Bugün neler oldu?

Zeynep Dörtkardeşler

Güncelleme Tarihi:

Zeynep Dörtkardeşler haberleri sayfasında Zeynep Dörtkardeşler hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 61 Zeynep Dörtkardeşler haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Zeynep Dörtkardeşler doğum tarihi 26 Ağustos 1989’dur. İzmir ilinin Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen oyuncu temel eğitimlerini İzmir ilinde almıştır. Kız Meslek Lisesi grafik bölümü mezunu olan Zeynep Dörtkardeşler ayrıca Açık Öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. Popüler yaşama model olarak başlayan oyuncu, henüz lise sıralarındayken mankenlik mesleğini icra etmeye başladı. Zeynep Dörtkardeşler 2015 senesinde düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve bu yarışmada en iyi fiziğe sahip kişi olarak belirlendi. Burada büyük bir başarı aldıktan sonra İstanbul iline gelerek uzun süre modellik yaptı.

Oyunculuk eğitimi alarak oyunculuk dünyasına geçiş yapan Zeynep Dörtkardeşler çok sayıda projede rol almıştır. Ayrıca ünlü oyuncunun TV programı sunuculuğu yaptığı bilinmektedir.Umutsuz Ev Kadınları, Dinle Sevgili, Maskeli Balo, Akasya Durağı, Kader ve Doktorlar adlı projelerde rol almış olan oyuncu 2014 yılının son ayında Alp Kırşan ile evlenendi.

Zeynep Dörtkardeşler haberleri

DAHA FAZLA #ZEYNEP DÖRTKARDEŞLER HABERLERİ

Zeynep Dörtkardeşler’a ait tüm site haberleri