MENÜ

Ceylan

Ceylan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ceylan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21.421 Ceylan haberi bulunmuştur.

Ceylan 26 Haziran 1974, İstanbul doğumlu  Babası Tuncelili, annesi ise Bayburtludur, tam adı Ceylan Avcı, Türk halk müziği ve arabesk müzik sanatçısı. 2016 yılında meslek hayatında 32 yılı geride bırakmıştır.

Sanatçı birçok albüm çıkarmış, birçok da sinema filminde rol almıştır. "Seni Sevmeyen Ölsün" albümü 1,3 milyon satış rakamına ulaşmayı başarırken, "Ah Gönlüm" albümü Mü-yap tarafından altın plak ile ödüllendirilmiştir. Kral TV tarafından iki kere En İyi Kadın THM sanatçısı seçilmiştir.

Ceylan Haberleri

Korona virüsü çocuklara nasıl anlatılmalıdır

Korona virüsü çocuklara nasıl anlatılmalıdır ?

Uzman psikolog Ceylan Şekerci, korona virüsünün çocuklara nasıl ve hangi dille anlatılması gerektiğini anlatıyor.

1.04.2020Eğitim
HDP önündeki eylemde 212nci gün

HDP önündeki eylemde 212'nci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına uyarak 212'nci günde de sürdürdü. 2014 yılında kaçırılan oğlu Tuncay (20) için oturma eylemini sürdüren Şevket Bingöl, koronavirüs salgını nedeniyle evlat nöbeti tutan ailelerin sosyal mesafe kuralına dikkat ettiğine dikkat çekerek, "Biz burada her türlü önlemimizi alıyoruz. Çocuklarımız gelene kadar bu eylem devam edecek" dedi.

1.04.2020Gündem
Evde çocuklarla eğlenceli vakit geçirmenin yolları

Evde çocuklarla eğlenceli vakit geçirmenin yolları

Koronavirüs nedeniyle maalesef sosyalleşmeye ve kalabalık ortamlarda bulunmaya biraz ara verdik. Peki, bu süreçte çocuğu olanlar evde onlarla nasıl keyifli vakit geçirebilir? Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, kafa dağıtmaya ve eğlenmeye yardımcı olacak tavsiyeler paylaştı.

31.03.2020Etkinlikler
HDP önündeki eylemde 211inci gün

HDP önündeki eylemde 211'inci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına göre, 211'inci günde de sürdürdü. Oğlu Mikail (25) için eyleme devam eden Salih Sadak, "Beni duyuyorsan kaç oğlum, gel. Sen gelene kadar burada bekleyeceğim" dedi.

31.03.2020Gündem
Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi İşte Ahlat Ağacının konusu ve oyuncuları

Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi? İşte Ahlat Ağacı'nın konusu ve oyuncuları

Ahlat Ağacı filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. 2018 yılında vizyona giren Ahlat Ağacı, Altın Palmiye ve Cannes Film Festivali Büyük Ödülü’ne aday gösterilmişti. Festivallerde beğeni toplayan film, dakikalarca ayakta alkışlanmıştı. Peki, Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi? İşte Ahlat Ağacı'nın konusu ve oyuncuları

30.03.2020Televizyon
Koronavirüsün getirdiği tükenmişlik hissinden nasıl kurtulacağız

Koronavirüsün getirdiği tükenmişlik hissinden nasıl kurtulacağız?

Bugünlerde hepimizin sisteminde küçük büyük hasarlar oluşmaya başladı. Duygular, mantık, davranışlar hepsi birbirine girdi, düğümlendi. Hepimiz yaşadığımız bu zor durumdan kurtulmak istiyoruz. Peki, ama nasıl? Uzman Klinik Psikolog Ceylan Şekerci, koronavirüs dolayısıyla yaşadığımız tükenmişlik hissinden nasıl kurtulacağımızdan bahsetti.

30.03.2020Sağlık
Kültür ve Turizm Bakanlığından sinema sektörüne 30 proje için 23 milyon 175 bin lira destek

Kültür ve Turizm Bakanlığından sinema sektörüne 30 proje için 23 milyon 175 bin lira destek

Kültür ve Turizm Bakanlığı, geçen yıl yasalaşan yeni sinema kanununun ardından ilk çekim sonrası ve ortak yapım desteklerini verdi. Bakanlık, sinema sektörüne 30 proje için 23 milyon 175 bin lira destek sağladı.

