EKSTRA
MENÜ

Açik Lise

Açik Lise haberleri sayfasında güncel ve son dakika Açik Lise hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 6.045 Açik Lise haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi, 2009 yılında Film Radyo ve Televizyonla Eğitim Başkanlığı bünyesinde kurulmuştur.

Düz liselerin anadolu meslek lisesi olmasıyla, merkezi sınavda başarı gösteremeyen öğrenciler, meslek veya teknik liseleri seçmediği takdirde düz liseyi açık lise de okuyabileceklerdir ve yaygın tartışmalardan biri olan dershanelerin kapatılması, dershanelerin Açık Lise olmasını gündeme getirmiştir.

Açık Öğretim Lisesi, uzaktan eğitim teknolojilerini kullanarak lise öğrenimi veren ve bu hizmeti merkezi sistemle yürüten bir kuruluş olarak göreve başlamıştır.

DEVAMI

Açik Lise Haberleri

AÖL telafi sınavları ne zaman bitecek İşte Açık lise telafi sınavlarında son durum

AÖL telafi sınavları ne zaman bitecek? İşte Açık lise telafi sınavlarında son durum

'Açık lise telafi sınavları ne zaman bitecek?' sorusu MEB'den gelen duyuru ile yanıt buldu. AÖL telafi sınavına katılma hakkı olan öğrencilerin kayıt yenileme ve ders atama işlemleri Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden otomatik olarak yapıldı. Sınav sonuçları MEB.gov.tr'de yapılacak duyuru ile bildirilecek. Peki, AÖL telafi sınavları ne zaman bitecek?

27.07.2021Gündem
AÖL telafi sınavı MEB giriş ekranı: 2021 Açık Öğretim Lisesi telafi sınavları ne zaman bitecek

AÖL telafi sınavı MEB giriş ekranı: 2021 Açık Öğretim Lisesi telafi sınavları ne zaman bitecek?

AÖL telafi sınavı için beklenen gün geldi. 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı 1. Döneminde yeni kayıt veya kayıt yenileme işlemlerini yaptırarak 25 Şubat-1 Mart 2021 tarihleri arasında yapılan çevrim içi (online) sınavlara çeşitli nedenlerle katılamayan AÖL öğrencileri AÖL telafi sınavlarına bugünden itibaren katılacaklar. Online yapılacak olan açık lise telafi sınavları "aolweb.aol.meb.gov.tr" internet adresinden gerçekleşecek. Peki, 2021 AÖL telafi sınavları ne zaman bitecek? İşte, AÖL telafi sınavı giriş ekranı ve sınavla ilgili bilgiler.

26.07.2021Gündem
AÖL telafi sınavı ne zaman yapılacak İşte 2021 Açık Lise ek sınavı hakkında bilgiler

AÖL telafi sınavı ne zaman yapılacak? İşte 2021 Açık Lise ek sınavı hakkında bilgiler!

AÖL telafi sınavı, Açık Lise öğrenimi gören öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 2021 yılında MEB'e bağlı Açık Öğretim Lisesi'nde eğitim alan öğrencilerin ilgiyle takip ettiği AÖL telafi sınavı tarihleri belli oldu. AÖL 3. Dönem sınavları gibi telafi sınavı da online platform üzerinden gerçekleşecek. Peki, Açık Lise telafi sınavı ne zaman?

26.07.2021Gündem
Açık Lise telafi sınavı ne zaman İşte 2021 AÖL sınavlarından son bilgiler

Açık Lise telafi sınavı ne zaman? İşte 2021 AÖL sınavlarından son bilgiler

'Açık lise telafi sınavları ne zaman?' sorusu MEB'den gelen duyuru ile yanıt buldu. AÖL telafi sınavına katılma hakkı olan öğrencilerin kayıt yenileme ve ders atama işlemleri Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden otomatik olarak yapılacak. Sınav sonuçları MEB.gov.tr'de yapılacak duyuru ile bildirilecek. Peki, Açık Lise telafi sınavı ne zaman?

