MENÜ

Aşk İle Yap

Aşk İle Yap ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk İle Yap haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 637 Aşk İle Yap haberi bulunmuştur.

Aşk İle Yap Haberleri

Yeni filmine beni almazsa Cem Yılmaz kaybeder

Yeni filmine beni almazsa Cem Yılmaz kaybeder

Türkiye’nin sadece en komik değil aynı zamanda en zeki, en hazırcevap, en hınzır kadınlarından Ayşen Gruda. Lafını asla esirgemiyor. “Sanatçı etliye sütlüye karışmalı” diyor. Tuhaf bir çekiciliği var, mıknatıs gibi. Saatlerce oturup dinleyebilirsiniz onu. Ben de öyle yaptım, bayram röportajı bahane, sohbet şahane oldu.

3.09.2017Magazin
Yaşar Alptekin: Eskiden FETÖcüydüm şimdi...

Yaşar Alptekin: Eskiden FETÖ'cüydüm şimdi...

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, Posta'dan Oya Çınar'a konuştu. 13 yıl önce büyük bir değişim geçireren Alpekin, namaza başladı, hacca gitti. Şimdi 55 yaşında. Son kullanma tarihinin yaklaştığını ama setleri özlediğini söylüyor. Bugüne kadar 46 film yapan oyuncu, “Yeşilçam’ın meşhur öpüşme ve sevişme sahnelerinde gerçek etkileşim oluyordu. Tüm rol arkadaşlarımla aşk yaşadım. Molalarda da bir şeyler yaşıyorduk... Haliyle rol, gerçeğe dönüşüyordu” diyor. Bir dönem FETÖ'cü olduğunu söyleyen Yaşar Alptekin: Artık Menzil cemaatindeyim... FETÖ, Türkiye’nin yüzde 70’i kandırıldı.

3.09.2017Magazin
Vatan Şaşmaz cinayetinde Filiz Akerin yeğeninden şok iddialar...

Vatan Şaşmaz cinayetinde Filiz Aker'in yeğeninden şok iddialar...

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker'in ağabeyinin kızı Dilek Bayer'den yeni iddialar geldi. Filiz Aker'in son olarak görüştüğü bir başka yeni Dora Ercan, halasının Vatan Şaşmaz'a saplantı derecesinde platonik aşk beslediğini belirtmiş, "Teyzemde tutku halindeydi. Vatan'ın hiçbir suçu yok. Teyzemin bitmeyen bir Vatan aşkı var" demişti. Diğer yeğen Dilek Bayer ise cinayetin para yüzünden işlendiğini savundu, halası için önceliğin para olduğunu söyledi.

30.08.2017Gündem
Yeni Gelin oyuncuları kimdir

Yeni Gelin oyuncuları kimdir?

Yeni Gelin oyuncuları, diziyi takip eden seyirciler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Şehirli bir genç kızın Adanalı bir aşirete gelin olmasının konu alındığı Yeni Gelin, oyuncuları ile takipçilerin ilgisini çekti. İşte, ilgiyle takip edilen Yeni Gelin oyuncuları ve detaylı bilgiler

10.07.2017Televizyon
Felsefe yasaklandı, Osmanlı çöktü

Felsefe yasaklandı, Osmanlı çöktü

Namık Kemal Zeybek, yeni kitabı ‘Türk’ün İnancı’nda bilimin önemine dikkat çekiyor, Türk ve Arap Müslümanlığı arasındaki farkları ortaya koyuyor. Osmanlı’nın çöküşünü Türk inancından çıkıp, Arap Müslümanlığına geçmekle açıklıyor. Felsefe yasaklanıyor ve Osmanlı çöküyor. Zeybek ile buluştuk, iki inanç arasındaki zihniyet farkları ve ‘evrimin müfredattan kaldırılması’nın sonuçları üzerine konuştuk.

2.07.2017Gündem
İşte Ayşe Aralın son yazısı

İşte Ayşe Aral'ın son yazısı

Hürriyet Gazetesi’nin günlük magazin eki Kelebek’in yazarlarından Ayşe Aral, önceki akşam hayatını kaybetti. Ölüm haberi, yakınları ve Hürriyet ailesini olduğu kadar okurlarını da üzüntüye boğdu.