28.03.2020Keyif
Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 208inci gün

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 208'inci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP İl binası önündeki oturma eylemini, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına göre 208'inci günde de sürdürüyor.

28.03.2020Gündem
36 ayrı yakalama kararı olan kadın yakalandı

36 ayrı yakalama kararı olan kadın yakalandı

İstanbul'da polisin düzenlediği operasyonda hakkında 36 ayrı yakalama kararı ve 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi Ceylan K. polis tarafından yakalandı. Şüphelinin birlikte yakalandığı erkek arkadaşı Özgür K.'nın da cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı. 29 yaşındaki Ceylan K.'nın bugüne kadar işlediği suçlar arasında hırsızlık, hükümlünün kaçmasına yardım, çocuk kaçırma, sahtecilik ile yaklaşık 100 polise geliş kaydı olduğu ortaya çıktı.

27.03.2020Haber
36 ayrı yakalama kararı vardı... Suç makinası kadın ve sevgilisi yakalandı

36 ayrı yakalama kararı vardı... Suç makinası kadın ve sevgilisi yakalandı!

İstanbul'da polisin düzenlediği operasyonda hakkında 36 ayrı yakalama kararı ve 40 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan cezaevi firarisi Ceylan K. polis tarafından yakalandı. Şüphelinin birlikte yakalandığı erkek arkadaşı Özgür K.'nın da cezaevi firarisi olduğu ortaya çıktı. 29 yaşındaki Ceylan K.'nın bugüne kadar işlediği suçlar arasında hırsızlık, hükümlünün kaçmasına yardım, çocuk kaçırma, sahtecilik ile yaklaşık 100 polise geliş kaydı olduğu ortaya çıktı.

27.03.2020Gündem
Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 206ncı gün; aileler sosyal mesafe kuralına göre oturuyor

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 206'ncı gün; aileler sosyal mesafe kuralına göre oturuyor

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini 206'ncı günde de sürdürüyor. Eylemde aileler; koronavirüs salgınına karşı sosyal mesafe kuralına uyarken, bazılarının ise maske taktığı görüldü.

26.03.2020Gündem
Koronavirüs Sindirim Yoluyla Bulaşmıyor

Koronavirüs Sindirim Yoluyla Bulaşmıyor

Enfeksiyon ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Ceylan, "Bu virüs dışkıda bulunmakla birlikte su ve sindirim sistemimizden bulaşmamaktadır" dedi.

26.03.2020İyi Yaşam
60 vekilin karantina günleri

60 vekilin karantina günleri

Salgından daha çok etkilenebilecek grup olan 65 yaş üzeri kişilerin sokağa çıkma kısıtlaması sürerken bu gruptaki yaklaşık 60 milletvekili de benzer önlemle evlerine çekildi. Hürriyet önlemlere uyan milletvekilleriyle günlük yaşamlarını konuştu.

25.03.2020Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mart Salı akşamı 161. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını istedi. Heyecan dolu bölümü ekranları başında izleyemeyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 161. bölümle ilgili ipuçları.

24.03.2020Televizyon
Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 204üncü gün

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 204'üncü gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini 204'üncü günde de sürdürüyor. 6 yıl önce örgüt tarafından kaçırıldığını söylediği oğlu Hamza Salim (20) için Hakkari'nin Yüksekova ilçesinden gelen Zümrüt Salim (43), "Oğlumu 2014 yılında, ramazan ayında kaçırdılar. Oğlum Kuran kursuna gidiyordu. Hafız olacaktı. Oğlum, sesimi duyuyorsan devlete teslim ol" dedi.

24.03.2020Gündem
Karantina döneminde evde ailece neler yapılabilir

Karantina döneminde evde ailece neler yapılabilir?

Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, evde çok daha uzun zaman geçirmek durumunda olduğumuz şu günlerde biraz kafa dağıtmaya ve eğlenmeye yardım edecek öneriler paylaştı.

