MENÜ
Arşiv

Whatsapp

Whatsapp ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Whatsapp haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.112 Whatsapp haberi bulunmuştur.

WHATSAPP

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Geliştirilen bu uygulama Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumludur. Ayrıca 2G, 3G, 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı sayesinde kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar.

WhatsApp eski Yahoo! çalışanı olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur. Daha önce Yahoo’da çalışan ikili, Yahoo’dan ayrıldıktan sonra Facebook ve Twitter’a iş başvurusunda bulunmuşlar fakat ikisi de iki şirketten de red cevabı almıştır. Biran Acton ve Jan Koum’un WhatsApp serüveni zorlu süreçlerden geçse de başarılarının önüne geçememiştir.

Apple Store çıkalı henüz 7 ay olduğu dönemde, Koum yeni bir iPhone aldı. Koum Apple Store ile birlikte yeni uygulama endüstrisinin çok daha büyük işler yapacağını anladı. Bunun üzerine Acton ile birlikte bir uygulama geliştirmeleri gerektirdiğinin farkına vardı. 24 Şubat 2009’da ise WhatsApp isimli şirketlerini Kaliforniya’da kurdular.

Kısa zamanda popüler olan WhatsApp’ın başarısı asla tesadüf değildi. Yükselişinde önemli birkaç faktör vardı. WhatsApp’ın olmadığı dönemlerde insanların telefon üzerinden iletişim kuracağı anlık mesajlaşma uygulaması olan BBM vardı. Sadece BlackBerry’nin sağladığı bu imkân insanları farklı arayışlar içine soktu. Diğer bir faktörde WhatsApp’ın telefon numarasını kullanmasıydı. WhatsApp’ın hızla yükselmesi, Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’in dikkatini çekti. 2014’ün başlarına geldiğimizde WhatsApp 19 milyar dolar karşılığında Facebook’a satıldı. Satılma işleminden sonra WhatsApp’ın isminin ve şirketin korunacağı, çalışanların bağımsız olarak devam edeceği açıklandı.

WhatsApp’ın zorlu süreçlerden geçerek ulaştığı bu platform şu anda tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. 900 milyon tekil olmak üzere 400 milyon aktif kullanıcısı vardır. WhatsApp üzerinde günde ortalama 18 milyar mesaj gönderiliyor.

Whatsapp Haberleri

Kadınlar Çakallarla Dansı çok sevdi

'Kadınlar Çakallarla Dans'ı çok sevdi'

“Çakallarla Dans” serisinin dördüncü filmi, 10 günde 828 bin 522 seyirciye ulaştı. Daha az küfür, daha çok kadın sahnesi eklenen film, bu kez kadın seyircileri de mutlu etti. Filmin başarısını yönetmen Murat Şeker ile oyuncular Didem Balçın ve Hande Katipoğlu’yla konuştuk.

9.12.2016Magazin
Skandal WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı

Skandal WhatsApp yazışmaları ortaya çıktı!

15 Temmuz darbe girişimi gecesi Gölbaşı Hasvak Devlet Hastanesi'nde büyük bir skandalın yaşandığı ortaya çıktı. Aralarında hastane yöneticilerinin de bulunduğu "Gölbaşı Hasvak Özen Dr." isimli WhatsApp grubunda yapılan yazışmalarda, Anestezi Uzmanı Dr. Ayfer Aydoğdu Kızılay'ın Meclis bombalanmadan 1 dakika önce "TBMM yıkılması lazım bu gece" şeklinde mesaj paylaştığı ortaya çıktı.

9.12.2016Gündem
Sih tapınağı bombacısı üç Selefinin davası başladı

Sih tapınağı bombacısı üç Selefinin davası başladı

Almanya’nın Essen Eyaletinde nisan ayında Sih tapınağına bombalı saldırıda bulunan üç kişinin yargılanmasına çarşamba başlandı.

7.12.2016Dünya
İstenen ceza: 74 askere müebbet

İstenen ceza: 74 askere müebbet

FETÖ/PDY silahlı terör örgütünce 15 Temmuz darbe girişimi sırasında AK Parti İstanbul İl Başkanlığı binasının işgal edilmesine ilişkin soruşturma tamamlandı. 14’ü tutuklu 74 asker hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile ‘silahlı terör örgütü üyesi olmak’ veya ‘örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına faaliyette bulunmak’ suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

6.12.2016Gündem
Başkan Atabay hizmetlerini anlattı

Başkan Atabay hizmetlerini anlattı

Başkan Atabay hizmetlerini anlattı

6.12.2016Aydın
Ak Parti il binasını işgale giden askerler hakkındaki iddianame (3)

Ak Parti il binasını işgale giden askerler hakkındaki iddianame (3)

Ak Parti il binasını işgale giden askerler hakkındaki iddianame (3)

6.12.2016İstanbul
Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak

Whatsapp bu telefonlarda artık çalışmayacak!

Whatsapp uygulaması kullananlar için flaş bir haber geldi. Bazı telefon modellerinde kullanılan işletim sistemi artık Whatsapp uygulamasını çalıştıramayacak. Özellikle Blackbberry ve Nokia için geliştirilecek bu özellik Whatsapp uygulamasının bu telefonlarda çalışmamasına sebep olacak.

3.12.2016Teknoloji
Facebook o uygulamaya erişimi resmen yasakladı

Facebook o uygulamaya erişimi resmen yasakladı!

Sosyal medya devi Facebook, Prisma'nın canlı video filtrelerini engelledi. Yakında aynı hizmeti sunacak şirketin bu tutumu, rekabeti engellemeye yönelik bir hamle olarak değerlendiriliyor.

1.12.2016Teknoloji
Mavi atak

Mavi atak!

Kıbrıs’taki markası Lifecell’i yeniden konumlayan Turkcell cep telefonundaki ‘yeşil’ arama tuşunu tarihe gömecek bir adım attı. Ev telefonları dahil tüm sesli görüşmeleri internet üzerinden yaptıracak olan Turkcell arama tuşunu da maviye çeviriyor. 

28.11.2016Ekonomi
Yurtta Sulh whatsapp grubu bu toplantıda kurulmuş

'Yurtta Sulh' whatsapp grubu bu toplantıda kurulmuş!

İstanbul'daki askerlere yönelik ilk 15 Temmuz darbe girişimi iddianamesinde, Sabiha Gökçen Havalimanı'nı işgale giden 28'i rütbeli 62 şüphelinin adı yer aldı. 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı'nda darbe toplantısı yapıldığı da ortaya çıktı. İddianamede 12, 13 ve 14 Temmuz'da gerçekleştirilen toplantıya İstanbul'daki birliklerin katıldığı kamera görüntüleriyle tespit edildi. Darbe girişimi öncesi General Nurettin Baransel Kışlası 2. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nda yapılan toplantının 12 Temmuz günü saat 19.00’da başlayıp 14 Temmuz saat 01.30’da sona erdiği de iddianamede yer alan bilgiler arasında. “Yurtta Sulh” isimli Whatsapp grubunun da bu toplantıda oluşturulduğu anlatılan iddianamede, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın işgal edilmesi, Boğaz girişlerinin kapatılması, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Valiliği ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne de personel gönderilerek ele geçirilmesinin bu toplantıda kararlaştırıldığı anlatıldı.

28.11.2016Gündem
Her üniversiteliyi okuduğu bölümden soğutan 10 soru

Her üniversiteliyi okuduğu bölümden soğutan 10 soru

Nihayetinde otobüste doktorun yanına gelse, "yanlarım ağrıyor oğlum, bir de bakayım neyim var?" diyen teyzelerin evlatlarıyız! Haliyle hepimizin başına geliyor böyle durumlar ama sosyal medyaya daha eğlenceli yansıyor! İşte hepimizi bazen hayattan soğutan o sorular!

