EKSTRA
MENÜ

Pastırma Sıcakları

Pastırma Sıcakları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Pastırma Sıcakları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 68 Pastırma Sıcakları haberi bulunmuştur.

Pastırma Sıcakları Haberleri

Antalyada iki farklı mevsim bir arada

Antalya'da iki farklı mevsim bir arada

Hava sıcaklığının 24, deniz suyu sıcaklığının ise 25 derece olduğu Antalya'da tatilciler denize girip güneşlenmeye devam ederken, mevsimin ilk karı da Akseki ilçesindeki Alacabel mevkisine yağdı.

5.11.2020Seyahat
Güneşlenip, denize girdiler... Marmariste pastırma sıcakları yaşanıyor

Güneşlenip, denize girdiler... Marmaris'te pastırma sıcakları yaşanıyor

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, 'pastırma yazı' yaşanırken, bunu fırsat bilen ilçe halkı ve az sayıdaki turist, çocuklarıyla birlikte plajda güneşlenip, kasım ayında denize girmenin keyfini yaşadı.

4.11.2020Seyahat
Pastırma sıcakları ne zaman bitecek

'Pastırma' sıcakları ne zaman bitecek?

İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, "Pastırma sıcaklıkları,Türkiye genelinde mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar, çarşamba günü etkisini gösterecek serin ve yağışlı sistemle mevsim normallerine düşecek." dedi.

26.10.2020Gündem
Son dakika haberleri... Yağış uyarısı geldi: Çarşamba gününden itibaren...

Son dakika haberleri... Yağış uyarısı geldi: Çarşamba gününden itibaren...

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, pastırma sıcaklıklarının Türkiye'yi çarşamba günü batıdan gelen yağışlı ve serin havanın etkisiyle terk edeceğini belirterek, "Türkiye genelinde mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıklar, çarşamba günü batı bölgelerimizden başlayarak etkisini gösterecek serin ve yağışlı sistemle mevsim normallerine düşecek." dedi.

26.10.2020Gündem
Pastırma yazı ne zaman başlıyor Pastırma sıcakları için tarih bilgileri

Pastırma yazı ne zaman başlıyor? Pastırma sıcakları için tarih bilgileri

Pastırma yazı için vatandaşların araştırması devam ediyor. Her yıl belirli dönemlerde ortaya çıkan pastırma yazı sıcakları, mevsim normallerinin üzerine çıkarak yaz aylarını aratmayacak bir sıcaklık ortamı doğuruyor. Kısa süren bu sıcaklıkların ardından hava yeniden soğuyarak mevsim normallerine dönüyor. Peki, Pastırma yazı ne zaman başlıyor? İşte, Pastırma sıcakları için tarih bilgileri

23.10.2020Gündem
Pastırma yazı ne zaman İşte pastırma sıcakları hakkında bilgi

Pastırma yazı ne zaman? İşte pastırma sıcakları hakkında bilgi

Ekim ayının gelmesi ve havaların serinlemesi ile birlikte hava sıcaklıklarının yükseleceği pastırma yazı hakkında araştırmalar hız kazandı. Pastırma sıcaklarının ne zaman olduğu ve hangi ayın kaçıncı günü etkisini hissettirdiği pek çok vatandaş tarafından merak ediliyor. Peki, pastırma yazı ne zaman?

20.10.2020Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlıyor 2020

Pastırma sıcakları ne zaman başlıyor 2020?

Pastırma sıcakları duruma göre birkaç gün ya da hafta boyunca sürebilmekte, teknik olarak kutuplardan gelen alçak soğuk hava kütlesinin hareketsizleşerek sıcak bir yüksek basınç merkezi ortaya çıkarması ile meydana gelmektedir. Pastırma sıcakları ile birlikte havanın dikey hareketi engellendiği için alçaklarda tozlu hava görülmesi muhtemel olmaktadır. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlar? İşte, pastırma sıcakları hakkında detaylar

13.10.2020Gündem
Pastırma yazı ne zaman İşte pastırma sıcakları hakkında tarih bilgisi

Pastırma yazı ne zaman? İşte pastırma sıcakları hakkında tarih bilgisi!

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği şu günlerde pastırma sıcakları merak konusu oldu. Her yıl sonbahar döneminde etkili olan pastırma sıcaklarının ne zaman başlayacağı ve ortalama kaç gün etkili olduğu vatandaşlarca merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, pastırma yazı ne zaman?

5.10.2020Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak İşte konuya dair bilgi

Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak? İşte konuya dair bilgi!

