EKSTRA
MENÜ

E Bordro

E Bordro ile ilgili tüm haberleri ve son dakika E Bordro haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 129 E Bordro haberi bulunmuştur.

E Bordro Haberleri

E-Bordro Nedir Kimler E-Bordro Alabilir

E-Bordro Nedir? Kimler E-Bordro Alabilir?

Bordro, maaş bilgilerinin görülebildiği belge türüdür. İşe başlama tarihi, maaşın miktarı ve ne sürede devam ettiği bordro belgesinde bulunur. Kamu çalışanları Maliye Bakanlığı aracılığıyla, özel sektör çalışanları ise şirket muhasebesiyle bordrolarını alabilirler. E-bordro sisteminde ise tüm bu bilgilere herhangi bir yere gitmeden gidilebilir. E-bordro nedir, nasıl alınır, kimler alabilir gibi soruların cevaplarını derledik.

13.05.2021Kobi
e-Devlet içinde yapılan işlem sayısı 4 milyarı aştı

e-Devlet içinde yapılan işlem sayısı 4 milyarı aştı

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "‪46 milyonu aşan kullanıcı, yeni eklenenlerle birlikte Dijital Türkiye Portalı'ndaki 5 bini aşkın hizmete evinden tek tıkla ulaşmaya devam ediyor." dedi.

4.05.2020Teknoloji
e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, e-Devlet kullanıcı sayısının 44 milyon 585 bin 564 kişiye ulaştığını belirterek, "2008 yılında 5 bin 747 olan giriş sayısı da bu yıl 1 milyar 9 milyon 512 bine ulaştı." dedi.

17.11.2019Teknoloji
e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç "E-Devlet kullanıcı sayısı 44 milyon 585 bin 564 kişiye ulaştı. 2008 yılında 5 bin 747 olan giriş sayısı da bu yıl 1 milyar 9 milyon 512 bine ulaştı" dedi.

17.11.2019Ekonomi
Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ve memur maaşları E-Bordro giriş ekranında

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ve memur maaşları E-Bordro giriş ekranında!

Bayrama günler kala, emekli ve memur maaşlarının ödeme tarihi vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konulardan biri oldu. Geçtiğimiz günlerde emekli maaşlarının hesaplara yatacağı tarihle ilgili detaylar resmi kaynaklar tarafından açıklanmıştı. Emekli ve memurların hesaplara yatıp yatmadığı E-Bordro sistemi üzerinden öğrenilecek. Peki, Kurban Bayramı emekli ve memur maaşları ödendi mi? İşte, o konu hakkında bilgiler.

8.08.2019Ekonomi
2019 E-Devlet Bordro görüntüleme işlemi nereden yapılır

2019 E-Devlet Bordro görüntüleme işlemi nereden yapılır?

E-Devlet üzerinden bordro görüntülemek isteyen çalışanlar, ayın 14'ü itibariyle internet üzerinden araştırmalarına başladı. Ayın 15'inde hesaplara yatırılacak olan maaşın bordrosu internet üzerinden görüntülenebilecek. Peki, E-Devlet Bordro görüntüleme işlemi nasıl yapılır? İşte, birçok vatandaşın araştırdığı o konu hakkında bazı bilgiler

14.06.2019Ekonomi
E-Bordro girişi ile maaş bordrosu nasıl görüntülenir E-Devlet maaş görüntüleme

E-Bordro girişi ile maaş bordrosu nasıl görüntülenir? E-Devlet maaş görüntüleme

E-Devlet üzerinden E-Bordro'sunu görüntülemek isteyen memurlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Milyonlarca vatandaş, TC No ile E-Devlet'e giriş yaparak maaş bordrolarına ulaşabiliyor. Peki, maaş bordro ekranı üzerinden maaş görüntüleme işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Devlet maaş görüntüleme sistemi ile ilgili detaylar

