MENÜ

Akköprü

Akköprü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Akköprü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Akköprü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 558 Akköprü haberi bulunmuştur.

Akköprü Haberleri

Eskişehirsporda Osman Taş yeniden başkan

Eskişehirspor'da Osman Taş yeniden başkan

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un olağanüstü kongresinde kulüp başkanlığa yeniden Osman Taş seçildi.

13.10.2019Futbol
Dalaman Çayında rafting heyecanı turistleri cezbediyor

Dalaman Çayı'nda rafting heyecanı turistleri cezbediyor

Güneşi, denizi ve sahilleriyle Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden Muğla, Dalaman Çayı'ndaki zorlu parkurlarıyla macera meraklısı turistlere rafting heyecanı imkanı sunuyor.

1.08.2019Seyahat
İnci kefali için gece nöbeti

İnci kefali için gece nöbeti

Van Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü ekiplerinin Van Gölü'ndeki inci kefali balığı için nöbeti gece gündüz devam ediyor.

27.05.2019Gündem
Nerelerde deprem oldu İşte son depremler (23 Nisan)

Nerelerde deprem oldu? İşte son depremler (23 Nisan)

Deprem haberi bu kez Ege’den geldi. Muğla'nın Ula ilçesinde 4.3 büyüklüğünde deprem çevre ilçelerde de hissedildi. Deprem haberi ardından son depremler de bir kez daha gündem konusu oldu. Peki, başka nerelerde deprem oldu? İşte, son depremler listesi

23.04.2019Gündem
Yine aynı nokta... Korkunç şüphe

Yine aynı nokta... Korkunç şüphe

VAN’da, Suriye uyruklu 17 yaşındaki kız, Akköprü Mahallesi’ndeki Toprak Kale kayalıklarına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polis ve kurtarma ekiplerinin çabasıyla kayalıklardan inen kız, sinir krizi geçirdi. Geçen 2 Nisan’da, ’Mavi Balina’ adlı internet oyunundan etkilenen Sevda E. (14), aynı bölgede kayalıklardan atlayarak yaşamına son vermiş, yanında bulunan 3 arkadaşı ise kısa sürede helikopterle olay yerine ulaşan polis tarafından kurtarılmıştı.

8.04.2019Gündem
Mavi Balina yüzünden toplu intiharı ihbar telefonu önledi

'Mavi Balina' yüzünden toplu intiharı ihbar telefonu önledi

Van'ın merkez Tuşba ilçesinde internette oynanan 'Mavi Balina' adlı oyunundan etkilenerek yaşamına son veren Sevda E. (14) ile birlikte kayalıklara çıkan 3 arkadaşının onlarla birlikte gitmekten son anda vazgeçen G.A.'nın ihbar telefonuyla kurtarıldığı ortaya çıktı. G.A., polise verdiği ifadede, kendisi ve 6 arkadaşının oyunun etkisi altında kaldığını söyledi.

5.04.2019Gündem
Sevda öldü, 4 arkadaşı kurtarıldı... Korkunç şüphe

Sevda öldü, 4 arkadaşı kurtarıldı... Korkunç şüphe

Bütün dünyada çocukları etkisi altına alan 'Mavi Balina' adlı oyunun Van'da bir kızın ölümüne neden olduğu iddia edildi. Kayalıklara çıkan kızlardan biri intihar ederken, 3 kız ise koruma altına alındı.

3.04.2019Gündem
Son dakika... Ankaralılar merak ediyordu, Başkan açıkladı

Son dakika... Ankaralılar merak ediyordu, Başkan açıkladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankaralıların yarına yetişip yetişmeyeceğini merakla bekledikleri Konya Yolu Kepekli, Akköprü ve Samsun Yolu Türk Telekom U dönüşü kavşakları ile Kızılay Akay Alt Geçidi’ndeki alt yapı çalışmalarının bu geceden itibaren tamamlanacağını açıkladı.

16.09.2018Gündem
Başkentte yol kenarında kadın cesedi

Başkent'te yol kenarında kadın cesedi

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yol kenarında bir kadın cesedi bulundu.

26.07.2018Gündem
Ankara kontak kapattı... Başkan özür diledi

Ankara kontak kapattı... Başkan özür diledi

Ankara Büyükşehir Belediyesi trafiği rahatlatmak için Kepekli Kavşağı ile Akköprü Kavşağı’ndaki alt geçit çalışmalarına ilk kazmayı vurdu. Her iki noktada da uzun araç kuyrukları oluştu, araçları hararet yapan bazı sürücüler yola sandalye kurup oturdu. Belediye Başkanı Mustafa Tuna Ankaralılar’dan özür diledi.

4.07.2018Gündem
Okula çöp yerine geri dönüşüm kutusu

Okula çöp yerine geri dönüşüm kutusu

Van'da bir ilkokulda çöp kutuları kaldırılıp yerine geri dönüşüm kutuları bırakıldı, tonlarca kağıt ve plastik yeniden değerlendirilmek üzere ekonomiye kazandırıldı. Çevreci çalışmalarıyla 'yeşil bayrak'la ödüllendirilen okulun müdürü Mehmet Tahir Arslan, "Okulumuzda eğitim gören 379 öğrencimizle çöpe dökülecek sekiz ton kağıdı geri dönüşüme kazandırdık. Yine plastik madde, atık metal ve atık pili gibi geri dönüşüm malzemelerini de milli ekonomiye kazandırmayı başardık. Topladığımız geri dönüşüm malzemelerini belediyenin anlaşmalı olduğu tesislere veriyoruz. Geri dönüşümden kazandığımız parayla da fidan dikiyoruz" dedi.

4.06.2018Eğitim

Yazar Sonuçları

Ankara Çayı’ndan pis kokular yükseliyor

Bir hafta-10 gündür falan, burnuma “pis kokular” geliyor.

30.09.2019