Aramanız :
Aradığınız kelime : "

Barack_Obama/

"
Tarih Aralığı
Tüm Sonuçlar
Son 24 Saat
Son 7 Gün
Son 30 Gün
Son 12 Ay

Bölümlere göre
Devamı

Yazarlara göre
Devamı

Yıllara göre
2015
137
2014
746
2013
816
2012
852
2011
1.142
2010
1.856
2009
2.599
2008
1.131
2007
86
2006
6
2005
1
2004
6

Devamı
Sırala :
En Yeni
| En Eski

9.378  adet haber bulundu.


 • ABD’den Türkiye’ye övgü - Barack_Obama/
  ABD’den Türkiye’ye övgü28.03.2015
  PlanetCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki gün ABD Başkanı Barack Obama ile yaptığı telefon konuşmasının ardından Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada Türkiye’nin yabancı savaşçıların bölgeye gidişini durdurmak için gösterdiği çabalardan övgüyle bahsedildi.
 • Çavuşoğlu: Askeri destek dışında her türlü desteği veririz - Barack_Obama/
  Çavuşoğlu: Askeri destek dışında her türlü desteği veririz27.03.2015
  PlanetDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yemen'de Husi hareketine karşı Suudi Arabistan öncülüğünde Arap ülkelerinin başlattığı operasyon hakkında, "Biz Türkiye olarak istihbarat desteği de dahil her türlü desteği verebileceğimizi söyledik.Askeri destek değil.Bununla ilgili Körfez ülkeleri bizden ne gibi beklentileri var, yetkililerini gönderecekler, oturup konuşacağız ve nasıl bir destek verebileceğimizi onlarla görüşeceğiz" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Suudi Kralı’na: Husiler tüm anlaşmaları çiğnedi - Barack_Obama/
  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Suudi Kralı’na: Husiler tüm anlaşmaları çiğnedi27.03.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud ile yaptığı telefon görüşmesinde, Yemen’de Husi milislerinin varılan tüm anlaşmaları ve Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin kararını çiğnemelerinin kaygı verici olduğuna dikkati çekti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Kral'dan önce de ABD Başkanı Barack Obama ile görüşmüştü.
 • ABD'den Türkiye açıklaması - Barack_Obama/
  ABD'den Türkiye açıklaması27.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama'nın IŞİD'e karşı küresel koalisyon için özel temsilcisi emekli General John Allen, Türkiye'nin koalisyonun çabalarını desteklemek için son dönemde bir dizi ilave kararlar aldığını söyledi.
 • ABD’den Tıkrit’e ‘şartlı’ bombardıman - Barack_Obama/
  ABD’den Tıkrit’e ‘şartlı’ bombardıman27.03.2015
  PlanetTERÖR örgütü IŞİD’in elinden almak için Irak ordusu ve İran destekli Şii milislerin kuşattığı Tıkrit’e ABD önceki gece hava operasyonu düzenledi.
 • İran’ı Yemen’de vurdular - Barack_Obama/
  İran’ı Yemen’de vurdular27.03.2015
  Planetİran destekli Şii Husi milislerin hızla ilerlemesi ve Yemen Cumhurbaşkanı Hadi’nin askeri müdahale çağrısının ardından Suudi Arabistan ve Sünni Bloğu’na mensup 9 ülke Yemen’de Husilere operasyon başlattı.65 sivil öldü.
 • Erdoğan ve Obama'dan 60 dakikalık telefon zirvesi - Barack_Obama/
  Erdoğan ve Obama'dan 60 dakikalık telefon zirvesi26.03.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Obama ile telefonda görüştü.
 • Arap ülkelerinden Yemen’e hava saldırısı - Barack_Obama/
  Arap ülkelerinden Yemen’e hava saldırısı26.03.2015