28.11.2016Kampüs
AÖF soruları ve cevapları yayınlandı mı Sonuçlar için tahmini tarih

AÖF soruları ve cevapları yayınlandı mı? Sonuçlar için tahmini tarih

AÖF sınavlarının güz dönemi oturumlarının gerçekleşmesi ardından "AÖF soruları ve cevapları yayınlandı mı?" sorusu gündeme geldi. Soru ve cevaplarının birkaç gün içerisinde yayınlanması beklenirken AÖF sonuçlarıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmaması, Açıköğretim Fakültesi öğrencilerini arayışlarla yönlendirdi. Peki, AÖF soruları ve cevaplarına nereden ulaşılır? Sonuçlar ne zaman açıklanır?

28.11.2016Gündem
Sosyal medya Türkiye’nin ikinci haber kaynağı oldu

Sosyal medya Türkiye’nin ikinci haber kaynağı oldu!

Türkiye’de internet kullanıcılarının yüzde 73’ü sosyal medyayı bir haber kaynağı olarak görüyor ve kullanıyor.

28.11.2016Kampüs
Yaşar Aşcıoğlu, TFFnin verdiği cezaya tepki gösterdi

Yaşar Aşcıoğlu, TFF'nin verdiği cezaya tepki gösterdi

TFF'ye yönelik hareketi nedeniyle 60 gün hak mahrumiyeti cezası verilen Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu bir basın açıklaması yayınladı.

25.11.2016Spor
Aşkın Nur Yengi: Bütün ilişkilerimde hep tek, hep yalnız kaldım

Aşkın Nur Yengi: 'Bütün ilişkilerimde hep tek, hep yalnız kaldım'

33 yıldır sahnede. Türk popunda sayısız hite imza attı. Hüzünlü şarkıların ismi olarak tanındı. Ama kendini pek anlatmadı. Aşkın Nur Yengi ile beş yıl aradan sonra çıkardığı ‘Aşktan Olsa Gerek’ isimli albümü için buluştuk. Bir anda kendimizi hayat muhasebesi yaparken bulduk. “Hep incitildim; ama hep...” diyerek içini döktü Aşkın Nur Yengi. Haluk Bilginer’le yaşadığı boşanmanın ardından yeni yaşamını ilk kez anlattı.

25.11.2016Hayat
Android telefonlarda, bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren tehlike

Android telefonlarda, bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren tehlike

Fortinet, Türkiye'deki bankaların mobil uygulamalarını hedef alan ve bankaların SMS onay mesajlarını etkisiz hale getiren bir malware tespit etti. Zararlı yazılım kullanıcıların banka ve kredi kartı bilgilerinin yanı sıra sosyal medya hesaplarının giriş bilgilerini de ele geçiriyor.

24.11.2016Teknoloji
Kadın milletvekili sayısı artmalı

Kadın milletvekili sayısı artmalı

Gülben Ergen, AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde buluştu, artan şiddet olaylarından kadın haklarına, Meclis’in her geçen gün sertleşen diline kadar pek çok konuyu konuştu.

22.11.2016Magazin
Google Alloya emoji dopingi

Google Allo'ya emoji dopingi

Google, Messenger ve WhatsApp'a rakip olmasını istediği Allo'ya önemli yenilikler getirdi.

21.11.2016Teknoloji
Whatsappta görüntülü görüşme tuzağı

Whatsapp'ta görüntülü görüşme tuzağı

WhatsApp'ın tabiri caizse yılan hikayesine dönen görüntülü konuşma özelliği sonunda platforma geldi. Ancak görüntülü görüşme özelliği bir tehlikeyi de beraberinde getirdi.

21.11.2016Teknoloji
AK Partili kadınlar el koydu

AK Partili kadınlar el koydu

AK Parti, cinsel istismar suçuyla ilgili düzenleme nedeniyle yaşanan krizi çözmek için arayışta.

