GeriEtkinlikler Peter Pan’in macera dolu serüveni su altında!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Peter Pan’in macera dolu serüveni su altında!

Peter Pan’in macera dolu serüveni su altında!

Bu keyif dolu serüvene tüm çocuklar davetli...

Peter Pan ve Tinkerbell’in Kaptan Kanca ile mücadelesi şimdi de sualtına taşındı. Turkuazoo Akvaryum ziyaretçileri, Kaptan Kanca’dan kaçmaya çalışan Peter Pan ve ona yardım eden sevimli peri Tinkerbell’in keyifli serüvenine 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde şahit olacaklar.

Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Bayrampaşa’daki Turkuazoo Akvaryum yine bir ilke imza atıyor ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak dünyanın en sevilen hikayelerinden birini daha sualtına uyarlıyor. Çocukların en sevdiği kanal Minika GO’nun ortak yapımcılığını üstlendiği Peter Pan, yeni çizgi filmi ile eş zamanlı olarak sualtı şovuyla da çocuklarla buluşuyor.

Kötü yürekli Kaptan Kanca’ya karşı mücadele eden iyi yürekli Peter Pan ve onun en büyük destekçisi olan tatlı peri Tinkerbell’in maceralarını anlatan hikâye aslında çocuklara yüzyıllardır süregelen iyilik ve kötülüğün mücadelesini ve sonunda iyiliğin daima kazanacağını anlatıyor.

Peter Pan, Kaptan Kanca ve Tinkerbell’in hem keyifli hem de eğlenceli maceralarını sualtı şovu 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde, 13:15, 14:15, 15:15 ve 16:15 saatlerinde Turkuazoo Akvaryumda ziyaretçileri ile buluşacak.

www.turkuazoo.com

False