  PlanetSuudi Arabistan öncülüğündeki Arap ülkeleri, Yemen’de Şii Ensarullah Hareketi’nin (Husiler) ilerleyişini durdurmak için askeri müdahalede bulundu.Operasyona 100 savaş uçağı ve 150 bin asker ile katılan Suudi Arabistan, 10 ülkeden oluşan koalisyonun, kayıplara karışan Yemen Cumhurbaşkanı Abdurrabu Mansur Hadi’yi desteklemek için harekete geçtiğini açıkladı.Hadi'yi El Kaide'yle mücadelede önemli bir müttefik olarak gören ABD de operasyona lojistik yardım ve istihbarat desteği yaptığını duyurdu.Türkiye başlatılan askeri harekata destek verdiğini açıkladı.
 • Hayali başkanlar.Obama'dan popüler - Barack_Obama/
  Hayali başkanlar.Obama'dan popüler24.03.2015
  HayatReuters-Ipsos'un araştırmasına göre, TV dizilerinde patronları veya başkanları canlandıran oyuncular, Obama'dan daha popüler.Örneğin House of Card dizisindeki Kevin Spacey, Obama'ya tercih ediliyor.
 • ABD’nin ilk başkan aday adayı Ted Cruz - Barack_Obama/
  ABD’nin ilk başkan aday adayı Ted Cruz24.03.2015
  PlanetABD’de 8 Kasım 2016’da yapılacak başkanlık seçimleri için ilk aday adayı belli oldu.
 • Soruyu bil, kitabı kazan - Barack_Obama/
  Soruyu bil, kitabı kazan23.03.2015
  Keyif"Hurriyet.com.tr Hediye Kitap Günleri" devam ediyor.Bu yarışma ile 20 şanslı hurriyet.com.tr okuyucusu bizden, Tolga Tanış'ın 'Potus & Beyefendi' adlı romanını kazanacak.
 • ABD'de ilk başkan adayı belli oldu - Barack_Obama/
  ABD'de ilk başkan adayı belli oldu23.03.2015
  PlanetABD'de, 8 Kasım 2016'da yapılacak başkanlık seçimlerinde yarışacak ilk aday belli oldu.Cumhuriyetçi Partili Texas Senatörü Ted Cruz, dün gece yarısına doğru attığı tweet ile 2016 seçimlerinde adaylığını açıklayan ilk isim oldu.
 • ABD Başkanı Obama, Netanyahu'yla telefon görüşmesine açıklık getirdi - Barack_Obama/
  ABD Başkanı Obama, Netanyahu'yla telefon görüşmesine açıklık getirdi22.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun "iktidarı döneminde Filistin devleti olmayacak" açıklamasının, İsrail-Filistin meselesinin çözümünde müzakerelerin mümkün olduğunu kılacak bir yol bulunmasını "zorlaştırdığını" söyledi.
 • Erdoğan'ın ABD açıklamaları geniş yankı buldu - Barack_Obama/
  Erdoğan'ın ABD açıklamaları geniş yankı buldu21.03.2015
  EkonomiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Amerikan sağlık sistemi ve ABD Başkanı Barack Obama hakkındaki sözleri ABD basınında geniş yankı buldu.Bazı yazarlar Türkiye'nin sağlık konusunda daha alacağı çok yol olduğunu belirtirken, bazıları ise Türk sağlık sisteminin iyi olduğunu ama sorunları olduğunu da belirtti.
 • Obama’dan Netanyahu’ya Filistin uyarısı - Barack_Obama/
  Obama’dan Netanyahu’ya Filistin uyarısı21.03.2015
  PlanetABD Başkanı Obama, seçim başarısının ardından İsrail Başbakanı Netanyahu’yu tebrik için aradı.Ancak Obama’nın, ‘seçilirsem Filistin diye bir şey olmayacak’ diyen Netanyahu’yu iki devletli çözüm konusunda uyardığı da belirtildi.
 • ABD: İsrail politikamızı yeniden gözden geçireceğiz - Barack_Obama/
  ABD: İsrail politikamızı yeniden gözden geçireceğiz20.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama'nın, "Filistin devleti olmayacak" açıklamasıyla Amerikan yönetiminden sert tepki gören İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya, bu açıklamasının ardından ABD'nin, İsrail politikasına ilişkin seçeneklerini yeniden değerlendireceğini söylediği öğrenildi.Obama yönetiminin İsrail'e BM'de verilen desteği çekme tehdidinde bulunduğu iddia ediliyor.