20.06.2017Magazin
Manevi tatminsizliğin parayla çözülmesi imkansız

Manevi tatminsizliğin parayla çözülmesi imkansız

Gülben Ergen, bu hafta yazar ve yaşam koçu Metin Hara’yı “İnsana Güven” adlı merkezinde ziyaret etti.

20.06.2017Magazin
Sertab Erener: Vapurda şarkı söylemek için para verdim

Sertab Erener: Vapurda şarkı söylemek için para verdim

Gülben Ergen bu hafta Kadıköy- Beşiktaş vapurunda söylediği şarkıyla çok konuşulan ünlü sanatçı Sertab Erener’in evine konuk oldu ve vapur performansının ayrıntılarını dinledi...

21.02.2017Magazin
Ferdi Tayfur: Öyle bir intiba bırakmış ki sen unutsan, dünya unutmaz. Atatürk’süz olmaz

Ferdi Tayfur: Öyle bir intiba bırakmış ki sen unutsan, dünya unutmaz. Atatürk’süz olmaz!

Ferdi Tayfur’un roman yazması büyük mavra. Böyle top senede bir gelir adamın ayağına. İyi kalem oynatılır diye atladım, Adana’ya gittim. Ama daha ilk sorudan anladım ki makaralık bir durum yok. Emekli bir arabeskçinin ‘bir de romanım olsun’ diye kurduğu edebiyat fantezisi değil bu. O sakin sakin bohçasını açtıkça, ben edebimi topladım, kendime geldim. Hiç âdetim değildir ama “Siz”den “Abi”ye geçtim. Ve ocakbaşındaki o masada...Hayatı süzüp artık köşesine çekilmiş bir bilgeden...“Kardeş” hitabıyla hayat dersleri dinledim.

4.02.2017Keyif
Uranüsün Zeki Çocukları Kova Burçları

Uranüs'ün Zeki Çocukları Kova Burçları!

İyi ki doğdunuz Kovalar! Astrolog Aygül Aydın sizler için burcunuzun özelliklerinden, bu ay sizi nelerin beklediğine kadar detaylı bilgi veriyor! Öğrenmeye hazır mısınız?

24.01.2017Astro Gündem
Ayşe Şule Bilgiç: Tüm Türkiye bu filmi izleyecek

Ayşe Şule Bilgiç: Tüm Türkiye bu filmi izleyecek

Türkiye’nin en sevilen çizgi film kahramanlarından olan Pepee’nin ilk sinema filmi “Birlik Zamanı” dün vizyona girdi. Düşyeri Çizgifilm ve Animasyon Stüdyosu’nun kurucusu, Pepee karakterinin yaratıcısı ve müzisyen Kıraç’ın eşi Ayşe Şule Bilgiç, film hakkında merak edilenleri anlattı. Bilgiç, tüm Türkiye’yi bu filmi izlemeye davet etti.

20.01.2017Magazin
3 kadın, Reina canisine ödül olarak gönderildi iddiası

3 kadın, Reina canisine ödül olarak gönderildi iddiası

Reina’yı kana bulayan Abdulgadir Masharipov’un yanında 3 kadın da yakalanmıştı. DEAŞ’a katılmak üzere ülkemize gelen ve örgüt hücre evinde tutulan kadınların, yılbaşı gecesi Reina’da 39 kişiyi katleden Abdulgadir Masharipov’a ödül olarak DEAŞ tarafından gönderildiği iddia edildi.

19.01.2017Gündem
İyi, kaliteli ve huzurlu bir yaşama ulaşmanın 40 etkili yolu

İyi, kaliteli ve huzurlu bir yaşama ulaşmanın 40 etkili yolu

Sosyal medyada dolaşan “iyi, kaliteli ve huzurlu bir yaşama ulaşmanın 40 etkili yolu” mesajı, pek çok ünlüyü de etkiledi. İlk olarak Nilüfer’in yakın dostu Sezen Aksu’ya ilettiği o liste, en son Aksu tarafından Osman Müftüoğlu’na gönderildi. Müftüoğlu da okurları için kaleme aldı.