20.11.2016Gündem
Trafikte yardımlaşmak için sosyal medyada grup kurdular

Trafikte yardımlaşmak için sosyal medyada grup kurdular

Trafikte yardımlaşmak için sosyal medyada grup kurdular

20.11.2016İzmir
Bakan Özlüden Ermenistandan gelen delegeye tepki

Bakan Özlü'den Ermenistan'dan gelen delegeye tepki

İstanbul’da gerçekleştirilen NATO Parlamenter Asamblesi 62. Yıllık Genel Kurulu toplantısının bugünkü oturumuna katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ermenistan heyetindeki Parlamenterin sorularına yanıt vermedi. Sözde soykırım ve Karabağ sorunuyla ilgili Fransızca soru soran Parlamentere, Bakan Özlü, "Sorunuz bizim için kabul edilebilir değil. Bilim ve teknoloji ile ilgili değil. Türkiye’nin iç politikası sizin meseleniz değil, sorunuzu tamamen reddediyorum. Çok yazık" diye konuştu.

20.11.2016Dünya

Ayrılıkta herkes kendi markasını düşünüyor

Gülben Ergen ve Erhan Çelik, ayrılık kararı aldıklarını açıkladı. Çelik Twitter’ına “Boşanma davası açtım” yazdı, Ergen ise “Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur” dedi. Ünlüler dünyasındaki ayrılıklarda “Ben bıraktım, ben açıkladım” yarışı, kariyer yönetimi açısından ne kadar önemli?

20.11.2016Magazin
Whatsapp artık Avrupada veri toplayamayacak

Whatsapp artık Avrupa'da veri toplayamayacak!

WhatsApp üzerinden kullanıcı verilerini toplayan Facebook, buna Avrupa'da ara vermek zorunda kaldı!

18.11.2016Teknoloji
Türkiye’de siber saldırılar Cuma günü zirve yapıyor

Türkiye’de siber saldırılar Cuma günü zirve yapıyor

Fortinet’in yurtdışından gelen güvenlik uzmanları dünyada ve Türkiye’de siber güvenlik alanında yaşanan gelişmeleri değerlendirirken Türkiye’de görülen siber saldırılar hakkında da çarpıcı veriler paylaştı.

17.11.2016Teknoloji
Şanlıurfa’da KPSS adaylarına ulaşım kolaylığı

Şanlıurfa’da KPSS adaylarına ulaşım kolaylığı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, KPSS’ye girecek adaylar için toplu taşıma güzergahlarında düzenleme yaptı.

17.11.2016Eğitim
Şanlıurfada KPSS adaylarına ulaşım kolaylığı

Şanlıurfa'da KPSS adaylarına ulaşım kolaylığı

Şanlıurfa'da KPSS adaylarına ulaşım kolaylığı

17.11.2016Şanlıurfa
Darbe komisyonuna o geceyi anlattı: Sayın Cumhurbaşkanım bilerek söyledim

Darbe komisyonuna o geceyi anlattı: Sayın Cumhurbaşkanım bilerek söyledim

TBMM Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu, dün CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ı dinledi. Fırat, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı yayına bağladığı anları anlatırken, “İşim haber, aynı zamanda vatandaşım. Sayın Cumhurbaşkanım derken demokrasiden yana tavır koydum” dedi. Fırat, özetle şunları söyledi:

16.11.2016Gündem
Darbe Girişimini Araştırma Komisyonuna bilgi veren Hande Fırat: Görüntü giderse ne yapacağımı düşündüm

Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na bilgi veren Hande Fırat: Görüntü giderse ne yapacağımı düşündüm

Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu'na bilgi veren Hande Fırat: Görüntü giderse ne yapacağımı düşündüm