 • Netanyahu: Filistinlilerle iki devletli çözüm istiyorum - Barack_Obama/
  Netanyahu: Filistinlilerle iki devletli çözüm istiyorum20.03.2015
  PlanetSeçim kampanyasında Filistin devletinin kurulmasına izin vermeyeceğini söyleyen İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, söylemini yumuşattı.Amerikan MSNBC Televizyonu'na konuşan Netanyahu, İsrail-Filistin sorununa iki devletli bir çözüm bulunmasını istediğini söyledi.
 • Dünyanın gözü bu toplantıdaydı - Barack_Obama/
  Dünyanın gözü bu toplantıdaydı19.03.2015
  AvrupaAlmanya Dışişleri Bakanı Frank-Walter Steinmeier, Irak'ta DAEŞ'e karşı düzenlenen askeri harekatın ardından kalıcı istikrar sağlanması için hızlı ve etkin bir sivil çaba gösterilmesi gerektiğini söyledi.
 • Büyükelçiye ölüm tehdidi - Barack_Obama/
  Büyükelçiye ölüm tehdidi19.03.2015
  PlanetABD'nin Japonya Büyükelçisi Caroline Kennedy ve Okinawa Başkonsolosu Alfred Magleby'nin kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından ölümle tehdit edildiği bildirildi.
 • Obama’ya anlattım halledemedi - Barack_Obama/
  Obama’ya anlattım halledemedi19.03.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin sağlık sektöründe geldiği noktayı, ABD Başkanı Barack Obama’yla ilgili bir anısını aktararak anlattı.Güven Sağlık Kampüsü ve Göğüs Göğüse Kalp Kalbe Çanakkale Sergisi’nin açılışını yapan Erdoğan, özetle şunları söyledi:
 • ABD: İsrail'in açıklamalarından kaygılıyız - Barack_Obama/
  ABD: İsrail'in açıklamalarından kaygılıyız19.03.2015
  PlanetAmerikan yönetiminden, İsrail'de seçim kampanyası süresince gözlenen "bölücü" söyleme eleştiri geldi.Beyaz Saray Sözcüsü Josh Earnest, seçimden galip çıkan Likud Partisi'nin kampanyası sırasında İsrail'de yaşayan Arapları tecrit etmeye çalıştığını söyledi.
 • Obama'nın Özel Temsilcisi General Allen: ABD'nin Esad'a ilişkin pozisyonu değişmedi - Barack_Obama/
  Obama'nın Özel Temsilcisi General Allen: ABD'nin Esad'a ilişkin pozisyonu değişmedi18.03.2015
  PlanetABD Dışişleri Bakanı John Kerry'nin Şam rejimiyle "eninde sonunda müzakere etmek zorunda olduklarını" söylemesinin ardından Ankara-Washington hattında yaşanan 'Esad' gerginliğinde yeni perde.Dün ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'nin resmi Twitter hesabından yaptığı "ABD'nin Suriye konusunda konumu değişmemiştir" açıklamasından sonra bugün de Obama'nın IŞİD Özel Temsilcisi John Allen'dan mesaj geldi.Ankara'da Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirliğioğlu'yla bir araya gelen emekli General Allen, "ABD'nin Esad'a ilişkin pozisyonu değişmedi" dedi.
 • New York Cosmos Küba Milli Takımı ile maç yapacak - Barack_Obama/
  New York Cosmos Küba Milli Takımı ile maç yapacak17.03.2015
  Futbol2014 yılının son aylarında Obama ile Raul Castro'nun aldıkları kararla ABD ve Küba arasındaki ilişkiler normalleşme sürecine girmişti.Bu sürece bir katkı da futboldan geldi.New York Cosmos takımı Küba Milli Takımı ile Havana'da karşılaşacak.
 • Tolga TANIŞ

