Fırsatlarla dolu bir hafta

Perşembe, 5 derece Aslan burcunda yeniay meydana gelecek. Jüpiter’in de güzel bir desteği olacak. Yeniayla birlikte oldukça eğlenceli, hayattan keyif alacağımız, yaptığımız işlerin parlayacağı, kendimizi özel hissetmek isteyeceğimiz bir süreç bizi bekliyor.

Haberin Devamı

Fırsatlarla dolu bir hafta
Mutlu, iyimser ve sosyalleşme arzusuyla başlıyoruz haftaya. Cuma günüyse kuaförde kendimizi şımartmak için ideal.

Aslında başlığa pek de aldanmayalım, Aslan burcundaki yeniay bize süper fırsatlar sunsa da dikkat etmezsek haftanın geneli tam bir iletişim kaosuna dönüşebilir. Yani bu hafta iletişimi doğru yöneten kazanır!

Pazartesi, Venüs’le Jüpiter arasında bir kare açı oluşacak. Mutlu, iyimser ve sosyalleşme arzusuyla haftaya başlıyoruz. Yeni arkadaşlar, yeni dostlar edinmek açısından güzel zamanlar. Bu tanışmalar bir flörtleşme içinde de gerçekleşebilir, önyargılı olmayalım. Ama mevcut ilişkilerimizde beklentileri çok yüksek tutmamakta fayda var. Müsriflik yapmayıp gereğinden fazla para harcamamaya özen gösterelim. Diyete başlamak için uygun bir zaman değil, tatlıya karşı koyamayabiliriz.

Salı günü Merkür’le Mars arasında zorlu bir görünüm meydana gelecek. Ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeliyiz. İletişim krizlerini ustalıkla yöneten kazançlı çıkacak. Özellikle maddi konularda düşünmeden karar vermemek gerekiyor. Hırsızlıkların artabileceği bir gün. Malımıza, paramıza, değerli eşyamıza dikkat edelim. İletişim gereçlerinde kırılmalar, bozulmalar, arızalar olabilir. Önemli bir iş veya yasal konularla ilgili bir gündem varsa profesyonel destek alınmasını tavsiye ederim.

Çarşamba günü Merkür’le Uranüs arasında sert bir görünüm oluşacak. Planlar ve programlar son dakika değişebilir ve bu değişimler stres yaratabilir. Konsantrasyon sorunları, uyku problemleri yaşayabilir, hesap hataları yapabiliriz. Yazılı, sözlü, görsel her türlü iletişimde ekstra dikkat etmeliyiz. Yanlış anlaşılmalara çok müsait zamanlar. Spontane kararlardan ve cesur açıklamalardan kaçınmak yerinde olur. Toplantılar verimli geçmeyebilir.

Haberin Devamı

Perşembe günü 5 derece Aslan burcunda yeniay meydana gelecek. Bu yeniaya Jüpiter’in güzel bir desteği olacak. Oldukça eğlenceli, hayattan keyif alacağımız, yaptığımız işlerin parlayacağı, kendimizi özel hissetmek isteyeceğimiz bir yeniay süreci bekliyor bizi. Jüpiter’in bu yeniaya güzel desteği, eğitim, yayıncılık ve yabancılarla ilgili alanlarda, maddi ve ticari konularda şans ve fırsatlara işaret etmekte. Karşımıza çıkan fırsatları büyük-küçük demeden ustaca değerlendirmeye çalışmalıyız.

Cuma, Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek. Her konuda kendimizden emin olacağız ama geri adım atılması gereken anlarda kendimizi frenlemeyi bilmeliyiz. Tiyatro, şan gibi sahneyle ilgili eğitimlere başlamak için de konser, davet, parti gibi hareketli, eğlenceli aktivitelere katılmak için de süper bir gün. Saç bakımı yaptırabilir, yeni model ve renk denemeleri için kuaföre gidebiliriz. Arkadaşlarla eğlenmek, neşelenmek ve flört etmek için ideal bir cuma.

Cumartesi, Ay 7.27-21.10 arasında boşlukta olacak, akabinde Başak burcuna geçecek. Ay’ın boşlukta olmasının işlerin havada kalması, ilerlememesi gibi bir etkisi vardır. Sonuç almak istediğimiz konular varsa harekete geçmek için Ay’ın boşluktan çıkmasını beklemek önemli. Ve genelde Ay boşluktayken keyfimiz pek yerinde olmaz, üzerimize bir tembellik çöker. Bu zamanda yapılacak en güzel aktiviteler; dinlenmek, uyumak, yarım kalan işleri tamamlamaktır.

31 Temmuz Pazar günüyse Merkür’le Satürn arasında sert bir görünüm olacak. Kalabalıklara ve başka fikirlere pek tahammül edemeyeceğimiz, tek başımıza çalışmanın daha iyi geleceği bir gün. Özellikle parasal konularla ilgili beklenen haberler gecikebilir. İmzalı işler, kontratlar bozulabilir. Zihin bugün endişeli ve karamsar olabilir, kaygı düzeyimiz yükselebilir. Sakin kalıp her durumda pozitif düşünmeye çalışmakta fayda var.

Haberin Devamı

Koç
Yeni bir aşk başlayabilir
Bu hafta 5 Derece Aslan burcunda yeniay meydana gelecek. Bu yeniayı Jüpiter destekleyecek. Yeniay’la birlikte aşk, özel hayat, flörtler, çocuklar, hobiler, hayatın zevk ve keyif veren yanları, yaratıcılık gerektiren konular öne çıkacak. Bu alanlarda güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeni bir aşk başlayabilir, bir hamlelik haberi alabilirsiniz. Yurt dışı fırsatları ve yatırımla ilgili konularda şanslı etkiler altında olacaksınız.

