EKSTRA
MENÜ

Aöl Ek Sınav Sonuçları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 41 haberi bulunmuştur.

Aöl Ek Sınav Sonuçları Haberleri

2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı - AÖL ek sınav sonuçları sorgulama ekranı

2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı - AÖL ek sınav sonuçları sorgulama ekranı!

2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı. Ağustos ayında online platform üzerinden gerçekleşen AÖL ek sınav sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından erişime açıldı. Heyecanla beklenen AÖL ek sınav sonuçları ile binlerce öğrenci sınav puanlarını öğrenebilecekler. İşte AÖL ek sınav sonuçları sorgulama ekranı!

4.09.2021Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler Açık Öğretim Lisesi ek sınav sonuçlarında

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler Açık Öğretim Lisesi ek sınav sonuçlarında

AÖL sınav sonuçları ile ilgili MEB son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Açık Öğretim Lisesinde eğitim gören öğrenciler sınavlarına belirtilen tarihler aralığında giriyorlar. AÖL ek sınavlarına giren adaylar heyecanla sonuçları bekliyorlar. Sınav tarihlerinde sınava katılamayan adaylar için düzenlenen ek sınavın süresi 29 Ağustos’ta sona erdi. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.09.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler sonuç ekranında...

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler sonuç ekranında...

AÖL ek sınav sonuçları için gözler artık Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Açık Öğretim Kurumları 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ek sınavları takvime göre 27 Ağustos 2021 tarihi saat 9:30'dan 29 Ağustos 2021 tarihi saat 23:59'a kadar tamamlanacak. Çevrimiçi sınavlara katılan adaylar yapılan değerlendirmelerin ardından sınav puanını öğrenecekler. AÖL ek sınav sonuçları http://aol.meb.gov.tr/ üzerinden yayınlanacak. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, AÖL 2021 sınav sonuçları hakkında bilgiler.

30.08.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler 2021 Açık Lise (AÖL) sınav sonucu sorgulama ekranında

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler 2021 Açık Lise (AÖL) sınav sonucu sorgulama ekranında

AÖL ek sınav sonuçları için gözler artık Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Açık Öğretim Kurumları 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı ek sınavları takvime göre 27 Ağustos 2021 tarihi saat 9:30'dan 29 Ağustos 2021 tarihi saat 23:59'a kadar tamamlanacak. Çevrimiçi sınavlara katılan adaylar yapılan değerlendirmelerin ardından sınav puanını öğrenecekler. AÖL ek sınav sonuçları http://aol.meb.gov.tr/ üzerinden yayınlanacak. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, AÖL 2021 sınav sonuçları hakkında bilgiler.

29.08.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçları bekleniyor

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınav sonuçları bekleniyor

AÖL ek sınavları 2021 yılında da yoğun ilgi görüyor. Açık Öğretim Lisesi ek sınavları 16-20 Ağustos’ta yapıldı. Bu tarihlerde sınava giremeyenler ise 27 Ağustos 2021 tarihi saat 9:30'dan 29 Ağustos 2021 tarihi saat 23:59'a kadar ONLİNE (ÇEVRİM İÇİ) olarak ek sınava katılabilecekler. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.08.2021Gündem
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları için geri sayım

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları için geri sayım

AÖL sınav sonuçları, sınava giren adaylar tarafından heyecanla bekleniyor. Açık Öğretim Lisesinde okuyan öğrenciler için her yıl 2+1 şeklinde 3 dönemde yapılan dönem sınavlar haricinde Bakanlık tarafından ek sınavlar yapılıyor. Ek sınav için kayıtlarını yaptıran fakat sınava giremeyen adaylar 29 Ağustos’a kadar sınava girebilecekler. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

26.08.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak MEB AÖL ek sınav sonucu için geri sayım

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB AÖL ek sınav sonucu için geri sayım

16 Ağustos'ta başlayan AÖL ek sınavları için verilen süre 20 Ağustos'ta tamamlandı. Sınavların ardından AÖL ek sınav sonucu için geri sayım başladı. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, tarih belli oldu mu? İşte AÖL ek sınavlarında son durum...

21.08.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 AÖL sınavları bugün sona eriyor... Gözler MEBde

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 AÖL sınavları bugün sona eriyor... Gözler MEB'de!

AÖL ek sınavları için son gün geldi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 16 Ağustos tarihinde başlayan söz konusu sınavlar bugün yani 20 Ağustos 2021 saat 23.59'a kadar tamamlanacak. Çevrim içi olarak yapılan Açık Öğretim Kurumları 2020-2021 Eğitim - Öğretim Yılı Ek Sınavlarının sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından MEB'in http://aol.meb.gov.tr/ internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Gözler şimdi AÖL sınav sonuç tarihinde. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, 2021 AÖL sınav sonucu hakkında bilgiler.

19.08.2021Gündem
AÖL telafi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2021 AÖL ek sınav sonuçları açıklaması için gözler MEBde

AÖL telafi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 AÖL ek sınav sonuçları açıklaması için gözler MEB'de!

AÖL telafi sınavı sonuçları için öğrenciler bakanlığın yapacağı açıklamaya odaklandı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 27-28 Temmuz tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilen sınavın ardından öğrencilerin gözü MEB'den yapılacak son dakika açıklamaya çevrildi. 25 Şubat-1 Mart 2021 tarihleri arasında yapılan çevrim içi (online) sınavlara çeşitli nedenlerle katılamayan öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen 2021 AÖL ek sınav sonuçları yapılan değerlendirmelerin ardından erişime açılacak. Peki, AÖL telafi sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, Açık Öğretim Lisesi telafi sınav sonuçları ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

29.07.2021Gündem
AÖL ek sınav sonuçları nasıl öğrenilir  Açık lise ek sınav sonucu sorgulama

AÖL ek sınav sonuçları nasıl öğrenilir? Açık lise ek sınav sonucu sorgulama

Açıköğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim gören ve mezuniyet aşamasında olan öğrencilerin katıldığı ek sınav sonuçları açıklandı. 2018-2019 öğretim yılı ek sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), internet sitesi üzerinden öğrenilecek. Peki, AÖL ek sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, açık lise ek sınav sonucu sorgulama ekranı...

16.09.2019Gündem
AÖL 2019 ek sınav sonuçları açıklandı mı Ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL 2019 ek sınav sonuçları açıklandı mı? Ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) ek sınav sonuçları öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Mezun olabilmek için öğrencilerin katıldığı AÖL ek sınavının üzerinden haftalar geçmesi ile, sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili araştırmalar hızlandı. Peki, AÖL 2019 ek sınav sonuçları açıklandı mı? Ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair detaylar.

13.09.2019Eğitim
AÖL ek sınav sonucunda cuma detayı AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonucunda cuma detayı! AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları için öğrencilerin beklentisi devam ediyor. Eğitim hayatına Milli Eğitim Bakanlığı'nın Açık Öğretim Lisesi üzerinden devam eden öğrenciler, geçtiğimiz haftalarda katıldıkları AÖL ek sınav sonuçları için araştırmalarına başladı. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, AÖL ek sınavları için sonuç tarihi ve detaylı bilgiler

11.09.2019Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak MEB tarih verdi mi

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi mi?

Milli Eğitim Bakanlığı, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi dönem sonu sınavlarından başarısız olmuş mezun durumundaki öğrenciler için, geçtiğimiz günlerde ek sınav düzenlemişti. Gözler şimdi, açık lise ek sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihte. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

8.09.2019Gündem
Açık Lise ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL kayıt yenilemeleri ne zamana kadar devam edecek

Açık Lise ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL kayıt yenilemeleri ne zamana kadar devam edecek?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) öğrencileri için önemli bir fırsat olan ek sınavlar 31 Ağustos ve 1 Eylül 2019 tarihleri arasında tamamlandı. Sınav telaşını geride bırakan öğrenciler şimdi AÖL ek sınav sonuçlarına odaklanmış durumda. Merak edilen bir diğer detay ise kayıt yenileme tarihleri. Peki, Açık Lise ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL kayıt yenilemeleri ne zamana kadar devam edecek?