14.05.2019Gündem

E Bordro görüntüleme ekranı nasıl kullanılır? E-Devlet E Bordro ekranı

E Bordro aracılığıyla maaş görüntüleme işlemi, E-Devlet üzerinden kolayca gerçekleştirilebiliyor. Kamu kurumlarında çalışan memurların kolayca faydalanabileceği E Bordro görüntüleme ekranı, bu ay yatan maaş miktarının ve maaş içerisindeki ekstra ücretlerin öğrenilmesine olanak sağlayacak. İşte, E Bordro görüntüleme ekranı ve detaylı bilgiler

15.04.2019Gündem
E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır E-Devlet bordro sorgulama ekranı

E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır? E-Devlet bordro sorgulama ekranı

E-Devlet üzerinden her ay ortasında erişime açılan e-bordro sorgulama ekranı, E-Devlet şifresi ve TC Kimlik Numarası ile kolayca görüntülenebiliyor. E-Bordro ekranı üzerinden Şubat ayı için alınacak olan maaşlar görüntülenebilecek. Peki, E-Bordro ekranı nasıl görüntülenir? İşte, o ekran hakkında bazı bilgiler

14.02.2019Ekonomi
E Bordro ne zaman yayımlanır E Bordo ocak 2019 memur maaş sorgulama

E Bordro ne zaman yayımlanır? E Bordo ocak 2019 memur maaş sorgulama

E Bordro maaş sorgulama işlemi, devlet memuru olarak görev alan birçok kişinin her ay internet üzerinden sorguladığı konular arasında yer alıyor. Maliye Bakanlığı güdümündeki sayfa üzerinden yayımlanan E Bordro maaş sorgulama ekranı, E-Devlet üzerinden de görüntülenebiliyor. İşte, 2019 ocak ayına ait maaş bordro sorgulama ekranı ve detaylı bilgiler

14.01.2019Ekonomi
E Bordro maaş sorgulama | Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti

E Bordro maaş sorgulama | Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti

Maliye Bakanlığı tarafından paylaşılan bordroları internetten sorgulamak oldukça pratik. E Devlet kullanarak E Bordro maaş sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, her ay olduğu bu ayda maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

14.12.2018Gündem
E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır E Bordro maaş sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? E Bordro maaş sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüzlerce memur tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşlarının ardından vatandaşlar maaş sorgulamasının nasıl yapılacağını merak ediyor. Peki, E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

14.11.2018Gündem
E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır Maaş bordrosu sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? Maaş bordrosu sorgulama sayfası

E Bordro üzerinden maaş sorgulama işlemini gerçekleştirecek olan memurlar araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşlarının ardından çalışan vatandaşlar, E Bordro üzerinden yatan maaşlarını öğrenebiliyorlar. Peki, E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, maaş bordrosu sorgulama sayfası.

14.10.2018Gündem
Maaş bordrosu sorgulaması nasıl yapılır E Bordro maaş sorgulama

Maaş bordrosu sorgulaması nasıl yapılır? E Bordro maaş sorgulama

Her ay maaş döneminin gelmesiyle birlikte, maaş bordrosunu nasıl sorgulayabileceğini araştıran vatandaşlar, E Bordro maaş sorgulama hizmeti hakkında detayları öğrenmek istiyor. Peki, E Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır?

13.09.2018Gündem
Maaş bordrosu sorgulama | E Bordro maaş sorgulama işlemi

Maaş bordrosu sorgulama | E Bordro maaş sorgulama işlemi

Milyonlarca çalışan, maaş bordrosunu nasıl sorgulayabileceğini araştırıyor. Her ay olduğu bu ayda maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte E Bordro maaş sorgulama hizmeti en çok merak edilenlerden oldu. Peki, E Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır?

14.08.2018Gündem
E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır E-Devlet sorgulama sayfası

E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır? E-Devlet sorgulama sayfası

E-Bordro maaş sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce memur tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşları, temmuz ayı zamlarının ardından arttı ve memurlar maaşlarını e-Bordro üzerinden sorgulamaya başladı. Peki, E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır? e-Devlet sorgulama sayfası.