Boğa
Beklenmedik fırsatlarla kapıda
Yeniay ev, aile, aile içi ilişkilerle yerleşim, gayrimenkul ve alım-satıma ilişkin konular üzerine olacak. Bu alanlarda beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayal ettiğiniz eve rastlayabilir, ev satmak istiyorsanız alıcı bulabilirsiniz. Taşınmak, yer değiştirmek açısından da harika etkileri var. Yurtdışıyla ilgili işleriniz yolunda gitmeye başlayabilir, ruhsal açıdan sizi yoran konulardan yana destek alabilirsiniz.

Haberin Devamı

İkizler
Arkadaşlardan destek geliyor
Kardeşler, kuzenler, komşular, yakın çevreniz, seyahatler ve eğitim ile ilgili konular odak noktanız olabilir. Seyahatler organize edebilirsiniz. İnternet üzerinden bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönem dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan birçok fayda görebilirsiniz. Yapmak istediğiniz konularla ilgili sizleri destekleyebilirler.

Yengeç
Yeniay paranıza para katacak
Bu yeniayın odak noktası maddi konular ve kazançlar olacak. Özellikle kariyerinizle ilgili konularda güzel fırsatlar yakalayabilir, şanslı gelişmelerle karşılaşabilir, destekler görebilirsiniz. Bu yeniay paranıza para katacak belli ki. Yayıncılık ve yurtdışıyla ilgili işlerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Haberin Devamı

Aslan
Kişisel istekler ön planda
Bu yeniay bedeniniz, hayattan beklentiniz, yetenekleriniz, dış görünümünüz, kişisel istekleriniz üzerinde etkili olacak. Özellikle yurtdışı, eğitim, yabancılar, ticari ve hukuksal konularda fırsatlar elde edebilirsiniz. Kişisel amaç ve isteklerinize giden yolda harika destekler alabilecek, yaptıklarınızı ve işlerinizi çok daha rahat parlatabileceksiniz.

Başak
Kötülükler sizden uzak
Yeniay 12’nci ev dediğimiz; korkular, sağlık, kontrol edilemeyen durumlar, yalnızlık, arkadan çevrilen işleri ilgilendiren alanda meydana gelecek. Bu konularda şifa, iyileşme, doğal bir koruma kalkanı altında olabileceksiniz. Kötülükler size uğramaz, zarar vermez. Maddi konular, yatırımlar, sponsorluk, ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançlarda güzel artışlar olabilir. Bu dönem hedeflerinizi ve maksatlarınızı çok fazla çevrenizdeki insanlarla paylaşmak istemeyebilirsiniz.

Haberin Devamı

Terazi
Ortaklıklar şans getirecek
Hayatınızda arkadaşlık ilişkileri, kazanabileceğiniz gelirler ve sosyal yaşantınız gibi konular öne çıkacak. Bu alanlarda şanslı ve fırsatlarla dolu etkiler altındasınız. Ödüller alabilirsiniz, işten kazandığınız parada artışlar söz konusu olabilir. Bu yeniay zamanı ortaklıklar ve iş birlikleri sizlere şans getirecektir.

Akrep
Şifalandırıcı etkiler altındasınız
Kariyerinizle ilgili şahane fırsatlarla karşılaşabilir, yükselebilir, iş bulabilir, önemli projelerde görevler alabilirsiniz. Bu dönem evinize yardımcı bulabilirsiniz. Sağlığınızı ilgilendiren konularda da şifalandırıcı etkiler altında olacaksınız. Yabancılarla çalışabilirsiniz, işleriniz büyüyebilir, size faydalı olacak çalışanlar bulabilir, iş konusunda ciddi büyük fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay
İşler sorunsuz ve hızlı ilerleyecek
Yurtdışı, yabancılar, uluslararası işler, eğitim, inançlar, hukuksal konular üzerinde etkili bir yeniay olacak. Yolculuklar, hukuksal konular, eğitim gibi konularda işleriniz sorunsuz ve hızlı bir şekilde hallolacaktır. Bu dönem hem özel hayatınız hem de yatırımlarla ilgili konularda sürpriz fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak
Maddi anlamda rahatlıyorsunuz
Yeniay hayatınızda maddi konular, eşinizin parası, krediler, miraslar, burslar, ortaklaşa kazanımlar üzerinde etkili olacak. Bu dönem eşinizin veya ortağınızın işleri açılabilir, maddi anlamda rahatlayabilirler. Borçlarınızı ödeyebileceğiniz ya da yatırım yapabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ortak işleriniz varsa bu dönem işler yoğunlaşabilir ve kazancınız artabilir. Ev, aile ve gayrimenkulle ilgili konularda şans sizden yana.

Kova
Ortaklıklar için mükemmel zaman
İşbirlikleri, anlaşmalar, sözleşmeler, evlilik, ortaklıklar konusunda oldukça keyifli ve şanslı etkiler altında olacaksınız. Sizi çok iyi temsil edecek biriyle bir anlaşma yapabilirsiniz. Bu bir avukat ya da muhasebeci olabilir. Çok bereketli, kazançlı iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Güzel eğitimlere başlayabilir, iyi gelecek yolculuklara çıkabilirsiniz.

Balık
Hızlı iyileşme dönemi
Önce sağlık! Rahatsızlıklarınız varsa bu dönem hızla iyileşir. Disiplinli bir beslenme programı ve sporla çok güzel kilo verebilirsiniz. İşleriniz hızla büyümeye başlar, yeni projeler ve işler gelebilir. Özellikle maddi anlamda kazançlı ilişkiler kurabilir. Kazançlarınızı arttırabilir, maddi anlamda harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yazarın Tüm Yazıları