MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ayşe ARMAN48Ayşe ARAL32Güzin Abla29Yalçın BAYER27Cengiz SEMERCİOĞLU27Patrick Özdemiroğlu26Melike Karakartal23Erdal KAPLANSEREN21Ertuğrul ÖZKÖK16Onur BAŞTÜRK15Mehmet Y. YILMAZ13İzzet ÇAPA12Kanat ATKAYA11Erman TOROĞLU10Yurtsan ATAKAN9Melis ALPHAN9Şükrü KIZILOT8Gila BENMAYOR7Osman MÜFTÜOĞLU7Deniz SİPAHİ7Ayşe ARAL - Kelebek7Gülse BİRSEL7Fatih ALTAYLI6Pakize SUDA6Yalçın DOĞAN6 Ömür GEDİK6Şenay DÜDEK6İsmet BERKAN6Gökhan KİMSESİZCAN6Sefer LEVENT6Selim ÖZTÜRK6Bekir COŞKUN5Erkan ÇELEBİ5Hadi ULUENGİN5Oya ARMUTÇU5Doğan HIZLAN4Vedat OKYAR4Bahar AKINCI4Selim Türsen4Mustafa KUTLAY3Mehmet Ali BİRAND3Figen BATUR3Pako'nun Sayfası3Ahmet HAKAN3Fatih ÇEKİRGE3Ege CANSEN3Nuran ÇAKMAKÇI3Ayşegül DOMANİÇ YELÇE3Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ3Reşat KUTUCULAR3Ahmet CAN3Necdet DOĞAN3AnlatanAdam3Oya BERBEROĞLU2Serdar TURGUT2Tuğrul ŞAVKAY2Uğur CEBECİ2Yasemin BORAN2Vahap MUNYAR2Yener SÜSOY2Nora ROMİ2Sema DENKER2Sevil ATASOY2Yaşar SÖKMENSÜER2Cengiz ÇANDAR2Yonca TOKBAŞ2Ayşe ÖZEK KARASU2Mehmet Barlas2Tolga TANIŞ2Taha AKYOL2Sibel Arna2Erdem SEVGİ2Ajda PEKKAN2Musa Dede2Gürül Öğüt2Aylin Anne2Selahattin DUMAN2Vedat MİLOR2Emre ÖZPEYNİRCİ2Oktay EKŞİ1Cüneyt ÜLSEVER1Emin ÇÖLAŞAN1Enis BERBEROĞLU1Ercan KUMCU1Erdal SAĞLAM1Dursun GÜNDOĞDU1Kurthan FİŞEK1Tufan TÜRENÇ1Oğuz ARAL1Korkut GÖZE1Nurten ERK TOSUNER1Ali Atıf BİR1Ebru ÇAPA1Banu TUNA1Nilüfer KAS1Yorgo KIRBAKİ1Niobe Aslı Temel1Melda Narmanlı ÇİMEN1Altan Tanrıkulu1Erdal İPEKEŞEN1

Akilli Telefon

Akilli Telefon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Akilli Telefon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.131 Akilli Telefon haberi bulunmuştur.

Akilli Telefon Haberleri

(CANLI YAYIN DUYURUSU)

(CANLI YAYIN DUYURUSU) 

(CANLI YAYIN DUYURUSU) 

22.5.2017İstanbul
‘Önce Yapay Zeka’ dünyasına geçiyoruz

‘Önce Yapay Zeka’ dünyasına geçiyoruz

Online satışların üçte birinden fazlası artık mobil cihazlardan geliyor. Ama geçen yıl Google bu kez rekabette önceliğin ve geleceğin yapay zekada olduğunu açıkladı: ‘AI First’ stratejisi.

22.5.2017IK
ASUS Zenfone Zoom S Türkiyede İşte özellikleri ve fiyatı

ASUS Zenfone Zoom S Türkiye'de! İşte özellikleri ve fiyatı

ASUS'un ZenFone akıllı telefon ailesinin yeni üyesi ZenFone Zoom S raflarda yerini aldı.

22.5.2017Teknoloji
CANLI YAYIN DUYURUSU

CANLI YAYIN DUYURUSU

CANLI YAYIN DUYURUSU

21.5.2017İstanbul
1. Melez Savaşları

1. Melez Savaşları

Yaşanan emisyon skandalları ve sıkılaşan kanunlarla dizel motorlu araçlar yavaş yavaş yerlerini hibrit yani hem elektrikli hem benzinli motorlara sahip ‘melez’ otomobillere bırakıyor. Yüzde 100 elektrikli otomobillere geçişte önemli bir köprü olacak hibrit otomobiller özellikle Asyalı markalar arasında yeni bir savaşı başlatacak gibi görünüyor. Çünkü Toyota’dan sonra Türkiye’de Kia da ‘Niro’ ile hibrit silahını çekmiş durumda.

