MENÜ

Chromas

Chromas ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Chromas haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Chromas haberi bulunmuştur.

Chromas Haberleri

‘Damdaki Kemancı ile hepimizin yüreğinde balıklar oynuyor şu an...’

‘Damdaki Kemancı ile hepimizin yüreğinde balıklar oynuyor şu an...’

Dünyanın en ünlü müzikallerinden, ‘If I Were a Rich Man/Ah Bir Zengin Olsam’ parçasıyla her kuşağın kulağında yer eden, sinemaya da uyarlanan ‘Damdaki Kemancı’, Zorlu PSM’nin ilk yerli müzikali olarak 51 kişilik sahne ekibiyle seyirci karşısında. Talimhane Tiyatrosu işbirliğiyle ve Mehmet Ergen yönetiminde, kısa bir sürede hayata geçirilen ‘Damdaki Kemancı’; 1905’in Rusya’sında, minik bir Yahudi köyü halkının tarihi bir değişimin içinden geçerken yaşadıklarını anlatıyor. Ana karakter Sütçü Tevye, karısı Golde ve devrimci genç Perchik yani Mehmet Ali Kaptanlar, Binnur Kaya ve Özgür Çevik ile birlikteydik...

19.01.2018Kitap Sanat
Dünyaya can verme sırası şimdi bizde

Dünyaya can verme sırası şimdi bizde!

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Türkiye’deki 40’ıncı yılını özel bir geceyle kutladı.

27.10.2017Magazin
Emaar Square Mall’da sımsıcak yaz konserleri

Emaar Square Mall’da sımsıcak yaz konserleri

Anadolu Yakası’nın yepyeni bir yaşam alanı olan Emaar Square Mall moda, gastronomi ve alışverişin yanı sıra eğlence alanında da tüm Türkiye’nin odak noktası olmaya hazırlanıyor. 8 Temmuz’da İstanbul Shopping Fest kapsamında konser veren alternatif pop müziğin yeni seslerinden Deniz Tekin’in ardından Emaar Square Mall’da cumartesi akşamları gerçekleştirilecek ve 26 Ağustos’da sona erecek konserler dizisi ile 6 sanatçı ve müzik grubuna ev sahipliği yapacak.

Gandalf’ı duygulandıran koro

Gandalf’ı duygulandıran koro

British Council’ın konuğu olarak ilk kez Türkiye’ye gelen ünlü İngiliz oyuncu Sir Ian McKellen, 7 Nisan’da Boğaziçi Üniversitesi öğrencileriyle söyleşide buluştu. Etkinlik öncesi Boğaziçi Üniversitesi Müzik Kulübü Rock Korosu’nun McKellen’e sürprizi vardı. Fantastik film serisi ‘Yüzüklerin Efendisi’nde ‘Gandalf’karakterini canlandıran ünlü oyuncuya öğrenciler, filmin müziklerinden harmanlandıkları bir parçayı söyledi. Şarkıyı dinleyen McKellen’in duygulandığı hattaağladığı anların videosu sosyal medyada yoğun ilgi gördü. O anları koro yardımcı şefi Övünç Koşar, Hürriyet’e anlattı.

13.04.2017Eğitim
Boğaziçili Başak Doğan’ın müthiş başarısı

Boğaziçili Başak Doğan’ın müthiş başarısı

Danimarka Kraliyet Okulları Konservatuarı’nın yüksek lisans programına Avrupa dışından kabul edilen ilk öğrenci bir Türk; Boğaziçi Üniversitesi mezunu Başak Doğan oldu.

6.10.2016Kampüs
Bu koroyu dinledikçe insan sesine âşık olacaksınız

Bu koroyu dinledikçe insan sesine âşık olacaksınız

Kurulalı henüz bir yıl oldu. Kısa sürede gezici konserleri, ‘flashmob’ şovlarıyla kentin sürpriz mutluluk kaynağına dönüştüler. Fransa fethinden döndüler, şimdi İspanya’ya gözlerini diktiler. Müzik korosu Chromas, size çok iyi gelecek.

26.08.2016Keyif

Yazar Sonuçları

Bitsin Kış, Sürsün Bahar

Can Kazaz yeni albümü ‘Sürsün Bahar’ı önceki hafta yayınladı.

29.11.2018