EKSTRA
MENÜ

Ezgi Sertel

Ezgi Sertel haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ezgi Sertel hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 153 Ezgi Sertel haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ezgi Sertel Haberleri

Ezgi Sertel: Hem çalışıp hem de okudum o yüzden tutumluyum

Ezgi Sertel: Hem çalışıp hem de okudum o yüzden tutumluyum

Sunucu Ezgi Sertel, okul yıllarında hem çalışıp hem de okuduğunu para kazanmanın zor olduğunu söyledi. “Varlığı da gördüm yokluğu da o yüzden para harcamasını, neye ne kadar vermeniz gerektiğini bilirim” dedi.

28.02.2021Televizyon
İbrahim Tatlıses ve 43 yaş küçük sevgilisinden yeni fotoğraf

İbrahim Tatlıses ve 43 yaş küçük sevgilisinden yeni fotoğraf!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

22.02.2021Magazin
Ekranda sadece beş dakika kaldı Hayatı bir gecede değişti...

Ekranda sadece beş dakika kaldı! Hayatı bir gecede değişti...

Günümüzde oyuncu olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Üne kavuşmak, ülke çapında tanınmak önceden sadece televizyon ekranından geçiyordu şimdi durum değişti. Artık sosyal medya aracılığıyla da birçok ünlü katıldı hayatımıza. Ama bu işe sıfırdan başlayıp şöhretin zirvesine çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Ekranlarda izlediğimiz yıldız isimler bugünlere kolay gelmediklerini söylüyorlar. Biz de onların oyunculuk yolculuklarını sizler için topladık...

18.02.2021Magazin
Pınar Altuğ annesinin doğum gününü kutladı: Keşke yanımda olsaydın

Pınar Altuğ annesinin doğum gününü kutladı: Keşke yanımda olsaydın

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Magazin dünyasından kısa haberler

8.02.2021Magazin
Ezgi Sertelin ikizlerle sahil keyfi

Ezgi Sertel'in ikizlerle sahil keyfi

Sunucu Ezgi Sertel ve oyuncu Ozan Çobanoğlu, ikizleri Mert ve Tibet’i sahilde gezdirdi.

15.09.2020Magazin
Ezgi Sertel ikizlerin yüzünü gösterdi

Ezgi Sertel ikizlerin yüzünü gösterdi

Ünlü sunucunun ikizleri Mert ve Tibet 3 aylık oldu!

24.04.2020Magazin
Ezgi Sertel kötü yorumlara isyan etti

Ezgi Sertel kötü yorumlara isyan etti

Ezgi Sertel ve oyuncu eşi Ozan Çobanoğlu ikizlerini ocak ayının son günlerinde kucaklarına almıştı.Set arkadaşlığı aşka dönüşen sunucu ve oyuncu Ezgi Sertel ve Ozan Çobanoğlu 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ve bir dönem Türkiye'nin lezzetlerini tanıtan bir program ile adından çokça söz ettiren Ezgi Sertel, ocak ayının son günlerinde ikizlerine kavuşmuştu.

5.03.2020Magazin
Sosyal medyada linç ettiler Ezgi Sertel isyan etti

Sosyal medyada linç ettiler! Ezgi Sertel isyan etti

Ezgi Sertel ve oyuncu eşi Ozan Çobanoğlu ikizlerini ocak ayının son günlerinde kucaklarına almıştı.Ezgi Sertel son paylaşımından sonra sosyal medya linci kurbanı oldu.

5.03.2020Magazin
Ezgi Sertel isyan etti: İnsanlar bu kadar kötü mü oldu

Ezgi Sertel isyan etti: İnsanlar bu kadar kötü mü oldu

Set arkadaşlığı aşka dönüşen sunucu ve oyuncu Ezgi Sertel ve Ozan Çobanoğlu 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ve bir dönem Türkiye'nin lezzetlerini tanıtan bir program ile adından çokça söz ettiren Ezgi Sertel, ocak ayının son günlerinde ikizlerine kavuşmuştu.Ezgi Sertel, ikizlerinin 40'ı çıkınca sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak "Bizim 40’ımız çıktı. Allah herkesin evladıyla beraber benim yavrularıma da güzellikler nasip etsin" notunu düşmüştü.İkiz bebeklerini kucağına alan sunucu Ezgi Sertel sosyal medya linci kurbanı oldu.Güzel sunucu bu fotoğrafları paylaştıktan sonra çirkin yorumlara maruz kaldı. 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Sertel, yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

5.03.2020Magazin
İkizler doğdu

İkizler doğdu!