9.01.2017Sağlık
Öğretmen adayı seçimi, eğitimi ve istihdamı

Öğretmen adayı seçimi, eğitimi ve istihdamı

Eğitim fakültelerine girişte YÖK tarafından başarı sırası barajı getirilmesi öğretmenlik mesleği ve verilen eğitim konuları yeniden gündeme geldi. Dünyada bu konuda çeşitli uygulamalar var. Ancak önemli olan bu sorunların, Türkiye şartlarına uygun şekilde çözülmesi. Ayrıca bu mesleğe uygun adayların seçilip, yetiştirilmesi kadar istihdamı da dikkat edilmesi gereken konulardan biri.

9.01.2017Eğitim
Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

Nurgül Yeşilçay: Ben korkak insandan korkarım

“Muhteşem Yüzyıl Kösem” dizisi ve “İkinci Şans” filmleri nedeniyle kariyer anlamında hayli hareketli günler yaşayan Nurgül Yeşilçay, mola gününde BeStyle dergisine konuştu, birbirinden samimi açıklamalarda bulundu.

5.01.2017Magazin
Dünyadaki ilk ve tek hayal platformu: Dreamstalk

Dünyadaki ilk ve tek hayal platformu: Dreamstalk

CV’sinde akademisyen, yazar, girişimci gibi birçok önemli unvan bulunan, Dreamstalk kurucusu başarılı girişimci Semih Yalman ile gençlik, hayal kurmanın önemi ve en önemlisi hayalleri gerçekleştirmenin yolları üzerine konuştuk. Biz girişimci dedik ama o kendini “Sanatçı” olarak tanıtmayı daha uygun görüyor. Yalman ile hayal kurma sanatına dair gerçekleştirdiğimiz güzel söyleşi Hürriyet Kampüs sayfalarında.

6.10.2016Kampüs
Cen Yaman bilinmeyenlerini anlattı

Cen Yaman bilinmeyenlerini anlattı

Can Yaman, önce İtalyan Lisesi’ni, ardından hukuk fakültesini birincilikle bitirmiş bir avukat aslında. Ama oyunculuk öyle bir kanına girmiş ki, asıl mesleğini bir kenara bırakmış. Hayalleri Ferzan Özpetek filmlerine kadar uzanıyor. TRT’nin yeni dizisi “Hangimiz Sevmedik”te başrol oynayan yakışıklı oyuncuyla hayatını ve hayallerini konuştuk.

3.09.2016Magazin
İşte bu yazın magazin olayları

İşte bu yazın magazin olayları!

Magazin Konseyi bu yazın en unutulmaz, en çok konuşulan üç magazin olayını seçti. İşte sonuçlar...

28.08.2016Magazin
Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

Ayla Çelik: Beyaz sonunda annemden isteyecek beni

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim...” Bu sözlerle milyonları fetheden “Bağdat” şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusuyla, gözü kapalı Bağdat’ı bile bulabilen kadınla, Ayla Çelik’le buluştum. Şarkının hikayesini, sözlerde bulamadığımız Şirin’i, Beyaz’la olan Bağdat düetini, yeni klibi ve bu kliple tekrar alevlenen aşk dedikodularını konuştuk.

21.05.2016Magazin
Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında şok ayrılık

Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanında şok ayrılık!

Kanal D'nin sevilen dizisi Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanını yayınladı. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı Tatlı İntikam dizisi yeni bölümde Sinan, restoranı bırakıp gitme kararı alıyor. Peki Pelin, Sinan'dan ayrılmaya dayanabilecek mi? Tatlı İntikam 9. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

16.05.2016Gündem
Türkü Turan: Artık İstiklalde mini etekle yürüyemiyorum

Türkü Turan: 'Artık İstiklal'de mini etekle yürüyemiyorum'

Türkü Turan, bu hafta vizyona giren filmi ‘Saklı’da arkadaşının babasına âşık, genç bir kadını oynuyor. Turan’la filmi vesilesiyle buluştuk, ahlak ve özgürlük kavramlarını enine boyuna konuştuk.

