Bir dost gibi davran bana

“Bir dost gibi davran bana / Herkes bizi öyle bilsin / Bugün burada bütün olanlar / Saklı gizli sürüp gitsin...” Ebru Gündeş’in gizli bir aşkı anlattığı “Fırtınalar” adlı şahane şarkının sözleri bunlar.

Haberin Devamı

Ebru Gündeş’in 1995’te çıkardığı “Fırtınalar”, sanki şarkı değil, bir temenniymiş de Gündeş’in özel hayatında tutmuş gibi.

Ama öyle bir temenni ki, keserin sapın sürekli döndüğü bir karma şeklinde. Ne demişler, ne dilediğine dikkat edeceksin...

Zaten Murat Osman Özdemir’le Dubai’de dördüncü evliliğini yapacağı iddiaları ayyuka çıktığında, sahnede yine bu şarkıyı söylemişti Gündeş.

Sözlerini şu şekilde değiştirerek doğrulamıştı dedikoduları:

“Asla yasak tanımam. Gelen gelsin, buyursun. Aklımı aldı!”

Alsın, hobi olarak yine alsın da geride keserin sapın bir kez daha dönmesi için ah eden yaralı bir kadın var. Şöyle ki...

Bir dost gibi davran bana

Haberin Devamı

Keser döndü:

Takvimler 2008’i gösteriyor; Ebru Gündeş-Reza Zarrab ilişkisi ilk kez konuşulmaya başlıyor. Şarkıcı Günel Zeynalova bulunduğu her ortamda Ebru Gündeş’in nişanlısını elinden aldığını haykırıyor. Zaten aradan 2 sene geçtikten sonra Gündeş ile Zarrab evleniyor.

Sap döndü:

Takvimler 2021’i gösteriyor.  Gündeş ile Zarrab boşanıyor. Sebep, Hadise’nin de adının karıştığı yasak aşk iddiaları. Ortaya mesajlaşmalar dökülüyor; ikilinin arasında velayet problemi patlak veriyor.

Keser döndü:

Takvimler 2022’yi gösteriyor; Gündeş şimdiki eşi Özdemir ile arkadaş ortamında tanışıyor. Ama Özdemir o sırada evli.

Selin Kabaklı durumu öğrenince kıyametleri koparıyor, Gündeş ile Özdemir ayrılıyor. Özdemir 3 ay önce tekrar Gündeş’in konserine gidince aşk yeniden alevleniyor.

Sap döndü:

Özdemir’in eski eşi Selin Kabaklı eşinin kendisini kandırdığını, mali durumu gerekçe göstererek kağıt üstünde boşanmaya ikna ettiğini öne sürüp sosyal medyadan haykırıyor: “İlahi adalet diye bir terazi var. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Gönlü kırılan sabretsin!”

Polemikler güzeli

Bir dost gibi davran bana

2021’de Best Model of Turkey yarışmasında ‘Best Smile’ yani ‘En İyi Gülüş’ ödülü almıştı Elmas Yılmaz. Hakikaten de güzel kadın.
Biraz Hande Erçel’i de andırıyor bence.
Sonrasında yarışmayı düzenleyen Erkan Özerman hakkındaki taciz-şike iddialarıyla gündeme gelmişti.
Sonra estetik iddiaları ortaya atıldı, “Aramızda Kalmasın” programında sadece memelerini küçülttürdüğünü açıkladı. Hadi o da tamam.
Son olarak Lübnan’da düzenlenen Miss Europe’ta ülkemizi temsil etti, başarılı da bir sonuç alıp birinci seçildi. Fakat bu sefer de yarışmada kraliçe seçilen Rus güzele sosyal medyadan laf attı. “Kraliçe Rusya oldu. 35 yaşında, iki çocuk sahibi” yazdığı bir paylaşım yapıp gülme emojisi koydu.
Kadın yarışma güzeli değil, polemik güzeli resmen.

Haberin Devamı

İlişki durumu: Var ama söylemem

Bir dost gibi davran bana

Cem Yılmaz aracının içinden sadece kendi ayakkabılarının ve bir kadının stiletto’larının göründüğü bir paylaşım yaptı, herkes “Kim bu Külkedisi” diyerek ayakkabıların sahibini bulmaya çalışıyor.
Şimdilik kadının sadece yeşil gözlü olduğunu tahmin ediyoruz, çünkü paylaşımının altına “Yeşil gözlüm seni bana çok gördüler, çok gördüler” diye sözleri olan “Abe Kaynana” şarkısını döşemiş.
İlahi Cem! “Sana bir şey söyleyeceğim ama yok yok, söylemeyeyim, sen şimdi şey yaparsın” deyip, ısrar bekleyen tiplere benzemiş bu.
İlişki durumu: Var ama söylemem...

Gelin tanış olmayalım

2 yıl önce eşinden boşanan oyuncu ve müzisyen Fırat Tanış, hemen akabinde İklim Tamkan ile birlikte olmaya başlamıştı. Çift geçen eylülde ayrıldı.
Tamkan yaptığı bir paylaşımla Tanış hakkında uzaklaştırma kararı aldığını duyurdu:
“Eylül sonunda beraberliğimi sonlandırdığım Nuri Fırat Tanış’ın ayrılık sonrasında beni, ailemi ve yakınlarımı içine çektiği ağır psikolojik şiddet, tehdit ve ısrarlı takip sarmalına karşı uzaklaştırma kararı aldırmış bulunuyorum.”
Fırat Tanış’ın “Gelin Tanış Olalım” adlı oyununu duymuşsunuzdur. Kadın resmen tanıştığına bin pişman olmuş.

Haberin Devamı

Bir dost gibi davran bana

Yazarın Tüm Yazıları