EKSTRA
MENÜ

Berna Öztürk

Berna Öztürk haberleri sayfasında güncel ve son dakika Berna Öztürk hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 670 Berna Öztürk haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Berna Öztürk Haberleri

Denizlide vaka sayılarının düşüşü sağlıkçıları sevindirdi

Denizli'de vaka sayılarının düşüşü sağlıkçıları sevindirdi

Denizli'nin koronavirüs vaka sayısında en fazla düşüş gözlenen illerden birisi olması, kentte görev yapan sağlık çalışanlarını sevindirdi. İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, "Virüsle başa çıkabilmenin tek yolu aşıdır. Bu başarıda emeği geçen, var gücüyle çalışan sağlık çalışanlarımıza ve aşılarını yaptırarak tüm tedbirlere uyan vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim" dedi.

6.07.2021Gündem
Denizlide filyasyon ekibinin aracı alev aldı

Denizli'de filyasyon ekibinin aracı alev aldı

Denizli'nin Honaz ilçesinde göreve giden filyasyon ekibinin yangın çıkan aracı itfaiye tarafından söndürüldü.

1.05.2021Gündem
Kadına şiddet konulu yarışmanın birincisi ‘Ton Farkı’

Kadına şiddet konulu yarışmanın birincisi ‘Ton Farkı’

Muğla Sinema ve Fotoğraf Sanatı Derneği (MUSFOD) ile İdyma Çağdaş Sanat Derneği’nin (İÇSD) ortaklaşa düzenlediği, kadına fiziksel ve psikolojik şiddet temalı 1. İdyma Kısa Film Senaryo Yarışması’nda birinciliği Nagihan Korkutata'nın ‘Ton Farkı’ adlı projesi kazandı.

19.10.2020Kitap Sanat
Denetim yapan Vali Atik: Bizi görünce eldiven takıyorsunuz

Denetim yapan Vali Atik: Bizi görünce eldiven takıyorsunuz

DENİZLİ Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlere uyulup uyulmadığını kontrol etmek için gıda sektöründe faaliyet gösteren iş yerlerini denetledi. Bir pastanede çalışanların eldiven takmadığını gören Vali Atik, çalışanı; "Bizi görünce eldiven takıyorsunuz, her zaman takacaksınız" diye uyardı.

8.10.2020Gündem
Sağlık Bakanı Koca, Ege Bölgesi illeriyle konferans gerçekleştirdi

Sağlık Bakanı Koca, Ege Bölgesi illeriyle konferans gerçekleştirdi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk ile salgının son durumu hakkında konferans yoluyla görüşme gerçekleştirdi.

19.09.2020Gündem
Denizlide koronavirüs testi pozitif çıkan kişi Muğlada düğünde bulundu

Denizli'de koronavirüs testi pozitif çıkan kişi Muğla'da düğünde bulundu

Denizli'de İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs testi pozitif çıkan bir kişinin, Muğla'da bir düğüne katıldığının tespit edilmesi üzerine sağlık ekibi gönderilerek filyasyon uygulamasına dahil edildiğini bildirdi.

21.08.2020Gündem
İki gelin adayının testi pozitif çıktı Kendi düğünlerine katılamayacaklar

İki gelin adayının testi pozitif çıktı! Kendi düğünlerine katılamayacaklar

Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, kentte 2 gelin adayının Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığını, tedavi süreci ve izolasyon nedeniyle gelin adaylarının haftaya yapılacak kendi düğünlerine katılamayacağını bildirdi.

16.08.2020Gündem
Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs denetimleri kapsamında maske denetimi yaptı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs denetimleri kapsamında maske denetimi yaptı

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında uygulanan denetimlere katıldı. Sosyal mesafe ve maske kuralına uyulup uyulmadığını denetleyen Vali Atik, girdiği berberde tek kullanımlık poşetin defalarca kullanıldığını fark edince, kurallara uyulması talimatını verdi.

11.08.2020Haber
Denizli Valisi berber koltuğuna oturdu: Derhal at onu

Denizli Valisi berber koltuğuna oturdu: 'Derhal at onu'

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında uygulanan denetimlere katıldı. Sosyal mesafe ve maske kuralına uyulup uyulmadığını denetleyen Vali Atik, girdiği berberde tek kullanımlık poşetin defalarca kullanıldığını fark edince, kurallara uyulması talimatını verdi.

11.08.2020Gündem
Vali Atik, maskesi olmayanlara elleriyle maske takıp, uyardı

Vali Atik, maskesi olmayanlara elleriyle maske takıp, uyardı

İÇİŞLERİ Bakanlığı'nın 'Sağlık İçin, Hepimiz İçin' sloganıyla 81 ilde başlattığı koronavirüs denetimi Denizli'de başladı. Denizli'de maske kuralına büyük çoğunlukla uyulduğu görülürken, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, denetimler sırasında maskesiz vatandaşlara kendi elleriyle maske taktı.

6.08.2020Gündem
Denizlide şoke eden olay Biri başhekimi diğeri müdür…

Denizli'de şoke eden olay! Biri başhekimi diğeri müdür…

Denizli Devlet Hastanesi'nde Başhekim Mehmet Erkaleli, hastanenin idare binasında kendisine saldırıp, boğazını sıkarak, yumruk attığı iddiasıyla Destek Hizmetleri ve Kalite Müdürü Harun Sağnak hakkında polise şikayetçi oldu. Sağnak da Erkaleli'den darp iddiasıyla şikayetçi oldu.

