Sürpriz ilişkilerini artık saklamıyorlar… Kırmızı halıda ilk kez el ele!

Biri yıllar boyunca sadece sinemanın değil dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak anıldı. Diğeri ise sinemanın çılgın yeteneklerinden, dahi yönetmenlerinden biri olarak nam saldı. Artık ikisi de kimine göre olgunluk yıllarını kimine göre de hayatlarının sonbaharını yaşıyor.

Haberin Devamı

59 yaşındaki İtalyan yıldız Monica Bellucci ve 65 yaşındaki efsane yönetmen Tim Burton bir süredir dolu dizgin bir aşk yaşıyorlar. Bu beklenmedik sürpriz aşk ortaya çıktığından beri çok konuşuldu.

Ancak bu aşkın kahramanları olan Bellucci ve Burton bugüne kadar hep aşklarını gözlerden uzakta, basının karşısına çok çıkmadan yaşamayı seçtiler. Ta ki şimdiye kadar…

Çift ilk kez basının ve dünyanın karşısına el ele ve yanak yanağa poz vererek çıktı ve 18. Roma Film Festivali'ndeki Diabolik Chi Sei galasında aşk dolu bir görüntü sergiledi. Monica Bellucci, filmin başrol oyuncularından biri.

Sürpriz ilişkilerini artık saklamıyorlar… Kırmızı halıda ilk kez el ele

Tim Burton da sevgilisini bu özel gecede yalnız bırakmadı ve kırmızı halıya onun elini tutarak geldi. Böylece taze aşıklar ilişkilerini dünyanın önünde resmileştirmiş oldu. Aslında Monica Bellucci ve Tim Burton’ın bir süredir gizli bir ilişki yaşadığı biliniyordu.

Haberin Devamı

Çift ilk kez geçen şubat ayında, Sevgililer Günü’nde aşkın başkenti Paris sokaklarında birlikte görüntülenmişti. Bu fotoğrafların çekilmesinden önce de birkaç aydır birlikte oldukları ortaya çıkmıştı. 59 yaşındaki İtalyan yıldız en sonunda haziran ayında Elle France'a verdiği bir röportajda Tim Burton’la ilişkilerini doğruladı.

“Ne diyebilirim ki... Her şeyden önce o adamla tanıştığım için mutluyum. Bu hayatta nadiren gerçekleşen karşılaşmalardan biri... Onu insan olarak tanıyorum, onu seviyorum ve şimdi onunla bir yönetmen olarak tanışacağım, başka bir macera başlıyor.”

Sürpriz ilişkilerini artık saklamıyorlar… Kırmızı halıda ilk kez el ele

Monica Bellucci, Tim Burton’ın çektiği Beetlejuice 2'nin kadrosunda yer alıyor. Çift bir süredir filmin çekimlerinin devam ettiği Londra’da hem çalışıyor hem de aşklarını gözlerden uzakta yaşamaya devam ediyordu.

Monica Bellucci ve Tim Burton ilk kez 16 yıl önce tanıştılar ancak Ekim 2022’de Lyon'daki Lumière Film Festivali'nde birbirlerini gördükten sonra her şey değişti… Festivalin onur konuğu olan Monica Bellucci, Tim Burton’a Lumiere yaşam boyu başarı ödülünü takdim etti.

Haberin Devamı

Sürpriz ilişkilerini artık saklamıyorlar… Kırmızı halıda ilk kez el ele

Bu sırada yakınlaşan çift, tanıştıktan 16 yıl sonra bir anda kendilerini yeni bir aşkın kollarında bulmuş oldular. Bir süre gizlice görüşen Bellucci ve Burton, şubat ayından beri fotoğraflarının çekileceğini bilseler de gazetecilerden kaçmamaya başladılar.

Monica Bellucci, Fransız aktör Vincent Cassel’le 16 yıl evli kaldıktan sonra 2013’te ondan ayrılmıştı. Çiftin 19 yaşında Deva ve 13 yaşında Leonie adında iki kızları var. Tim Burton da 13 yıl boyunca ünlü İngiliz yıldız Helena Bonham Carter ile büyük bir aşk yaşamıştı. Çift hiç evlenmedi ve 2014'te yollarını ayırdı. Burton ve Helena Bonham Carter’ın da bu ilişkiden Billy adına bir oğulları ve Nell adında bir kızları oldu.

Haberin Devamı

Sürpriz ilişkilerini artık saklamıyorlar… Kırmızı halıda ilk kez el ele

Yazarın Tüm Yazıları