HDP önündeki eylemde 203üncü gün

HDP önündeki eylemde 203'üncü gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 ailenin HDP il binası önündeki oturma eylemi 203'üncü günde de devam etti. Bitlis’in Güroymak ilçesinden gelerek 2015'te kaçırılan oğlu Okan için oturma eylemini sürdüren Ekrem Gökkuş, oturma eyleminden vazgeçmeyeceklerini belirterek, "Çocuğumuzu almadan gitmeyeceğiz. Ben çocuğumu HDP’den istiyorum, nasıl götürmüşlerse öyle getirsinler" dedi.

23.03.2020Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlanacak İşte fragman..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlanacak? İşte fragman..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü yayınlanacak mı sorusu dizinin izleyenleri tarafından merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragman ile yeni bölümün ekranlara geleceği netlik kazanmıştı oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Diziye katılan sürpriz oyuncu kim? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm hakkında detaylar

23.03.2020Televizyon
HDP önündeki eylemde koronavirüs önlemi

HDP önündeki eylemde 'koronavirüs' önlemi

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini 202'nci günde de sürdürdü. Eylemdeki anne ve babalar, koronavirüs nedeniyle ağızlarına maske takıp, aralarına mesafe koyarak, oturuyor.

22.03.2020Gündem
Son dakika... Bekir Teker firar etti Sosyal medyadan fotoğrafı paylaşıldı

Son dakika... Bekir Teker firar etti! Sosyal medyadan fotoğrafı paylaşıldı

Kız kardeşi Ceylan Timuroğlu’nu tabancayla başından vurarak öldürmekten tutuklanan Danıştay ve Cumhuriyet gazetesine el bombalı saldırı sanığı Erhan Timuroğlu’nun, tefecilikten tutuklanan eski ortağı Bekir Teker, Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndan kaçtı.

22.03.2020Gündem
Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 201inci gün; aile sayısı 134 oldu

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 201'inci gün; aile sayısı 134 oldu

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin sayısı, 201'inci gününde, 6 yıl önce kaçırılan oğlu Muhammet Kızılboğa (27) için Şanlıurfa'dan gelen Fatma Kızılboğa ile 134'e yükseldi.

21.03.2020Gündem
Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 200üncü gün

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 200'üncü gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 133 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini 200'üncü günde de sürdürüyor. Koronavirüs tedbirleri kapsamında her gün dezenfekte edilen çadırdaki 55 yaş ve üstü aileler evlerine gönderilirken diğer aileler nöbete devam ediyor.

20.03.2020Gündem
Nuri Bilge Ceylan: Magazine yanıt yok

Nuri Bilge Ceylan: Magazine yanıt yok!

Nuri Bilge Ceylan, geçtiğimiz çarşamba günü oğlu Ayaz’la Cihangir’de görüntülendi.

20.03.2020Magazin
Su tüketimine dikkat

Su tüketimine dikkat

20 saniye boyunca musluğun açık kalması durumunda 2 litreye yakın suyun boşa akacağını söyleyen uzmanlar koronavirüsle mücadele ederken suyumuzu idareli kullanmamızı, evde kaldığımız sürece elektrik, doğalgaz ve internetten de tasarruf yapmamız gerektiğini hatırlatıyor.

20.03.2020Ekonomi
HDP önündeki eylemde 198inci gün; aile sayısı 132 oldu

HDP önündeki eylemde 198'inci gün; aile sayısı 132 oldu

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen aile sayısı, 198'inci günde, 2016'da kaçırılan oğulları Atilla (21) için Muş'tan gelen Şemsettin ve Şahinaz Özcan çiftiyle 132 oldu.

18.03.2020Gündem
Corona Virüsü ile ilgili herkes bunu merak ediyor: Kan grubu risk oranını etkiler mi

Corona Virüsü ile ilgili herkes bunu merak ediyor: Kan grubu risk oranını etkiler mi?

Corona Virüsü ile ilgili her geçen gün ortaya yeni bir iddia atılıyor. Son iddia ise 'Corona Virüsü'nün belli bir kan grubuna daha çok bulaştığı' iddiası... Bu iddiaya enfeksiyon uzmanı Prof. Dr. Mehmet Ceylan, CNN TÜRK canlı yayınında yanıt verdi.