Pastırma sıcaklarının ne zaman başlayacağı pek çok vatandaşın araştırdığı ve merak ettiği konu olarak dikkat çekiyor. Sonbaharın etkilerinin hissedildiği şu günlerde pastırma sıcaklarının başlayacağı tarih sorgulanıyor. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

30.09.2020Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman İşte pastırma yazı tarihi hakkında bilgi

Pastırma sıcakları ne zaman? İşte pastırma yazı tarihi hakkında bilgi!

Pastırma sıcaklarının ne zaman, hangi tarihte başlayacağı pek çok vatandaşın araştırdığı ve merak ettiği konu olarak dikkat çekiyor. Sonbaharın etkilerinin hissedildiği şu günlerde pastırma sıcaklarının başlayacağı tarih sorgulanıyor. Peki, pastırma sıcakları ne zaman?

10.09.2020Gündem
Havalar ne zaman soğuyacak Pastırma sıcakları bitti mi

Havalar ne zaman soğuyacak? Pastırma sıcakları bitti mi?

Uzun süredir tüm yurtta mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, ne zaman mevsim normalleri düzeyine inerek soğuyacağı merak ediliyor. Öte yandan Marmara Bölgesi'nin yağış beklenen alanlarında sıcaklıkların 4 ila 8 derece azalacağı tahmin ediliyor. İşte, 'Pastırma sıcakları bitti mi?' sorusunun yanıtı...

14.11.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman bitecek Havalar ne zaman soğuyacak

Pastırma sıcakları ne zaman bitecek? Havalar ne zaman soğuyacak?

Gündüzlerin sıcak, gecelerin ise soğuk olduğu ekim ayı sonunda başlayıp kasım ortasına kadar devam eden ve 'pastırma yazı' ya da 'pastırma sıcakları' etkilerini hissettirmeye devam ediyor. Kasım ayının önemli bir kısmını geride bırakan vatandaşlar, hava sıcaklıklarının ne zaman mevsim normallerine ineceğini merak ediyor. Peki, havalar ne zaman soğuyacak? Pastırma sıcakları ne zaman bitecek?

10.11.2019Gündem
10 gün daha yaz

10 gün daha yaz

Hava sıcaklıklarının normalin üzerinde seyretmesinin normal olduğunu söyleyen Prof. Dr. Hüseyin Toros, “Önümüzdeki 10 gün daha sıcaklıklar böyle devam edecek” dedi. Prof. Dr. Orhan Şen ise “Havalar hem normalin üzerinde bir sıcaklıkta seyrediyor hem de yağış yok. Bunun sebebi küresel iklim değişimi” açıklamasını yaptı. İşte uzmanların görüşleri:

9.11.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlar, ne zaman biter

Pastırma sıcakları ne zaman başlar, ne zaman biter

Pastırma sıcakları ne zaman başlar ve ne zaman biter sorularının cevapları Kasım ayının gelmesi ile birlikte vatandaşlar tarafından aranan konular arasında. Bir çok ilimizde hava sıcaklıklarının yüksek olması nedeniyle vatandaşlar pastırma sıcakları ne zaman başlar ve ne zaman biter sorusunun cevabını araştırıyorlar. İşte pastırma sıcakları veya pastırma yazı olarak bilinen dönemin detayları

7.11.2019Gündem
Pastırma sıcakları (yazı) ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek

Pastırma sıcakları (yazı) ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek?

Pastırma sıcaklarının ne zaman başlayacağı ve ne zaman sona ereceği vatandaşlar tarafından merak edilen ve internette aranan konular arasında yer alıyor. Pastırma sıcakları ve pastırma yazı olarak bilinen bu dönem için İBB tarafından da açıklama yapıldı. Peki Pastırma sıcakları (yazı) ne zaman başlayacak, ne zaman bitecek?

4.11.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman bitecek

Pastırma sıcakları ne zaman bitecek?

Mevsim normallerinde görülen soğuk havanın ardından yüksek basıncın etkisiyle ülke genelinde yaşanacak 'pastırma yazının' ya da bir diğer ifadeyle 'pastırma sıcaklarının' ne zaman biteceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, pastırma yazı ne zaman bitecek? Havalar ne zaman soğuyacak?