21.5.2017Ekonomi
Özge mi haklı öğrenci mi

Özge mi haklı öğrenci mi?

Özge Ulusoy’un Kıbrıs Lefke Üniversitesi’ndeki söyleşi sırasında bir öğrencinin “Parasız yaşar mısınız?” sorusuyla başlayan diyaloğu, Ulusoy’un “Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani?” cümlesiyle akıllara kazındı. Bu cümle hafta sonu çok konuşuldu. Konsey tartıştı: Öğrenci mi, yoksa Özge mi haklı?

21.5.2017Magazin
Ramazan teknolojileri

Ramazan teknolojileri

RAMAZAN ayı bu hafta başlıyor. Her geçen gün geliştirilen teknolojiler özellikle oruç tutanların yardımına koşuyor. İster sahur ister iftar için geliştirilen teknolojiler, ramazan ayı için iyi bir çözüm sunuyor. Çay demleme robotlarından yemek pişirme fırınlarına kadar birçok teknoloji, özellikle ramazan ayında kullanıcıların işini kolaylaştıracak cinsten. Biz de bu hafta ramazan ayında kullanıcıların işini kolaylaştıracak teknolojileri bir araya getirdik. İşte ramazan ayında kullanıcıları rahatlatacak teknolojiler...

20.5.2017Ekonomi
Cep telefonlarındaki mavi ışık sağlığı bozuyor

Cep telefonlarındaki mavi ışık sağlığı bozuyor!

Akıllı telefonlardaki mavi ışık, melatonini bozarak, uyku planını da bozmuş olur. Bu da çeşitli sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor

19.5.2017Ekonomi
Bilim kurgu filmleri gerçek oluyor

Bilim kurgu filmleri gerçek oluyor

Avustralyalı ve Çinli bilim adamları dünyanın en ince hologramını üretmeyi başardı.

18.5.2017Teknoloji
Android Go geliyor İnternet kotanız artık tükenmeyecek

Android Go geliyor! İnternet kotanız artık tükenmeyecek!

Android Go resmi olarak tanıtıldı. Giriş seviyesindeki kullanıcıların sorunlarını ortadan kaldıracak olan Android Go, kullanıcılara bol bol veri tasarrufu yaptıracak!

18.5.2017Teknoloji
Xerox’lar artık 35 dile çeviri yapacak

Xerox’lar artık 35 dile çeviri yapacak

Xerox’un, Türkiye’de kullanıma sunacağı 29 yeni nesil ofis asistanı; üzerine konan dokümanı saniyeler içinde Türkçe dahil 35 farklı dile çeviriyor. Yeni Xerox ofis asistanları, akıllı telefon ve tablet cihazlarla kablosuz bağlantı kuruyor, bulut sistemlerle entegre çalışıyor, iş dokümanlarına ofis dışından erişmeyi sağlıyor, ofisten bağımsız mobil çalışmayı mümkün hale getiriyor.

17.5.2017Teknoloji
Liseliler yengeç robot tasarladı

Liseliler yengeç robot tasarladı

Konya’da lise öğrencileri tarafından tasarlanan yengeç robotun birçok alanda kullanılması hedefleniyor.

17.5.2017 Eğitim
Apple iPad Miniyi öldürüyor

Apple iPad Mini'yi öldürüyor!

Teknoloji devi Apple, hali hazırdaki iPad Mini sahiplerini ve yeni nesil bir iPad Mini bekleyen kullanıcıları yakından ilgilendiren kritik bir karar aldı.

17.5.2017Teknoloji
Europol’den uyarı: Bu sabah çok daha büyük bir siber saldırı olabilir

Europol’den uyarı: Bu sabah çok daha büyük bir siber saldırı olabilir!

Europol Direktörü Rob Wainwright, cuma günü gerçekleştirilen siber saldırının 150 ülkede 200 binden fazla mağduru olduğunu söyledi ve bu sabah için yeni bir saldırı düzenlenebileceği uyarısında bulundu.

15.5.2017Teknoloji
Beş dakikada şarj olan telefon

Beş dakikada şarj olan telefon

Sadece 5 dakika içinde şarj olabilen akıllı telefon için tarih verildi.

