Çaylaaaar Rize’den!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, geçen yıl Amerika’da bir şirket kurup soğuk çay üretimine başlamıştı. Rize’den gelen çaylar, şimdi ABD’nin en ünlü marketlerinin rafında.

Çaylaaaar Rize’den

Çağatay Ulusoy, yalnızca oyunculuk kariyerinde değil, ticaret hayatında da doğru adımlar atıyor. Geçen yıl Amerika’da bir şirket kuran Ulusoy, soğuk çay üretmeye başlamıştı.

Çaylaaaar Rize’den
Los Angeles’ta yaşayan iki arkadaşıyla ortak olan oyuncu, 1 milyon dolarlık yatırımla “Teakina” markasını kurmuştu.
Rize’den gelen çaylarla Amerika’da oldukça popüler bir içecek olan soğuk çay yapan ortaklar, Los Angeles’taki tesislerinde seri üretime geçti.
Ünlü market zincirlerinin raflarına giren ve şişesi 4 dolardan satışa sunulan “Teakina”, şekersiz, sıfır kalorili ve organik oluşuyla kısa sürede büyük beğeni kazandı.

“Baba” jest

Ünlü iş insanı Erdal Acar, çocuklarına olan düşkünlüğüyle biliniyor. 5 çocuk babası olan Acar’ın büyük oğlu Eremcan’a yaptığı “baba jest” ise şu sıralar herkesin dilinde...
Çaylaaaar Rize’den

Babasından uzun süredir araba isteyen ama ondan “Bekle, daha erken” cevabını alan Eremcan Acar, hiç beklemediği bir anda otomobil sahibi oldu. Hem de ne otomobil! Erdal Acar, oğluna 6 milyon liraya bir Ferrari aldı.

Çaylaaaar Rize’den

Bu sürpriz karşısında havalara uçan Eremcan Acar, ilk sürüşünü sevgilisi Aylin Koç’la gerçekleştirmiş. Merhum Mustafa Koç ile Caroline Koç’ın kızları Aylin Koç’la 2 yıldır flört eden Eremcan Acar, kırmızı Ferrari’si ile İstanbul sokaklarının tozunu atmış.
Çaylaaaar Rize’den
Aylin Koça - Eremcan Acar

Örnek eğitimci

Geçtiğimiz günlerde, sektöründe büyük başarılara imza atan, benim de yakından tanıdığım Tarabya İngiliz Okulları’nın sahibi iş insanı Mehmet Gültekin’le karşılaştım.
Bir eğitimci olarak Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un açıklamalarını pür dikkat takip ettiğini ve Covid-19’a karşı gerekli tüm önlemleri aldığını söyledi. Mehmet Bey önce okulu dezenfekte ettirmiş, kendisiyle birlikte tüm çalışanlara da Covid-19 testi yapılmış.
Öğrencileriyle çalışanlarının sağlığına büyük önem veren Mehmet Gültekin ayrıca her gün ateş ölçümü ve durum değerlendirmesi yaptırıyormuş. Diğer okullar için güzel bir örnek...
Çaylaaaar Rize’den

Kiraya çıktı

İki kere nikâh masasına oturduğu iş insanı Erdinç Acar’dan geçtiğimiz temmuz ayında boşanan Hande Demir, üç çocuğunu alıp annesinin evine yerleşmişti.
Geçici yuvasından kalıcı yuvasına geçmek isteyen Demir, çocuklarıyla yaşayabileceği yeni bir ev tuttu.
Bugüne kadar Beykoz’da yaşayan ailenin yeni evininin Zincirlikuyu’daki ünlü bir rezidansta, şehir içinde oldukça merkezi bir konumda olduğunu öğrendim.
Çaylaaaar Rize’den
Çocukları Aslan, Masal ve Mavi’yle birlikte yeni evleri için heyecanlı olan Hande Demir, evin ilk fotoğraflarını önceki gün Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Şimdilerde eve tadilat yaptıran Hande Hanım, yaklaşık 1 ay sonra çocuklarıyla birlikte yeni yuvasına taşınacak. İlk kez kiraya çıkacak olan sosyetik güzelin aylık kirası ise 12 bin dolar olacak.
Çaylaaaar Rize’den

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle
X

Milli maçta ev pazarlığı

Fransa’nın Lille takımında top koşturan Burak Yılmaz, Türkiye-Sırbistan maçında Milanlı Hakan Çalhanoğlu’na Acarkent’teki villasını sattı. Bu alışveriş akıllara, “Hakan Çalhanoğlu, Galatasaray’a mı geliyor” sorusunu getirdi.