24.07.2021Gündem
AÖL 4. dönem sınavı ne zaman AÖL ek sınavı olacak mı İşte Açık Lise sınavlarında son durum

AÖL 4. dönem sınavı ne zaman? AÖL ek sınavı olacak mı? İşte Açık Lise sınavlarında son durum!

AÖL'ün resmi internet sitesinden yapılan duyuruları takip eden öğrenciler ek sınavlara odaklandı. Geçmiş dönemlerde, AÖL ek sınav için, öğrenciler, katılım ücretini yatırarak kayıt yenileme işlemlerini gerçekleştiyordu. Peki, AÖL ek sınav ne zaman?

16.07.2021Gündem
Son durum: AÖL sınav sonuçları açıklandı mı 3. dönem Açık Lise sonuçları nasıl öğrenilecek

Son durum: AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? 3. dönem Açık Lise sonuçları nasıl öğrenilecek?

AÖL 3. dönem sınavlarının tamamlanması ardından sonuç heyecanı başladı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Lise 3. dönem sınavları 3 Temmuz 2021 tarihi saat 09.30′ dan 7 Temmuz 2021 tarihi saat 23.59′a kadar online olarak gerçekleşti. Açıköğretim Lisesi'ne kayıtlı öğrenciler şimdi sonuç tarihi için bekleyişte. Peki, AÖL sınav sonuçları açıklandı mı? Açık Lise sonuçları nasıl öğrenilecek?

14.07.2021Gündem
AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak İşte AÖL 3. dönem sınav sonuçlarında son durum

AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte AÖL 3. dönem sınav sonuçlarında son durum

AÖL 3. dönem sınav sonuçlarında son durum binlerce açık lise öğrencisi tarafından merak ediliyor. AÖL .3 dönem sınavları online platform üzerinden gerçekleşmişti. AÖL 3. dönem sınavlarının tamamlanması ardından şimdi de sonuç açıklama heyecanı sürüyor. Sınavlara online olarak katılım sağlayan adaylar, MEB'in sonuç için belirlediği tarih bilgisini öğrenmek istiyor. Peki, açık lise sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

12.07.2021Gündem
AÖL 3. Dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte açık lise sınavlarında son durum

AÖL 3. Dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte açık lise sınavlarında son durum!

Açık Öğretim Kurumları 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Sınavları sona erdi. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak lise diploması alma hayali kuran binlerce vatandaş, sınavlar için belirlenen sonuç açıklama tarihini sorguluyor. Peki, AÖL 3. Dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.07.2021Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler açık lise 3. dönem sınav sonuç ekranında

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler açık lise 3. dönem sınav sonuç ekranında!

AÖL sınav sonuçları için geri sayım başladı. AÖL 3. dönem sınavları Milli Eğitim Bakanlığı koordinesinde 3-7 Temmuz tarihleri arasında tamamlandı. Öğrenciler, sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itirazlarını, sınavın tamamlanmasından itibaren e-İtiraz Modülü (https://eitiraz.meb.gov.tr) üzerinden yapacaklar. Lise eğitimini açıktan devam ettiren öğrencilerin katılım sağladığı söz konusu sınavın sonuçları MEB'in yapacağı duyurunun ardından sorgulamaya açılacak. Sonuçlar T.C kimlik numarası ve öğrenci şifresi ile öğrenilecek. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021 AÖL sınav sonuç tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

8.07.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman bitiyor İşte Açık Lise 3. dönem sınavlarında son durum

AÖL sınavları ne zaman bitiyor? İşte Açık Lise 3. dönem sınavlarında son durum

Açık Öğretim Kurumları 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Sınavları başladı. Söz konusu sınavlara katılım sağlayarak lise diploması alma hayali kuran binlerce vatandaş, sınavlar için belirlenen son giriş tarihini sorguluyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman bitiyor?

4.07.2021Gündem
AÖL sınav giriş ekranı açıldı…  2021 Açık lise sınavları ne zaman bitecek 3. Dönem AÖL sınavları başladı

AÖL sınav giriş ekranı açıldı… 2021 Açık lise sınavları ne zaman bitecek? 3. Dönem AÖL sınavları başladı

AÖL sınav giriş ekranı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından erişime açıldı. Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrenciler, açık lise sınavlarına AÖK Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden katılım sağlayacaklar. Online (çevrim içi) yapılacak olan AÖL sınavlarında öğrencilere çoktan seçmeli 4 (dört) seçenekli ve her bir ders için ayrı olmak üzere 20 sorudan oluşacak testler sorulacak. Peki, 2021 Açık lise sınavları ne zaman bitecek? İşte, AÖL sınav giriş ekranı ve sınava dair ayrıntılı bilgiler.

3.07.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman Açık lise 3. dönem sınav takvimi duyurusu yayınlandı İşte sınav kılavuzu

AÖL sınavları ne zaman? Açık lise 3. dönem sınav takvimi duyurusu yayınlandı! İşte sınav kılavuzu

Açık lise sınavları için geri sayım başladı. Lise eğitimini açıktan devam ettiren öğrencilerin katılım sağlayacağı AÖL 3. dönem sınav tarihleri ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) beklenen açıklama geldi. Açık lise online sınav kılavuzu ile beraber sınav takvimini yayınlayan bakanlık, öğrencilerin belirlenen tarihlerde T.C. kimlik numara ve şifreleri ile AÖK Bilgi Yönetim Sistemine online sınav kapasitesinde giriş yaparak online sınav uygulamasına katılacaklarını duyurdu. Peki, Açık lise sınavları ne zaman hangi tarihte yapılacak? İşte, AÖL 3. dönem sınav tarihleri ve konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

30.06.2021Gündem
Açık Lise sınavı ne zaman İşte MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

Açık Lise sınavı ne zaman? İşte MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları için geri sayım devam ediyor. Öğrenimlerine açıktan devam eden binlerce kişi, AÖL sınavlarına yönelik hazırlıklarında son aşamaya geldi. Gözler şimdi sınavların düzenlenmesi ve ardından sonuçlarının ilan edilmesinde. Peki, AÖL sınavları ne zaman? Açık öğretim lisesi sınavları ne zaman yapılacak?

29.06.2021Gündem
Açık Lise sınavı ne zaman İşte 2021 MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

Açık Lise sınavı ne zaman? İşte 2021 MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

Eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin ne zaman yapılacağını merakla beklediği, AÖL 3. dönem sınavları için sayılı günler kaldı. Açık Öğretim Lisesi'nin resmi internet sitesinde yayınlanan iş takviminde AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi belli oldu. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

24.06.2021Gündem
Açık Lise sınavı ne zaman İşte MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

Açık Lise sınavı ne zaman? İşte MEB AÖL 3. dönem sınav takvimi

Eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin ne zaman yapılacağını merakla beklediği, AÖL 3. dönem sınavları için sayılı günler kaldı. Açık Öğretim Lisesi'nin resmi internet sitesinde yayınlanan iş takviminde AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi belli oldu. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

22.06.2021Gündem
Açık Lise sınavı ne zaman İşte AÖL sınav takviminde son durum

Açık Lise sınavı ne zaman? İşte AÖL sınav takviminde son durum!

Açık Lise sınav tarihleri hakkındaki araştırmalar hız kazandı. 2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

18.06.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık Lise Sınav takvimi...

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık Lise Sınav takvimi...

Eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin ne zaman yapılacağını merakla beklediği, AÖL 3. dönem sınavları için sayılı günler kaldı. Açık Öğretim Lisesi'nin resmi internet sitesinde yayınlanan iş takviminde AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi belli oldu. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

15.06.2021Gündem
AÖL mazeretli kayıt yenileme tarihi: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL mazeretli kayıt yenileme tarihi: AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL (Açık Öğretim Lisesi) sınav ve kayıt yenileme tarihleri MEB tarafından yayınlanmıştı. Söz konusu sınava katılacak olan öğrenciler AÖL 3. dönem sınavlarına takvim bilgisine göre hazırlanacak. 17 Mayıs tarihinde başlayan Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri 11 Haziran'da sona ererken, mazeretli kayıtlar ise ilerleyen günlerde sona erecek. AÖL kayıtlarında son fırsatı değerlendirecek olanların AÖL kayıt yenileme işlemini belirlenen tarihe kadar yapması önem arz edecek. Peki, 2021 AÖL 3. dönem sınavları ne zaman ve açık lise kayıtları ne zaman bitecek? İşte, ayrıntılar.

14.06.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık Lise Sınav takvimi...

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık Lise Sınav takvimi...

Eğitimine açıktan devam eden öğrencilerin ne zaman yapılacağını merakla beklediği, AÖL 3. dönem sınavları için sayılı günler kaldı. Açık Öğretim Lisesi'nin resmi internet sitesinde yayınlanan iş takviminde AÖL 3. dönem sınavlarının tarihi belli oldu. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

12.06.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek İşte takip edilen tarih bilgileri ve detaylar

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte takip edilen tarih bilgileri ve detaylar

AÖL sınav tarihleri ile kayıt yenileme takvimi açık lise öğrencileri tarafından takip ediliyor. Lise eğitimini açıktan sürdüren öğrenciler MEB takviminde yer alan bilgiler kapsamında sınavlara hazırlanacak ve kayıt sürecine yön verecek. Açık Öğretim Lisesi'nden yapılan açıklamaya göre, AÖL 3'üncü dönem sınavları temmuz ayında gerçekleşecek. 17 Mayıs'ta başlayan Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve ve kayıt yenileme işlemleri, 11 Haziran 2021 tarihi mesai bitimine kadar yapılacak. Peki, AÖL sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte, 2021 AÖL 3. dönem sınav tarihi ve kayıt yenileme işlemlerinin detayları.

11.06.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek İşte  Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte Açık lise kayıt yenileme ve sınav takvimi

AÖL sınav tarihleri ile kayıt yenileme takvimi açık lise öğrencileri tarafından takip ediliyor. Lise eğitimini açıktan sürdüren öğrenciler MEB takviminde yer alan bilgiler kapsamında sınavlara hazırlanacak ve kayıt sürecine yön verecek. Açık Öğretim Lisesi'nden yapılan açıklamaya göre, AÖL 3'üncü dönem sınavları temmuz ayında gerçekleşecek. 17 Mayıs'ta başlayan Açık Öğretim Lisesi ilk kayıt ve ve kayıt yenileme işlemleri, 11 Haziran 2021 tarihi mesai bitimine kadar yapılacak. Peki, AÖL sınavları ne zaman? AÖL kayıt yenileme ne zaman bitecek? İşte, 2021 AÖL 3. dönem sınav tarihi ve kayıt yenileme işlemlerinin detayları.

11.06.2021Gündem
Açık Öğretim Lise sınavı ne zaman İşte MEB AÖL sınav takvimi

Açık Öğretim Lise sınavı ne zaman? İşte MEB AÖL sınav takvimi

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları için geri sayım sürüyor. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

8.06.2021Gündem
Son dakika... Nüfusta, tapuda randevu krizi Lütfen biri bize dönsün..

Son dakika... Nüfusta, tapuda randevu krizi! 'Lütfen biri bize dönsün..'

Kademeli normalleşmeyle birlikte pasaport ve kimlik işlemlerine talep artarken yoğunluk nedeniyle randevu almak bile günler sürüyor. Esnek çalışma ve karantinadaki personel nedeniyle nüfus müdürlükleri taleplere yetişemiyor.

4.06.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman Açık lise kayıt yenileme ne zaman bitecek 2021 AÖL 3. Dönem sınav tarihleri netleşti

AÖL sınavları ne zaman? Açık lise kayıt yenileme ne zaman bitecek? 2021 AÖL 3. Dönem sınav tarihleri netleşti

AÖL sınavları ne zaman sorusu, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Lise eğitimine açıktan devam eden binlerce öğrenci, AÖL 3. Dönem sınav tarihlerine odaklandı. Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2021-2. dönem sınavları tamamlandı. Gözler şimdi AÖL 3. dönem sınavlarının başlayacağı tarihlerde. Öte yandan kayıt işlemleri için de araştırmalar sürüyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte, kayıt yenileme ve sınav tarihleri hakkında detaylı bilgiler

2.06.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman Açık lise kayıt yenileme ne zaman bitecek Açık Lise sınav tarihleri netleşti

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Açık lise kayıt yenileme ne zaman bitecek? Açık Lise sınav tarihleri netleşti

Açık Öğretim Liseleri (Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi) 2021-2. dönem sınavları tamamlandı. Gözler şimdi AÖL 3. dönem sınavlarının başlayacağı tarihlerde. Öte yandan kayıt işlemleri için de araştırmalar sürüyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte, kayıt yenileme ve sınav tarihleri hakkında detaylı bilgiler

31.05.2021Gündem
Açık Lise kayıt yenileme 2021 nasıl yapılır AÖL kayıt yenileme ne zaman AÖL 3. Dönem takvimi açıklandı

Açık Lise kayıt yenileme 2021 nasıl yapılır? AÖL kayıt yenileme ne zaman? AÖL 3. Dönem takvimi açıklandı

Açık Liseye kayıt yapmak isteyen öğrenciler, AÖL kayıt yenileme ne zaman, Açık Lise kayıt yenileme 2021 nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladı. Lise eğitimini Açık Öğretim Lisesi'nde sürdüren öğrenciler MEB’in duyurduğu takvime göre kayıt yenileme işlemlerine yön verecek. Peki, açık lise kayıt yenileme 2021 ne zaman? AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte, Açık Lise 3. Dönem kayıt yenileme işlemlerine dair MEB açıklaması

20.05.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır MEB duyurdu

AÖL kayıt yenileme 2021 ne zaman? AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? MEB duyurdu!

AÖL kayıt yenileme tarihleri, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Lise eğitimini Açık Öğretim Lisesi'nde sürdüren öğrenciler MEB'in duyurduğu takvime göre kayıt yenileme işlemlerine yön verecek. 29 Nisan-17 Mayıs tarihleri arasında sokağa çıkma yasağı uygulaması nedeniyle ara verilen AÖL kayıt yenileme 2021 işlemleri kılavuzda yer alan bilgilere göre gerçekleşecek. Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı öğrencilerden 2 Temmuz 2004 (dahil) ve öncesi doğum tarihliler kayıt yenileyebilecek. Peki, açık lise kayıt yenileme 2021 ne zaman? İşte, ayrıntılar.

14.05.2021Gündem
Açık lise kayıtları ne zaman bitecek AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte en son gelişmeler

Açık lise kayıtları ne zaman bitecek? AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte en son gelişmeler

MEB AÖL'de sınav tarihlerinin açıklanmasının ardından, sınavların da çevrimiçi yani online olacağı belli olmuştu. Bunun yanı sıra yakın zaman önce başlayan kayıt işlemleri için de Bakanlık'tan önemli bir açıklama geldi. Açık Lise kayıt işlemleri için tarih bilgileri, söz konusu kurumda eğitim almak isteyen adaylar için paylaşıldı. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

13.05.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman Açık lise kayıtları ne zaman bitecek MEB tüm bu sorulara yanıt verdi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek? MEB tüm bu sorulara yanıt verdi

Lise eğitimine açıktan devam eden yüz binlerce öğrenciyi ilgilendiren AÖL yani Açık Lise'nin 3. dönem sınav takvimi belli oldu. Online olarak yapılacak sınavların ne zaman organize edileceği merak konusu oldu. Öte yandan kayıt yenileme işlemleri için de son tarih netlik kazandı. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? Açık lise kayıtları ne zaman bitecek?

7.05.2021Gündem
AÖL 3. dönem kayıt yenileme tarihi değişti Açık Lise (AÖL) sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak

AÖL 3. dönem kayıt yenileme tarihi değişti! Açık Lise (AÖL) sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

AÖL kayıt yenileme süreci yeniden ele alındı. AÖL 3. dönem kayıt yenileme tarihi için açıklama yapan Açık Öğretim Lisesi, 30 Nisan ile 17 Mayıs tarihlerinin tam kapanma süreci içerisinde yer alması dolayısıyla kayıt yenileme sürecinin ertelendiğini duyurdu. AÖL kayıt yenileme tarihlerinin ertelenmesiyle birlikte bir diğer konu da AÖL sınav tarihleri oldu. Peki, AÖL 3. dönem kayıt yenileme ne zaman yapılacak ve Açık Lise (AÖL) sınavı ne zaman? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

5.05.2021Gündem
AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor İşte Açık Lise ders seçiminde son durum

AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor? İşte Açık Lise ders seçiminde son durum

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesindeki açık öğretim okulları 2020-2021 eğitim öğretim yılı 3'üncü dönem sınavlarının çevrim içi yapılacağını duyurdu. MEB'in açıklamasında ayrıca, '2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 3. dönem sınavları için ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri içinde tarih verildi. Peki, AÖL ders seçimi ne zaman bitiyor?

30.04.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme 2021 nasıl yapılır Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti hakkında detaylar

AÖL kayıt yenileme 2021 nasıl yapılır? Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti hakkında detaylar

AÖL kayıt yenileme işlemleri 2021 yılında da yoğun ilgi görüyor. Açık Öğretim Kurumları ilk (yeni) kayıt ve kayıt yenileme işlemlerine 30 Nisan 2021 tarihinden 17 Mayıs 2021 tarihine kadar ara verildiği açıklandı. Adaylar 17 Mayıs tarihinden itibaren kurum tarafından belirtilen tarihe kadar yapabilecekler. Peki AÖL kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme ücreti hakkında detaylar

28.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman başlıyor MEB Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman başlıyor? MEB Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav takvimi

AÖL sınav tarihleri için öğrencilerin bekleyişi başladı. Lise eğitimini açıktan tamamlayan öğrencilerin katılımı ile gerçekleşecek olan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları ile ilgili gözler Milli Eğitim Bakanlığı'na çevrildi. Online yapılması beklenen 2021 açık lise sınavları MEB sınav takvimine göre temmuz ayında gerçekleşecek. AÖL sınav sonuçları, yapılan değerlendirmelerin ardından öğrenci girişi ve şifresi ile sorgulanacak. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman başlıyor? İşte, 2021 AÖL sınav tarihleri ile ilgili bilgiler.

27.04.2021Gündem

AÖL sınavları ne zaman yapılacak 2021? MEB Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınav takvimi..

AÖL sınav tarihleri, öğrencilerin gündeminde yer almaya başladı. Açık Öğretim Lisesi 2021 AÖL 3. dönem sınavlarına hazırlanan binlerce öğrenci, MEB takviminde yayınlanan sınav tarihlerine göre sınavlara katılım sağlayacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan 2021 açık lise sınav takvimine göre, AÖL sınavları temmuz ayında gerçekleşecek. Kayıt işlemleri de MEB'in internet sitesinden tamamlanacak. Açık lise sınavlarının 2. sınavlarda olduğu gibi online katılım ile gerçekleşmesi bekleniyor. Peki, AÖL sınavları ne zaman yapılacak? İşte, 2021 AÖL 3. dönem sınav tarihleri ile ilgili ayrıntılar.

24.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman MEB 2021 Açık Lise sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? MEB 2021 Açık Lise sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları için öğrencilerin hazırlıkları başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilecek olan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesinden duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre, AÖL 3. Dönem sınavları Temmuz ayında gerçekleşecek. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte, 2021 Açık Lise sınav takvimi ile AÖL sınavlarının tarihi hakkında ayrıntılı bilgiler.

21.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık Lise sınav takviminde son durum

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık Lise sınav takviminde son durum

2020-2021 eğitim öğretim yılı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları için bekleyiş devam ediyor. Gözler şimdi 3. dönem sınavlarının yapılacağı tarihlerde. AÖL sınavlarının tarihlerini merak eden açık lise öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına MEB'in yayımladığı sınav tarihlerini sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

19.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak İşte MEBin açıkladığı Açık Lise sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak? İşte MEB'in açıkladığı Açık Lise sınav takvimi

2020-2021 eğitim yılı AÖL 2. dönem sınavlarının tamamlanmasının ardından, 3. dönem sınavlarına yönelik tarih araştırmaları hız kazandı. MEB'in açıkladığı iş takvimine göre sınav tarihini merak eden adaylar, bu kapsamdaki bilgileri sorguluyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

11.04.2021Gündem
AÖL sonuç sorgulama ekranı MEB tarafından açıldı mı AÖL 2. dönem sınav sonuçları ekranı

AÖL sonuç sorgulama ekranı MEB tarafından açıldı mı? AÖL 2. dönem sınav sonuçları ekranı

AÖL sınav sonuçları için gözler Milli Eğitim Bakanlığı'na çevrildi. Açık öğretim okulları 2. dönem merkezi sistem sınavları, 25-29 Mart tarihleri arasında tamamlanmıştı. Online sınavlara katılan binlerce açık lise öğrencisi, MEB tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından, sonuçların ne zaman erişime açılacağını merakla bekliyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, AÖL 2. dönem sınav sonuçları ekranı hakkında önemli bilgiler

7.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte Açık Lise sınav takviminden bilgiler

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte Açık Lise sınav takviminden bilgiler

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2. dönem sınavlarının geride kalması ile birlikte, şimdi gözler 3. dönem sınav takvimine çevrildi. Online olarak 2. dönem sınavlarını atlatan adaylar, 3. dönem sınavlarını da geride bırakarak lise diplomalarına bir adım daha yaklaşmak istiyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

5.04.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavı ne zaman İşte 2020-2021 Açık Lise sınav tarihleri

AÖL 3. dönem sınavı ne zaman? İşte 2020-2021 Açık Lise sınav tarihleri

Açık öğretim okulları 2. dönem merkezi sistem sınavları, 25-29 Mart tarihleri arasında sonra erdi. Sınavların geride kalmasının ardından, 3. dönem sınavları da öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Peki, AÖL 3. dönem sınavı ne zaman?

1.04.2021Gündem
AÖLde (Açıköğretim Lisesi) son durum: AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL'de (Açıköğretim Lisesi) son durum: AÖL soruları ve cevapları yayınlandı mı? AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL (Açıköğretim Lisesi) sınav sonuçları, sınavların tamamlanmasıyla birlikte pek çok öğrencinin araştırdığı konu olmaya başladı. AÖL soruları ve cevapları ile birlikte AÖL sınav sonuçları hakkında da heyecanlı bekleyişini sürdüren öğrenciler, sonraki dönem için hazırlıklarına başlayacak. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, AÖL'de (Açıköğretim Lisesi) son durum...

31.03.2021Gündem
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman İşte 2021 Açık Lise sınav takvimi

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? İşte 2021 Açık Lise sınav takvimi

Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesinin 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 2'inci dönem merkezi sistem sınavları, 25 Mart'ta 09.30'dan başlayarak, 29 Mart 23.59'a kadar çevrim tamamlanacak. Şimdi ise 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 3'üncü dönem sınavları merak konusu oldu. Peki, AÖL 3. dönem sınavları ne zaman?

28.03.2021Gündem
AÖL sınavları ne zaman İşte MEB Açık Lise 2. dönem sınav tarihleri

AÖL sınavları ne zaman? İşte MEB Açık Lise 2. dönem sınav tarihleri

Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı Açık Öğretim Lisesi (AÖL) bünyesinde devam eden yüz binlerce öğrenci, 1. dönem sınav sonuçlarının erişime açılmasının ardından bu kez 2. dönem sınav tarihlerine odaklandı. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

23.03.2021Gündem
AÖL sınav tarihleri belli oldu  Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman yapılacak

AÖL sınav tarihleri belli oldu! Açık Öğretim Lisesi sınavları ne zaman yapılacak?

AÖL sınavları ile ilgili kurum tarafından açıklama yapıldı. Açık Öğretim Lisesi sınav tarihleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamanın ardından belli oldu. 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı 2.dönem online sınavları 25 Mart 2021 saat 09.30 da başlayacak. Adaylar kurum tarafından belirtilen tarihe kadar sınavlarına girebilecekler. Sınavlar online olacak.

