MENÜ

Sergio Marchionne

Sergio Marchionne ile ilgili tüm haberleri, son dakika Sergio Marchionne haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Sergio Marchionne haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 290 Sergio Marchionne haberi bulunmuştur.

Sergio Marchionne Haberleri

Trilyon dolarları yönetenler Türkiye’yi konuşmaya geliyor

Trilyon dolarları yönetenler Türkiye’yi konuşmaya geliyor

Türkiye, yarından itibaren önümüzdeki 10-12 gün boyunca trilyon dolarları yönetenlerin gündemine oturacak. Ciroları toplamı 1.6 trilyon doları bulan 19 şirketin CEO’su, yarın Başbakan Erdoğan’ın başkanlığındaki zirvede buluşacak. 10 Mayıs’a kadar böyle 4 zirve daha yapılacak.

27.04.2005Ekonomi
7 yılda 1 milyon aracın siparişini kesinleştirdik

7 yılda 1 milyon aracın siparişini kesinleştirdik

Tofaş’ın genel kurulunda konuşan Koç Holding CEO’su Bülend Özaydınlı, Fiat, PSA Peugeot Citroen ve Tofaş arasında imzalanan Minicargo üretimine ilişkin anlaşmanın, Tofaş’a, 6-7 yılda 1 milyon adet aracın kesin sipariş edildiği anlamına geldiğini söyledi.

15.04.2005Ekonomi
Minicargo ile 1 milyon araç siparişi

Minicargo ile 1 milyon araç siparişi

Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Bülend Özaydınlı, Fiat, PSA Peugeot Citroen ve Tofaş arasında imzalanan yeni hafif ticari araç Minicargo üretimine ilişkin anlaşmanın, Tofaş'a, 6-7 yılda 1 milyon adet aracın kesin sipariş edildiği anlamına geldiğini söyledi.

15.04.2005Ekonomi
Türk otomotivinde devrim

Türk otomotivinde devrim

Bursa’daki Tofaş tesislerini Fuat, Peugeot ve Citroen’in ortak üretim platformu haline getiren anlaşma dün imzalandı. Tofaş’ın 350 milyon Euro’luk yatırımla oluşturacağı platformda üretilecek, ‘Minicargo’ diye tanımlanan araç, her marka için ayrı tipte 2008’de satışa çıkacak.

31.03.2005Ekonomi
Tofaştan dev işbirliği

Tofaş'tan dev işbirliği

Fiat, PSA Peugeot Citroen ve Tofaş yeni bir hafif ticari araç geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda işbirliği anlaşması imzaladı. Yeni araç Bursa fabrikasında yılda 135 bin adet olarak üretilecek.

31.03.2005Ekonomi
Devler ‘üç markalı’ hafif ticari araç için buluşacak

Devler ‘üç markalı’ hafif ticari araç için buluşacak

İtalyan Fiat ve Fransız PSA Peugeot Citroen Grubu’nun Tofaş tesislerinde ortaklaşa üretip, ‘Fiat, Peugeot ve Citroen’ markalarıyla ayrı ayrı pazarlayacağı yeni hafif ticari araçın kesin anlaşması imzalanacak. Törene Mustafa Koç, Sergio Marchionne ve Jean-Martin Folz katılacak.

26.03.2005Ekonomi
Fiat için kritik günler

Fiat için kritik günler

İtalyan Fiat ile dünyanın en büyük otomobil üreticisi General Motors (GM) arasındaki satış görüşmelerinin anlaşmazlıkla sonuçlanması, Fiat Yönetim Kurulu’nu harekete geçirdi.

13.02.2005Ekonomi
GM nazlanıyor Fiat bekliyor

GM nazlanıyor Fiat bekliyor

Fiat Grubu'nun otomobil bölümünü GM'ye satabileceğini açıklaması sonrasında ilk yapılan görüşmeden sonuç çıkmadı. Fiat, Fiat Auto'nun tamamının GM Grubu tarafından satın alınmasını talep ediyor. GM ise hissedarı olduğu şirketin tamamını satın almamak için direniyor.

15.12.2004Ekonomi
Fiat: Otomotiv grubumuzu General Motorsa satıyoruz

Fiat: Otomotiv grubumuzu General Motors'a satıyoruz

10 milyar dolara ulaşan borçları nedeniyle zor günler yaşayan İtalyan Fiat Grubu, Fiat Auto'yu General Motors'a (GM) satmayı planlıyor. Fiat'ın CEO'su Sergio Marchionne, "Biz Fiat Auto'nun GM’ye satışında şirketin bütün haklarını savunacağız" dedi.

10.12.2004Ekonomi
‘Yabancı züppeliğini bırakın İtalyan oto alın’

‘Yabancı züppeliğini bırakın İtalyan oto alın’

Fiat’ın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Luca Cordero di Montezemolo, zehir zemberek bir açıklama yaparak İtalyanları züppelikle suçladı. Montezemolo yollarda bir çok BMW, Mercedes ve lüks Japon otomobilleri gördüğünü öne sürerek ‘Bize bu aşamada yardım etmeniz gerekir. Züppeliği bırakın da İtalyan marka otomobilleri seçin. Çok kaliteli aile tipi otomobiller üretiyoruz’ dedi.

2.06.2004Ekonomi
Fiat’la Ferrari’nin işbirliği gelişsin İtalya gururlansın

Fiat’la Ferrari’nin işbirliği gelişsin İtalya gururlansın

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi ekonomik kriz ve ölümlerle sarsılan Fiat grubunun yeniden eski parlak günlerine dönebilmesi için Ferrari ile arasındaki ortaklığı daha da geliştirmesi çağrısında bulundu.

1.06.2004Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tofaş’ın Fiat ve PSA Grubu ile işbirliği yurtdışında ses getirdi

Tofaş, Türk otomotivinde devrim sayılabilecek yeni bir projeye imza atıyor.

5.04.2005

Üç kılıklı Minicargo ile Ford’un kár rekoruna koşarız

İMZALARI Fiat SpA CEO’su Sergio Marchionne, PSA Peugeot Citroen CEO’su Jean-Martin Folz, Koç Holding ve Tofaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ile Tofaş’ın CEO’su Diego Avesani atıyor.

31.03.2005

Direksiyonda kibarlık günü olur mu

Geçen hafta Paris’teydim. Paris’te de bütün büyük şehirlerde olduğu gibi özellikle sabah saatlerinde yoğun bir trafik vardı.

29.03.2005