15.5.2017Teknoloji
BlackBerry Ontario ilk kez böyle görüntülendi

BlackBerry Ontario ilk kez böyle görüntülendi

BlackBerry'nin iptal edilen akıllı telefonu BlackBerry Ontario'nun ilk görselleri ortaya çıktı. Peki BlackBerry Ontario neden iptal edildi? İşte detaylar...

15.5.2017Teknoloji
Galaxy Note 7nin fiyatı yarı yarıya düşüyor

Galaxy Note 7'nin fiyatı yarı yarıya düşüyor!

Samsung'un kısa bir süre sonra tekrar kullanıcılar ile buluşturacağı Galaxy Note 7 veya yeni adıyla Note 7R'ın fiyatı hakkında ortaya atılan bir iddia kullanıcıları heyecanlandırdı.

12.5.2017Teknoloji
Avrupa Adalet Divanı: Barcelonalı taksiciler haklı, Uber ruhsat almalı

Avrupa Adalet Divanı: Barcelonalı taksiciler haklı, Uber ruhsat almalı

Avrupa Birliği'nin en üst düzey mahkemesi olan Avrupa Adalet Divanı'nın başsavcısı Maciej Szpunar, ulaşım hizmeti sağlayan akıllı telefon uygulaması Uber'den şikayetçi olan Barcelonalı taksicileri haklı buldu. Mahkemenin hukuk danışmanı şirket için, "Yenilikçi olsa da ulaştırma alanında hizmet veriyor. Ruhsat almalı" dedi.

12.5.2017Teknoloji
TP-Link Neffos C5 aksesuarları satışta

TP-Link Neffos C5 aksesuarları satışta!

TP-Link’in akıllı telefon markası Neffos’un C5 serisinin aksesuarları satışa sunuldu. Neffos C5 telefon kılıfı ve ekran koruyucular Genpa teknik servisleri ve satış kanalından alınabiliyor.

11.5.2017Teknoloji
Fleetboard lojistiğin geleceğine yön veriyor

Fleetboard lojistiğin geleceğine yön veriyor

Fleetboard çözümleri, Münih'te gerçekleştirilen özel bir etkinlikte basın ve medya mensuplarıyla paylaşıldı. Peki nedir Fleetboard? Bulut tabanlı Microsoft Azure platform Fleetboard hizmet ve çözümleri için geleceğe yönelik etkin bir altyapı sunuyor. Kurulduğu günden bu yana HERE ile işbirliği yapan Fleetboard, lojistiğin geleceği için yeni çalışma prensipleri ve işbirlikleri tesis ederken, herkesin kullanımına açık Fleetboard Mağazada yer alan uygulamalar ihtiyaca uygun çözümü sunuyor.

11.5.2017Teknoloji
En çok hangi telefon satıyor

En çok hangi telefon satıyor?

Bu yılın ilk çeyreğinde en çok satan telefon belli oldu. Kaptırdığı tacı geri eline alan teknoloji devi, yeni ürünleri ile beraber rakiplerine göz açtırmak istemiyor!

11.5.2017Teknoloji
Anneler Gününde oltaya gelmeyin

Anneler Günü'nde oltaya gelmeyin!

Anneler Günü’ne birkaç gün kala siz de son dakika alışveriş yapanlardan biriyseniz, büyük olasılıkla anneniz için internette o özel hediyeyi arıyorsunuz. Ama bu şekilde son dakikada hediye ararken büyük olasılıkla aklınızdaki ilk şey internet güvenliği değil. Son dakika alışveriş çılgınlığı sırasında güvenliği göz ardı edip siber suç mağduru olmamak için Kaspersky Lab’ın yaklaşan Anneler Günü öncesinde özellikle online alışveriş kampanyalarından faydalanmayı düşünenler için hazırladığıbu tavsiyelere uyun ve oltaya gelmeyin!

10.5.2017Teknoloji
Telefonlar artık 15 dakikada şarj olacak

Telefonlar artık 15 dakikada şarj olacak!

Eğer telefonunuzun şarj olmasını beklemekten nefret ediyorsanız, yakında bu derdiniz sona erecek. Bir kaç küçük zorluğun ardından, Qualcomm'un süper hızlı şarj teknolojisi olan Quick Charge 4, 2017'nin ortalarında akıllı telefonlar ile birlikte gelecek.

10.5.2017Teknoloji
En gözde siber saldırı hedefi: Akıllı telefon

En gözde siber saldırı hedefi: Akıllı telefon

Erken uyarı ve zararlı yazılım tespit sistemi ESET LiveGrid verilerine göre, akıllı telefonlar siber suçluların en gözde saldırı hedefi haline gelmeye başladı. Android işletim sistemine yönelik tüm zararlı yazılımların tespitinde yüzde 50 artış söz konusu.