3.11.2019Gündem
İTÜ profesörü duyurdu: Pastırma sıcakları 12 Kasıma kadar etkili olacak

İTÜ profesörü duyurdu: 'Pastırma sıcakları' 12 Kasım'a kadar etkili olacak

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros, mevsim normallerinde görülen soğuk havanın ardından yüksek basıncın etkisiyle ülke genelinde yaşanacak "pastırma yazının" 12 Kasım'a kadar süreceğini belirtti. Toros, "Türkiye genelinde 12 Kasım'a kadar devam edecek pastırma yazında, sıcaklıklar İstanbul'da gündüzleri 23-24 dereceye kadar çıkarken, gece 10-16 derece arasında seyredecek. Ülke genelinde de sıcaklıkların İç Anadolu Bölgesi dışında 20 derece civarında seyretmesi bekleniyor. Yüksek basıncın hakim olmasıyla gündüzleri sıcak olurken geceleri ayaz yaşanacak. Sabaha karşı ciddi soğuklar görülebilir. Pazartesi gününden itibaren lodos etkisiyle çok yoğun olmamakla birlikte yurt genelinde çöl tozları etkili olabilir'' dedi.

2.11.2019Gündem
İBBden pastırma sıcakları açıklaması... Pastırma sıcakları (yazı) ne zaman

İBB'den pastırma sıcakları açıklaması... Pastırma sıcakları (yazı) ne zaman?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)’den hava durumu için açıklama geldi. Öğle saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenen yağışlı havanın yerini ilerleyen günlerde pastırma sıcaklarına bırakacağı ifade edildi. Peki, pastırma yazı ne zaman başlayacak?

1.11.2019Gündem
Son dakika... İBB açıkladı: Yağmur bitti, pastırma sıcakları geliyor

Son dakika... İBB açıkladı: Yağmur bitti, pastırma sıcakları geliyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İstanbul'da etkili olan yağışla ilgili açıklama yaptı. Öğle saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenen yağışlı havanın yerini sıcak havalara bırakacak.

1.11.2019Gündem
Pastırma yazı ne zaman Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak

Pastırma yazı ne zaman? Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

Sıcak hava dalgasının etkisiyle sıcaklıkların mevsim normallerinin üstünde olduğu güneşli günlere 'pastırma yazı' deniliyor. Ekim ayının son günlerinin gelmesi ve kasım ayına sayılı günler kalmasıyla birlikte, pastırma yazına yönelik araştırmalar hız kazandı. Peki, pastırma yazı ne zaman? Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

28.10.2019Gündem
Pastırma sıcakları yaklaşıyor - Pastırma sıcakları ne zaman

Pastırma sıcakları yaklaşıyor - Pastırma sıcakları ne zaman?

Genellikle sonbahar mevsiminin sonundaki güneşli, hava sıcaklığının mevsime göre yüksek olduğu günler için kullanılan pastırma sıcakları için geri sayım devam ediyor. Pastırma sıcaklarının olduğu dönemde gündüzleri sıcak, geceleri ise ayaz olacak. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

24.10.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak

Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

Halk arasında bilinen adıyla 'pastırma sıcakları'nın ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Ekim ayının gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren vatandaşlar, mevsim normallerinin üzerinde hava sıcaklıklarının yaşandığı pastırma sıcaklarının ne zaman başlayacağını araştırıyor. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

15.10.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman, hangi tarihler arasında başlıyor

Pastırma sıcakları ne zaman, hangi tarihler arasında başlıyor?

Türkiye'nin birçok şehrinde sağanak etkili olurken, gözler pastırma yazına çevrildi. Halk arasında bilinen adıyla 'pastırma sıcakları’ nedeniyle hava sıcaklıkları bir süre mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Peki, pastırma yazı ne zaman?

10.10.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman Neden adı pastırma yazı

Pastırma sıcakları ne zaman? Neden adı pastırma yazı?

Türkiye'nin birçok şehrinde sağanak etkili olurken, gözler pastırma yazına çevrildi. Halk arasında bilinen adıyla 'pastırma sıcakları’ nedeniyle hava sıcaklıkları bir süre mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Peki, pastırma yazı ne zaman?

8.10.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlar Pastırma yazı ne demek

Pastırma sıcakları ne zaman başlar? Pastırma yazı ne demek?

Ekim ayının gelmesi ile beraber pastırma sıcakları da vatandaşların en fazla merak ettiği konular arasında yer aldı. Sonbahar aylarında yazdan kalma sıcak günlerin yaşandığı pastırma sıcakları, mevsim normallerinin üzerinde görülen hava sıcaklığı olarak adlandırılıyor. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlar? Pastırma yazı ne demek? İşte, o konular hakkında bilgiler.

