EKSTRA
MENÜ

Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası

Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası haberleri sayfasında güncel ve son dakika Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 206 Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası Haberleri

Yıldız milli güreşçilerin gözü dünya şampiyonluğunda

Yıldız milli güreşçilerin gözü dünya şampiyonluğunda

Yıldız Milli Serbest Güreş Takımı'nın sporcularından Hamza Alaca ve Muhammet Çavuş, 2-8 Temmuz'da Hırvatistan'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'ndan altın madalyayla dönmeyi hedefliyor. Milli güreşçi Hamza Alaca: "Hedefim gelecekte olimpiyat madalyasını kazanmak. Avrupa, dünya ve olimpiyat şampiyonu olmak istiyorum"

15.06.2018Diğer
2017 Türk sporu için, şampiyonluklar, rekorlar ve ilklerin yılı oldu

2017 Türk sporu için, şampiyonluklar, rekorlar ve ilklerin yılı oldu

2017 yılında Türk milli sporcular Türkiye’ye ilkleri yaşattı. Atletizmde Ramil Guliyev Dünya şampiyonu, Ampute Milli Takımı da Avrupa Şampiyonu oldu. Bir çok spor dalında Dünya ve Avrupa şampiyonlukları ile ülkelerine dönen sporcularımız önceki Türkiye rekorlarını da kırdı.

30.12.2017Spor Arena
23 günde 2 Avrupa şampiyonluğu

23 günde 2 Avrupa şampiyonluğu!

Halterde 23 günde iki kez Avrupa şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza atan Caner Toptaş, yeni hedefini olimpiyat şampiyonluğu olarak belirledi.

15.11.2017Diğer
Dünya Güreş Şampiyonu Rıza Kayaalp kimdir Rıza Kayaalp kaç yaşında

Dünya Güreş Şampiyonu Rıza Kayaalp kimdir? Rıza Kayaalp kaç yaşında?

Dünya Büyükler Grekoromen Güreş Şampiyonası'nda 130 kg mücadele eden milli güreşçi Rıza Kayaalp, finalde Estonyalı Heiki Nabi'yi yenerek şampiyon oldu. Başarısıyla bir kez daha göğüsleri kabartan Rıza Kayaalp sosyal medyaya da konu olurken birçok sporsever, milli atletin özel yaşamını araştırmaya başladı. Peki Dünya Güreş Şampiyonu Rıza Kayaalp kimdir, kaç yaşında?

23.08.2017Spor Arena
ÇILGIN TÜRKLER

ÇILGIN TÜRKLER!

Genç sporcularımızın başarıları gelecek için umut vaadediyor. 17 yaşındaki İbrahim Ahmed Acar, 94 yıllık eskrim tarihine önce Avrupa ardından da dünya şampiyonluğuna ulaşan ilk Türk sporcu oldu...

9.04.2017Spor Arena
İbrahim Bölükbaşı tarihe geçecek

İbrahim Bölükbaşı tarihe geçecek

Son iki olimpiyatta görme engeline rağmen mindere çıkan milli güreşçi İbrahim Bölükbaşı, bu kez 2016 Paralimpik Oyunları’nda judoda madalya mücadelesi vererek dünya spor tarihine geçecek.

4.09.2016Diğer

Yazar Sonuçları

Biraz spordan bahsedelim mi?

2011’de Şahika Ercümen Avusturya’da buz altında, üstelik bayanlar rekorunu değil, bir erkek sporcuya ait 108 metrelik rekoru da kırıp 110 metreye dalarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi.

24.04.2018