23.03.2021Gündem
AÖL 2. dönem sınavı ne zaman İşte MEB Açık Lise sınav tarihleri

AÖL 2. dönem sınavı ne zaman? İşte MEB Açık Lise sınav tarihleri

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) 2. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağı merak konusu oldu. 1. dönem sınavlarını tamamlayan on binlerce AÖL öğrencisinin gözü, şimdi 2. dönem sınavların yapılacağı tarihlere çevrildi. Konu hakkında bilgi edinmek isteyen öğrenciler, MEB'in yaptığı açıklamaları araştırıyor. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman?

17.03.2021Gündem
MEBden kayıt yenileme ve ders seçimi açıklaması AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak

MEB'den kayıt yenileme ve ders seçimi açıklaması! AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak?

AÖL sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler kayıt yenileme ve ders seçimi tarihlerine çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 2020 - 2021 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Sınavları için Açık Öğretim Lisesinde kayıtlı silik, donuk ve aktif durumda olan tüm öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri otomatik olarak yapılacağı duyuruldu. AÖL sınav tarihleri hakkında açıklama ise Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yapıldı.

15.03.2021Gündem
AÖL 2. Dönem sınavları ne zaman MEBden Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav kayıtları ile ilgili son açıklama

AÖL 2. Dönem sınavları ne zaman? MEB'den Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav kayıtları ile ilgili son açıklama

Açık Lise olarak da tanımlanan AÖL 2. Dönem sınavları, ilk dönem sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2020-2021 eğitim öğretim yılı online sınavlarında istedikleri başarıyı yakalayamayan AÖL öğrencileri bir sonrası sınavın tarihine odaklandı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, AÖL 2.Dönem sınavlarının kayıt yenileme işlemlerinin otomatik olarak yapılacağı bildirildi. MEB takvimine göre, 2. dönem sınavları mart ayının sonunda başlayacak. Sınavlar çevrim içi yapılacak. İşte, AÖL 2. Dönem sınav tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

12.03.2021Gündem
AÖL 2. Dönem sınavları ne zaman MEBden Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav kayıtları ile ilgili yeni açıklama

AÖL 2. Dönem sınavları ne zaman? MEB'den Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav kayıtları ile ilgili yeni açıklama

Açık Lise olarak da tanımlanan AÖL 2. Dönem sınavları, ilk dönem sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2020-2021 eğitim öğretim yılı online sınavlarında istedikleri başarıyı yakalayamayan AÖL öğrencileri bir sonrası sınavın tarihine odaklandı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, AÖL 2.Dönem sınavlarının kayıt yenileme işlemlerinin otomatik olarak yapılacağı bildirildi. MEB takvimine göre, 2. dönem sınavları mart ayının sonunda başlayacak. Sınavlar çevrim içi yapılacak. İşte, AÖL 2. Dönem sınav tarihleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

11.03.2021Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Online olarak gerçekleşmişti

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Online olarak gerçekleşmişti

AÖL sınav sonuçları için vatandaşların araştırmaları sürüyor. Online olarak gerçekleşen sınavların ardından pek çok vatandaşın araştırdığı konu, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu oldu. Sınavlardan geçip geçemediklerini bu sonuçlar ile öğrenebilecek olan öğrenciler, detayları internet üzerinden araştırıyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, pek çok öğrencinin merakla araştırdığı AÖL sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler

9.03.2021Gündem
AÖL sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak MEBten Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçları ilgili kritik açıklama

AÖL sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? MEB'ten Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçları ilgili kritik açıklama

AÖL sonuçları, öğrencilerin odaklandığı konuların başında geliyor. 1 Mart tarihinde AÖL sınavlarının tamamlanması ardından gözler AÖL sonuç tarihine çevrildi. MEB'den AÖL sınavları ile ilgili önemli açıklama geldi. Yapılan duyuruda Açıköğretim Lisesi 1. dönem sınav itirazlarının sonuçlarının açıklanmasının ardından beş gün içerisinde yapılacağı bildirildi. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Açıköğretim Lisesi sınavları online olarak gerçekleşmişti. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte,2021 Açıköğretim Lisesi sınav sonuç tarihi ile ilgili bilgiler...

4.03.2021Gündem