23.04.2016Hayat
Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

Magazin Konseyi haftanın olaylarını değerlendirdi

“Kiralık Aşk ve “Hayat Şarkısı”nın geçen haftaki bölümlerine, öpüşme sahneleri damga vurdu. Konsey, hangi öpüşmenin daha etkileyici olduğunu tartıştı.

10.04.2016Magazin

Yazar Sonuçları

Okullar açıldı da, zihinler açıldı mı?

Bütün yaz ailecek, ebeveyncek, müfredat konuştuk durduk.

12.09.2017

Değişimin kapısı ancak ve ancak içeriden açılır.

Günaydın yavaş yavaş uzun soluklu bir tatile doğru yol alıyoruz. Bugün Ay Terazi burcuna geçiş yapıyor. Aynı zamanda Güneş burç değiştirdi.

23.08.2017

Seni yıkan yumruk sert ve güçlü olan değil, gelişini görmediğin yumruktur

Günaydın yepyeni bir gün ve yepyeni umutlarla merhaba diyoruz perşembe gününe. Ay Balık burcunda ilerlemeye devam edecek. Bugün yakınlarına, sevdiğin insanlara karşı derin ve yoğun duygular besleyebilirsin özellikle annenle kız kardeşlerinle aranda güçlü paylaşımlar olabilir.

9.08.2017

Yaşamda önce istediklerini elde etmek, sonra da onları sevmek için çabalarsın.

Haftanın ikinci gününden sıcacık bir merhaba diliyorum. Ben bu satırları sizin için yazarken karşımda mis gibi bir Ay tutulmasına şahitlik ediyorum.

7.08.2017

Felsefe yasaklandı, Osmanlı çöktü

Namık Kemal Zeybek, yeni kitabı ‘Türk’ün İnancı’nda bilimin önemine dikkat çekiyor, Türk ve Arap Müslümanlığı arasındaki farkları ortaya koyuyor. Osmanlı’nın çöküşünü Türk inancından çıkıp, Arap Müslümanlığına geçmekle açıklıyor. Felsefe yasaklanıyor ve Osmanlı çöküyor. Zeybek ile buluştuk, iki inanç arasındaki zihniyet farkları ve ‘evrimin müfredattan kaldırılması’nın sonuçları üzerine konuştuk.

2.07.2017

Arkadaşım eşek…

İlmi(!) araştırmalarıma göre insan-eşek arkadaşlığının beş bin seneyi aşkın bir tarihçesi var. Malumunuz bu arkadaşlık, temelinde eşeğin insana hizmet etmesine dayalı görünüyor. Tabi insan da eşeğe iyi bakacak, zulmetmeyecek, sevecek.. Aslında eşeğin yardımıyla “İnsan”ın, cinsine mahsus bazı hayırlı işlerinde hizmeti görülmüş oluyorken, eşek de ömürboyu sahralarda avare avare dolanıp, amaçsızca ot yiyip tepişeceğine, Allah’ın Halifesi’nin dostluğunu kazanmış, böylece gözetilmiş, hizmetleri vesilesiyle tekamülünü tamamlamış, yüksek yaradılış amacını realize etmiş oluyor. İdealinde bir “kazan/kazan” ilişkisi söz konusu yani…

17.06.2017

Diğerlerini bırak... Kendine odaklan

Günaydın güzel bir gün olmasını diliyorum. Öncelikle dün yaşanılan deprem ile ilgili hepimize geçmiş olsun. Umarım bir daha tekrarı gerçekleşmez. Yine de her türlü tedbiri ve önlemi elden bırakmamakta fayda olduğunu düşünüyorum.

12.06.2017

Rüzgar yoksa, küreklere yüklenin

Gün boyunca Ay Kova burcunda hareket etmeye devam edecek. Bir şeyin olmasını arzu etme duygumuz oldukça artarken, bunu yapmaya yeteri kadar hazır hissedememe güçsüzlüğünü de üstümüzde barındırabiliriz.

