EKSTRA
MENÜ

Genital Bölge Beyazlatma

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 haberi bulunmuştur.

Genital Bölge Beyazlatma Haberleri

İdrar Kaçırma Nedir Kadınlarda İdrar Kaçırma Neden Olur

İdrar Kaçırma Nedir? Kadınlarda İdrar Kaçırma Neden Olur?

İdrar kaçırma hem erkeklerde hem de kadınlarda yaşanan bir durumdur ama kadınlarda daha sık görülür. Kadınlardaki idrar kaçırma sorunu; idrar kanalı etrafında bulunan kolajenlerin, kasların güçsüzleşmesi gevşemesi nedeniyle oluşur. Bu durum daha çok; çocuk doğurmuş kadınlarda ve yaşlanma ile birlikte gelişir. Bu durumda 'Stres Üriner İnkontinens' (SUİ) dediğimiz durum gelişir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayfer Aydın konu hakkında bilgiler verdi.

Vajina Beyazlatma Nedir Genital Bölge Beyazlatması Nasıl Yapılır

Vajina Beyazlatma Nedir? Genital Bölge Beyazlatması Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kadın genital bölgesinin koyu renkli olmasından rahatsız olmaktadır. Vajina çevresi genital bölgenin renginin koyulaşması, kararması, kahverengi-siyaha yaklaşan lekelenmeleri; hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ayfer Aydın, vajina beyazlatma hakkında bilgiler verdi.

Genital Bölge Beyazlatma Nedir Genital Bölge Beyazlatma Neden Yapılır

Genital Bölge Beyazlatma Nedir? Genital Bölge Beyazlatma Neden Yapılır?

Genital bölgenizde rahatsızlık duyduğunuz görüntü, genital bölge beyazlatma operasyonu ile sonlandırılıyor. Peki, genital bölge beyazlatma nasıl olur? Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Esra Demir Yüzer genital bölge beyazlatma hakkında önemli bilgiler verdi.

19.08.2020 Kişisel Bakım
Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır

Genital Bölge Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Genital bölgenizde rahatsızlık duyduğunuz görüntü, genital bölge beyazlatma operasyonu ile sonlandırılıyor. Peki, genital bölge beyazlatma nasıl olur? Jinekolog, Cinsel Terapist, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Demir Yüzer konu hakkında önemli bilgiler verdi.

Erkeklerde ve kadınlarda genital beyazlatma nedir

Erkeklerde ve kadınlarda genital beyazlatma nedir?

Genital beyazlatma nedir, nasıl uygulanır? Genital beyazlatmanın zararı var mıdır? Genital beyazlatma işlemi kaç seans uygulanır? Genital beyazlatma hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilir mi? Sorularımızı Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır yanıtlıyor.

1.04.2018Sağlık
Vajina beyazlatma yöntemi nedir Nasıl yapılır

Vajina beyazlatma yöntemi nedir? Nasıl yapılır?

Ciltte bulunan melanosit hücrelerinden salgılanan melanin pigmentleri cildin aşırı koyulaşmasına, kararmasına neden olmaktadır. Kadınlarda yaşın ilerlemesi ile genital bölgede renk koyulaşması pek çok nedenle olabilir. Dermatoloji Uzmanı Dr. Mehtap Kıdır, vajina beyazlatma ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

14.02.2018Sağlık
Genital bölgede renk açma işlemi nasıl yapılıyor

Genital bölgede renk açma işlemi nasıl yapılıyor?

Lazerle genital bölge beyazlatma ortalama 15-20 dakika sürüyor.

4.07.2016Sağlık
Genital bölge lazer ile beyazlatılabilir

Genital bölge lazer ile beyazlatılabilir

İşlem yalnızca 20 dakika sürüyor.

31.05.2016Sağlık
Erkeklerde Cinsel Estetik Tabu Olmaktan Çıktı

Erkeklerde Cinsel Estetik Tabu Olmaktan Çıktı

2000'li yıllardan itibaren erkeklerde estetik operasyonlara başvuru sayısının arttığını belirten Üroloji ve Androloji Uzmanı Op. Dr. Evren Işık "Erkekler artık penis estetiğinden de çekinmiyor" dedi.

10.08.2020Cinsellik
Genital bölge ve koltuk altı beyazlatma için beyazlatıcı doğal tarif

Genital bölge ve koltuk altı beyazlatma için beyazlatıcı doğal tarif

Yaşa bağlı olarak hormonal yapımızdaki değişiklik nedeniyle genital bölge ve koltuk altında kararmalar görülebilir. Bazı kadınlar bu durumu normal karşılarken bazılarını ise rahatsız edebilir. Genital bölge ve koltuk altı kararmalarından güzellik merkezlerinde sunulan yöntemlerle kurtulmak mümkün ancak hem daha az maliyetli hem de daha doğal yöntemlerle de bu sorundan kurtulmanız mümkün.

Genital Estetik Nedir Genital Estetik Çeşitleri

Genital Estetik Nedir? Genital Estetik Çeşitleri

Kadın genital bölgesine yönelik işlemler son yıllarda hızla arttı. Pek çok kadın artık genital bölgesinin de güzel olmasını arzu ediyor. Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Defne Erkara genital estetik hakkında bilgiler verdi.

Vajinanıza asla yapmamanız gereken 10 şey

Vajinanıza asla yapmamanız gereken 10 şey

Kullandığınız pedlerden iç çamaşırınıza kadar her şey vajina sağlığınızı etkiliyor.

20.10.2016Sağlık
Kadınlar en çok bunları tercih ediyor

Kadınlar en çok bunları tercih ediyor

Son yıllarda talep oldukça fazla...

29.08.2016Kişisel Bakım
Genital bölgenin rengini açmak mümkün mü

Genital bölgenin rengini açmak mümkün mü?

Kadınların en özel bölgesi olan genital bölgenin ameliyatları da kendi gibi özeldir. Bu bölgeye yapılan estetik ve kozmetik uygulamalara ‘kozmetik jinekoloji’denir.

6.03.2016Sağlık
Lazerle Yapılan Genital Estetik Operasyonları

Lazerle Yapılan Genital Estetik Operasyonları

Lazer ile genital estetik amaçlı Genital Bölge renk Açma - Beyazlatma, Küçük Dudakları Ufaltma Ameliyatı ( Labioplasti ), Kalıcı Kızlık Zarı Tamiri ( Hymenoplasti) ve Vajina Daraltma işlemleri yapıyoruz.

Yazar Sonuçları

Genital Bölge Beyazlatma - Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Çok sayıda kadın, genital bölgesinin koyu renkli olmasından rahatsız olmaktadır. Genital bölgenin renginin koyulaşması,kararması, kahverengi-siyaha yaklaşan lekelenmeler; hoş olmayan bir görüntüye yol açabilir. Yapısal yani genetik olarak genital bölge koyu renkli olabilir. Bunun dışında genital bölgeye uygulanan ağdalar, epilasyonlar ve gebelik dönemi de genital bölgenin renginin koyulaşmasına, kararmasına neden olabilmektedir. 

7.12.2020

Genital bölge renk değişikliklerinde lazer uygulamaları

Genital renk değişikliği neden olur? Genital beyazlatma nedir? Genital bölge renk koyulaşmasının nedenleri nelerdir?

25.04.2019
Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır

Genital beyazlatma estetiği nasıl yapılır?

Kadınların en çok şikayetçi oldukları konuların başında genital bölge kararması geliyor. Son günlerde popüler hale gelen genital beyazlatma estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert’e sorduk.

27.01.2017