GeriEtkinlikler IMA’dan Kaçırılmayacak Fırsat!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

IMA’dan Kaçırılmayacak Fırsat!

IMA’dan Kaçırılmayacak Fırsat!
Abone Olgoogle-news

“Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı” açıldı!

IMA, kendi koleksiyon ve markasını yaratmak isteyenler için “Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı” açıyor!

İstanbul Moda Akademisi (IMA) ve London College of Fashion (LCF) işbirliği ile gerçekleşen eğitimlere her dönem yenisi ekleniyor. Mart ayında açılacak olan Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı, moda ve tasarım eğitimi almış ve moda alanında kişisel gelişim ve kariyerini zirveye taşımak isteyenler için LCF ile işbirliği içerisinde kurgulandı.

Programın amacı moda ve giysiyi teknolojiyi kullanarak yenilikçi bir yaklaşımla yorumlayan, estetik anlayışlarını kendi tasarımcı kişiliklerini benimseyerek aktarabilen, moda endüstrisini global anlamda anlayabilen ve kişisel yaratıcılığı bu anlayış ile birleştirebilen kişiler yetiştirmek.

Eğitime katılan modaseverler teorik ve uygulamalı derslerin yanısıra koleksiyon oluşturmayı, kendi markalarını yaratmayı öğrenecekler ve programı kendi tasarım briefleri ile hazırlanmış ve kendileri tarafından geliştirilmiş bir konsepte bağlı olarak ortaya çıkmış bir final projesi ile tamamlayacaklar.

“Moda Editörlüğü”, “Styling” ve “Yaratıcı Kalıp Teknikleri” eğitimleri IMA’nın yeni müjdeleri arasında!

Ayrıntılı Bilgi için:

www.istanbulmodaakademisi.com 

False