Oyuncu Ozan Çobanoğlu ile mutlu bir evlilik sürdüren sunucu Ezgi Sertel, dün ikiz bebekleri Tibet ve Mert'i kucağına aldı.

23.01.2020Magazin
Ezgi Sertel anne olmak için gün sayıyor

Ezgi Sertel anne olmak için gün sayıyor

Sunucu Ezgi Sertel, 2018 yılında oyuncu Ozan Çobanoğlu ile nikah masasına oturmuştu. İkiz bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan çift, şu sıralar hayatlarının en heyecanlı dönemini yaşıyor.

7.01.2020Magazin

Ezgi Sertel: Reklam arasında bebeğimi kaybettim

Ezgi Sertel, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. İkiz bebeklerini kucağına almak için gün sayan Sertel, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

9.09.2019Magazin
Ezgi Sertel kimdir İşte Ezgi Sertelin hayatına ilişkin bilgiler

Ezgi Sertel kimdir? İşte Ezgi Sertel'in hayatına ilişkin bilgiler

Ezgi Sertel sunduğu ve konuk olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Ezgi Sertel, Anadolu Mutfağının yemeklerini ekran karşısındakilere tanıtıyor. Peki, Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında? İşte, Ezgi Sertel’in hayatına ilişkin bilgiler

24.04.2019Televizyon
Ezgi Sertelin panik anları Stüdyoda yangın çıktı

Ezgi Sertel'in panik anları! Stüdyoda yangın çıktı

"Anneler ve Gelinler" adlı programın setinde talihsiz bir kaza yaşandı...

23.04.2019Televizyon
Anneler ve Gelinler adlı programın setinde talihsiz bir kaza yaşandı

"Anneler ve Gelinler" adlı programın setinde talihsiz bir kaza yaşandı

Programın sunucusu Ezgi Sertel konuğuyla sohbet ederken ocakta yemek yapan yarışmacı ocağı yakarken bir anda alevler ortalığı sardı.Çıkan ateşle panikleyen yarışmacı ve Ezgi Sertel mutfaktan hemen uzaklaşırken olaya program ekibinde çalışanlar müdahale etti.

23.04.2019Magazin
Hayatta keskin çizgilerim yok

Hayatta keskin çizgilerim yok

YouTube için hazırladığı “Trendi Yakala”yla dikkatleri çeken Ece Aytulun, teve2’de yayınlanan “Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir” programında seyirci karşısına çıkıyor. Bir yandan kendi kurduğu yapım şirketini büyütmeye devam eden Aytulun, “Hayatta keskin çizgilerim yok ama spikerlik yapmayı düşünmüyorum” diyor.

24.01.2018Magazin
Ezgi Sertel’in eşi Ozan Çobanoğlu kimdir

Ezgi Sertel’in eşi Ozan Çobanoğlu kimdir?

Arka Sokaklar dizisinin oyuncusu Ozan Çobanoğlu’nunözel yaşamı merak konusu oldu. Dizide Hakan Çınar karakterine hayat veren Ozan Çobanoğlu, kendisine has üslubuyla dikkat çeken sempatik sunucu Ezgi Sertel ile evli. Peki Ozan Çobanoğlu kimdir, kaç yaşında?

7.12.2017Televizyon
Ünlü sunucudan reklam davası

Ünlü sunucudan reklam davası

Oyuncu ve sunucu Ezgi Sertel, ünlü bir restoranın reklam için kendi fotoğraflarını billboard'larda izinsiz kullandığı iddiasıyla 100 bin liralık tazminat davası açtı

4.12.2017Gündem
Format değişti

Format değişti

Yemek programlarının sevilen yüzü Ezgi Sertel, kulvar ve kanal değiştirdi. teve2’de “Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir” adlı bir programa başlayan sunucu, “Bir oyuncu nasıl hep aynı rolü oynamak istemezse, biz sunucular da farklı yönlerimizle, birikimlerimizle, entelektüel duruşumuzla anılmak isteriz” diyor.