Yurtdışında top koşturarak göğsümüzü kabartan Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu, geçtiğimiz günlerde ilginç bir alışverişe imza attı.
Fransa’nın Lille takımına transfer olan Burak Yılmaz, eylül başında oynanan Türkiye-Sırbistan maçı için bir araya geldiği Milan’lı Hakan Çalhanoğlu’na Acarkent’teki evini sattı.


Sezon başında Beşiktaş’tan Fransa’ya transfer olan Burak Yılmaz, eşi ve iki kızıyla Lille şehrine taşınmıştı. Çocuklarını orada okula yazdıran milli futbolcu, Acarkent’teki lüks villasını da satışa çıkarmıştı.

Yazının Devamını Oku

Para musluğu kapandı

İbrahim Tanrıverdi, kendisinden gizli bir şekilde stil danışmanı Ceylan Atınç’la evlenen oğlu Berk Tanrıverdi’ye tüm maddi yardımı kesti ve şirkete girişini de yasakladı.

Ünlü işadamı İbrahim Tanrıverdi ve oğlu Berk Tanrıverdi arasındaki sular durulmuyor...

Ağustos ayında, ailesinin itirazlarına rağmen sevgilisi Ceylan Atınç’la evlenen Berk Tanrıverdi, babasının tepkisiyle karşılaşmıştı.

İddiaya göre aile, Atınç’ın oğullarından yaşça büyük ve bir çocuk sahibi olması nedeniyle bu evliliğe karşı çıkmıştı.

Ailesinin onay vermemesine rağmen Berk Tanrıverdi, teknede yapılan küçük bir törenle Ceylan Atınç’la evlendi.

Bu gizli nikâha çok sinirlenen İbrahim Tanrıverdi, duyduğuma göre oğlunun hem baba evine hem de şirkete girişini yasaklamış. Her türlü maddi desteği de kesen İbrahim Bey, böylece oğlunu “yanlış” olarak gördüğü evliliğinden vazgeçirmeye çalışıyormuş.

Babasının vetosu karşısında ne yapacağını şaşıran Berk Tanrıverdi ise yeni eşiyle birlikte kendisine ait olan Zincirlikuyu’daki evde yaşamaya başlamış.

Öte yandan moda sektörünün tanınmış isimleri arasında yer alan Ceylan Atınç’ın geçtiğimiz günlerde ünlü bir moda dergisiyle iş görüşmesi yaptığı gelen haberler arasında.

Yazının Devamını Oku

Balkondaki ‘Kırmızıgül’ sürprizi

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül arasındaki 20 yıllık küslük, ortak dostları Ozan İçkale’nin araya girmesiyle son buldu. Kırmızıgül eski yol arkadaşı Alişan’ın evine “geçmiş olsun”a gidince, bakın neler oldu...Şimdiki gençler hatırlamaz ama bir zamanlar “Prestij Müzik Ailesi” diye bir şey vardı! Merhum Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu şirket, şimdinin müzik devleri Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Alişan’ı zirveye çıkarmıştı. O dönem aynı sahneyi paylaşan üçlü, şirketin iflasıyla ayrı yollara gitmişti. Sonrasında ise Mahsun Kırmızıgül ve Alişan büyük bir kavgaya tutuşmuş, magazin programları aracılığıyla birbirleri hakkında çeşitli iddialarda bulunmuşlardı. Bu kavga üzerinden tam 20 yıl geçti ve ikili bu süre zarfında hiç bir araya gelmedi!
“BÖYLE GÜNDE KÜSLÜK OLMAZ”
Ta ki geçtiğimiz haziran ayına kadar! Eşi Buse Hanım ve iki yaşındaki oğlu Burak’la İstanbul’dan İzmir’e giderken otoyolda büyük bir kaza geçiren Alişan, ölümden döndü. Manisa’da geçirdikleri kaza sonrası evlerine geri dönen aile, yakınlarının geçmiş olsun ziyaretleriyle teselli buldu.
Geçmiş olsun ziyaretine giden isimlerden biri de Mahsun Kırmızıgül’müş! Ünlü sanatçı, kazayı duyar duymaz ortak dostları olan cemiyetin önde gelen isimlerinden Nadire İçkale’nin oğlu iş insanı Ozan İçkale’nin “böyle günde küslük olmaz” demesiyle, İçkale ile birlikte Alişan’ın evine geçmiş olsun ziyaretine gitmiş.