18.03.2020Gündem
Karantina günleri için 10 isim 10 film önerisi

Karantina günleri için 10 isim 10 film önerisi

Koronavirüs salgınına tedbir için adeta tüm Türkiye eve kapandı. Evde vakit geçirmenin en keyifli yanı da hiç kuşkusuz film izlemek. Sanatçı, gazeteci ve yazarlardan oluşan 10 ünlü isim, karantina döneminde izleyebileceğimiz filmleri sıraladı. İşte yaptıkları öneriler:

18.03.2020Keyif
Ceylan sarışın oldu

Ceylan sarışın oldu!

Ceylan, YouTube’daki Ceylan Müzik kanalının tanıtım fotoğrafları için Selim Akar’ın objektifine poz verdi .

18.03.2020Magazin
Koronavirüs tedbirleri Radyo Tiyatrosunu canlandırdı

Koronavirüs tedbirleri "Radyo Tiyatrosu"nu canlandırdı

Bugüne kadar yurt içinde ve dışında birçok kez oyun sahneleyen Tiyatro Külliyen, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine "Arkası Yarın" çözümü getirdi.

17.03.2020Keyif
Hayır diyebilmek için neler yapabiliriz

Hayır diyebilmek için neler yapabiliriz?

“Hayır” demek birçoğumuz için başarması çok zor bir davranış ancak özellikle iş hayatında kullanılması gereken bir kelime. Peki, hayır diyebilmek için neler yapmalı? Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, hayır diyemeyenlere önerilerde bulundu.

17.03.2020Sağlık
Sırlarla dolu Van Gölü

Sırlarla dolu Van Gölü

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Akkuş, Van Gölü´nün, 600 bin yıl boyunca değişim süreci yaşadığını belirterek, "Van Gölü'nün yükselip alçaldığı dönem içinde insanlar şu an göl tabanı olan yerlerde yerleşim yerleri kurup, burada yaşadılar. Van Gölü'nün altında geçmiş uygarlıklara ait birçok sırlar ve izler var ve turizme kazandırılmalı" dedi.

17.03.2020Seyahat
Elektrikler ne zaman gelecek 17 Mart 2020 elektrik kesintisi

Elektrikler ne zaman gelecek? 17 Mart 2020 elektrik kesintisi

İstanbul’un birçok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ’ın 17 Mart 2020 tarihli kesinti listesine göre hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’ndaki pek çok ilçeye elektrik verilemeyecek. Peki, İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek, kesintiler kaç saat sürecek?

17.03.2020Gündem
Adana Demirspor, Es Ese gol yağdırdı

Adana Demirspor, Es Es'e gol yağdırdı

TFF 1. Lig’in 28. haftasında Eskişehirspor, sahasında Adana Demirspor’a 4-1 mağlup oldu.

16.03.2020Futbol
HDP önündeki eylemde 196ncı gün; aile sayısı 128 oldu

HDP önündeki eylemde 196'ncı gün; aile sayısı 128 oldu

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen aile sayısı, 196'ncı günde, 2015 yılında kaçırılan oğlu Bayram (26) için Kocaeli'den gelen Hediye Kurt ile birlikte 128 oldu.

16.03.2020Gündem
Zaferin sessiz tanıkları

Zaferin sessiz tanıkları

Sualtı fotoğrafçısı Tahsin Ceylan, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105. yılında boğazın derinlerindeki batıkları Hürriyet’e anlattı: “Mavi suların altında savaşın tanığı 200’e yakın batık var.”

16.03.2020Gündem
Beşiktaşlı taraftarlar, Galatasaray maçı için takımını uğurladı Corona virüs uyarısına rağmen...

Beşiktaşlı taraftarlar, Galatasaray maçı için takımını uğurladı! Corona virüs uyarısına rağmen...

Beşiktaşlı taraftarlar, deplasmanda Galatasaray ile karşılaşacak olan takımlarını tesislerden uğurladı.

15.03.2020Futbol
3üncü kattan düşen Güneş kurtarılamadı

3'üncü kattan düşen Güneş kurtarılamadı

Tokat'ta dün 3'üncü kattaki evlerinin penceresinden düşüp ağır yaralanan Güneş Ceylan (2), tedaviye alındığı hastanede hayatını kaybetti.

15.03.2020Gündem
Alanyaspor 1-0 Gaziantep FK

Alanyaspor 1-0 Gaziantep FK

Süper Lig'in 26. haftasında Alanyaspor, Gaziantep FK'yı 1-0 mağlup etti. Alanyaspor'a galibiyeti getiren golü 42. dakikada Caulker kaydetti. Bu sonuçla birlikte Alanyaspor 5 maç sonra galibiyet alarak puanını 43'e yükseltti. Gaziantep FK ise 32 puanda kaldı.