13.10.2017Magazin
Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir teve 2’de başlıyor

Ezgi Sertel’le Kadınlar Bilir teve 2’de başlıyor!

Samimiyeti ile izleyici tarafından çok sevilen sunucu Ezgi Sertel, pazartesiden itibaren hafta içi her gün teve 2 ekranından evlere konukolacak.

6.10.2017Televizyon
Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarım

Ezgi Sertel: Günde 100 defa ellerimi yıkarım

‘Lezzetin Haritası’ programının ünlü sunucusu Ezgi Sertel, konuk olduğu Emre Saygı’nın ‘Hadi Be' programında ilginç açıklamalar yaptı.

23.07.2017Televizyon
Ezgi Sertelin şaşırtan değişimi

Ezgi Sertel'in şaşırtan değişimi

Yemek programı sunucusu Ezgi Sertel, İrem Derici'nin sunduğu 'Eğlenmene Bak' programına konuk oldu.Sertel'in verdiği kilolar izleyenlerin gözünden kaçmadı.

29.06.2017Magazin
Ezgi Sertel’in şaşırtan değişimi

Ezgi Sertel’in şaşırtan değişimi

Yemek programı sunucusu Ezgi Sertel, İrem Derici'nin sunduğu 'Eğlenmene Bak' programına konuk oldu.Sertel'in verdiği kilolar izleyenlerin gözünden kaçmadı.

29.06.2017Magazin
Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında

Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşında?

Ezgi Sertel, yaptığı yemek programlarıyla popülaritesini artırmaya devam ediyor. Sunuculuk dışında oyunculuk deneyimine de sahip olan Ezgi Sertel, Tek Türkiye adlı dizide rol almıştır. Peki, Ezgi Sertel kimdir, kaç yaşındadır? İşte, ünlü isim hakkında detaylı bilgiler

28.06.2017Televizyon
Ozan Çobanoğlu ve Boğaç Aksoy, Ömür Gedikin sorularını yanıtladı

Ozan Çobanoğlu ve Boğaç Aksoy, Ömür Gedik'in sorularını yanıtladı

“Arka Sokaklar”da yakışıklı polisler Hakan ve Volkan rollerinde izlediğimiz Ozan Çobanoğlu ve Boğaç Aksoy’la dizinin çatışma sahnelerinin çekiminde buluştuk. “Polisi oynamak, polisi anlamaktır” diyen ikili, bakın neler söyledi...

24.12.2016Magazin
Ezgi Sertel kimdir

Ezgi Sertel kimdir?

Sunduğu yemek programlarıyla tanınan ve adeta bir fenomen haline gelen Ezgi Sertel'in 3 Adam'a konuk olacağı duyuruldu. Arka Sokaklar dizisinin komiseri Ozan Çobanoğlu’yla evli olan sempatik suncunun yaşı, kariyeri, aslen nereli olduğu ve hakkındaki pek çok detay yeniden gündeme geldi. Peki, Ezgi Sertel kimdir?

7.12.2016Televizyon
Arka Sokaklar formülü çözmüş

Arka Sokaklar formülü çözmüş

Ozan Çobanoğlu, 11 sezondur ilgiyle izlenen “Arka Sokaklar” dizisiyle seyirci karşısına çıkıyor. Komiser Hakan’ı canlandıran oyuncu, “fenomen bir iş” dediği dizinin başarısını televizyonun formülünü çözmüş olmasına bağlıyor: “Zeki bir yapımcı, halkı iyi analiz etmiş bir senarist, birbirinden yetenekli oyuncular ve aksiyon dolu hikayeler.”

13.10.2016Magazin
Star Tv Yayın Akışı | 2 Aralık 2015

Star Tv Yayın Akışı | 2 Aralık 2015

Star Tv'de bugün hangi programlar var? Kara Sevda saat kaçta yayınlanacak?