15.07.2018Gündem
Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti | E Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır

Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti | E Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır?

Her ay olduğu gibi bu ay da maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte milyonlarca çalışan maaş bordrosunu nasıl sorgulayacağını öğrenmek istiyor. E Devlet kullanarak E Bordro maaş sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, konu hakkında bilgi almak için internette araştırma yapıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

12.06.2018Gündem
E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır - E-Bordro maaş sorgulama

E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? - E-Bordro maaş sorgulama

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce memur tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ayın 14'ünde memur maaşları bordroları yayınlanıyor. Böylece memurlar maaşlarındaki hareketleri görme fırsatı buluyor. Peki, e-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, e-Bordro maaş sorgulama sayfası.

5.04.2018Gündem
E Devletten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E Devlet'ten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce çalışan vatandaş tarafından büyük bir merakla araştırılan ve takip edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. E-Bordro maaş bordrosu sorgulama işlemi e-Devlet üzerinden oldukça kolay bir şekilde kullanıcılar tarafından sorgulanabiliyor. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaşı bordroları da e-Devlet üzerinden memurlar tarafından kontrol edilebiliyor. Peki, E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

20.03.2018Gündem
E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır

E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır?

Milyonlarca çalışan maaş bordrosunu nasıl sorgulayacağını merak ediyor. Hesaplarına yatan son maaşlarına ait bordroyu görmek isteyen vatandaşlar, kolay bir şekilde bordro sorgulamanın yollarını arıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

14.03.2018Gündem
Maaş bordrosu nasıl alınır E Bordro sorgulama

Maaş bordrosu nasıl alınır? E Bordro sorgulama

E Bordro sorgulama .alışanlar arasında en çok merak edilen ve araştırılan konulardan olan bordro sorgulama, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Milyonlarca çalışan, maaş bordrosunu nasıl sorgulayabileceğini araştırıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

7.03.2018Gündem
E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Devlet maaş bordrosu sorgulama

E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet maaş bordrosu sorgulama

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce çalışan vatandaş tarafından büyük bir merakla araştırılan ve takip edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ay ortasında yayınlanan memur maaşı bordroları da e-Devlet üzerinden kolayca sorgulanabiliyor. Peki, e-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

26.02.2018Gündem
E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Bordro sorgulama sayfası

E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Bordro sorgulama sayfası

E-Bordro memur maaşı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce memur tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaşı bordrolarıyla birlikte, memurlar maaşlarındaki hareketliliği görebiliyorlar. Peki, E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Bordro sorgulama sayfası.

14.02.2018Gündem
E-bordro maaş sorgulama ekranı E-Devlet E-bordro görüntüleme

E-bordro maaş sorgulama ekranı! E-Devlet E-bordro görüntüleme

E bordro maaş sorgulama ekranı üzerinden 2018 yılının ilk maaşlarını görüntülemek isteyen vatandaşlar, maaşlarında herhangi bir fark olup olmadığını bu şekilde öğrenebilecek. E-Devlet üzerinden kolayca erişim sağlanacak olan E-Bordro maaş sorgulama ekranı, maaşa yansıyan tüm kalemleri döküman halinde ekrana getirecek. İşte, E-Bordro sorgulama ekranı hakkında detaylı bilgiler

14.01.2018Gündem
e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim

e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

e-Devlet üzerinden birçok işlemi oldukça kolay ve pratik bir yolla halledebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren milyonlarca vatandaşın işlerini kolaylaştıran e-Devlet kapısı yeniliklerle gelmeye devam ediyor. e-Devlet üzerinden e-bordro takibi yapabilir ve maaş gelirinizi düzenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Peki, e-Devlet üzerinden başka hangi işlemleri yapabilirim?

