GeriEtkinlikler “Hediye Operasyonu” sinemalarda!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

“Hediye Operasyonu” sinemalarda!

“Hediye Operasyonu” sinemalarda!
Abone Olgoogle-news

Noel Baba onca hediyeyi bir gecede nasıl dağıtıyor?

Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation ve Aardman yapım, “Hediye Operasyonu”nu sunar. Başrollerinde seslendirme performanslarıyla James McAvoy, Hugh Laurie, Jim Broadbent, Bill Nighy, Imelda Staunton ve Ashley Jensen yer aldığı film, sinemalarda bugün gösterime girdi.

Sony Pictures Animation için hazırlanmış bir Aardman yapımı ve 3 boyutlu, bilgisayar destekli bir animasyon filmi olan aile komedisi Arthur Christmas / Hediye Operasyonu, her çocuğun kafasından geçen soruya nihayet inanılmaz, hiç duyulmamış bir yanıt veriyor: “Noel Baba onca hediyeyi bir gecede nasıl dağıtıyor?” Cevap: Noel Baba’nın, Kuzey Kutbu’nun altına saklanmış nefes kesici, ileri mi ileri teknoloji ürünü operasyon merkezi sayesinde.

“Hediye Operasyonu” sinemalarda

Filmin merkezinde, yılbaşı klasiklerine yaraşır unsurlara sahip bir öykü var… Komik mi komik bir aile ve benzersiz bir kahraman: Noel Baba’nın en küçük oğlu, Arthur. Bu şaşırtıcı operasyon merkezinde yüz milyonlarca çocuktan biri atlanınca, Noel Baba ailesinin en küçük üyesi, Noel sabahından once son hediyeyi teslim etmek için kahkahalarla dolu, heyecan verici bir göreve çıkıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle