EKSTRA
MENÜ

Aldatmak

Aldatmak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aldatmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.313 Aldatmak haberi bulunmuştur.

Aldatmak Haberleri

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli generallerin merkezinde CHP var, bildiri buram buram darbe kokuyor

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli generallerin merkezinde CHP var, bildiri buram buram darbe kokuyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM'deki Grup Toplantısı'nda konuştu. 104 emekli amiralin yayınladığı bildiriye tepki gösteren ve ''Buram buram darbe iması kokuyor'' diyen Erdoğan, ''Bu emekli generallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır'' dedi. CHP'nin darbe kokan bildiriyi aklamaya çalıştığını söyleyen Erdoğan, ''Emekli amiraller ne yazık ki talimatı kendi başkomutanları Kılıçdaroğlu’ndan alıyorlar. Zaten orada onun imzası var, imzayı atan o. Önce onun temizlenmesi lazım. Temizlenmedikten sonra kendisini kurtaramaz'' diye konuştu. ''Kılıçdaroğlu dün hızını alamayıp işi salgınla mücadelede en önemli referans kaynağı olan Bilim Kurulu'na saldırmaya kadar vardırdı'' ifadelerini kullanan Erdoğan, ''Sağlık Bakanımızın atılacak tırnağı olsan ne ala? Değilsin... O kadar zavallısın.. '' diye konuştu.

7.04.2021Gündem
Ali Cengiz Oyunu ne demek Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Ali Cengiz Oyunu ne demek? Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı ve cümle içinde örnek kullanımı (TDK)

Ali Cengiz Oyunu, hile yapmak, yalan söylemek, aldatmak ve kurnazlık yapmak demektir. Niyeti kötü olan kişilerin düşünce ve davranışlarını eleştirmek için bu deyim kullanılır. Ali Cengiz Oyunu deyiminin anlamı nedir? Sizin için örnek cümleler ile birlikte derledik.

Ya Olduğun Gibi Görün Ya Da Göründüğün Gibi Ol atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Ya Olduğun Gibi Görün Ya Da Göründüğün Gibi Ol atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Ya Olduğun Gibi Görün Ya Da Göründüğün Gibi Ol atasözü, Mevlana’ya ait çok güzel bir sözdür. Bu atasözünün derin anlamını sizde öğrenebilir, yeri geldiğinde kullanabilirsiniz. Sizin için, bu atasözünün tüm ayrıntılarını derledik.

Taş Yerinde Ağırdır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Taş Yerinde Ağırdır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Atasözleri her toplumda olduğu gibi Türk kültürel yapısının da en önemli parçalarındandır. Bugüne kadar aldatmak, yalan söylemek, iyilik yapmak, düşmanlık etmek gibi pek çok konuda söylenmiş atasözleri vardır ve atasözleri sayısı bilinemeyecek kadar çoktur. İşte bu atasözlerinden biri de taş yerinde ağırdır atasözüdür. Peki, taş yerinde ağırdır atasözü hangi anlamlara gelir? Cümle içinde nasıl kullanılır? İşte taş yerinde ağırdır atasözü ile ilgili tüm detaylar.

Son dakika: Erdoğan açıkladı Yüz yüze eğitimde tarih belli oldu

Son dakika: Erdoğan açıkladı! Yüz yüze eğitimde tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üç hafta sonra toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sonrasında önemli açıklamalarda bulundu. Yüz yüze eğitimle ilgili tarih veren Erdoğan, "15 Şubat'ta köy okulların açılmasını kararlaştırdık. Olağan bir artış söz konusu olursa eğitime yeniden ara verilecektir. Özellikle söyleyeyim. 8 ve 12 sınıflar ile ilkokul ve özel okulların eğitim öğretimin 1 Mart'tan itibaren başlaması için hazırlıklara başlanacak" dedi.

1.02.2021Gündem
Akılalmaz dolandırıcılık... Kovid-19 aşısı olmak için kendilerini motel çalışanı olarak tanıttılar

Akılalmaz dolandırıcılık... Kovid-19 aşısı olmak için kendilerini motel çalışanı olarak tanıttılar!

Kanada'da kumarhaneler zinciri sahibi ve eşi, Kovid-19 aşısı olabilmek için kendilerini motel çalışanı olarak tanıttı. Olayın ortaya çıkması üzerine milyarlı zincirin sahibi iş insanı istifa etmek zorunda kaldı.