5.09.2019Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler MEBde

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler MEB'de

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2018-2019 dönemi ek sınavları 31 Ağustos 1 Eylül tarihleri arasında düzenlendi. Dönemi 8 ve üzeri olan AÖL öğrencilerinin katılım sağladığı sınavda sonuçların açıklanacağı tarih hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler, Milli Eğitim Bakanlığı'ndan (MEB) yapılacak açıklamaya kilitlendi. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.09.2019Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL ek sınav soruları ve cevap anahtarı yayımlandı mı

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL ek sınav soruları ve cevap anahtarı yayımlandı mı?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 2018-2019 dönemi ek sınavları tamamlandı. AÖL ek sınavın oturumlarına katılan on binlerce açık lise öğrencisi, sınavların ardından sonuçların açıklanacağı tarihe ve bakanlığın bu konudaki duyurusuna odaklandı. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

1.09.2019 Gündem
AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak MEB tarih verdi mi

AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi mi?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi'nden (AÖL) mezun olamayan öğrenciler için geçtiğimiz günlerde düzenlenen ek sınavın sonuçlarına yönelik heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Dönemi 8 ve üzeri olan Açık Öğretim Lisesi öğrencilerinin katılım sağladığı sınavın sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Peki, AÖL ek sınav sonucu ne zaman açıklanacak?

25.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu mu

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı, sınava katılım sağlayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam eden konular arasında yer alıyor. 6 Ekim tarihinde yapılan AÖL ek sınavlarının ardından, katılım sağlayan adaylar beklemeye koyuldu. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

21.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları, birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 6 Ekim tarihinde gerçekleşen AÖL ek sınavının sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın değerlendirmesini tamamlamasıyla birlikte sorgulanabilecek. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman öğrenilebilecek? İşte, o detaylar

16.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı birçok öğrenci tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. AÖL ek sınavı, 6 Ekim 2018 tarihinde yurdun çeşitli yerlerinde gerçekleşmiş ve binlerce aday sınavlara katılım göstermişti. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

14.10.2018Eğitim
AÖL ek sınav soru ve cevapları yayınlandı Sonuçlar ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav soru ve cevapları yayınlandı! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

6 Ekim 2018 tarihinde yapılan Açık Öğretim Lisesi/Mesleki Açık Öğretim Lisesi/Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2017-2018 öğretim yılı ek sınavının soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı. AÖL'den mezun olmayan öğrencilere yönelik düzenlenen sınavın soruları ve cevap anahtarı, adaylar tarafından sorgulanabilecek. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınavının 6 Ekim'de tamamlanmasının ardından gözler bu kez sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. AÖL ek sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden öğrenciler bir yandan da sınavda karşılaştıkları sorular ve bunların cevap anahtarının ne zaman yayınlanacağını da öğrenmek istiyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açık lise sınavı soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

10.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanır İşte, MEB detayları

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanır? İşte, MEB detayları

AÖL ek sınav sonuçları, 6 Ekim tarihinde birçok merkezde gerçekleştirilen sınavların ardından merak konusu oldu. AÖL ek sınav sonuçları ile birlikte eğitim durumunun son halini öğrenecek olan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın değerlendirmelerine kilitlendi. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

8.10.2018Gündem
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL sınav sonuçları

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Açık Öğretim Lisesi (AÖL) ek sınavı tamamlandı. AÖL'den mezun olamayan öğrenciler için düzenlenen sınavda ter döken öğrenciler, sonuçların açıklanacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.10.2018Eğitim
AÖL ders seçimi için son gün AÖL sınavı ne zaman

AÖL ders seçimi için son gün! AÖL sınavı ne zaman?

AÖL ders seçimi için öğrenciler için son güne girildi. Açıköğretim Lisesi için ders seçimi işlemini tamamlayarak yeni döneme başlamak isteyen öğrenciler, bu işlemlerini saat 18.00'a kadar gerçekleştirebilecek. Peki, AÖL ders seçimi işlemi nasıl yapılacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı AÖL ders seçimi hakkında detaylı bilgiler

26.10.2017Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları açıklandı ders seçimi işlemi başladı

AÖL ek sınav sonuçları açıklandı ders seçimi işlemi başladı!