2.12.2015Bilgi
Bugün kanallarda neler var (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Bugün kanallarda neler var? (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8) 

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 2 Aralık Çarşamba televizyon kanallarının yayın akışı.

2.12.2015Bilgi
Star Tv Yayın Akışı | 1 Aralık 2015

Star Tv Yayın Akışı | 1 Aralık 2015

Star Tv'de bugün hangi programlar var? Kaderimin Yazıldığı Gün saat kaçta?

1.12.2015Bilgi
Kanalların yayın akışı

Kanalların yayın akışı

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 1 Aralık Salı televizyon kanallarının yayın akışı.

1.12.2015Bilgi
Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 30 Kasım Pazartesi televizyon kanallarının yayın akışı.

30.11.2015Bilgi
Star Tv Yayın Akışı | 30 Kasım 2015

Star Tv Yayın Akışı | 30 Kasım 2015

Star Tv yayın akışında bugün hangi programlar var? Paramparça saat kaçta?

30.11.2015Bilgi
Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı | 27 Kasım konukları kimler

Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? | 27 Kasım konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu akşam yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle bu akşam saat 23.15'de Kanal D'de.

27.11.2015Bilgi
Bugün kanallarda neler var | 26 Kasım Perşembe

Bugün kanallarda neler var? | 26 Kasım Perşembe

Bugün TV kanallarında neler var? Hangi programlar hangi saatte yayınlanacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem saat kaçta? İnadına Aşk bugün yayınlanacak mı?

26.11.2015Bilgi
Beyaz Showun bu haftaki konukları kimler

Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler?

Cuma günü fenomeni olan Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı? Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler? Beyaz Show yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma günü saat 23.15'de Kanal D'de.

25.11.2015Bilgi
Star Tv Yayın Akışı | 25 Kasım 2015

Star Tv Yayın Akışı | 25 Kasım 2015

Star Tv'de bugün hangi programlar var? Kara Sevda saat kaçta yayınlanacak?

25.11.2015Bilgi
Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 25 Kasım Çarşamba televizyon kanallarının yayın akışı.

24.11.2015Bilgi
Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8)

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 24 Kasım Salı televizyon kanallarının yayın akışı.

24.11.2015Bilgi
Star Tv Yayın Akışı | 24 Kasım 2015

Star Tv Yayın Akışı | 24 Kasım 2015

Star Tv'de bugün hangi programlar var? Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi saat kaçta yayınlanacak?

24.11.2015Bilgi
Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8) | 23 Kasım Pazartesi TV REHBERİ

Kanalların yayın akışı (KANAL D, STAR TV, SHOW TV, ATV, FOX TV, TV8) | 23 Kasım Pazartesi TV REHBERİ

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar saat kaçta başlıyor? 23 Kasım Pazartesi televizyon kanallarının yayın akışı.

23.11.2015Bilgi
Star Tv Yayın Akışı | 23 Kasım 2015

Star Tv Yayın Akışı | 23 Kasım 2015

Star Tv'de bugün hangi programlar var? Paramparça dizisi saat kaçta?

23.11.2015Bilgi

Yazar Sonuçları

Terazi burcunda Yeniay

Dengeyi sağlayanların ve susanları zaferi

19.10.2017

Hayal kırıklıkların;  Geçici yenilgilerden başka bir şey değildir...

Günaydın haftanın ortasından herkese merhabalar. Jüpiter’in burç değiştirip Akrep burcuna ilerlemesi ile hareketli günlere doğru ilerliyoruz. Dün Jüpiter’in burç değiştirdiği akşam saatlerinden sonra yaptığım gözlemler ile ilgili bazı bilgiler paylaşmak isterim.

10.10.2017

Polisler teşekkür ediyor

“Arka Sokaklar”da yakışıklı polisler Hakan ve Volkan rollerinde izlediğimiz Ozan Çobanoğlu ve Boğaç Aksoy’la dizinin çatışma sahnelerinin çekiminde buluştuk. “Polisi oynamak, polisi anlamaktır” diyen ikili, bakın neler söyledi...

24.12.2016