16.11.2016Ankara
Kaçak inşaata WhatsApplı önlem

Kaçak inşaata 'WhatsApp'lı önlem

Kaçak inşaata 'WhatsApp'lı önlem

16.11.2016Antalya
Kahramanmaraşta Çöp taksi uygulaması

Kahramanmaraş'ta 'Çöp taksi' uygulaması

Kahramanmaraş'ta 'Çöp taksi' uygulaması

15.11.2016Kahramanmaraş
Freedom House: Türkiyede internet özgür değil

Freedom House: Türkiye'de internet özgür değil

Washington merkezli düşünce kuruluşu Freedom House "2016 İnternet Özgürlüğü Raporu"nu yayınladı. Geçen yılki raporda "kısmen özgür" olarak değerlendirilen Türkiye, internetin özgür olmadığı ülkeler kategorisine geriledi.

15.11.2016Dünya
Whatsappa çift aşamalı doğrulama sistemi geliyor

Whatsapp'a çift aşamalı doğrulama sistemi geliyor

Geçtiğimiz aylarda uçtan uca şifreleme özelliği ile platformdaki gizliliği üst seviyeye çeken WhatsApp, yeni bir özellik için kolları sıvadı.

15.11.2016Teknoloji
Whatsapptaki telefonunuzu kapatın mesajı asparagas çıktı

Whatsapp'taki 'telefonunuzu kapatın' mesajı asparagas çıktı

Sosyal medya ve özellikle de Whatsapp kullanıcıları dün akşam ilginç bir mesajla karşılaştı. Mesaja göre, gece 00.30 - 03.30 saatleri arasında telefon, hücresel cihaz, tablet vb. cihazların kapatılmaması durumunda radyasyon tehlikesiyle karşı karşıya kalınacağı söyleniyordu. Konuyla ilgili Hurriyet.com.tr'ye açıklama yapan Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, "Böyle bir tehlike olsa bunu mutlaka NASA Space Weather tahminlerinden görebiliriz, Singapur TV’sinden değil." dedi.

14.11.2016Gündem
Ebru’nun derdi gerginliği

Ebru’nun derdi gerginliği

Hafta boyunca Ebru Gündeş’in kaleci Ufuk Ceylan’la aşk yaşadığı haberleri konuşuldu durdu. Taraflar iddiayı yalanladı, Ebru Gündeş ayrıca konuyla ilgili haberlere yayın yasağı getirtti. Peki Gündeş bu tür dedikodulara karşı ne yapmalı? Boşanma arifesinde bir ünlü olarak daha mı dikkat etmeli?

13.11.2016Magazin
Hande Yener: Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener: Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener’le gittiğimiz MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde müthiş bir sahne şovu, harika bir ödül töreni izlemekle kalmadık. Yağmurlu bir günde Rotterdam sokaklarını gezdik, bol bol sohbet ettik, dedikodu yaptık, müzik, ilişkiler ve nişanlısı Cem Şenol üzerine konuştuk. “Allah bana her şeyin en güzelini ve en özelini nasip etti.

12.11.2016Magazin
Muhtardan WhatsApp grubunda şok paylaşım

Muhtardan 'WhatsApp' grubunda şok paylaşım!

Edirne’de Karaağaç Mahallesi’nin muhtarı çıplak fotoğrafını WhatsApp'tan arkadaşı yerine mahallelilerle kurduğu gruba atınca ilçe karıştı. Uygunsuz fotoğrafının kısa sürede kente yayılmasının ardından Korkan, Edirne Valiliği tarafından hakkındaki soruşturma tamamlanıncaya kadar görevinden uzaklaştırıldı.

11.11.2016Gündem
Seçimden sonra Hillary virüsü WhatsAppı tehdit ediyor

Seçimden sonra Hillary virüsü WhatsApp'ı tehdit ediyor

ABD'nin yeni Başkanı Demokrat Parti'nin adayı Clinton'ı geride bırakan Trump oldu. Ancak yarışın kaybeden tarafı Clinton bu sıralar adına ilham verdiği bir virüs ile gündemde.

10.11.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Akıllı telefon bağımlısı mısınız

Akıllı telefon bağımlısı mısınız?