2.10.2019Gündem
2019 Pastırma sıcakları ne zaman başlar

2019 Pastırma sıcakları ne zaman başlar?

Pastırma sıcakları, sonbahar aylarının belirli dönemlerinde ortaya çıkan sıcaklık artışının ülkemizde kullanılan deyim halidir. Pastırma sıcaklıkları, yılda birkaç kez görülebildiği gibi, bazen hiç yaşanmayabilir. Genel olarak sonbahar aylarında görülen pastırma sıcaklıkları, gündüzleri güneşli, geceleri ise serin bir havayla karşı karşıya bırakır. Peki, pastırma sıcaklıkları ne zaman başlar? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

30.09.2019Gündem
Pastırma yazı nedir Pastırma sıcakları ne zaman başlar

Pastırma yazı nedir? Pastırma sıcakları ne zaman başlar?

Sıcak havalar ve yaz mevsimi devam ederken, pastırma sıcakları vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Pastırma yazı hakkında bilgi edinmek isteyenler, internet üzerinden pastırma sıcaklarının hangi aylarda yaşandığını sorguluyor. Peki, pastırma yazı nedir? Pastırma sıcakları ne zaman başlar? İşte, o konu hakkında bilgiler.

25.07.2019Gündem
Berdülacüz yani kocakarı soğukları ne zaman Berdülacüz ne demek

Berdül'acüz yani 'kocakarı soğukları' ne zaman? Berdül'acüz ne demek?

Bazı mevsim dönümlerine atalarımız tarafından farklı isimlerle adlandırılabiliyor. Pastırma sıcakları, Berdül'acüz yani kocakarı soğukları gibi. Peki, Berdül'acüz nedir, kocakarı soğukları ne zaman başlar?

27.02.2019Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman Pastırma yazı nedir

Pastırma sıcakları ne zaman? Pastırma yazı nedir?

Sonbahar mevsiminin son günlerini yaşayan vatandaşlar pastırma sıcaklarının tarihini merak ediyor. Genellikle ekim ayının son haftasında kendisini gösteren pastırma sıcaklarında gündüz saatleri güneşli ve ılık geçiyor Peki, bu yıl pastırma sıcakları ne zaman?

26.10.2018Gündem
Ve iyi haber geldi Tam 15 gün sürecek…

Ve iyi haber geldi! Tam 15 gün sürecek…

Hava sıcaklıklarının hızla düştüğü şu günlerin ardından 15 gün etkili olması beklenen pastırma sıcaklıklarının ülkemizi etkisi altına alacağı değerlendirmesi yapıldı.

17.10.2018Gündem
Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak

Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

Pastırma sıcakları ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı araştırılan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Sonbaharın kendisini hissettirmesiyle birlikte vatandaşlar pastırma sıcaklıklarının hangi aylar arasında olduğunu sorguluyor. Peki, pastırma sıcakları ne zaman başlayacak?

16.10.2018Gündem
Masal coğrafyası Kaçkarlar’da sonbahar

Masal coğrafyası Kaçkarlar’da sonbahar

Doğu Karadeniz en özel noktası Kaçkarlar’da her mevsim güzeldir. Baharın coşkusu, yazın kalabalığı, sonbaharın hüznü ve kışın dinginliği… Ancak Kaçkarlar’da sonbahar bir başkadır… İşte size Masal coğrafyası Kaçkarlar’da sonbahar…

9.11.2017Seyahat
Pastırma sıcakları ne zaman başlar

Pastırma sıcakları ne zaman başlar?

Pastırma sıcakları, sonbaharın kendisini hissettirmesiyle birlikte birçok kişi tarafından sorgulanmaya başlandı. Havanın birdenbire sıcaklığını arttırmasıyla ortaya çıkan pastırma sıcakları, araştırma konusu oldu. Peki, pastırma sıcakları ne zaman kendisini hissettirecek? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

10.10.2017Gündem
Bir çocuk gülerse dünya güler

Bir çocuk gülerse dünya güler

Beş güzel adam, çocuklar bisiklete binsin diye çok güzel işler yaptı Hayalleri ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bisiklet sağlamaktı. Ancak üç yılda üç bin çocuk hayatlarında ilk kez bisiklet sahibi oldu. Üstelik bu projelerine Arda Turan, Neymar Jr, Alex de Souza gibi dünyanın sayılı futbolcuları, çok sayıda oyuncu da destek oldu. Son etkinlikleri Çeşme’deydi. Biz de oradaydık...

12.11.2016Keyif
Pastırma sıcakları en çok onları mutlu etti

Pastırma sıcakları en çok onları mutlu etti

Kastamonu'daki pastırma üreticileri, sonbaharda yapılan pastırmaların kurutulmasında önemli yer tuttuğu için "pastırma sıcaklarını" sevinçle karşıladı.