26.01.2021Dünya

Wakanda Forever ne demek? Survivor tanıtımında Wakanda Forever detayı dikkat çekti

Survivor tanıtımında dikkat çeken ayrıntılardan biri de ‘Wakanda Forever’ sözleri oldu. Gönüllüler takımında yer alan Steven Salam’ın konuşmasını ‘Wakanda Forever’ diyerek sonlandırması dikkat çekti. Peki, Wakanda Forever ne demek?

7.01.2021Televizyon
6. Sınıf Türkçe Gerçek, Mecaz Ve Terim Anlam konu anlatımı

6. Sınıf Türkçe Gerçek, Mecaz Ve Terim Anlam konu anlatımı

Türkçenin temel konularından bir tanesi de gerçek, mecaz ve terim anlamlardır. Bu konuların öğrenilmesi dilin iyi bir şekilde kullanılması açısından oldukça önemlidir. 6. Sınıf Türkçe gerçek, mecaz ve terim anlamlarla ilgili konu anlatımlarını derledik.

7.01.20216. SINIF
Haftalık Burç Yorumları: 4-10 Ocak Haftalık Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 4-10 Ocak Haftalık Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

4-10 Ocak haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 4-10 Ocak haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 4-10 Ocak haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 4-10 Ocak 2021 haftası burç yorumlarınız...

4.01.2021Astro Gündem
Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor

Nurgül Yeşilçay, asıl soru şu bence: 2021 bizden neler bekliyor?

Beyazperdenin ve ekranın efsanevi isimlerinden... Sizi etkisi altına alması için iki dakika sohbet etmeniz yeterli. Zaten yeşil gözlerinin içine bakıp büyülenmemek imkânsız. Nurgül Yeşilçay, oyunculuğun ve birbiri ardına ekranda yer alan projelerinin yanı sıra yaptığı tablolarla da gündeme geliyor. 2020’nin son günlerinde buluşup aşkı, projelerini, ilişkisini ve geçen yılın muhasebesini yaptık: “Alışkanlıkların değiştiği bir yıl oldu, doğru bildiğimiz her şeyin yanlış olduğu söylendi.”

27.12.2020Hürriyet Pazar
Bu yıl onların yılı oldu İsimlerini daha çok duyacağız...

Bu yıl onların yılı oldu! İsimlerini daha çok duyacağız...

Üçü de henüz 20’lerinde... Üçü de hem çok yetenekli hem başarılı... Yaptıkları işlerle bu yıl onları konuştuk, gerçekte kim olduklarını merak ettik... Belli ki bundan sonra isimlerini daha da sık duyacağız. Melis Sezen, Sinem Ünsal ve Ahsen Eroğlu’yla bir araya geldik. Hayatlarını, hayallerini, işlerini ve haklarında bilinmeyenleri anlattılar.

27.12.2020Hürriyet Pazar
Yılbaşınızın kabusa dönmemesi için 7 siber güvenlik önerisi

Yılbaşınızın kabusa dönmemesi için 7 siber güvenlik önerisi

Covid-19'un dünya çapında yayılmasıyla, yılbaşını kutlamak pek de neşeli görünmeyebilir. Bununla birlikte, sosyal mesafe önlemlerindeki ve Koronavirüs vakalarındaki artışlara rağmen tüm dünya, kaygıyı hafifletebilecek bir yılbaşı için hazırlanıyor. Tüketiciler bu yılbaşında büyük bir harcama yapmayı hedeflerken siber dolandırıcılar sinsice beklemeye devam ediyor. Peki yeterli güvenliği sağlamak için ne yapmalı?

23.12.2020Tekno
El Gazali kimdir Ebu Hamid el-Gazalinin hayatıyla ilgili bilgiler

El Gazali kimdir? Ebu Hamid el-Gazali'nin hayatıyla ilgili bilgiler

Ebu Hamid el-Gazali olarak da bilinen Gazali, Selçuklu döneminde yaşamış önemli İslam alimi ve filozofu olarak tarihte yer buluyor. Selçuklu sultanlarından Tuğrul Bey, Alparslan ve Melikşah devirlerini gören Gazali, Selçuklu veziri Nizâmülmülk tarafından şimdiki tabirle, Nizâmiye Üniversitesi rektörlüğüne tayin edildi. Usul-i hadis, usul-i fıkıh, kelam, mantık, hukuk gibi alanı öğrenen Gazali, çok sayıda eser bıraktı. Peki, Gazali kimdir? İşte, Ebu Hamid el-Gazali'nin hayatıyla ve eserleriyle ilgili merak edilen bilgiler.

27.10.2020Gündem
İdeal bir gereklilik: İtaat etmemek

İdeal bir gereklilik: İtaat etmemek!

Frederic Gros, 'İtaat Etmemek' kitabında “Sorun itaatsizlik değil, sorun itaattir” diyor. Sorularını ‘itaat etme sorunsalı’ndan yola çıkarak geliştiren Gros’a göre dünyanın saçmalığı ve mantıksızlığı kendiliğinden ‘itaat etmeme’yi açık ve net bir tavır olarak sunarken, insana düşen sadece gözlerini açmasıdır...

23.10.2020Kitap Sanat
Aldatılan Kişi Neler Yaşar

Aldatılan Kişi Neler Yaşar?

Aldatılma psikolojisi kişiden kişiye değişebileceği gibi oldukça örseleyici, çoğu zaman da travmatik etki yaratan bir olgudur. Peki aldatılan kişi neler yaşar? Uzman Klinik Psikolog M. Berk Karaoğlu, konuyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

24.09.2020Ayrılık
Diyanet’ten ‘din istismarı’na karşı cuma hutbesi

Diyanet’ten ‘din istismarı’na karşı cuma hutbesi

Hutbede ‘din istismarcılarının sözde keramet ve rüyalarla, bidat ve hurafelerle şifa dağıtma, kısmet açma vaadiyle menfaat sağladıkları’ belirtilerek vatandaşlar uyarıldı.

12.09.2020Gündem
Cuma hutbesinde din istismarcılığı uyarısı

Cuma hutbesinde 'din istismarcılığı' uyarısı

DİYANET İşleri Başkanlığı'nın (DİB) yayımladığı Cuma hutbesinde 'din istismarcılığı' konusu işlenirken, "İnancı ve dini değerleri üzerinden insanları aldatmak nasıl din istismarı ise iftira, hakaret ve ithamlarla Müslümanların tamamını zan altında bırakmak, İslam hakkında korku ve nefret oluşturmak da aynı şekilde din istismarıdır" denildi.

11.09.2020Gündem
Son dakika... Bakanlıktan otel uyarısı Sosyal medya, mesaj ve maillere dikkat

Son dakika... Bakanlıktan otel uyarısı! Sosyal medya, mesaj ve maillere dikkat

Ticaret Bakanlığı: Kötü niyetli kişilerce, otellerin internet siteleri kopyalanarak e-posta ve kısa mesajlar üzerinden cazip tekliflerle tüketicilerin mağdur edildiği görülmektedir. Mağduriyet yaşanmaması için sosyal medya, kısa mesaj veya e-posta gibi iletişim kanalları üzerinden gelen ucuz tatil ve konaklama tekliflerine karşı dikkatli olması gerekmektedir.

10.08.2020Ekonomi
Erkekler Neden Aldatır İşte Aldatma Nedenleri...

Erkekler Neden Aldatır? İşte Aldatma Nedenleri...

Son zamanlarda, çift terapilerine başvurma sebepleri arasında aldatma önemli bir yer tutmaktadır. Her sabah İstanbul’da milyonlarca çift aldatılma ihtimaliyle güne başlamakta, inkar ederek ve olağan akışında günü tamamlayarak evine dönmeye çalışmaktadır. Her gün erkeklerin bir kısmı aldatmayı ilk kez düşünmekte, bir kısmı aldatma ile ilgili ilk adımı atmakta bir kısmı da aldattığı kişiyle ilk beraberliğini yaşamaktadır. Oran olarak baktığımızda küçük bir miktar olsa da sayı olarak düşündüğümüzde iyimser bir bakışla bile her gün yüzlerce kişinin sadakat sınırlarını ihlal ettiğinden bahsetmek mümkündür.

26.06.2020Aşk
Aldatmadan Önce Aldatmadan Sonra

Aldatmadan Önce Aldatmadan Sonra

Kadın erkek ilişkisinde aldatma, adeta bir insanlık mirası gibi her toplumda kuşaktan kuşağa aktarılarak eski çağlardan bugüne yaşanmaya devam ediyor ve muhtemelen insanlığın sonuna kadar da devam edecek gibi görünüyor. Aldatma, eş dışında biriyle ilişkiyi tehdit edebilecek boyuttaki her türlü yakınlaşma olarak tanımlanabilir.

26.05.2020Ayrılık
Spam ne demek

Spam ne demek?

Spam, teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte en çok karşılaştığımız kelimelerden biri oldu. En yaygın spam türleri reklamlar ve ilanlardır. Elektronik posta, internetin en eski ve halen en vazgeçilmez iletişim araçlarından birisidir. Peki, spam ne demek? Mesaj ve maillerde geçen spam nedir?

22.05.2020Gündem

Ahzab Suresi Oku - Ahzâb Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu

Medine döneminde inmiştir. 73 âyettir. Sûre, adını 20 ve 22. âyetlerde geçen “el-Ahzâb” kelimesinden almıştır. Ahzâb, gruplar, demektir. Sûrede başlıca Hendek ve Benî Kureyza savaşları ile aile hayatına dair bazı hükümler konu edilmektedir. Ahzab suresi oku ve dinle sayfamızda sizler için Ahzab suresi anlamı, fazileti, meali, tefsiri, Türkçe ve Arapça okunuşu detaylarını bir araya getirdik. Ayrıca Ahzab Suresi meali (Diyanet) yine içeriğimizde yer almaktadır.

21.04.2020Namaz Sureleri
Tegabun Suresi Oku - Tegâbün Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Tegabun Suresi Oku - Tegâbün Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Mushaftaki sıralamada altmış dördüncü, iniş sırasına göre yüz sekizinci sûredir. Tahrîm sûresinden sonra, Saf sûresinden önce Medine’de nâzil olmuştur. Tegabun Suresi Oku - Tegâbün Suresi Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

14.04.2020Namaz Sureleri
Saffat Suresi Oku - Saffat Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Saffat Suresi Oku - Saffat Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Saffat suresi, En‘âm sûresinden sonra, Lokman sûresinden önce Mekke’de inmiştir. Saffat suresini okumak isteyen Müslümanlar, Türkçe ve Arapça anlamını da öğrenmek istiyorlar. Sure tüm kaynaklarda aynı isimle anılmaktadır. 1. âyette geçen ve “sıra sıra dizilenler, saf tutanlar” anlamına gelen bu kelime, ağırlıklı yoruma göre melekleri ifade etmektedir. İşte Saffat suresinin tefsiri, meali ve okunuşu…

Enfal Suresi Oku - Enfâl Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Enfal Suresi Oku - Enfâl Suresi Anlamı, Tefsiri, Türkçe ve Arapça Okunuşu (Diyanet Meali)

Medine döneminde hicretin ikinci yılında Bedir savaşından sonra inmiştir.75 âyettir. Bu sebeple Enfal Suresi oku sayfamızda sizler için Enfal suresinin anlamı, tefsiri ve Diyanet Türkçe meali yer almaktadır. Ayrıca Enfal suresini ezberlemek isteyen kişiler Enfal Suresi Türkçe ve Arapça okunuşu detaylarına ulaşabilirler.

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Canlandırdığı rollerle ‘Altın Portakal’ dahil onlarca ödül kazandı. Sanat filmlerinin aranan ismiydi. Ta ki Instagram’ı keşfedene kadar... “Ya seçkin izleyici kitlesi olan, ‘sıkıcı star’ olarak köşemde duracaktım ya da ‘Bir dakika, diğer tarafta neler varmış?’ diye bakacaktım” diyen Nesrin Cavadzade sıkıcılığı atıp seksi ve cesur pelerinini giydi. Bize de kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı, “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var” dedi. Sanatçıyla bu hafta vizyona giren filmi ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ için buluştuk; yeni projesini, aşkı, erkekleri, kadınları, ailesini ve hayat hikâyesini konuştuk.

Paulo Coelho kimdir

Paulo Coelho kimdir?

Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho, hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Bryant ile ölmeden önce birlikte kitap yazmayı planladıklarını açıkladı. Bu açıklama ardından Paulo Coelho ismi de trend topic listesine girdi. Peki, Paulo Coelho kimdir?

27.01.2020Hayat
Deniz Çakır: Keşke annemle babam boşansaydı...

Deniz Çakır: Keşke annemle babam boşansaydı...

Yeni oyunu ‘Tarla Kuşuydu Juliet’te dünyanın en bilinen karakterlerinden birinin günümüzdeki halini canlandırıyor Deniz Çakır. Oyunu dinlemek için buluştuk, en baştan başladık: “Çok mutlu bir çocukluk geçirmediğim için anılarım hep yarım yarım” diye anlattığı geçmişinden “Bayılırım flört etmeye” dediği aşk hayatına uzandık.

12.01.2020Hürriyet Pazar
İnsanlar Neden Yalan Söyler

İnsanlar Neden Yalan Söyler?

Yalan söylemek hepimizin hayatının bir parçası olmuş durumda neredeyse yalan olmadan hayatımızı sürdüremiyoruz desek yanlış olmaz. Peki ama kişiler neden yalan söyler? Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Kaykaç konu hakkında önemli bilgiler verdi.

8.01.2020İyi Yaşam
Riyakar ne demek Riyakar nedir Riyakar TDK kelime anlamı

Riyakar ne demek? Riyakar nedir? Riyakar TDK kelime anlamı

Riyakar ne demek sorusu, bu kelimenin TDK anlamı hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Riyakar kelimesinin anlamı hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, TDK'nın açıkladığı riyakarın kelime anlamını sorguluyor. Peki, riyakar nedir ve ne anlama gelir? İşte, riyakar kelimesinin anlamı hakkında detaylı bilgiler

18.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Pop tarihinin 'yaradılış' hikâyesi bu vadide yazıldı

1960’lı yıllarda, Batı dünyasında birtakım insanlar sanki ilahi bir emir almış gibi Los Angeles şehrinin sınırlarındaki bir bölgeye göç ettiler.

23.01.2021

Evlilikte Deprem: Aldatma ve Sadakatsizlik

Aldatıldınız… İncinmekle kalmadınız yaralandınız. Kanınız dondu. İçinizde bir enkaz var gibiydi… O an belki de sizin için en zor soru yankılanıyordu kulaklarınızda… “Peki şimdi ne yapacağım?”

12.01.2021

'Sadakat'siz Aldatmanın Anatomisi

"Son dönemlerde eşinde bazı değişiklikler seziyordu. Daha az konuşur olmuştu, iş gezileri sıklaşmaya başlamıştı. Daha bir dalgındı, telefonuyla daha haşır neşir bir haldeydi. Hatta zaman zaman sosyal medyada manidar paylaşımlar yapmaya başlamıştı. Ona ne olduğunu, neden değiştiğini sorduğunda aldığı cevap "işler çok yoğun" ya da "nereden çıkardın ki" şeklindeydi. Eşine inanırdı, bunca yıllık ilişkileri vardı ve hep yan yana olmuşlardı. Bir gün tamamen tesadüf, eşinin telefonunda, biriyle çekilmiş samimi pozlarını gördü. Tam bir şoktu onun için, onca güvendiği eşi onu aldatıyordu. Önce inanmak istemedi, sonra büyük bir acı, öfke ve hayal kırıklığı hissetti."

2.12.2020

Aldatmak isteyene semt mekan fark etmez

Oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü son dönemin popüler çiftlerinden.

10.11.2020

‘Sadakatsiz’i neden çok sevdik?

Sadakatsiz dizisi son bölümüyle yine gündeme damga vurdu. Dizide Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya, kendisini aldatan eşinden intikam almak için onun en yakın arkadaşıyla birlikte oldu.

8.11.2020

Aldatmak Evlat Sevgisiyle Bir Olamaz!

İki kadın bir adam, aşk çekilir aradan diyordu Yıldız Tilbe şarkısında... Aşk hesabı, planı sevmez ya vardır ya yok. Kimsenin yaşadığı aşkı sorgulayacak değilim er ya da geç herkes yaşattığının bedelini ödüyor.

23.10.2020

Kadir Şeker’in düşündürdükleri

Kadına şiddete müdahale etmeye çalışırken çıkan arbedede ölüme sebebiyet veren Kadir Şeker’in cezası 12 yıl 6 ay olarak açıklandı. Karar, sosyal medyanın gündeminden düşmüyor, ünlüler de açıklama üzerine açıklama yapıyor. Bense ne hissedeceğimi biliyorum ama nasıl düşüneceğim konusunda kafam çok karışık.