14.03.2020Spor Arena
HDP önündeki eylemde 194üncü gün; aile sayısı 127 oldu

HDP önündeki eylemde 194'üncü gün; aile sayısı 127 oldu

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen aile sayısı, 194'üncü günde, 2014 yılında kaçırılan kızı Fatma (26) için Şırnak'tan gelen Hediye Koybet ile birlikte 127 oldu.

14.03.2020Gündem
Derbi ikinci kez sessiz 2007-08 sezonundaki maç...

Derbi ikinci kez sessiz! 2007-08 sezonundaki maç...

Galatasaray, Süper Lig'in 26. haftasında yarın sahasında Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek.

14.03.2020Futbol
Panik, korona virüsünden çok daha hızlı yayılıyor

Panik, korona virüsünden çok daha hızlı yayılıyor!

Tüm dünya alarmda. Birçok bölge karantina altında, farklı ülkelerde okullar, iş yerleri tatil. Sokaklar boş. Panik, korona virüsünden çok daha hızlı yayılıyor. Peki, virüs nedeniyle psikolojimizin olumsuz etkilenmemesi için neler yapabiliriz? Uzman Psikolog Ceylan Şekerci, çok önemli noktalara değindi.

İstanbul Bienalinin 30. Yıl Özel Projesi İstanbul Havalimanında sergileniyor

İstanbul Bienali'nin "30. Yıl Özel Projesi" İstanbul Havalimanı'nda sergileniyor

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı (İKSV) tarafından İstanbul Bienali'nin 30. yılına özel hazırlanan "Limited Editions" sergisi, İGA Lounge’da sanatseverlerle buluştu.

12.03.2020Keyif
Ünlüler “CD Lotion Lansmanında Buluştu

Ünlüler “CD Lotion'' Lansmanında Buluştu

Savaş döneminden kalmış yanık kremini formüle eden estetisyen Çiğdem Dönücü, düzenlediği özel bir etkinlik ile “CD Lotion Cilt Bakım Kremi” ve “Cilt Bakım Yağı”nı Tepe Majeur Kuruçeşme’de tanıttı. Sanat ve cemiyet dünyasının yoğun ilgi gösterdiği lansmana Deniz Akkaya, Saba Tümer, Ayla Çelik, Ceylan, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Melda Ulusoy, Beti Ertovi, Gülbin Gürel, Sinem Yıldırım, Nalan Aksoy, Burcu Şendir, Nuray Fenercioğlu, Serap Sarı, Petek Ertüre, Burçin Okur, Raşit Bağzıbağlı, Sarp Yaman, Cihan Şensözlü ve Mert Vidinli gibi ünlü isimler katıldı.

Diyarbakırda HDP önündeki eylemde 192nci gün

Diyarbakır'da HDP önündeki eylemde 192'nci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 126 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini 192'nci günde de sürdürdü. İstanbul'da, 2015 yılında kaybolan oğlu Ömer (25) için Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinden gelip, eyleme devam eden Salih Gökçe, "Allah rızası için gel, teslim ol. Evimi barkımı bıraktım, 7 aydır buradayım. Sen gelmeden buradan gitmeyeceğim" dedi.

12.03.2020Gündem
Oğuz Ceylan: A Milli Takımdan telefon aldım

Oğuz Ceylan: "A Milli Takım'dan telefon aldım"

Gaziantep Futbol Kulübü’nün tecrübeli futbolcusu Oğuz Ceylan, “Milli takım ile ilgili yetkililerden bir telefon geldi” dedi.

12.03.2020Futbol

Yazar Sonuçları

Karantinada canlı yayın

Malum hepimiz evde kalıyoruz; başkalarının sağlığını da düşündüğümüzden dışarı burnumuzu bile çıkarmıyoruz.

26.03.2020

Eve kapanın, hatta odalara kapanın!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca aradı.

26.03.2020

Ve mavi yolculuğa yasak

ÇEVRE ve denizcilik yazılarımı bilenlerden o kadar çok arayan var ki...

22.03.2020