Zor günler geride kaldı!

Ayrılık kararı alan Öznur ve Burak Yakın evliliklerine bir şans daha tanımaya karar verdi. Dört çocuk sahibi çiftin boşanma davası düştü.

Haberin Devamı

Cemiyet ve iş dünyasının tanınmış çifti Öznur-Burak Yakın’la ilgili tatsız bir gelişme yaşanmış, çift boşanma noktasına gelmişti. Burak Yakın’ın bir gece kulübündeki samimi eğlencesi evliliklerinde büyük bir kriz yaratmış, dört çocuğu olan çift ayrılmaya karar vermiş ve hatta boşanma davası açmıştı.

Zor günler geride kaldı

Ancak çiftin, aralarındaki sorunları çözerek barıştığını öğrendim. Gelen bilgilere göre Öznur Yakın, kocasını affetmiş ve çocuklarının mutluluğu için evliliğini sürdürme kararı almış. Bu konuda dilekçe verince de, boşanma davası otomatik olarak düşmüş. Evliliklerine yeni bir şans veren çift, geçtiğimiz gün Ebru Gündeş’in düğünü için Dubai’deydi.

Haberin Devamı

Zor günler geride kaldı

Ebru Gündeş-Murat Özdemir çiftinin mutluluğunu kutlamak için Dubai’ye uçan çiftin keyfi bir hayli yerindeydi. Öznur Yakın, eşi Burak Yakın ve yakın dostları Zeynep Akın Tezcan’la poz vererek, mutluluklarını gözler önüne serdi.

Zor günler geride kaldı

Yeni projeyi tanıttılar

Uluslararası konuk sanatçı programı Gate 27; cam ve seramik gibi malzemelerle çalışan tasarımcı Elif Çak’ı Yeniköy’deki mekânında konuk ediyor.

Zor günler geride kaldı

Elif Çak, Gate 27’deki süreci boyunca Türk kültüründe önemli bir yeri olan rakı masası etrafında paylaşılan duygulardan yola çıkarak, tüketicilerin duygularının sunum öğelerinin tasarımından nasıl etkilediği üzerine hazırladığı “Bazen Neşe, Bazen Keder” projesi üzerine çalışıyor.

Zor günler geride kaldı

Haberin Devamı

Tasarımcı, tüketicilerin, tüketim sırasında sahip oldukları duyguları destekleyecek şekilde yeni kadeh tasarımları üzerinde çalışmanın yanı sıra, mezelerin servis edildiği sunum öğeleri için de tasarımlar üretecek.

Zor günler geride kaldı

Sanatta aşkı konuştular

Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu, Sırmaison ve Mandarin Oriental Bosphorus İstanbul iş birliğiyle gerçekleştirilen “Sanat Sohbetleri”nin ikincisi, “Aşk ve Öpücük” başlığıyla gerçekleşti. Sanat tarihçi ve uzman Buket Şakarcan’ın anlatımıyla ve Sırmaison markasının şık sofra sunumuyla sanat tarihinin en keyifli konuları, bilinmeyenleriyle ele alındı. Keyifli bir dil, şık bir sunum ile bütünleşen konuşma temaları mart ayında “Sanat Tarihinde Kadın”, nisanda “Sanat Tarihinde Bahar”, mayıs ayında “Sanat Tarihinde Çiçekler”, haziranda “Sanat Tarihinde Portreler”, temmuzda ise “Sanat Tarihinde Mavi” olarak belirlendi. Renkli geçen sohbete cemiyetten çok sayıda ünlü isim katıldı.

Zor günler geride kaldı
Burcu Şendir - Hülya Kalyoncu - Zeynep Üstünel

Zor günler geride kaldı
Aslı Soyak - Nazlı Keçili - Şirin Yalçın - Nilgün Keçili

Yazarın Tüm Yazıları