Yazının Devamını Oku

Kerim bebek geldi

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın’ın kızı Pelin Akın Özalp, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Pelin Hanım, oğlunun adını Kerim koydu.

Hamdi Akın’a torun müjdesi haberiyle Pelin Akın-Cem Baver Özalp çiftinin bebek beklediğini ilk defa bu köşede sizlere duyurmuştum. Bebeğin doğduğu haberini vermek de yine bana nasip oldu. 

2016 yılında yapılan düğün töreniyle hayatlarını birleştiren Martaş Otomotiv’in genç yöneticisi Cem Baver Özalp ve Akfen Holding Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın Özalp, evliliklerini bir bebekle taçlandırdı.
Maslak’taki özel bir hastanede doğum yapan Pelin Hanım, 3 kilo 450 gram ağırlığında dünyaya gelen oğlunun adını Kerim koydu.

Hamdi Akın
Doğum sonrası aile yakınları haricinde kimseyi hastaneye kabul etmeyen çift, bebek görmeye gelmek isteyen dostlarından biraz sabretmelerini rica etti.

Yazının Devamını Oku

Acar çok ‘Bal’lı

Üç çocuğunun annesi Hande Demir’den geçen temmuzda boşanan Erdinç Acar, eski milli voleybolcu Duygu Bal’la yeni bir aşka yelken açtı.

Geçtiğimiz temmuz ayında üç çocuğunun annesi Hande Demir’le evliliğini noktalayan Erdinç Acar, gönlünü Duygu Bal’a kaptırmış! Eski milli voleybolcu ve model Duygu Bal’la yaklaşık 1 aydır birlikte olan Acar’ın çok mutlu olduğu gelen haberler arasında.

Şu sıralar yeni sevgilisiyle Çeşme’de tatil yapan Erdinç Bey, ilişkisini şimdilik gizli tutmak istiyormuş. Hande Demir de boşandıktan sonra İzmirli işadamı Cevdet Taşçeken’le ilişki yaşamaya başlamıştı.Faruk Tuncel’in

Yazının Devamını Oku

Kapadokya’da otel açıyor

Dünyanın en sıra dışı coğrafyalarından Kapadokya, ziyaretçilerini büyülemeye devam ediyor. Bölgeye âşık olanlardan biri de genç oyuncu Hilmi Cem İntepe.


Başrolü Jessica May’le paylaştığı “Maria ile Mustafa” dizisinin çekimleri için uzun süredir Kapadokya’da bulunan Hilmi Cem, buraya yatırım yapmaya karar verdi. Konak satın alan genç oyuncu, 12 odalı bir butik otel açmak için kolları sıvadı. Çekimlerden arta kalan zamanını bu işe ayıran İntepe, tutkuyla bağlandığı Kapadokya’ya yerleşecek gibi görünüyor...

Uraz’dan “Müslüm Baba” sürprizi

19 Eylül’de Vadi Açıkhava’da yapılacak “Murathan Mungan Şarkıları-Senfonik” konserine sürpriz bir isim daha eklendi! Başarılı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yıldızlarla dolu konserde sahneye çıkarak daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği bir şarkıyla sürpriz yapacak.

“Maskeli Balo”, “Telli Telli”, “Eskiden”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Olmasa Mektubun” gibi ezbere bilinen Murathan Mungan imzalı şarkılar, senfonik düzenlemelerle dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni Türkü’nün solisti Derya Köroğlu ve Kalben’in birlikte sahne alacakları projede, sanatçılara Alper Kömürcü yönetiminde 30 kişilik İstanbul Akademi Orkestrası eşlik edecek. Gecenin konuk sanatçıları ise Gülden Karaböcek ve Ceylan Ertem olacak. Şimdi konuk sanatçılara sürpriz bir isim daha eklendi. Son yılların en sevilen oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu da o gece sahneye çıkarak, daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği bir Murathan Mungan şarkısını söyleyecek.