9.01.2018Gündem
E-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet girişi ile maaş bordrosunu sorgulamak isteyen vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaş bordrolarıyla birlikte vatandaş maaşlarındaki hareketlilikleri kolayca takip edebiliyorlar. Peki, e-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

27.12.2017Gündem
E-Devlet maaş bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet maaş bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet üzerinden maaş bordrosunu sorgulamak isteyen vatandaşlar konuyla alakalı bilgileri araştırmaya devam ediyorlar. Her ayın 14'ünde memur maaşlarının bordroları yatırılıyor ve böylece memurlar maaşlarındaki hareketleri kolayca takip edebiliyorlar. Peki, e-Devlet maaş bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

11.12.2017Gündem
e-Devlette yeni dönem başlıyor

e-Devlet'te yeni dönem başlıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kullanıcı sayısı 35 milyona yaklaşan e-Devlet Kapısı'nda verilen hizmetlerin her geçen gün arttığını belirterek, bilişim okur yazarlığı olmayan veya engelli vatandaşların, ilk olarak Ankara'da kurulacak "Tek Durak Hizmet Noktası"ndan kamu hizmetini elektronik ortamda alabileceklerini bildirdi.

14.11.2017Teknoloji
e-Devlet girişi nasıl yapılır e-Devlet şifresi nasıl alınır

e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

e-Devlet girişi nasıl yapılır sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. e-Devlet sistemi vatandaşlara iki binin üzerinde hizmete erişim imkanı sağlıyor. e-Devlet sistemine giriş yapıldıktan sonra istenilen hizmet ile ilgili olarak işlemler gerçekleştirilebiliyor. Peki, e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

17.10.2017Gündem
E-Devlet SGK hizmet dökümü ve E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet SGK hizmet dökümü ve E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet vatandaşlar tarafından elektronik ortamda tüm kamu işlerini halledebilmeleri için kurulan gelişmiş bir sistemdir. SGK hizmet dökümü sorgulama işlemini merak eden vatandaşlar, E-Devlet sistemi sayesinde tüm işlerini rahatlıkla halledebilirler. E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemlerinizi de E-Devlet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki, E-Devlet sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

12.01.2017Gündem
E-Bordro KBS üzerinden nasıl sorgulanır

E-Bordro KBS üzerinden nasıl sorgulanır?

E-Bordro sorgulamalarınızı E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz bir işlemdir. E-Devlet resmi sitesi üzerinden, herhangi bir yere gitmeden, bir yere telefon etmeden oturduğunuz yerden dakikalar içerisinde hızlıca E-Bordro sorgulamanızı yapabilirsiniz. Maaş belgeleme işlemi olan E-Bordro sorgulamanızı nasıl yapacağınızı ve detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

20.05.2016Gündem
2016 Mart e-Bordro yayınlandı | Maliye Bakanlığı e-Bordro sorgulama

2016 Mart e-Bordro yayınlandı! | Maliye Bakanlığı e-Bordro sorgulama!

2016 senesiyle beraber yapılan yeni zam ve düzenlemeleriyle beraber maaşlarda değişiklik olurken, kamu çalışanları e-Bordro maaş sorgulama sistemi ile maaşlarıyla alakalı tüm bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. 2016 Mart ayı e-Bordro bilgilerinin yayınlanmasıyla beraber çalışanlar da e-Bordro sorgulaması yapmaya başladılar. Peki, e-Bordro maaş sorgulaması nasıl yapılır? e-Bordro sorgulaması ile hangi bilgilere erişilebilir? e-Bordro çıktısı nasıl alınır? Tüm detaylar haberimizde...

14.03.2016Gündem
e-Bordro maaş sorgulama e-Bordro çıktısı nasıl alınır

e-Bordro maaş sorgulama! e-Bordro çıktısı nasıl alınır?

2016 senesiyle beraber yapılan yeni zam ve düzenlemeleriyle beraber maaşlarda değişiklik olurken, kamu çalışanları e-Bordro maaş sorgulama sistemi ile maaşlarıyla alakalı tüm bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Peki, e-Bordro maaş sorgulaması nasıl yapılır? e-Bordro sorgulaması ile hangi bilgilere erişilebilir? e-Bordro çıktısı nasıl alınır? Tüm detaylar haberimizde...

