GeriAlışveriş Özsüt'ün yaz mevsimine özel menüsü..
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Özsüt'ün yaz mevsimine özel menüsü..

Özsüt'ün yaz mevsimine özel menüsü..

Birbirinden lezzetli tatlılar.

74 yıldır özveriyle hizmet sunan Özsüt, menüsünü senede iki defa yenileyerek tatlı tutkunlarını renkli sürprizlerle buluşturuyor. Özsüt, yaz ve kış aylarında hazırladığı iki farklı menüsüyle tatlılarını mevsime özel hale getiriyor. Bu enfes lezzetleri kaçırmayın!

Özsüt, yılda iki defa yenilediği menüsüyle taze ve doğal tatlar arayanların favorisi haline geliyor. Dalından koparılmış taze meyvelerin, günlük çiftlik sütüyle bir araya gelişinden oluşan tatlılar, içinde bulunulan mevsime özel hale getiriliyor. Bu da Özsüt’ün yaz ve kış ayları için hazırladığı farklı menülerin temelini oluşturuyor.

Özsüt’ün yaz menüsü, güneşin kendini iyice göstermeye başladığı günlerde tatlı tutkunlarıyla buluşuyor. Özenle hazırlanan ve doğal içerikleriyle dikkat çeken dondurmalı pastalar, meyveli tatlar, her sene yeni bir çeşidin eklendiği dondurmalar, serinleten kahveler... Bu ürünlerin her biri Özsüt’ün AR-GE ekibi tarafından belirlenerek ve yenilenerek tutkunlarının karşısına çıkıyor. Özsüt’ün yaz menüsü, doğallığı ve kalitesiyle tadanların bir daha unutmayacağı lezzetlerle dolu bir şölen haline geliyor.

www.ozsut.com.tr

False