Yazının Devamını Oku

50’lik Enis’e genç sevgili

Bir dönemin hızlı playboy’u Enis Çiftçi, eski günlerine geri döndü. Çiftçi şimdilerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisiyle gecelerde boy gösteriyor.


Enis Çiftçi evlendikten sonra gece hayatına veda etmişti. Ancak iş hayatında da evliliğinde de başarılı olamadı.
Daha sonra yurtdışına yerleşen Çiftçi, kış aylarını Tayland- Phuket ve Koh Samui’de, yaz aylarını da Türkiye’nin gözde tatil bölgeleri Bodrum ve Çeşme’de geçirmeye başladı.
Eski “hızlı” günlerine geri dönen 50’lik delikanlı, şimdilerde Melis adındaki 20 yaşındaki sevgilisiyle Çeşme’de gününü gün ediyor. Her gün farklı bir mekanda eğlenen çift, ilişkilerine yönelik tüm eleştirilere kulaklarını tıkayarak aşklarını yaşıyor.

Enis Çiftçi, Melis isimli kız arkadaşıyla Çeşme’de tatil yapıyor.

Aşkları doludizgin devam ediyor

Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi Alize Dinçkök ile Başar Kozanoğlu’nun aşkları doludizgin devam ediyor.

Yazının Devamını Oku

Babası adına cami yaptırdı

Ali Ağaoğlu, 2013 yılında kaybettiği babası Miktat Ağaoğlu’nun adını yaşatmak için Maslak 1453’ün girişine mimarisiyle dikkat çeken bir cami yaptırdı.

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu hep lüks otomobilleriyle ya da harcamalarıyla gündeme geliyor ama onu yakından tanıyanlar ne kadar hayırsever olduğunu da belirtiyor. “Sağ elin verdiğini, sol el bilmemeli” düsturuyla yaptığı hayırlardan bahsetmeyi sevmiyor Ağaoğlu. Ama bugüne kadar binlerce öğrenciye burs verdiği ve çeşitli sivil toplum kuruluşları aracılığıyla özellikle eşit eğitime ulaşamayan çocuklara yardım eli uzattığı biliniyor. Ağaoğlu, merhum babası Miktat Ağaoğlu adına sessiz sedasız yaptırdığı camiyi de yakında ibadete açacak.


HER ŞEYİYLE BİZZAT İLGİLENDİ
2013 yılında kaybettiği babası Miktat Ağaoğlu adına Maslak 1453’ün girişine bir cami yaptıran Ali Ağaoğlu, kendisi de inşaatçı olduğu için caminin yapımıyla birebir ilgilenmiş.
Mimarisinden iç dekorasyonuna kadar caminin her ayrıntısı için bizzat proje başına geçen Ağaoğlu, babasının adını yaşatma isteğiyle ortaya muazzam bir eser çıkarmış.

Yazının Devamını Oku

Evi terk etti

2014 yılında nikâh masasına oturan Burcu ve Emre Ziyal çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. İddiaya göre Burcu Ziyal, 2 ay önce çocuklarını da bırakıp evi terk etti.

İki çocuğu olan Burcu ve Emre Ziyal çiftinin 2 aydır ayrı yaşadığını öğrendim. Burcu Hanım’ın evi terk ederek yakın arkadaşı Sıla Doğu’nun Çeşme’deki yazlığına gittiği iddia ediliyor.

Yaz boyunca İstanbul’a gelmeyen Burcu Hanım’ın çocuklarını da görmediği söyleniyor. Çiftin 4 ve 2 yaşındaki kızlarının babaannelerinin yanında, Bodrum’da olduğu da gelen haberler arasında.

Avukat oldu

Eski futbolcu Sinan Engin ve Ayşe Engin’in kızları Elif Engin, Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Okulunu dereceyle bitiren Elif, duyduğuma göre birçok avukatlık bürosundan teklif almış. Hem eğitimine devam etmeyi hem de çalışmayı hedefleyen Engin, şimdilerde gelen teklifleri değerlendiriyormuş. 