  POTUS ve Beyefendi - Barack_Obama/
  POTUS ve Beyefendi15.03.2015
  YazarlarBEŞ yıllık bir çalışmanın ürünü POTUS ve Beyefendi.2010 Şubatı’nda başladığım Washington’daki görevim boyunca biriktirdiğim notlar, yaptığım araştırmalar ve son bir yıldır içeriğini zenginleştirmek için özel olarak gerçekleştirdiğim mülakatlardan oluşan ilk kitabım.
 • Beyaz Saray'da Nevruz kutlaması - Barack_Obama/
  Beyaz Saray'da Nevruz kutlaması12.03.2015
  PlanetBeyaz Saray'da Nevruz bayramı dolayısıyla kutlama yapıldı.ABD Başkanı Barack Obama'nın eşi Michelle Obama'nın ev sahipliği yaptığı etkinlikte, Nevruz bayramını kutlayan ülke ve topluluklardan katılımcılar hazır bulundu.
 • Obama'nın özel temsilcisi Türkiye'ye geliyor - Barack_Obama/
  Obama'nın özel temsilcisi Türkiye'ye geliyor12.03.2015
  PlanetObama'nın IŞİD'le Küresel Mücadele Özel Temsilcisi John Allen Türkiye'yi ziyaret edecek.ABD Dışişleri Bakanlığı, emekli general Allen ve yardımcısı McGurk'un gelecek günlerde Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 4 ülkeyi ziyaret edeceğini bildirdi.
 • Dünya liderleri ne kadar maaş alıyor? - Barack_Obama/
  Dünya liderleri ne kadar maaş alıyor?11.03.2015
  EkonomiDünya liderlerinin maaşları Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin geçen hafta kendisi dahil ülkedeki yöneticilerin maaşlarında yüzde 10 indirim yaptı.Bu dünyanın diğer liderlerinin maaşlarını akıllara getirdi.CNNMoney sitesi, dünyanın önde gelen liderlerinin maaşlarını açıkladı.Listenin zirvesinde ABD Başkanı Obama yer alıyor.
 • ABD'yi karıştıran 'İran' mektubu - Barack_Obama/
  ABD'yi karıştıran 'İran' mektubu10.03.2015
  PlanetABD'de 47 Cumhuriyetçi senatör, İranlı liderlere hitaben açık mektup kaleme alarak, "Amerikan yönetimiyle varacakları herhangi bir nükleer anlaşmanın ömrünün, Kongre bu anlaşmayı onaylamadığı müddetçe Başkan Barack Obama'nın iktidarda olduğu süreyle sınırlı kalabileceği" yönünde uyardı.ABD Başkanı Barack Obama mektubu, Cumhuriyetçiler ile İranlı muhafazakarların "tuhaf koalisyonu" olarak nitelerken; İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, mektubun yasal bir değeri olmadığını bildirdi.ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ise "Bu mesaj, yanlış olduğu kadar tehlikeli de" dedi.
 • ABD'den Venezuela'ya yeni yaptırımlar - Barack_Obama/
  ABD'den Venezuela'ya yeni yaptırımlar09.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, insan hakları ihlalleri ve yolsuzlukla suçladığı 7 Venezuelalı yetkiliye yaptırımlar getirdi.
 • BMGK Suriye'yi kınadı - Barack_Obama/
  BMGK Suriye'yi kınadı07.03.2015
  PlanetBMGK'da oylanan Suriye'de klor gazı kullanımını kınayan karar tasarısı oy çokluğuyla kabul edildi
 • ABD Adalet Bakanı Holder: Gerekirse polis teşkilatını dağıtırız - Barack_Obama/
  ABD Adalet Bakanı Holder: Gerekirse polis teşkilatını dağıtırız07.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, Adalet Bakanlığı'nın Ferguson polisinin uygulamaları hakkındaki soruşturmasının, "bozuk ve ırk ayrımcılığı içeren sistemi" gözler önüne serdiğini söyledi.Obama'yla birlikte programa katılan Adalet Bakanı Eric Holder ise "Gerekirse polis teşkilatını boşaltmaya hazırız" dedi.
 • Gazetecileri Beyaz Saray'a kilitlediler - Barack_Obama/
  Gazetecileri Beyaz Saray'a kilitlediler07.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama ve ailesi, helikopterle Beyaz Saray'dan ayrılmaya hazırlanırken büyük bir gürültü duyulmasının ardından gizli servis ajanları, gazetecileri brifing salonuna kilitledi.
 • Obama'nın kazandıran tüyoları - Barack_Obama/
  Obama'nın kazandıran tüyoları06.03.2015
  GündemABD Başkanı Barack Obama'nın seçimdeki Ulusal Saha Direktörü Jeremy Bird İstanbul'da katıldığı Hedef: Hedef Kitle" konferansında "Size oy vermeyeceğine emin olduğunuz kitle ile boşa vakit harcamayın" önerisinde bulundu.Twitter Asya Direktörü Peter Greenberger 500 milyon sabit kullanıcısı olan Twitter'ı “imparatorluğa" benzetti ve siyasetçilerin Twitter'ı daha aktif kullandıklarını hatırlattı.2012 ABD Başkanlık seçimlerinde Obama'nın Digital Kampanya Direktörlüğü görevini üstlenen Teddy Goff ise gelecekte insanların seslerini duyurmak için digital medyaya daha fazla önem vereceklerini belirtti.
 • Ömür GEDİK

