MENÜ

Deutsche Bank

Deutsche Bank ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deutsche Bank haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deutsche Bank haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.025 Deutsche Bank haberi bulunmuştur.

Deutsche Bank Haberleri

Türkeşin miras davası başvuru olmazsa düşecek

Türkeş'in miras davası başvuru olmazsa düşecek

Türkeş ailesinin miras davası müracaata kaldı. Seval Türkeş, 3 ay içinde mahkemeye başvurmazsa dava düşecek.

10.07.2001Gündem
SON ALTIN MADENİ: ÇİN

SON ALTIN MADENİ: ÇİN

2008 yılında yapılacak Yaz Olimpiyat Oyunları´nın evsahipliğini Çin yapacak. İnsan hakları ihlalleri ve antidemokratik yönetim sistemi nedeniyle ABD´nin boykot tehdidine maruz kalan ülke her şeye rağmen zoru başardı. Peki nasıl? İşte yanıtı: En büyük büyüme hızına, en az kamu borcu ve en yüksek döviz rezervine sahip gelişmekte olan ülke... Dünyaya açılmak için elinden geleni yapıyor. Dünya genelindeki ekonomik durgunluğa rağmen büyüyor. Yabancı yatırımcıların cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor. Çin, olimpiyatlardan sonra ikinci zaferini Dünya Ticaret Örgütü´ne (WTO) kabul edilerek kazanmayı bekliyor.

14.07.2001Gündem
Dünya liginde 5 Türk bankası

Dünya liginde 5 Türk bankası

Bankacılık çevrelerinin saygın dergisi The Banker Magazine, her yıl yaptığı dünyanın 1000 büyük bankası (Top 1000 World Banks) sıralamasında bu yıl 5 Türk bankasına yer verdi.

14.07.2001Ekonomi
Kurtul: Sorunlu bankaları artık doğrudan tasfiye edin

Kurtul: Sorunlu bankaları artık doğrudan tasfiye edin

Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, sorunlu bankaların Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na devredilmesini doğru bulmadıklarını açıkladı.

15.07.2001Ekonomi
Derviş yabancı bankalarla görüştü

Derviş yabancı bankalarla görüştü

Derviş, dün Türk bankalarının temsilcileriyle gerçekleştirdiği toplantının bir benzerini bugün yabancı bankalarla yaptı.

19.07.2001Ekonomi
Dolara üçlü kıskaç

Dolara üçlü kıskaç

Enis Öksüz'ün Ulaştırma Bakanlığından istifasıyla piyasalara hakim olan olumlu hava, dün Merkez Bankası'nın etkin operasyonuyla sürdü. Böylece dolar 1 milyon 335 bin liraya indi.

19.07.2001Ekonomi
Bant sistemine sıcak bakan yok

Bant sistemine sıcak bakan yok

Dalgalı kur sistemi sonuçlarıyla tartışılır bir hale gelse de, bu aşamada bant ya da kontrollü kur gibi sistemlere de sıcak bakılmıyor.

23.07.2001Ekonomi
YKBden 200 milyon dolarlık sendikasyon

YKB'den 200 milyon dolarlık sendikasyon

Yapı ve Kredi Bankası, 200 milyon dolarlık sendikasyon kredisi için 14 yabancı bankaya yetki verdi.

24.07.2001Ekonomi
İsviçre kara parayla mücadele ediyor

İsviçre kara parayla mücadele ediyor

İsviçre, 1998'de bankalar yasasında yaptığı düzenlemelerle "kaçak para cenneti" imajından kurtulmaya çalışırken, diktatör Abacha'nın kaçırdığı paraların sorumlularını da yargı önüne taşıyor.

7.08.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları

Sabancı: Yabancı ortaklarım bana ‘dur bakalım’ diyor

SABANCI Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Sabancı, krizin yabancı sermayeyi olumsuz etkilediğine dikkat çekerek, ‘‘Yabancı sermaye gelmiyor, önceden gelenler de pişman. Böyle devam ederse yabancı sermaye Türkiye'den gidebilir’’ uyarısında bulundu.

29.07.2001