Yazının Devamını Oku

3. çocuk yolda

Cemiyetin ünlü ismi Yasemin Özilhan’dan mutlu bir haber var! 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan’la nikâh masasına oturan Yasemin Özilhan, üçüncü çocuğuna hamile.2012 yılında ilk kızı Emine’yi, 2013’te de ikinci kızı Ela’yı kucaklarına alan çiftin gönlünden bu kez erkek bebek geçiyor. Ama henüz hamileliğinin başında olan Yasemin Özilhan, “Her şeyden önce sağlıklı olsun” temennisinde bulunuyor. Ben de bu temenniye katılıyor ve sağlıkla bebeklerini kucaklarına almalarını diliyorum.

8 yabancı galeri “ok” dedi bile!

Bu yıl 15’inci yaşını kutlayan Contemporary İstanbul’dan da haberler var! Eylül yerine aralık ayında düzenlenecek fuar, 1 hafta sürecek.

Yazının Devamını Oku

İkizler erken geldi

Hande-Ömer Taviloğlu çiftinin ikizleri aceleci davrandı! 8 aylık doğan bebekler, prematüre oldukları için kuvöze alındı. Çift, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan oğullarını evlerine götürmek için gün sayıyor.

Mudo’nun patronu Mustafa Taviloğlu’nun “ikiz dedesi” olacağı müjdesini, ağustos başında ilk kez ben duyurmuştum hatırlarsanız. 2016 yılında New York’ta tasarımcı Hande Çokrak’la evlenen oğlu Ömer Taviloğlu’nun ikiz erkek bebek babası olacağını yazmıştım.

Hande Taviloğlu, bebeklerini 10 gün önce Maslak’taki özel bir hastanede dünyaya getirmiş.
Ancak ikizler, 32’nci haftada doğdukları için kuvöze alınmış.
Prematüre doğan oğullarını hastanede bırakıp taburcu olan Hande Hanım, eşi Ömer Bey’le her gün hastaneye giderek hem süt veriyor hem de bebekleriyle olabildiği kadar çok vakit geçiriyor.
Geçtiğimiz günlerde hastane dönüşü yemek yemek için Zorlu Center’a uğrayan çift, bebekleriyle vakit geçirdikleri için heyecanlıydı ama bir yandan da onları hastane bırakmanın burukluğunu yaşıyordu.
Ömer Bey, sık sık eşinin elini tutup onu teselli etti.

Yazının Devamını Oku

Güzel oyuncu nazara geldi

Ünlü oyuncu Bensu Soral, Göcek’te talihsiz bir kaza geçirdi ve apar topar İstanbul’a döndü.

Bensu Soral, eşi Hakan Baş’la çıktığı tekne tatili sırasında talihsiz bir kaza geçirdi. Ayağı kayan güzel oyuncu, omzunun üstüne düştü.
Eşinin hemen hastaneye kaldırdığı Soral’ı omzunda yırtık tespit edildi. Bunun üzerine çift, tatillerini yarıda keserek İstanbul’a döndü. Maslak Acıbadem Hastanesi’ne yatan Bensu Soral’ın omzundaki yırtık artroskopik ameliyatla dikildi. Bu hafta fizik tedaviye başlayan Bensu Hanım, 10 gün içinde normal hayatına dönecek. Allah korumuş diyorum, çok geçmiş olsun...

Yılın işbirliği

Duyduğuma göre Derin Mermerci, 2020 sonbahar-kış sezonu için Boyner’le anlaşma yapmış. Pandemi dönemini verimli geçiren Derin Hanım, markası DM ile ‘denim’in başrol oyuncusu olduğu bir koleksiyon hazırlamış.Yazının Devamını Oku

500 bin liraya ‘Varım’ dedi

Oyuncu Ebru Şahin’in önerilen parayı az bulduğu için reddettiği reklam teklifini şarkıcı Zeynep Bastık kabul etti. Bastık, reklam yüzü olacağı çorap markasıyla 500 bin liraya anlaştı.