3.03.2016Gündem
e-Bordro maaş sorgulama sayfası e-Devlet e-Bordro sorgulaması

e-Bordro maaş sorgulama sayfası! e-Devlet e-Bordro sorgulaması

2016 senesiyle beraber yapılan yeni zam ve düzenlemelerin ardından ilk zamlı maaşlarını Ocak ayında alan kamu çalışanları e-Bordro maaş sorgulama sistemi ile maaşlarıyla alakalı tüm bilgilerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Peki, e-Bordro maaş sorgulaması nasıl yapılır? e-Bordro sorgulaması ile hangi bilgilere erişilebilir? Tüm detaylar haberimizde...

24.02.2016Gündem
Dövizli askerlik şartları nelerdir Kimler dövizli askerlik yapabilir

Dövizli askerlik şartları nelerdir? Kimler dövizli askerlik yapabilir?

Geçtiğimiz ay merakla beklenen dövizli askerlik ile alakalı değişiklikleri kapsayan yasa onaylanmıştı. Peki, dövizli askerlik şartları nelerdir? Kimler dövizli askerlik yapabilir? Dövizli askerlik ücreti ne kadar oldu? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

22.02.2016Gündem
E-Devlet Şubat ayı e-Bordro sorgulama işlemleri nasıl yapılır

E-Devlet Şubat ayı e-Bordro sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

Kamu çalışanlarının maaş hareketlerini takip ettikleri e-Bordro sorgulaması e-Devlet üzerinden online olarak kolaylıkla yapılmaktadır. Maliye Bakanlığı tarafından Şubat ayı maaş bordroları erişime açıldı. Peki, e-Bordro sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

15.02.2016Gündem
e-Bordro maaş sorgulama işlemleri nasıl yapılır e-Bordro sorgula

e-Bordro maaş sorgulama işlemleri nasıl yapılır? e-Bordro sorgula!

Vatandaşların tüm kamu kurumu işlemlerini yapabildikleri e-Devlet kapısı sistemi üzerinden artık e-Bordro sorgulaması da yapılabilecek. Maaş hareketleri ve kesintileriyle alakalı tüm detaylı bilgilere ulaşmayı sağlayan e-Bordro işlemleri artık çok daha kolay. Peki, e-Bordro nedir? e-Bordro sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

12.02.2016Gündem
e-Devlet ile e-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır

e-Devlet ile e-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır?

Kamu personelleri e-Devlet uygulaması sayesinde Maliye Bakanlığı kategorisinden e-Bordro detaylarını anında görebiliyor. e-Bordro maaş nasıl sorgulanır? e-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır? Detaylar haberimizde…

9.02.2016Gündem
e-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır

e-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır?

Maliye Bakanlığı, e-Devlet sistemindeki e-Bordro hizmeti ile 657 sayılı kanuna tabi memurların, maaş bordrolarını listeleme ve detaylarını inceleme olanağı sunuyor. e-Bordro maaş nasıl sorgulanır? e-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır? Detaylar haberimizde…

18.01.2016Gündem
Ocak ayı E-Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır

Ocak ayı E-Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Yılbaşı öncesinde asgari ücret tutarının zamlanmasıyla beraber hem memurlar, hem de sigortalı çalışanlar ilk zamlı maaşlarını Ocak ayı içerisinde alacaklar. Öte yandan emekli maaşları ve işsizlik maaşı sorgulama işlemleri gibi e-devlet kapısı üzerinden gerçekleştirilen tüm sorgulamalara e-bordro maaş sorgulama işlemi de eklendi.

14.01.2016Gündem
e-Bordro maaş sorgulama

e-Bordro maaş sorgulama!

Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan e-Bordro maaş sorgulama sistemi ile kamu personelleri maaş bilgilerini online sistem üzerinden kolayca görüntüleyebiliyor. e-Bordro maaş sorgulaması uygulamasına nasıl giriş yapılır? Detaylar haberimizde…

8.01.2016Ekonomi
e-Bordro maaş nasıl sorgulanır

e-Bordro maaş nasıl sorgulanır?