10.02.2020Gündem
Denizlide Corona virüsü iddiasına yalanlama

Denizli'de 'Corona virüsü' iddiasına yalanlama

Denizli İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk, kentte corona virüsüyle ilgili herhangi bir saptama bulunmadığını açıkladı.

26.01.2020Gündem
Beşik gibi... İşte son durum

Beşik gibi... İşte son durum

Denizli'nin Bozkurt ilçesinde saat 14.25'te 6.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremden 27 kişinin etkilendiği belirtilirken sarsıntıda zarar gören evlerde yaşayan vatandaşlar Afet ve Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı ve Türk Kızılay tarafından kurulan çadırlara geçmeye başladı. Öte yandan depremin ardından Ege Bölgesi'nde 8 saatte büyüklükleri 1,1 ila 6 arasında değişen 114 deprem meydana geldi. İlde incelemelerde bulunan Bakan Soylu, "Özellikle vatandaşlarımızın bu gece dikkat etmelerini istiyoruz. Depremin ağır hissedildiği yerlerde evlere girmezsek iyi olur." uyarısında bulundu.

8.08.2019Gündem
Ferdi Merterin kızı Almula Merter kimdir

Ferdi Merter'in kızı Almula Merter kimdir?

Ferdi Merter'in kızı Almula Merter, projelerinin yanı sıra konuk olarak katıldığı programlarla gündeme geliyor. Yaşamını gözlerden uzakta geçiren Almula Merter, Londra'da kimsesiz iki kız kardeş edindiği haberleriyle gündeme gelmişti. Peki, Ferdi Merter'in kızı Almula Merter kimdir?

15.04.2019Televizyon
Denizli şiddetli depremle sarsıldı Binada hasar oluşmadı, hastalar içeri alındı

Denizli şiddetli depremle sarsıldı! Binada hasar oluşmadı, hastalar içeri alındı

Merkez üssü Denizli'nin Acıpayam ilçesi olan 5.5 büyüklüğündeki deprem anı güvenlik kameralarına da yansıdı. Bu arada deprem nedeniyle tedbir amaçlı boşaltılan Acıpayam Devlet Hastanesi'nde tahliye edilen hastalar tekrar içeri alındı.

20.03.2019Gündem
Açıkalından İvanaya, Nuri Alçodan Pekere tepki

Açıkalın'dan İvana'ya, Nuri Alço'dan Peker'e tepki

ÜNLÜ oyuncu Peker Açıkalın, filmde başrolünü paylaştığı Ivana Sert hakkında kötü niyetli bir şey söylemediğini belirterek, "Bir insan bir işi yaptığı zaman arkasında durmalı. Ivana hanım yapmış olduğu başka bir filmin PR'ını bizim setimizde yapamaz. Ondan dolayı da kendisine biraz tepkiliyim" dedi.

6.04.2018Magazin
Üzerinden ustura çıktı: Gala saldırganı için karar

Üzerinden ustura çıktı: Gala saldırganı için karar

‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasında oyuncu Berna Öztürk’e taciz ederek saldıran Mert Ö., savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

4.04.2018Magazin
Berna Öztürk kimdir, kaç yaşında

Berna Öztürk kimdir, kaç yaşında?

‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasına Berna Öztürk’e yapılan saldırı damga vurdu. Takıntılı hayranı tarafından kaçırılmaya çalışan Berna Öztürk’ün hayatı yeniden gündeme geldi. Peki Berna Öztürk kimdir, kaç yaşında?

4.04.2018Magazin
Ünlü DJ Berna Öztürke galada takıntılı hayranından saldırı

Ünlü DJ Berna Öztürk'e galada takıntılı hayranından saldırı

‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasında oyuncu Berna Öztürk ,kendisini sosyal medyada da daha önce taciz ettiği iddia edilen takıntılı hayranının saldırısına uğradı. Öztürk'ü gala sırasında kolundan tutarak dışarı kaçırmaya çalışan Mert. Ö 'yü galaya katılan diğer oyuncular güçlükle engelledi.

4.04.2018Magazin
Galada ünlü isme büyük şok Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

Galada ünlü isme büyük şok! Kimin kaçırmaya kalktığı ortaya çıktı

‘Karımı Gördünüz mü?’ filminin galasında oyuncu Berna Öztürk, kendisini daha önce sosyal medyada da taciz ettiği iddia edilen takıntılı hayranının saldırısına uğradı. Öztürk'ü gala sırasında kolundan tutarak dışarı kaçırmaya çalışan Mert Ö.'yü galaya katılan diğer oyuncular güçlükle engelledi. Polisler tarafından yakalanan saldırgan Mert Ö. Kartal’daki Anadolu Adliyesi’ne sevk edildi.

4.04.2018Magazin
Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak

Survivor 2018 All Star ne zaman başlayacak ?

Survivor 2018 All Star merakla beklenirken, izleyiciler Survivor ne zaman başlayacak sorusunun cevabını arıyorlar. Yarışmanın başlayacağı tarih henüz kesinleşmemişken, yarışmaya katılacak iki isim belli oldu. İşte Survivor All Star ile ilgili şuana kadar yaşanan gelişmeler

7.11.2017Gündem
Motor tutkunları farkındalık için buluştu

Motor tutkunları farkındalık için buluştu

İstanbul Oasis Motosiklet Buluşması, yüzlerce motosikletlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

17.10.2017Diğer
Survivordaki halinden eser yok şimdi

Survivor'daki halinden eser yok şimdi!

Kısacık ve mavi saçları ile hafızalarımıza kazınan Berna Öztürk, Survivor’dan sonra Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla boy gösteriyor.

15.08.2017Etkinlikler