11.11.2016Ekonomi
Pastırma yazı bitiyor, kar geliyor

Pastırma yazı bitiyor, kar geliyor

Ülke genelinde devam eden pastırma sıcakları yerini soğuk ve yağışlı havaya bırakacak. Meteoroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen, pastırma yazının son günlerini yaşandığını ve hava sıcaklıkları 5-6 derece düşeceğini söyledi. İstanbul ile ilgili olarak ise 'Şehir yüksekliğinin az olması nedeniyle çok yoğun kar yağışı beklemek doğru olmaz' dedi.

17.11.2015Gündem
Pastırma yazı (sıcakları) ne zaman bitiyor

Pastırma yazı (sıcakları) ne zaman bitiyor?

Ekim ve Kasım aylarında mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığını fırsata çeviren vatandaşlar sıcak havaları değerlendirebildiği kadar değerlendirdi. Peki, Almanya'da "Kocakarı Yazı", İsveç'te "Azize Birgitta yazı", Amerika Birleşik Devletleri'nde "Yerli yazı" (Indian Summer) gibi adlarla anılan Pastrma Yazı ne zaman bitiyor?

13.11.2015Kelebek
Dikkat soğuk hava geliyor

Dikkat soğuk hava geliyor

Yaklaşık 10 gündür devam eden "pastırma sıcakları"nın bugün sora ermesi ve buna bağlı olarak hava sıcaklıklarının ülke genelinde ortalama 5-6 derece düşmesi bekleniyor.

7.11.2015Gündem
Pastırma sıcakları bitiyor, sıcaklıklar düşecek

Pastırma sıcakları bitiyor, sıcaklıklar düşecek

Yaklaşık 10 gündür devam eden "pastırma sıcakları"nın yarın sora ermesi ve buna bağlı olarak hava sıcaklıklarının ülke genelinde ortalama 5-6 derece düşmesi bekleniyor. İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, "Pastırma sıcaklarının son demlerini yaşıyoruz. Cumartesi son gün. Cumartesinden sonra hava mevsim normallerine dönüyor" dedi.

6.11.2015Gündem
Kum heykellerin sezonu uzadı

Kum heykellerin sezonu uzadı

Antalya'da bu yıl 8’incisi düzenlenen Uluslararası Kum Heykeller Festivali’nde sezon uzadı.

24.11.2014Avrupa
Pastırma sıcakları tatil uzattı

Pastırma sıcakları tatil uzattı

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde hafta başından beri etkisini arttıran sıcak ve güneşli hava nedeniyle tatillerini uzatanlar, sonbaharda pastırma sıcaklarının keyfini çıkardı.

7.11.2014Gündem
Pastırma sıcakları geliyor

Pastırma sıcakları geliyor

Türkiye genelinde hava sıcaklıkları 6 ila 10 derece düşecek ancak Salı gününden itibaren yeniden yükselmeye başlayacak. Bir sonraki haftasonu ise sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Halk arasında 'pastırma sıcağı' olarak ifade edilen bu havalarda Antalya'da hava sıcaklığ 25 dereceye kadar çıkabilecek. Uzmanlar "Deniz suyu sıcaklığı da 25 derece olacağından vatandaşımız Antalya'da denize girebilecek" yorumunu yaptı.

31.10.2014Gündem
Amerikada Pastırma Sıcakları

Amerika'da Pastırma Sıcakları

Amerika'ya sıcak yaz günlerinde yapılan bir yolculuktan kameraya yansıyan unutulmaz görüntüler.

25.03.2013Diğer Videolar
Perakende 500 bin kişiye iş sağlayacak, 2013’te 49 milyar lirayı yakalayacak

Perakende 500 bin kişiye iş sağlayacak, 2013’te 49 milyar lirayı yakalayacak

Perakende Günleri’nin ilk gününde, 10 yıl içinde İstanbul’un perakendede bölgesel merkez olacağına dikkat çekildi, alışveriş merkezlerinin dövizle kira sorunu tartışıldı. Zirvede 2012 sonuna kadar sektörün 500 bin kişiye istihdam yaratacağı ve 2013 sonunda 49 milyar lira ciroya ulaşılacağı belirtildi.

19.10.2011Ekonomi

Yazar Sonuçları

Bu hafta Restoran Haftası

Her mesleğin bir günü ve haftası var da ‘Restoran Haftası’ yok mu demeyin.

11.11.2019

Kışa hazır mısınız?

Bedenimizi kışa hazırlamanın yolu yalnızca grip veya zatürree aşısı yaptırıp avuç avuç bağışıklık güçlendirici hap yutmaktan geçmiyor.

4.11.2012