Güzel maç güzel puan

HER şeyden önce güzel maçtı... Zaten Bursaspor-Fenerbahçe maçlarının havası hep biraz gerilimli biraz heyecanlı oluyor.

Haberin Devamı

Öyle de oldu... Oyunun başında gelen şok gol, Fenerbahçe’nin oyunda üstünlük sağlamasını geciktirdi. Zaten Şenol hocanın Bursapor’u da buna pek müsade etmedi. Kaldı ki Bursapor gerçekten iyi oynadı.
İsmail hocanın sahaya sürdüğü kadro iyidi ama Emenike’nin yalnız kalıyor olması, ya topları ezmesine, ya da bencilce oynamasına yol açıyor. Fırat Aydunus elinden geldiği kadar iyi ve otoriter bir maç yönetti. Bursaspor hücum organizasyonlarında Fenerbahçe’den çok daha iyidi. Zaten Volkan’ın bir iki önemli kurtarışı maçın sonucunu kesin olarak etkiledi. Bana göre Fenerbahçe önemli bir puan kazandı.


Caner’in Öfkesi…


Tamam oyun içinde böyle şeyler oluyor. Tamam insan bazen öfkesini de kontrol edemiyebiliyor... Fakat yan hakeme gereksiz bir kabadayılıkla gelen sarı kart ya oyundan atılmaya kadar gitseydi... Kaldı ki İsmail hoca, Caner’in kırmızı kart görme ihtimalini düşünerek oyundan aldı. Yani bir bakıma Caner’i korumaya aldı... Peki kendisini korumaya alan hocasına, milyonlarca kişinin gözü önünde böyle saygısızca davranmanın izahı var mı... Yok.


TOP 5

Haberin Devamı


1- Caner’in öfkesi ve hocasına tepkisi.
2- Kuyt’ın gol olan ortası.
3- Volkan’nın ve Hasan Ali’nin inanılmaz kurtarışları.
4- Mehmet Topal’ın yüreğimizi ağzımıza getiren düşüşü.
5- Fenerbahçe’nin pozisyon kısırlığının devam etmesi.


MAÇIN ÜÇ ADAMI


- Volkan Demirel
- Hasan Ali Kaldırım
- Kadlec

Yazarın Tüm Yazıları