9.5.2017Teknoloji
Turkcell Dergilik’te Nisan ayının en çok okunan yayınları belli oldu

Turkcell Dergilik’te Nisan ayının en çok okunan yayınları belli oldu

Turkcell Dergilik kapsamında Nisan’da okunan dergi sayısı 1 milyon 70 bine ulaştı. Dergi okuyucusu bir ayda yüzde 27 büyüme elde etti. Kategori olarak bakıldığında, en çok mizah dergileri tercih edildi.

9.5.2017Teknoloji
Muratpaşada yeni nesil eğitim dönemi

Muratpaşa'da yeni nesil eğitim dönemi

Muratpaşa'da yeni nesil eğitim dönemi

7.5.2017Antalya
Harekete geç

Harekete geç!

Kim Ronaldo gibi şut çekmek ya da LeBron James gibi üçlük atmak istemez ki? Bu yıldızların başarısında önemli bir pay yetenekleri. Ancak doğru çalışmayı da unutmamak lazım. İşte bunun için tüm spor dallarında teknoloji devreye girdi.

6.5.2017Ekonomi
Rusyadan Çine Wechat yasağı

Rusya'dan Çin'e Wechat yasağı

Wechat, yasaklama kararını "Rusya'da engellendiğimiz için üzgünüz" mesajıyla duyurdu

6.5.2017Teknoloji
Yapay zeka insanı yok edecek mi

Yapay zeka insanı yok edecek mi?

Dijital iş ve kültür dergisi Digital Age tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Digital Age Summit, ikinci gününde Xerox Parc CEO’su Dr. Tolga Kurtoğlu, Atombank CEO’su Mark Mullen, Hello Group Kurucu ve CEO’su Jakob Langemark ve FROSMO Kurucu ve CEO’su Mikael Gummerus gibi dijital dünyaya yöne veren isimleri ağırladı.

5.5.2017Teknoloji
Çeşmede pedallar İzmir için çevrilecek

Çeşme'de pedallar İzmir için çevrilecek

Çeşme'de pedallar İzmir için çevrilecek

3.5.2017İzmir
Sony Xperia XA1 ve Xperia L1 Ultra Türkiyede

Sony Xperia XA1 ve Xperia L1 Ultra Türkiye'de!

Sony, Barselona'da aylar önce düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde ilk kez duyurduğu orta sınıf telefonları Xperia XA1 ve L1 Ultra'yı Türkiye'ye getirdi. İşte cihazların özellikleri ve fiyatlar...

3.5.2017Teknoloji
Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kapış kapış satıyor

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kapış kapış satıyor!

Herkesin gözü Galaxy S8 ve S8 Plus'ta iken, Galaxy S7 ve S7 edge, sessiz sedasız büyük bir rekora imza attı!

3.5.2017Teknoloji
Lojistik sektörünün cirosu 100 milyar doları aştı

Lojistik sektörünün cirosu 100 milyar doları aştı

Taşımanın yüzde 92’nin karayolu ile yapıldığı Türkiye, Avrupa’nın en büyük kamyon pazarı olma liderliğini kimseye kaptıracak gibi durmuyor.

2.5.2017Ekonomi
Bülent Ersoy: Telefonum bile akıllı telefon değil

Bülent Ersoy: Telefonum bile akıllı telefon değil

SOSYAL medyada adına açılmış 200’den fazla sahte hesap bulunan Bülent Ersoy, o hesapların kapatılması için mahkemeye başvurdu.

1.5.2017Magazin
Tekstilciler dijital pazarlama ile cirolarını katlayacaklar

Tekstilciler dijital pazarlama ile cirolarını katlayacaklar

Tekstilciler dijital pazarlama ile cirolarını katlayacaklar

1.5.2017İzmir
İzmirliler kendileri ve kent için pedal basacak

İzmirliler kendileri ve kent için pedal basacak

İzmirliler kendileri ve kent için pedal basacak

1.5.2017İzmir
Microsoft Windows Phoneun fişini çekti

Microsoft Windows Phone'un fişini çekti!

Microsoft'un pazarda bir türlü tutunamayan mobil işletim sistemi Windows Phone ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni belgeye göre Microsoft, Windows Phone'un fişini çekti!

1.5.2017Teknoloji
Alcatel A5 LED: Dünyanın ilk LED kapaklı telefonu

Alcatel A5 LED: Dünyanın ilk LED kapaklı telefonu

Alcatel, dünyanın ilk LED kapaklı akıllı telefonunu özel bir etkinlikte tanıttı. İşte Alcatel A5 LED'in teknik özellikleri...