  Öpünce prens olmuyor - Barack_Obama/
  Öpünce prens olmuyor05.03.2015
  YazarlarYarın vizyona girecek olan o filmi izledim ve içinde geçen şu cümleye bayıldım: “Kurbağa öpünce değil duvara fırlatınca prense dönüşür.”
 • ABD'de Bakanlık Brown'ı vuran polis hakkında soruşturmaya gerek görmedi - Barack_Obama/
  ABD'de Bakanlık Brown'ı vuran polis hakkında soruşturmaya gerek görmedi05.03.2015
  PlanetABD Adalet Bakanlığı, geçen yıl Missouri eyaletine bağlı Ferguson kasabasında, silahsız 18 yaşındaki siyahi genci öldüren polis memuru Darren Wilson hakkında sivil haklar soruşturması açılmasına gerek olmadığına hükmetti.
 • ABD Kongresi'nde konuşan Netanyahu, İsrail dönüşü açıklamalarda bulundu - Barack_Obama/
  ABD Kongresi'nde konuşan Netanyahu, İsrail dönüşü açıklamalarda bulundu04.03.2015
  Planetİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Kongresi'ndeki konuşmasında, "İran'ın nükleer programına daha sert kısıtlamalar getirecek pratik bir alternatif sunduğunu" söyledi.
 • ABD’de nükleer İran kapışması - Barack_Obama/
  ABD’de nükleer İran kapışması04.03.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, İran’la herhangi bir uzlaşmaya varılabilmesi için öncelikle Tahran’ın mevcut nükleer enerji programını en az 10 yıl dondurması gerektiğini söyledi.İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ise tezahüratlarla karşılandığı ABD Kongresi’ndeki beklenen konuşmasını gerçekleştirdi.Netanyahu, defalarca alkışlarla kesilen tartışmalı konuşmasında, ABD'nin en yüksek yasama organında ABD Başkanı’nın İran politikasına açık açık karşı çıktı.
 • Financial Times: Türkiye'nin büyük güç olma hayali buraya kadarmış - Barack_Obama/
  Financial Times: Türkiye'nin büyük güç olma hayali buraya kadarmış04.03.2015
  Planetİngiltere’nin önemli gazetelerinden Financial Times, Türkiye’nin dostlarıyla beraber Ortadoğu’yla ilgili hayallerinin de buhar olup uçtuğunu savunarak, ’Türkiye’nin büyük güç olma hayalleri buraya kadarmış’ diye yazdı.
 • ABD'den Rusya'ya ilave yaptırım sinyali - Barack_Obama/
  ABD'den Rusya'ya ilave yaptırım sinyali04.03.2015
  AvrupaABD Başkanı Obama ve AB liderleri, Minsk anlaşmasının ihlali halinde Rusya'ya ilave yaptırımda bulunacakları sinyalini verdi.
 • Seçmene gelecek sunan kazanır - Barack_Obama/
  Seçmene gelecek sunan kazanır03.03.2015
  GündemGÜLFEM Saydan Sanver, Sarıyer’de 20 yıl aradan sonra 2009’da CHP’ye seçim kazandıran, 2014’te ise oylarını ikiye katlayan Şükrü Genç’in arkasındaki isim.
 • Müslüman gençleri öldüren ABD'li idamla yargılanacak - Barack_Obama/
  Müslüman gençleri öldüren ABD'li idamla yargılanacak03.03.2015
  PlanetABD'de, üç Müslüman genci öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan katil zanlısının, idam cezası talebiyle yargılanacağı açıklandı.
 • İran'dan Obama'nın 'nükleer programı durdurun' çağrısına ret - Barack_Obama/
  İran'dan Obama'nın 'nükleer programı durdurun' çağrısına ret03.03.2015
  Planetİran, ABD Başkanı Barack Obama'nın 'Tahran, nükleer enerji programını en az 10 yıl durdurmalı' çağrısını reddetti.
 • Kongre'de İran kapışması - Barack_Obama/