AÖL ek sınav sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Ders seçme ekranını merakla bekleyen öğrenciler için ise Açık Öğretim Lisesi'nden önemli bir duyuru gerçekleştirildi. AÖL ders seçimi işleminin ek sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte erişime açıldığı duyuruldu. İşte, AÖL ders seçimi ekranı ve ek sınav sonuçları hakkında resmi bilgiler

18.10.2017Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları için öğrencilerin meraklı bekleyişi devam ediyor. Yeni dönem için kayıt yenileme işlemi yapan öğrenciler, ders seçme ekranına geçebilmek için ek sınav sonuçları açıklamasını bekleyecek. AÖL ek sınav sonuçları açıklamasının ardından ders seçme ekranı erişime açılacak. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

14.10.2017Eğitim
AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınav sonuçları için açıklama bekleyen vatandaşlar, 7-8 Ekim tarihlerinde gerçekleşen sınavın ardından sonuçları merak etmeye başladı. AÖL ek sınav sonuçları için Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesini takip eden öğrenciler tarih detayını merak ediyor. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, detaylı bilgiler

10.10.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak Gözler AÖL ek sınav sonuçlarında

AÖL sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Gözler AÖL ek sınav sonuçlarında

AÖL sınav sonuçları için heyecan giderek artıyor. AÖL ek sınavlarına giren adaylar heyecanla sonuç açıklamasını beklemeye başladılar. Ek sınavlar, belirtilen tarihlerde sınava giremeyenler için yeniden düzenlendi ve 29 Ağustos'ta sona erdi. Açık Öğretim Lisesi öğrencileri sınava yoğun ilgi gösterdiler. Şimdi gözler sonuç açıklamasına çevrildi. Peki, AÖL sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte son durum...

3.09.2021Gündem
Açıköğretim Lisesi ek sınav sonuçları açıklandı

Açıköğretim Lisesi ek sınav sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan Açıköğretim Lisesi ek sınav sonuçları açıklandı.

2.09.2021Eğitim
Verilen süre doluyor: AÖL ek sınavları saat kaça kadar sürecek AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak

Verilen süre doluyor: AÖL ek sınavları saat kaça kadar sürecek? AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL ek sınavları için verilen sürenin dolmasına kısa bir süre kala sonuç araştırmaları başladı. AÖL sınav sonuçları için değerlendirme süreci, Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından sonuç bilgileri "http://aolweb.aol.meb.gov.tr" sitesi üzerinden erişime açılmaktadır. Peki, AÖL ek sınavları saat kaça kadar sürecek? AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak?

29.08.2021Gündem
AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme başladı mı İşte merak edilen takvim

AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme başladı mı? İşte merak edilen takvim

AÖL ek sınavlar ne zaman sorusu, lise eğitimine açıktan devam eden açık lise öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) online ek sınavları ve kayıt takvimi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Açık Öğretim Lisesi AÖL ek sınavlara belirtilen tarihler arasında kayıt yenileyen tüm öğrenciler katılım sağlayacaklar. 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi kayıt yenileme işlemleri 9-13 Ağustos arasında yapılacak. Gözler şimdi AÖL ek sınav takviminde. Peki, AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme nasıl yapılacak? İşte, 2021 AÖL online ek sınav ve kayıt takvimi hakkında ayrıntılı bilgiler.

5.08.2021Gündem
AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme başladı mı İşte belirlenen takvim

AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme başladı mı? İşte belirlenen takvim

AÖL ek sınavlar ne zaman sorusu, lise eğitimine açıktan devam eden açık lise öğrencilerinin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2021 Açık Öğretim Lisesi (AÖL) online ek sınavları ve kayıt takvimi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. Açık Öğretim Lisesi AÖL ek sınavlara belirtilen tarihler arasında kayıt yenileyen tüm öğrenciler katılım sağlayacaklar. 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi kayıt yenileme işlemleri 9-13 Ağustos arasında yapılacak. Gözler şimdi AÖL ek sınav takviminde. Peki, AÖL ek sınavları ne zaman, kayıt yenileme nasıl yapılacak? İşte, 2021 AÖL online ek sınav ve kayıt takvimi hakkında ayrıntılı bilgiler.

