GeriAlışveriş Mükemmel yoğurt kıvamı için…
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mükemmel yoğurt kıvamı için…

Mükemmel yoğurt kıvamı için…

Tefal Yoğurtçum ve Moova süt ile lezzeti yakalayın!

Tefal Yoğurtçum’u Eylül ayında tüketicilerin beğenisine sunan Tefal, Moova ile mükemmel yoğurt lezzetine ulaşmak isteyenler için bir iş birliği gerçekleştirdi. Nisan ve Mayıs ayı boyunca Tefal Yoğurtçum alanlara 2 adet Moova süt de hediye edilecek.

Besleyici ve lezzetli konseptiyle sofralarımıza yeni bir anlayış getiren Tefal’in evde yoğurt yapmayı keyifli hale getiren ürünü Tefal Yoğurtçum ile Avrupa standartlarında bakteri oranı en az, proteini yüksek, doğal, saf ve lezzetli; Türkiye’nin ilk ve tek tam yağlı sütü Moova ile evde hazırlanacak yoğurtlar mükemmel bir kıvam ve lezzete ulaşıyor.

Tefal Yoğurtçum

Mutfakların yenilikçi markası Tefal, geliştirdiği yepyeni teknolojiyle evde yoğurt yapma keyfini 2011 Eylül ayından beri tüketicilere sunuyor. Kendi mutfağınızda istediğiniz ölçülerde yoğurt yapmanıza imkan veren Tefal Yoğurtçum; süzme yoğurdun yoğun kıvamını, normal yoğurdun enfes tadını ya da yoğurtta farklı lezzetleri seven tüm aile bireylerini aynı sofrada buluşturuyor.

Moova Süt

Türkiye’nin en kaliteli sütü, 2011 Ekim ayının başında Moova markasıyla tüketicilerin karşısına çıkıyor. Moova’nın sütü, doğal, saf ve lezzetli. Avrupa standartlarında bakteri oranı en az, proteini en yüksek süt olma özelliğine sahip. Türkiye’nin ilk tam yağlı sütü olma özelliğini de taşıyan Moova, tüketicilere yeni bir dünya, yeni bir yaşam tarzı sunarak yaşam kalitelerini geliştirmeyi hedefliyor.

Tefal – Moova iş birliği

Şimdi bu iki marka iş birliğine giderek, evde hazırlanan yoğurdun mükemmel kıvam ve lezzete ulaşan örneklerini tüketicilere sunabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Tefal ve Moova’nın iş birliği kapsamında Nisan ve Mayıs aylarında Tefal Shop’lardan Tefal Yoğurtçum satın alan tüketiciler, 2 adet Moova tam yağlı sütlerini de hediye olarak alarak, evde yapılan yoğurdun mükemmelini kendileri hazırlayabilecekler.

www.tefal.com.tr

False