  Kongre'de İran kapışması03.03.2015
  Planetİsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu, ABD Kongresi'nde konuştu.
 • Rus polisi, Nemtsov cinayetinin IŞİD tarafından işlenmiş olabileceği ihtimalini değerlendiriyor - Barack_Obama/
  Rus polisi, Nemtsov cinayetinin IŞİD tarafından işlenmiş olabileceği ihtimalini değerlendiriyor28.02.2015
  PlanetMuhalif lider Boris Nemtsov'un suikasta kurban gitmesi, Rusya'yı ayağa kaldırdı.Dünya liderlerinden cinayeti kınayan açıklamalar arka arkaya geldi.Devlet Başkanı Vladimir Putin, olayın aydınlatılması için ilgili birimlere talimat verdi.Soruşturma Komisyonu, IŞİD dahil birçok ihtimal üzerinde duruyor.
 • ABD İç Güvenlik Bakanlığı son anda kurtuldu - Barack_Obama/
  ABD İç Güvenlik Bakanlığı son anda kurtuldu28.02.2015
  EkonomiABD Temsilciler Meclisi, İç Güvenlik Bakanlığı'na bir haftalık finansman sağlayacak yasa tasarısını onayladı.Kongre, gelecek hafta içinde bakanlığa ek kaynak göndermezse, yüz binin üstünde federal güvenlik görevlisi ya işten uzaklaştırılacak ya da maaş almadan çalışmak zorunda kalacak.
 • ABD'den Türkiye'ye ilginç mesajlar - Barack_Obama/
  ABD'den Türkiye'ye ilginç mesajlar27.02.2015
  GündemABD Dışişleri'nin insan hakları ve çalışma hayatından sorumlu Müsteşar Yardımcısı Thomas O.Melia, sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdiği için yargılananlara ilişkin "16 yaşında bir öğrencinin düşüncesini açıkladığı için endişelenmesi problemli" dedi.Melia, Meclis'te sert tartışmalara yol açan 'iç güvenlik paketi'yle ilgili olarak da "İnsanların duyduğu endişeyi paylaşıyoruz" diye konuştu.
 • Psaki: Türkiye önemli bir ortak olmayı sürdürüyor - Barack_Obama/
  Psaki: Türkiye önemli bir ortak olmayı sürdürüyor27.02.2015
  PlanetABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki, Türkiye'nin, IŞİD ile mücadelede önemli bir ortak olmayı sürdürdüğünü söyledi.
 • Obama: Esad gidene kadar Suriye'de istikrar mümkün değil - Barack_Obama/
  Obama: Esad gidene kadar Suriye'de istikrar mümkün değil25.02.2015
  PlanetABD Başkanı Barack Obama, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın iktidardan gidişi sağlanana kadar, bu ülkeyi tam olarak istikrara kavuşturmanın mümkün olmayacağını söyledi.
 • ABD Dışişleri Bakanı IŞİD'e karşı güç kullanma yetkisine ilişkin açıklama yaptı - Barack_Obama/
  ABD Dışişleri Bakanı IŞİD'e karşı güç kullanma yetkisine ilişkin açıklama yaptı25.02.2015
  PlanetABD Dışişleri Bakanı John Kerry, ABD Başkanı Barack Obama'nın Kongre'ye gönderdiği IŞİD'e karşı güç kullanma yetkisinin dilinde, "yanlış yorumlamaya yol açabilecek ve uzun vadeli savaşa imkan sağlayacak bir nokta bulunmadığını" söyledi.
 • Emre KIZILKAYA

  Obama'nın Rahmbosu'nu üç-beş ağaç mı bitirecek - Barack_Obama/
  Obama'nın Rahmbosu'nu üç-beş ağaç mı bitirecek25.02.2015
  YazarlarChicago'nun tarihi park alanı içine "Obama Kütüphanesi" yapma girişiminde bize tanıdık gelen manzaralar var.Ve dünkü yerel seçim sonucundan alınacak demokrasi dersleri.
««İlk Sayfa
«Önceki
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Sonraki»
Son Sayfa»»