Metrekare bazlı satış sistemi

Sevgili Hürriyet okurları... “SERKAN KIZILBAYIR İLE YAN KOLTUK” sohbetlerimizde bu haftaki konum gayrimenkul yatırımı, konuğum son günlerde adından çok sık söz ettiren projelerden biri olan View Yapı San. Tic. AŞ. Metafor Ankara’nın CEO’su Ali İmran Bozdoğan

Haberin Devamı

Metrekare bazlı satış sistemi

Serkan KIZILBAYIR-Ali İmran BOZDOĞAN

 

*Metafor Ankara yatırımcılarına neden cazip geliyor?

Öncelikle artan gayrimenkul fiyatları nedeniyle yatırımcıların tek başına değerli bir gayrimenkul projesine yatırım yapması zorlaştı. Sektördeki bu değişim gayrimenkul alanında yeni satış usullerinin doğmasına neden oldu. Artık yatırımcılar gayrimenkulün tamamına sahip olamasa dahi imkânları doğrultusunda metrekareler alarak birikimleri oranında bu gayrimenkulde hak sahibi olabiliyor. Yatırımcılar için en güvenli liman olan gayrimenkuller, Metafor AVM’nin öncülüğünü yaptığı metrekare bazlı satış sistemi ile daha da cazip bir hâl alıyor. Metrekare metrekare biriktirilen yatırımların yarının serveti olabileceği ön görülürken, Metafor AVM’in sunduğu benzersiz metrekare bazlı satış sistemi yatırımcılara geleceği güvenle planlama imkânı sağlıyor. Metrekare bazlı satış sistemi, bir gayrimenkulün tamamı yerine metrekarelere bölünerek birden fazla yatırımcıya satılması işlemidir. Bu sistemle özellikle değerli gayrimenkullere yatırım yapmak isteyenler birikimleri oranında yatırım yapabilmektedirler. Küçük bütçelerle koskoca bir alışveriş merkezinin hak sahiplerinden biri olmanın yolunu açan Metafor AVM, birçok yatırımcı için birikimlerini değerlendirmenin güvenli yolunu sunuyor.

Haberin Devamı

Metrekare bazlı satış sistemi

 *Peki AVM yatırımı yapmanın avantajı nelerdir?

Yatırımcılar arasında gayrimenkul yatırımlarının gelecekte her zaman kazandırdığı konusu kabul görmüş bir gerçek. İşte bu noktada Metafor AVM, yatırımcıların değerli bir gayrimenkule kolaylıkla sahip olmasını sağlayan yenilikçi bir metrekare satış sistemi sunuyor. Yatırımcılar, AVM mağaza ve dükkânlarına metrekare hesabıyla sahip olarak gelecekteki büyüme potansiyelinden yararlanma fırsatı elde ediyorlar. Ayrıca yatırımcılar AVM mağaza ve dükkânlarının kiralanması, tadilatı, tahsilatı gibi süreçlerle uğraşmadan konforlu bir şekilde getiri imkânı elde edebiliyor. AVM metrekaresi almak yatırımcısına iki farklı kazanç sağlıyor. Birincisi gayrimenkulün değer artışından sağlanan kâr, ikincisi ise mağaza ve dükkânların kiralanmasından elde edilen kira geliri.

Haberin Devamı

*Diğer yatırım araçlarından farkı nedir?

Son yıllarda ‘Altın mı, döviz mi, faiz mi yoksa borsa mı?’ diye düşünen yatırımcının gözdesi yine gayrimenkul oldu. Parasının değerini korumak isteyen, birikimlerini enflasyona ezdirmeden kazanca dönüştürmek isteyen kişiler için yine en cazip matematiği gayrimenkul sundu. Satışını yapmakta olduğumuz Metafor AVM, 1 yıldan az bir sürede yatırımcısına yaklaşık yüzde 300 değer artışı sundu. Üstelik yatırımcılarımız metrekare bazlı satış sisteminde tıpkı küçük altın biriktirir gibi yeni birikimler yaptıkça metrekaresini artırarak yatırım miktarını çoğaltabiliyor. Böylece Metafor AVM, geleceğe yatırım yapan yatırımcılar için güvenli ve getirisi yüksek bir çözüm sunuyor. Diğer yatırım araçlarının getirileri ve riskleri göz önüne alındığında, gayrimenkul yatırımlarının daha güvenli bir seçenek olduğu açıkça görülüyor. Dolar, Bitcoin veya altın gibi diğer yatırım araçlarına yönelmektense yatırımcılar Metafor AVM Metrekare Bazlı Satış Sistemi ile metrekare hisseleriyle mağaza ve dükkânlara yatırım yaparak sermayelerini en iyi şekilde değerlendirme imkânı elde ediyorlar. Bunun yanında döviz, Bitcoin ve altın gibi yatırım araçlarında satmak istediği zaman yatırımcı terste kalıp zarar da edebiliyor. Küçük birikimlerle büyük yatırımların içinde yer alma fırsatı yaratarak yatırımcılar gelecekteki kazançlarına güvenle ulaşabiliyorlar. Pek çok yatırımcı için ideal bir çözüm sunan Metafor AVM Metrekare Bazlı Satış Sistemi, farklı yatırımcı profillerine uygun seçenekler de oluşturuyor.

Haberin Devamı

Metrekare bazlı satış sistemi

*Metrekare satış sistemi sadece mağaza ve dükkânlar için mi uygulanmaktadır?

Metrekare bazlı satış sistemi alışveriş merkezleri haricinde otellerde, ofislerde hatta konut gibi farklı gayrimenkul tiplerinde uygulanmaya başladı. Ticari gayrimenkullerin kira getirisinin daha yüksek olması nedeniyle AVM metrekareleri bu satış modelinin tercih edileni olarak ön plana çıkıyor. Metafor AVM, metrekare bazlı satış sisteminin öncüsü olarak sektörün bu şekilde dönüşümüne liderlik yapıyor.

Bu yazının video'sunu da izleyebilirsiniz

Metrekare bazlı satış sistemi

* BU BİR İLANDIR

Yazarın Tüm Yazıları