Yetiş Ayşe!

Sevgili dostlar geçen hafta Yetiş Ayşe yine birçok ailenin yüzünü güldürdü. Bu da sizlerin sayesinde oldu dostlar.

Haberin Devamı

Hepinize teşekkür ederiz.

Lütfen mama ve bez yardımı isterken çocuğun cinsiyetini-kilosunu-kaç numara ve hangi marka bez/mama kullandığını belirtin. Yardım yapacak okurlar da bunları dikkate alarak bez-mama gönderirse daha doğru olur çünkü her bebek maalesef her ürünü kullanamıyor. Böylelikle yaptığınız yardım gerçekten yerine ulaşmış olur.

Tüm talepler için adresimiz aaral@hurriyet.com.tr

KEMOTERAPİ TEDAVİSİ GÖREN OĞLUM İÇİN BEZ VE MAMA İSTİYORUM
Evli ve iki çocuk annesiyim. Ev hanımıyım. Eşim işsiz. Kirada oturuyorum. Küçük oğlum 5/12/2014 tarihinde Ege Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Bölümü'nde  omurilik tümörü ameliyat oldu. Bu ameliyattan sonra 2015 yılı ocak ayında 9 Eylül Üniversitesi Çocuk Hem./ Onkoloji servisine sevk edildi.

Haberin Devamı

O tarihten itibaren 2015 eylül ayına kadar her hafta, 2015 eylül ayından itibaren ise iki haftada bir 9 Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kemoterapi tedavisi alıyor. Bazı haftalar maddi imkânsızlıklardan dolayı tedavi için İzmir'e gidemiyorum. Bazı haftalarda da doktorumuzun yardımlarıyla tedaviye gidebiliyoruz. Çocuğumuzun tedavisi aksadığı için bu durum beni çok üzüyor. Bezi ve maması için yeterli maddi gücüm de maalesef yok. Değerli okurlarınızdan ricam bana bu konuda yardımcı olmanızdır.

HAYALLERİME DE UMUT OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
Merhaba Ayşe Abla daha önce bir kez yazdım ama yardım eden olmadı benim hayallerime de umut olursanız çok sevinirim. Liseden sonra bir kaç yıl ailevi sağlık durumlardan sınavlara hazırlanamadım. Geçen yılın yaz aylarından bu yana kuaförde çalışıyorum dershaneye gitmek için para biriktirmeye çabalıyorum. Ailemin ödeyecek durumu yok. Bu dönem sonundan itibaren dershaneye gidip sınavlara hazırlanmam gerekiyor. Damlaya damlaya bir şeyler yapmaya çabalıyorum. Hayallerim için destek istiyorum. Büyük yardımlara gözüm yok sadece sınavlara hazırlanabilmek istiyorum.

GIDA YARDIMI İSTİYORUM
Merhabalar sevgili Yetiş Ayşe gönüllüleri. Ben evli ve bir çocuk annesiyim, eşim sabıkalı olduğu için düzgün bir gelirimiz yok. Malum ramazan geliyor, sizden gıda yardımı istiyorum Allah hepinizden razı olsun.

Haberin Devamı

OĞULLARIM İÇİN KIYAFET
Ayşe abla ben iki çocuk annesiyim. %70 işitme engelliyim, eşim fabrikada asgari ücretle çalışıyor. Evim bodrum kat, rutubetli. 16 ve 8 yaşındaki oğullarım için kıyafet istiyorum.

YURT ÜCRETİM İÇİN DESTEK
Ömer Halisdemir Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 1.sınıf 2.öğretim öğrencisiyim. Babam işçi. 3 kardeşiz. Diğer kardeşim de üniversite okuyor. Yurt ücretinde sıkıntı çekiyorum.  

ÇOCUKLARIM İÇİN GIDAYA İHTİYACIM VAR
Ayşe Hanım Allah sizden bin kere razı olsun, sizden bir ricam olacak. 2 tane çocuğum var, eşim hasta 1 buçuk yıldır çalışamıyor. Çocuklarım için gıda ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim. 

YEMEK PİŞİRMEK İÇİN TÜP BİLE ALAMIYORUZ
Merhaba ablacım 2 hafta önce talebim yayınlandı ama yardım gelmemişti. Çok zor durumdayız Ayşe abla. Aylardır babamın sağlık sorunundan dolayı gelirimiz yok. İki küçük kardeşim var. Yemek pişirmek için tüp bile alamıyoruz. Takı yapıp satıyorum pazarda ama yapmak için de malzeme almam gerekiyor, alamıyorum. Bu konuda ve ailem için yardım istiyorum. Küçük de olsa bizim için çok önemli.

BEZ VE MAMA İSTİYORUM
Ben evli bir bayanım. Eşim turizm sektöründe çalışıyordu. Fakat işten çıkardılar. Yeni iş arıyor ama bu kolay olmuyor. 1 yaşında bebeğim var. Ben çalışmak istedim ama bebeğime bakacak kimsem yok. Bebeğimin hiç bir ihtiyacını karşılayamıyorum. Bez, kıyafet, mama gibi şeylere çok ihtiyacım var. Elimizden tutacak kimsemiz yok. Derdimi kimseye anlatamıyordum ta ki sayfanızı görene kadar. Allah siz ve sizin gibi insanlardan razı olsun. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yazarın Tüm Yazıları