16.10.2020

Aldatılan Olmak…

İlişkilerde bazen boşluklar olur. Kendimizi hayal ettiklerimizin içinde bulamadığımız zamanlar, karşılanmayan beklentiler, umduğumuz ile gördüğümüzün farklı olduğu durumlar…

1.10.2020

Aldatan Olmak...

İlişkiler “buldum!” diye başlar bazıları için, bazıları kılı kırk yarar. Bazıları partnerini hem kendi hem de çevresi çok beğensin ister, bazılarının ise hisleridir yol göstericisi. Herkes kendinde olmayan bir parçasını, çok olmak istediği bir halini arar, tamamlanmayı, ihtiyaçlarının karşılanmasını, bakım almayı arzular. İki kişinin bir zihne hizmet etmesi de pek mümkün değildir. Dolayısıyla ne arıyorsak bulduğumuz hep daha fazlasıdır. Çünkü karşımızdaki bizi tamamlamak üzerine kurgulanmış değildir. Kendisi vardır. İşte aşkın gözünün körlüğü geçince o diğeri kalır gözlerimizin önünde. Ve tam da yaşamımızın ortasındadır artık..

23.09.2020

İlişkilerin Dipsiz Kuyusu 'Aldatmak!'

İlişkilerden gidemeyen ama kalmayı da başaramayanların hikayesi aldatmak. Kimileri için bilinen ve beklenen son gibi.

9.09.2020

En büyük şans hayat boyu sürecek evlilik

Hayattaki en büyük şansın ömür boyu birbirinizi seveceğiniz birini bulmak olduğunu düşünüyorum. Ama benim ilişkilerden yana şansım yaver gitmiyor. Köşenize yazan kadınlar ise evlenmeyi düşündüğüm karakterde...

29.08.2020

Eşimin beni aldattığını düşünüyorum

Eşimi, iş arkadaşının sosyal medyasındaki fotoğraflarına bakarken yakaladım. O kızla asla bir şey yaşamadığını söylüyor ama ona inanmıyorum. Bu şüphe yüzünden evliliğim bitme noktasına geldi.

28.08.2020

Aldatıldık!

Romantik ilişkinin olumsuz seyretmesinde türlü sebepler sayılabilir. Bu sebeplerden birisi de aldatmak/aldatılmaktır. Böyle bir durumda ilişkinin devam edip etmeyeceği, aldatan partnerin affedilip affedilmeyeceğine bağlıdır. Aldatma konusuna geçmeden önce sağlıklı romantik ilişki nasıl olmalıdır biraz ondan bahsedelim.

8.08.2020

Futbolcu yöneticiye Rolex saat hediye eder mi?

Bir futbolcu, üstelik kulübüyle olan sözleşmesi yakında sona erecek bir futbolcu yönetim kurulunda bulunan bir yöneticiye saat hediye ediyor. Hadi futbolcu böyle bir jest yapmak istedi. Yönetici kabul eder mi? Ne yazık ki etmiş.

23.07.2020

Pazar ve pazarcıda hile olur mu?

Halkımız pazardan alışveriş yapmayı seviyor. Ben de seviyorum.Daha çok kendi yetiştirdiğini satan emekçileri tercih ediyorum.

12.06.2020

Kayıp geçmişler

Yel değirmenlerine açtığı savaşlarıyla Cervantes’in romanından tanıdığımız Don Kişot, bir gün şeytanı gördüğünde sormuş:

11.05.2020

Erkekler neden aldatır?

28 yıllık eşimi aldatmak zorunda kaldım. Çünkü çocukları evlendirip torun sahibi olduktan sonra cinsel hayatımız bitti. Erkeklerin eşlerini neden aldattığını size anlatmak isterim...

29.04.2020

Aldatılan Kadın Temelden Sarsılır

Aldatılmak; kadın için yıkım demek, kadınlığının yıkımı. Aldatılan kadına göre sahip olduğu temel özelliği, birincil kimliği yani kadınlığı değersizleştirilmiş ve hakarete uğramıştır. Aldatılan kadın temelden sarsılır; özel ve değerli oluşunu, sevilmeye layık olup olmadığını, cinsel becerilerini ve kadınlığını sorgulamaya başlar.

7.04.2020

VAR polisi

Futbol oyun kuralları yapıcısı ve koruyucusu olan Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB), ‘VAR’ sistemi nedeniyle zor günler geçiriyor.

25.01.2020