18.05.2017

Sevinince Toprağa, Üzülünce göğe bakın. Yerde Tevazu, gökte ferahlık vardır.

Çarşamba günü boyunca Ay Akrep burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde önemli konuların ve iş görüşmelerinin ön planda olacağı bir zaman dilimi diyebiliriz.

9.05.2017

Palmiyeler: Venus'un bilinmeyen yüzü

Bahar havası geldi geliyor derken son bir iki gündür havalar kendini şaşırsa da, içimdeki bahar enerjisi hala yerinde duruyor.

18.04.2017

Gökyüzü burcunuza 13 Şubat 2017 için ne diyor?

Bugün günlerden Karar ver, Plan yap ve uygula!

13.02.2017

Gökyüzü burçlarınıza 2 Şubat 2017 için ne diyor?

Jüpiter gününden Merhaba Sevgili Astroloji severler; Bugünde Ay Koç burcunda ilerliyor. Cesaretimizin ve aksiyonumuzun devam ettiği bir gün.

2.02.2017

Gökyüzü burçlarınıza 25 Ocak 2017 için ne diyor?

Çarşamba günü boyunca Ay Oğlak burcunda hareket ediyor olacak. Duygularımız haftanın ilk iki güne göre daha kendimizden emin,daha düzenli ve hedeflerini gerçekleştirmek için planlanabilecek düzeyde olabilir.

25.01.2017

Hepimiz ‘Dünyanın En Büyük Âşığıyız!’

Kıpır kıpır, enerjik, komik, hazırcevap, dobra, kadın gibi kadın.

24.12.2016

Sententiae I

Bilim ve sanat gibi, hikmet de insanlığın ortak mirasıdır.

3.12.2016

Hani ‘küçük’ filmler salon bulamıyordu?

Türk sinema sektöründe Hollywood’da olduğu gibi iki büyük stüdyo oluştu; BKM ve TAFF.

18.11.2016

“Bilgi sonsuz bir süreç”

Bu haftaki röportaj konuğum NLP Uzmanı, Yaşam Koçu ve aynı zamanda Biyoenerji Uzmanı olan Nurcemal Tancıl… “Gir içeri bul kendini” kitabı sayesinde kendisiyle tanışıp bir araya geldik.

25.07.2016

Kendi kendine yazık eden Türkiye’yi anlattım

Hepimiz bu haldeyiz. Zihnimizin gerisinde Türkiye ile uğraşıyoruz. İçten içe endişeliyiz. Korkuyoruz. Tedirginiz. Herkesin dilinde aynı soru: N’olacak bu memleketin hali. Aynen Elif Şafak’ın son romanı ‘Havva’nın Üç Kızı’ndaki Mensur Bey’in dediği gibi, “Demokrasi olan memlekette bir adam sarhoş oldu mu, ‘Ah ne oldu benim güzel sevgilime?’ diye ağlar. Demokrasi olmayan yerde ise, ‘Ah ne oldu benim güzel memleketime?’ diye...” İşte biz bu haldeyiz. Ağlıyoruz.

25.06.2016

Mutfağa  adanmış bir ömür

ONUN işi sadece yemek yapmak değil... Aynı zamanda leziz, farklı tatlar...

10.06.2016

Beyaz sonunda annemden isteyecek

“Ben Leyla’yı, Mecnun’u, Ferhat’ı, Aslı’yı, Kerem’i bilmem ama Bağdat’ı gözüm kapalı bulabilirim...” Bu sözlerle milyonları fetheden “Bağdat” şarkısının söz yazarı, bestecisi ve yorumcusuyla, gözü kapalı Bağdat’ı bile bulabilen kadınla, Ayla Çelik’le buluştum. Şarkının hikayesini, sözlerde bulamadığımız Şirin’i, Beyaz’la olan Bağdat düetini, yeni klibi ve bu kliple tekrar alevlenen aşk dedikodularını konuştuk.

21.05.2016

Hangimiz hak ettiğini alabiliyor ki?

Hayat bana göre siyahıyla, beyazıyla, kırmızısıyla, pembesiyle bir keşif yolculuğu.

11.05.2016