik görünmesine ve genç kalmasına önem veriyorlar. Bunun için de çareler ararken sosyal ve iş hayatlarından uzak kalmayacak ameliyatsız çözümler arıyorlar. Günümüzde özellikle lazer cihazları bu amaçla kadınların en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi haline gelmiştir. Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Demir Yüzer genital estetikle ilgili merak edilenleri anlatıyor.

30.10.2019Sağlık
Kadınların Sıkça Karşılaştığı Genital Sorunlar ve Çözümleri

Kadınların Sıkça Karşılaştığı Genital Sorunlar ve Çözümleri

Artık kadınlar sadece dış görünümlerine önem vermiyorlar. Genital bölgelerinin de estetik görünmesine ve genç kalmasına önem veriyorlar. Bunun için de çareler ararken sosyal ve iş hayatlarından uzak kalmayacak ameliyatsız çözümler arıyorlar. Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer konu hakkında bilgiler verdi.

Genital bölge ve koltuk altı beyazlatma için beyazlatıcı doğal tarif

Genital bölge ve koltuk altı beyazlatma için beyazlatıcı doğal tarif

Yaşa bağlı olarak hormonal yapımızdaki değişiklik nedeniyle genital bölge ve koltuk altında kararmalar görülebilir. Bazı kadınlar bu durumu normal karşılarken bazılarını ise rahatsız edebilir. Genital bölge ve koltuk altı kararmalarından güzellik merkezlerinde sunulan yöntemlerle kurtulmak mümkün ancak hem daha az maliyetli hem de daha doğal yöntemlerle de bu sorundan kurtulmanız mümkün.

Vajina beyazlatma yöntemi nedir Nasıl yapılır

Vajina beyazlatma yöntemi nedir? Nasıl yapılır?

Ciltte bulunan melanosit hücrelerinden salgılanan melanin pigmentleri cildin aşırı koyulaşmasına, kararmasına neden olmaktadır. Kadınlarda yaşın ilerlemesi ile genital bölgede renk koyulaşması pek çok nedenle olabilir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, vajina beyazlatma ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

14.02.2018Sağlık
Genital bölge lazer ile beyazlatılabilir

Genital bölge lazer ile beyazlatılabilir

İşlem yalnızca 20 dakika sürüyor.

31.05.2016Sağlık
15 dakikada genital bölgenizi beyazlatabilirsiniz

15 dakikada genital bölgenizi beyazlatabilirsiniz!

Peki, genital bölgede renk açma işlemi nasıl yapılıyor?

20.09.2015Kişisel Bakım
Vajina Beyazlatma Nedir Genital Bölge Beyazlatması Nasıl Yapılır

Vajina Beyazlatma Nedir? Genital Bölge Beyazlatması Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kadın genital bölgesinin koyu renkli olmasından rahatsız olmaktadır. Vajina çevresi genital bölgenin renginin koyulaşması, kararması, kahverengi-siyaha yaklaşan lekelenmeleri; hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayfer Aydın, vajina beyazlatma hakkında bilgiler verdi.

Karın çatlağı hangi durumlarda oluşur

Karın çatlağı hangi durumlarda oluşur?

Başta morumsu, kırmızı renkte sonra beyazlaşan yırtılmaya bağlı çizgilerdir...

15.10.2015Kişisel Bakım
Anne adaylarına yaz uyarısı

Anne adaylarına yaz uyarısı!

Sıcak havalarda sağlıklı kalmak için hamilelere çok özel tavsiyeler

Yazar Sonuçları

Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır

Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır?

Kadınların en çok şikayetçi oldukları konuların başında genital bölge kararması geliyor. Son günlerde popüler hale gelen genital beyazlatma estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert’e sorduk.

27.01.2017

Genital bölgedeki kararma neden olur?

15 dakikada bu sorundan kurtulmak mümkün!

16.01.2015

Genital Bölge Beyazlatma - Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kadın, genital bölgesinin koyu renkli olmasından rahatsız olmaktadır. Genital bölgenin renginin koyulaşması,kararması, kahverengi-siyaha yaklaşan lekelenmeler; hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir. Yapısal yani genetik olarak genital bölge koyu renkli olabilir. Bunun dışında genital bölgeye uygulanan ağdalar, epilasyonlar ve gebelik dönemi de genital bölgenin renginin koyulaşmasına, kararmasına neden olabilmektedir. 

7.12.2020