MENÜ

Mehmet Köse

Mehmet Köse ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mehmet Köse haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8.127 Mehmet Köse haberi bulunmuştur.

Mehmet Köse Haberleri

Mehmet Köse: Teknikerlikten Mühendisliğe

Mehmet Köse: Teknikerlikten Mühendisliğe

Mehmet Köse'nin başarı hikayesi sizlerle.

14.03.2017Yaşam
Kırmızı altında hasat başladı

'Kırmızı altın'da hasat başladı

Dünyanın en yaygın tüketilen baharatlarının başında gelen kırmızı biberin yetiştirildiği önemli merkezlerden Gaziantep'in İslahiye ilçesinde, bu yıl yüzde 50 düşüşle 25 bin ton civarında rekolte bekleniyor.

16.08.2016Ekonomi
Komiserlik sınavını böyle kazanmış: Kurana el bastı soruları çaldı

Komiserlik sınavını böyle kazanmış: Kuran'a el bastı soruları çaldı

Kırşehir'de görev yapan ve 15 Temmuz'dan sonra tutuklanarak cezaevine konan Komiser Yardımcısı B.K., Nisan 2012'deki komiserlik sınavında soruların kendilerine verildiğini itiraf etti. B.K., Kahramanmaraş'ta görev yaptığı sırada cemaat'çi polislerin kaldığı eve çağrıldığını, bir imam hatip lisesi öğretmeninin kendilerini tek tek odaya çağırıp Kuran'a üç kez el bastırıp yemin ettirdikten sonra 80 soruyu projeksiyona yansıtıp ezbetlettirdiğini anlattı. Kendisiyle birlikte sınava giren 10-12 polisin sınavı kazandığını anlatan B.K., kursta 3-4'ü hariç tüm komiser adaylarının cemaatçi olduğunu belirtti

15.08.2016Gündem
Onlar da ihraç edildi

Onlar da ihraç edildi

OHAl kapsamındaki KHK ile 249 havacı ve 7 karacı pilot da Türk Silahlı Kuvvetlerinden çıkarıldı. İhraç edilen pilotlar arasında, Akıncı 4. Üs Komutanı Tuğgeneral Evrim, eski Hava Kuvvetleri Komutanı Öztürk'ün damadı Yarbay Karakuş ile Vodafone Arena Stadı'na helikopterle inen Üsteğmen Yıldırım da bulunuyor

28.07.2016Gündem
Atletle tank süren adam bakın kim çıktı

Atletle tank süren adam bakın kim çıktı?

Darbe girişimi sırasında hainlerin kullandığı tankı vatandaşların ele geçirmesinin ardından kullanan kamyon şoförü ve vinç operatörü Mehmet Köse, 5 dakikada çalıştırmayı başardığını söyledi.

25.07.2016Gündem
Samana rağbet çiftçiyi sevindirdi

Samana rağbet çiftçiyi sevindirdi

GAZİANTEP’in İslahiye İlçesi’nde, buğday hasadı devam ederken geçmişte yakılarak yok edilmeye çalışılan anız, son yıllarda samana olan talebin artmasıyla birlikte üreticiye yeni gelir kapısı oldu.

13.06.2016Çukurova
Motosiklet TIRa arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

Motosiklet TIR'a arkadan çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde önündeki TIR'a arkadan çarpan motosikletteki 2 gençten kasksız olan 17 yaşındaki Volkan Karaova öldü. Arkadaşı 20 yaşındaki Mehmet Köse ise ağır yaralandı.

10.09.2015Ege
Balkanlarda ne kadar seçmen var

Balkanlar'da ne kadar seçmen var?

Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları (YTB) Başkan Yardımcısı Mehmet Köse, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimde, Balkan ülkelerinde 24 bin Türk vatandaşının oy kullanabileceğini söyledi.

27.04.2015Avrupa
Yabancı kamu görevlileri Türkçe öğreniyor

Yabancı kamu görevlileri Türkçe öğreniyor

Yabancı uyruklu kamu görevlileri, araştırmacılar ve akademisyenlere Türkçe öğretiliyor.

31.03.2015Avrupa
Çorumda otobüsle kamyon çarpıştı: 8 yaralı

Çorum'da otobüsle kamyon çarpıştı: 8 yaralı

Çorum'da, otobüsle kamyonun çarpışması sonucu 8 kişi yaralandı.

4.02.2015Gündem
4 bin üniversiteli genci kucaklayacaklar

4 bin üniversiteli genci kucaklayacaklar

İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerinde öğrenim gören yaklaşık 4.000 Türk öğrenciyi bir çatı altında toplamayı hedefleyen Birleşik Krallık Türk Öğrenci Birliği (TUSU), ‘Grand Opening’ adı altında açılış resepsiyonu düzenledi.

4.12.2014Avrupa
13 bin öğrenci Türkiye Burslarından faydalanıyor

13 bin öğrenci Türkiye Burslarından faydalanıyor

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkan Yardımcısı Mehmet Köse, "Bugün Türkiye'de yaklaşık 13 bin civarında yüksek eğitimde öğrenim gören uluslararası öğrenci, Türkiye Bursları kapsamında barındırılıyor, Türkiye'de eğitimlerine devam ediyor" dedi.

2.06.2014Eğitim
AİHMden Türkiyeye mahkumiyet

AİHM'den Türkiye'ye mahkumiyet

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Mehmet Köse'nin yaptığı başvuruda Türkiye'yi mahkum etti.

1.04.2014Dünya

Yazar Sonuçları

Taş düşebilir

Celal Bayar Bulvarı ile Adnan Saygun Caddesi’nin kesiştiği köprünün altında, çarşamba günü saat 14.00-14.30 sıralarında talihsiz bir olay yaşadım.

31.01.2016