Kamu personellerinin maaş hareketleri ve kesintilerinin yer aldığı maaş bordrosunu internet üzerinden kolayca görüntüleyebilmesine imkan sağlayan Maliye Bakanlığı, e-Devlet sistemindeki e-Bordro uygulaması ile maaş bordrolarını pratik bir şekilde inceleme olanağı sunuyor. e-Bordro maaş nasıl sorgulanır? e-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır? Detaylar haberimizde…

4.01.2016Gündem
E-Bordro Nedir

E-Bordro Nedir?

Teknolojinin hızla gelişimi ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek için devlet sistemleri de elektronik ortama taşındı. E-devlet tüm resmi ve bürokratik işleri tek bir yerden yapabilmemizi sağlıyor. Böylece saatlerce devlet daireleri arasında koşturma çilesi, sıra bekleme derdi ve yavaş işleyen hantal sistem rafa kalkmış oldu. Güvenilir, hızlı ve basit bir biçimde tüm işlemlerinizi online ortamda halledebileceksiniz. E-devlet sisteminin sunduğu kolaylıklardan biri de e-bordro maaş öğrenmedir. Peki e-bordro öğrenme için neler yapılmalıdır?

29.12.2015Gündem
e-Bordro nedir e-Bordro hizmetleri nelerdir

e-Bordro nedir? e-Bordro hizmetleri nelerdir?

Vatandaşların tüm bürokratik ve resmi işlemlerini gerçekleştirebildiği e-devlet uygulamasında artık e-Bordro’larda yayımlanıyor. Maaş hareketleri ve kesintileri bilgilerine anında erişim imkanı sağlayan e-Bordro maaş sorgulama işleminin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

19.12.2015Gündem
E-Devlet üzerinden E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet üzerinden E-Bordro memur maaş'ı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet üzerinden E-Bordro memur maaş'ı sorgulama işlemi artık çok kolay. E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır?

14.12.2015Gündem
E-devlet üzerinden E-bordro sorgulama işlemleri

E-devlet üzerinden E-bordro sorgulama işlemleri

E-devlet üzerinden e-bordro sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz. E-bordro sistemi ile memurlar maaşlarını kolay bir şekilde sorgulayabilirler. E-bordro sorgulama nasıl yapılır?

17.11.2015Bilgi
E-bordro sorgulama işlemi | E-devlet üzerinden E-bordro sorgulama işlemi

E-bordro sorgulama işlemi | E-devlet üzerinden E-bordro sorgulama işlemi

E-devlet üzerinden e-bordro sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz. E-bordro sistemi ile memurlar maaşlarını kolay bir şekilde sorgulayabilirler. E-bordro sorgulama nasıl yapılır?

10.11.2015Bilgi
E-devlet ile e-bordro sorgulama işlemi

E-devlet ile e-bordro sorgulama işlemi

E-devlet üzerinden e-bordro sorgulama işlemini online olarak yapabilirsiniz. E-bordro sistemi ile memurlar maaşlarını kolay bir şekilde sorgulayabilirler. E-bordro sorgulama nasıl yapılır?

26.10.2015Bilgi
E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir

E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir?

E-devlet üzerinden 198 adet kamu kuruluşunun 1307 hizmetine erişmeniz mümkündür. 24.5 milyon aktif kullanıcısı olan bu sistem tüm vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Peki, e-Devlet sisteminde kullanıcıların en çok kullandığı hizmetler hangileri?

20.10.2015Bilgi
E-bordro ile online memur maaşı sorgulama nasıl yapılır

E-bordro ile online memur maaşı sorgulama nasıl yapılır?

E-bordro ile maaşınızı internet üzerinden online bir şekilde sorgulayabilirsiniz. E-Devlet sistemini kullanarak maaşınızla ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

19.10.2015Gündem