Ünlü bir çorap ve iç giyim markasının yeni sezonda reklam yüzü olması için oyuncu Ebru Şahin’e teklif götürdüğünü geçen ay yazmıştım hatırlarsanız. “Hercai” dizisiyle ünlenen ve kısa sürede ücretini katlayan oyuncu, 500 bin liralık teklifi az bulup 1 milyon lira istemişti. Şimdi öğrendim ki markanın yeni yüzü, şarkıcı Zeynep Bastık olmuş.Ezhel’in “Felaket” şarkısına yaptığı cover’la ünlenen ve kısa sürede başarısıyla adından söz ettiren Bastık, markanın 500 bin liralık teklifine “evet” demiş.
3 aylık proje için anlaşma imzalayan genç popçu, hem markanın yeni yüzü olacak hem de reklam filmi için bir şarkı yapacak. Reklam jingle’ını yazıp, besteleyip söyleyecek olan Zeynep Bastık, ardından reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçecek.
46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “en iyi çıkış yapan şarkıcı” ödülünü kazanan Bastık, daha önce de reklam filmlerinde rol almış ve jingle’larını seslendirmişti.

O artık öğretim görevlisi

Başarılı haber spikeri Ela Cebeci, Nişantaşı Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı. Yeditepe Üniversitesi mezunu olan Cebeci, akademik hayatını Bahçeşehir ve Bilgi üniversitelerinde sürdürmüş, hem siyaset hem de ileri oyunculuk teknikleri üzerine master yapmıştı. Ünlü spiker, şimdi okulda ve iş hayatında öğrendiklerini öğrencilere aktarmak üzere işbaşı yaptı. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum.

Yazının Devamını Oku

Renkli kutlama

Buse Terim Bahçekapılı, yeni yaşını ailesinin Bodrum’daki yazlığında kutladı. Annesi Fulya Terim’in organize ettiği parti oldukça renkli geçti.


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in küçük kızı Buse Terim Bahçekapılı, yeni yaşını ailesinin Bodrum’daki yazlık evinde kutladı. Eşi Volkan Bahçekapılı ve kızları Naz ile Nil’in de hazır bulunduğu davetinin organizasyonunu ise Terim Events’in patronu, annesi Fulya Terim gerçekleştirdi.

Ablası Merve Terim Çetin ve eniştesi Baran Çetin’in yanı sıra yakın arkadaşlardan oluşan 40 kişilik doğum günü partisi, evin bahçesinde sağlık ve hijyen kurallarına dikkat edilerek yapıldı. Renk cümbüşü şeklinde organize edilen partide Buse Terim’i bir de sürpriz bekliyordu!

Genç şarkıcı Alya sahneye çıkarak hem Buse Hanım’a sürpriz yaptı hem de konukları coşturdu. Oldukça eğlenceli geçen partide tek eksik ise Fatih Terim’di! 12 Ağustos’ta top başı yapan takımının başında bulunan Fatih Hoca, görüntülü olarak arayarak partiye katıldı ve kızının doğum gününü kutladı.

Patrondan boya badana!

Thanx Mimarlık’ın kurucusu Zeynep Yılmaz, Zorlu Center’daki ofisini boşaltıp Bomonti’ye taşınıyor. Bomonti’deki yeni ofisinde kendi mimari dokunuşlarını yapmak isteyen Yılmaz, şimdilerde yoğun bir tadilatla uğraşıyor. Hatta önceki gün eline fırçayı alıp, duvarları kendi boyadı!

Yazının Devamını Oku

Evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşıyor

4 yıl önce evlenen Pia Hakko ve Kerim Yeşil’in mutluluklarına gölge düştü. Çift boşanma kararı aldı.

Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun Bettina Machler ile evliğinden olan kızı Pia Hakko, 4 sene önce hayatını Kerim Yeşil’le birleştirmişti.
Neve Şalom Sinagogu’nda yapılan törenin ardından Four Seasons Bosphorus Hotel’de muhteşem bir düğünle evlenen çift, ardından aileleri ve yakın dostlarıyla Mikonos’a geçmişti.Mikonos’ta dillere destan bir düğün eğlencesi yapan Pia Hakko-Kerim Yeşil’in düğünü uzun süre konuşulmuştu.
Ne yazık ki çiftin mutluluğuna gölge düşmüş. Söylenenlere göre Pia Hakko ve Kerim Yeşil ayrılığın eşiğine gelmiş.
Evliliklerini sürdürmelerini isteyen aileleri çifti ikna etmek için çok uğraşsa da, özellikle Pia Hakko’nun boşanmakta kararlı olduğu söyleniyor.