1.5.2017Teknoloji
Mobil yazılımda gelecek var

Mobil yazılımda gelecek var

Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlardaki uygulamalar mobil devrimi başlattı. Türkiye’deki yazılımcıların üzerine harıl harıl çalıştığı mobil uygulamalar, dünyaya açılan bir pazarın kapısını aralıyor.

29.4.2017IK
10’la Yüzler sergilendi

10’la Yüzler sergilendi

Huawei, teknoloji ve sanatı biraraya getiren dünyaca ünlü fotoğraf makinesi markası Leica işbirliğiyle portre fotoğrafçılığını profesyonel stüdyo efektleriyle zenginleştirerek, mobil telefon fotoğrafçılığında devrim yaratan, son amiral gemisi P10’u, Vogue Türkiye ile gerçekleştirdiği özel bir davette tanıttı.

28.4.2017Ekonomi
Beğenildikçe bağımlılığımız artıyor

Beğenildikçe bağımlılığımız artıyor!

Üsküdar Üniversitesi 4. Uluslararası İletişim Günleri’nde dijital bağımlılık nörobilim, psikoloji ve etik açılardan ele alındı. Bağımlılık sürecindeki en temel etkenin haz almak olduğunun vurgulandığı programda Yrd. Doç. Dr. Onur Noyan “Ne kadar çok fav/retweet o kadar çok haz, ne kadar çok beğeni o kadar çok haz ve bağımlılık sarmalı” diye konuştu.

28.4.2017Kampüs
Vestel Pazarlama Genel Müdürü: Beyaz eşyada büyüme yüzde 29

Vestel Pazarlama Genel Müdürü: Beyaz eşyada büyüme yüzde 29

Vestel Pazarlama Genel Müdürü: Beyaz eşyada büyüme yüzde 29

27.4.2017Antalya
Turkcellin ilk çeyrek net kârı 459 milyon lira

Turkcell'in ilk çeyrek net kârı 459 milyon lira

Turkcell'in ilk çeyrek net kârı 459 milyon lira

27.4.2017İstanbul
Xiaomi telefonlar Avrupaya gelecek mi

Xiaomi telefonlar Avrupa'ya gelecek mi?

Çinli telefon devi Xiaomi, ABD ve Avrupa için kaynaklarının yeterli olmadığını söyledi.

27.4.2017Teknoloji
Instagram resmen 1 milyara dayandı

Instagram resmen 1 milyara dayandı!

Dünyanın tartışmasız şekilde en çok kullanılan fotoğraf paylaşım ağlarından biri olan Instagram, 2017 yılı ilk çeyreği sonundaki kullanıcı sayılarını açıkladı.

27.4.2017Teknoloji
Türk Telekomdan ilk çeyrekte 4,3 milyar TL gelir

Türk Telekom'dan ilk çeyrekte 4,3 milyar TL gelir

Türk Telekom'un ilk çeyrek gelirleri geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13,33 arttı ve 4,3 milyar TL'ye ulaştı. Şirketin net karı da kur zararları nedeniyle 66 milyon TL olarak gerçekleşti.

26.4.2017Teknoloji
Sennheiser ve Samsungtan dev anlaşma

Sennheiser ve Samsung'tan dev anlaşma

Samsung ve Sennheiser, Android'li telefonlar için "akıllı kulaklıklar" üretmek üzere bir araya geldiler! Peki bu kulaklıklar ne sunacak?

26.4.2017Teknoloji
Ekrandaki tehlike

Ekrandaki tehlike

İngiliz psikolog Aric Sigman, 2 yaşının altındaki çocukların akıllı telefon ve tablet kullanımının ciddi bağımlılık sorunlarına yol açabileceğini açıkladı.

25.4.2017Dünya
Samsungtan OLED ekran hamlesi

Samsung'tan OLED ekran hamlesi

Samsung, OLED ekranlar konusunda bir dev adım daha atıyor; OLED ekranların yeni nesli için düğmeye basıyor!

25.4.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Haydi Alışverişe

Haydi Alışverişe!

Stil danışmanlığı denince akla ilk gelen ekiplerden biri, Luxury Shoppers. Şimdi alışveriş deneyimini daha da kişiselleştirip eğlence dozunu daha da artıran bir uygulama ile karşımızdalar. Lets Shop uygulamasıyla aynı platformda anlık stil sorularına cevap almak, moda bilgisi edinmek ve elbette alışveriş keyfini aynı anda yaşamak mümkün.

7.5.2017Ferhan İSTANBULLU