ekinokshan

1.AYAK: Son günlerde çok iyi bir form yakalayan ve başarılı yarışlar sergileyen ÖZSOYLU ideal pist ve mesafesinde koşuyu kazanmaya daha yakın. ALAATTİNHAN ve uzun aradan sonra bir yarış gören AĞABABA ciddi rakipler.

2.AYAK: Kum pistte uzun mesafelerde etkili yarışlar sergileyen denk güçlerin mücadelesinde MARKET WIZARD, TAYCAN, SINYOR SASSI ve TEQUILLA birlikte düşünülmeli.

3.AYAK: Bu yarışa çok iyi hazırlanan kum pistin kaliteli safkanı EKINOKSHAN’ ın uygun rakipleri yanında koşuyu kazanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Yarış hayatına fırtına gibi bir başlangıç yaparak start aldıkları iki yarışı da kazanarak kalitesini, gücünü kanıtlayan ve idman pistinde göz dolduran CINCINATI KID ve GOLDEN SUN koşunun iddialı tayları. Süratli stili ile avantaj sağlayacak olan MONEY MAKER ihmale gelmez.

5.AYAK: Kalite, form ve performans olarak rakiplerinden daha iyi durumda olan ve idman pistinde göz dolduran LAST COMMANDER, YATKO ve HIGH CLASSIC mücadelesi koşunun sonucunu tayin edecek.

6.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde KIRBAÇ, EKERBİÇER, LORD OF HORSES, KISEKI O, SEVİNÇ SULTAN, KARYAĞDI GELİN ve PETER PAN çim pistte birlikte düşünülmeli.
Yazarın Tüm Yazıları