Vadi’nin popüler yeri

Yazının Devamını Oku

Eski eşi kızını göstermiyor

3 yıllık eşi ve kızı Lila’nın annesi Viviana Czapracka’dan 3 ay önce boşanan Sezai Taşkent, eski eşinin kızını kendisine göstermemesi üzerine avukat ordusunu seferber etti.

STFA Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sezai Taşkent, 2017’de Polonyalı sevgilisi Viviana Czapracka ile nikâh masasına oturmuştu. Eşinin kızları Lila’yı dünyaya getirmesiyle de ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Ancak çiftin bu mutluluğu uzun sürmemiş, meğer 3 ay önce resmi olarak boşanmışlar.
Ayrılmayı isteyen tarafın, Sezai Taşkent olduğunu öğrendim.
Viviana Czapracka boşanmaya dirense de yollar ayrılmış.
Pek dostça olmadığını düşündüğüm ayrılık sonrası ise Czapracka, 3 yaşındaki kızları Lila’yı alıp kayıplara karışmış. Kızını görmek isteyen Sezai Taşkent, Viviana Hanım’a ne kadar ulaşmaya çalışsa da başarılı olamamış.
Hemen avukatlarını devreye sokan Taşkent, hem eski eşine ulaşmaya çalışıyor hem de kalıcı bir uzlaşma yolu arıyormuş.
Bu sıkıntılı süreçte biraz olsun soluklanmak için geçtiğimiz günlerde Bodrum’a gelen işadamına ailesi ve yakın dostları destek oluyor...  

Yeni yerinde de iddialı

Yazının Devamını Oku

Selam vermeye kalkınca...

Cemiyetin ünlü ismi Taha Tatlıcı, uzun yıllar birlikte olduğu mimar Melkan Gürsel’den ayrıldıktan hemen sonra Rezzan Benardete’yle flört etmeye başlamıştı. Bu üçlü geçtiğimiz günlerde Maça Kızı’nda karşı karşıya geldi!

Melkan Gürsel, yakın dostu Erkut Soyak ve onun sevgilisi Ayşe San’la Maça Kızı’nda otururken, mekana Taha Tatlıcı ve Rezzan Benardete’nin girmesiyle olanlar olmuş!

Rezzan Benardete-Taha TatlıcıRezzan Hanım bir masaya geçmiş, Taha Bey ise Melkan Gürsel’in olduğu masaya giderek hem eski sevgilisine hem de arkadaşlarına selam vermek istemiş. Bu hareketten çok rahatsız olan Erkut Soyak, eski arkadaşı olmasına rağmen ayağa kalkarak Taha Bey’in masaya yaklaşmasına engel olmuş ve onu “kibarca” uzaklaştırmış!

Erkut Soyak-Ayşe San
Şimdilerde Bodrum’da herkes Erkut Bey’in bu hareketini konuşuyor...

Yazının Devamını Oku

Personelin zor anları

2 yıl önce yaşadıkları kavga sonrası davalık olan futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay’ın yolları Marmaris’te kesişti. D-Maris Otel’in çalışanları, iki ünlü ismin karşılaşmasını önlemek için büyük çaba harcadı.

Galatasaray’a transferiyle konuşulan Arda Turan, eşi Aslıhan Turan ve iki çocuğuyla birlikte 2 hafta önce tatile çıkmıştı. Teknesini D-Maris’in iskelesine demirleyen Turan’ı burada bir sürpriz bekliyordu... Otelin konukları arasında mahkemelik olduğu Berkay ve ailesi de vardı.
D-Maris çalışanları, her sabah spor yapmak için otelin spor salonuna giden Arda Turan ile Berkay’ın karşılaşmasını önlemek için yoğun mesai harcadı.
Bir keresinde birbirlerinin yoluna çıkmalarına ramak kalan Turan ve Berkay, otel personelinin ustaca hamlesiyle tatsızlık yaşamadan tatillerini tamamladı.

Çeşme’nin marka değerine zarar gelmesin

Tekstil dünyasının önemli isimlerinden Nejdet Ayaydın, tam bir Çeşme âşığı.

Yazının Devamını Oku