4.08.2021Gündem
AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak Tarih verildi mi

AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak? Tarih verildi mi?

AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı Açıköğretim Lisesi öğrencileri tarafından araştırılmaya başlandı. AÖL sınav sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından kayıt yenileme işleminin tarihi merak edilmeye başlandı. Peki, AÖL kayıt yenileme ne zaman yapılacak? Tarih verildi mi?

7.08.2018Eğitim
AÖL kayıt yenileme ne zaman Sınav sonuçları açıklandı

AÖL kayıt yenileme ne zaman? Sınav sonuçları açıklandı!

AÖL kayıt yenileme dönemi, 3. dönem sınav sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte sorgulanmaya başlandı. Yeni dönem için AÖL kayıt yenileme tarihlerini sorgulayan öğrenciler, konuyla ilgili araştırmalarını internet üzerinden gerçekleştiriyor. Peki, AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak? İşte, merakla araştırılan konuyla ilgili bazı bilgiler

31.07.2018Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak İşte MEB tarafından belirlenen tarih

AÖL sınav sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? İşte MEB tarafından belirlenen tarih!

AÖL sınav sonuçları, lise öğrenimini dışarıdan devam ettiren vatandaşların merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından değerlendirilmesinin yapılmasının ardından kamuoyu ile paylaşılacak olan AÖL sınav sonuçları, kurumun internet sayfası üzerinden TC Kimlik No ve şifre bilgileri ile sorgulanabilecek. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman ve hangi gün açıklanacak? İşte, mezuniyet dilekçesi ve detaylı bilgiler

27.07.2018Eğitim
AÖL ders seçimi ne zaman yapılacak Kayıt tarihi ne zaman bitecek

AÖL ders seçimi ne zaman yapılacak? Kayıt tarihi ne zaman bitecek?

AÖL ders seçimi ne zaman yapılacak sorusu binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Açık Lise ders seçimiyle ilgili bilgi veren Milli Eğitim Bakanlığı, kayıt tarihinin uzatıldığını belirtti. Peki, AÖL ders seçimi ne zaman yapılacak? Kayıt tarihi ne zaman bitecek? İşte detaylar.

14.10.2017Eğitim
AÖL sınav sonuçları açıklandı

AÖL sınav sonuçları açıklandı!

Ocak ayının ilk haftasında gerçekleştirilen ve on binlerce açık lise öğrencisi tarafından beklenen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 1. dönem final sınavları sonuçları açıklandı.

28.01.2016Eğitim
AÖL sınav giriş yeri sorgulama nasıl yapılır

AÖL sınav giriş yeri sorgulama nasıl yapılır?

AÖL 3. Dönem sınavları 8- 9 Ağustos tarihlerinde yapılacak. AÖL sınav giriş yeri sorgulama nasıl yapılır? Detaylar haberimizde..

6.08.2015Gündem
AÖL sınav sonuçları açıklandı AÖL 2015 sınav takvimi nedir AÖL sınavında dikkat edilmesi gerekenler

AÖL sınav sonuçları açıklandı! AÖL 2015 sınav takvimi nedir? AÖL sınavında dikkat edilmesi gerekenler?

AÖL sınav sonuçlarını ve soruları görmek için haberde geçen link'e tıklayınız. AÖL sınav cevaplarının açıklanmasının hemen ardından sınav sorularıda açıklandı.

3.08.2015Gündem
Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak - 10 Ocak 2015

Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak - 10 Ocak 2015

Ehliyet sınavına giren adaylar merakla sonuçları bekliyordu. 10 Ocak 2015'te yapılan sınavın sonuçları ne zaman açıklanacak? Ehliyet sınav sonuçları nereden öğrenilebilecek? 10 ocak ehliyet sınavı sonuçları geri sayımda… 10 Ocak'da yapılan ehliyet sınav sonuçlarını merakla bekleyen sürücü adaylarına müjdeli haber geldi.

19.01.2015Gündem