Onlar olmasa hayat çok zor olurdu. Aynısını ağrı kesiciler için söylemek de mümkün. Ancak kendimizi akıllı telefonlara da ağrı kesicilere de çok kaptırdığımızda işler sarpa sarıyor.

2.12.2016Cumartesi Yazıları
Kadın milletvekili sayısı artmalı

Kadın milletvekili sayısı artmalı

Gülben Ergen, AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde buluştu, artan şiddet olaylarından kadın haklarına, Meclis’in her geçen gün sertleşen diline kadar pek çok konuyu konuştu.

22.11.2016Kelebek Yazıları
Fotoğrafları gönder bana, börekler açayım sana

Fotoğrafları gönder bana, börekler açayım sana!

Üç ay önceydi.

20.11.2016Haber Yazıları
İstismarcıya evlen kurtul tartışmasının perde arkası

'İstismarcıya evlen kurtul' tartışmasının perde arkası

Bu tür oldubitti girişimleri ne hikmetse hep Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yurt dışındayken yapılıyor.

19.11.2016Haber Yazıları
Koş, vatandaş koş... İpuçları ayağınıza geldi

Koş, vatandaş koş... İpuçları ayağınıza geldi

Aile büyüklerinin dijital soruları bayramda yurtdışına kaçmanızın esas nedeni mi? Ortamlarda teknolojik bir ipucu verip havalı olmaya mı ihtiyaç var? ‘Stalk’ eylemi esnasında eşe dosta yakalanmanız artık haber değeri taşımıyor mu? Overlok makinesıi ayağınıza geldi. Kesin bu yazıyı, bırakın yemek masalarına, ‘Prison Break’teki o abi gibi dövme yaptırın. Herkese iyi hafta sonları...

18.11.2016Cumartesi Yazıları
Torun torbaya karıştım farzı misal...

Torun torbaya karıştım farzı misal...

Yaşım gelmiş 80’e diyelim, inşallah o kadar yaşarım.

17.11.2016Kelebek Yazıları
WhatsApp yazışmaları iş mahkemesinde delil olur mu

WhatsApp yazışmaları iş mahkemesinde delil olur mu?

Çalışan sayısı 30’a ulaştığında işyerlerinde tazminat matematiği oldukça değişiyor.

15.11.2016Haber Yazıları
Denizz Aşırı Evlilik Teklif Ediyoruuum Benimle Evleniir Misiin

Denizz Aşırı Evlilik Teklif Ediyoruuum Benimle Evleniir Misiin?

2 yıl önceydi…Pare’ciğimle ilişkimizin 2. senesiydi, her şey son derece yolundaydı. Tek bir problem vardı ki ben şirketin yılbaşı partisinde ne giyeceğimi bulamıyordum. Aşırı şişko olduğum için giydiğim hiçbir şey yakışmıyor, hayalimdeki kıyafeti bir türlü bulamıyordum. Pes etmiştim. Evden bir şey uyduracaktım.

14.11.2016Haber Yazıları
Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener’le gittiğimiz MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde müthiş bir sahne şovu, harika bir ödül töreni izlemekle kalmadık. Yağmurlu bir günde Rotterdam sokaklarını gezdik, bol bol sohbet ettik, dedikodu yaptık, müzik, ilişkiler ve nişanlısı Cem Şenol üzerine konuştuk. “Allah bana her şeyin en güzelini ve en özelini nasip etti.

12.11.2016Kelebek Yazıları
Seni seviyoruz Atatürk

Seni seviyoruz Atatürk

29 Ekim’de Pera’da bir yerdeydik.

9.11.2016Haber Yazıları
Bu kadar hızı bünye kaldırmaz

Bu kadar hızı bünye kaldırmaz!

Telefonun bir düğmesine basıyorsun, sadece bir saniye ekran donuyor, telefonu duvara atasın geliyor. Trafikte kırmızı sarıya dönüyor, kornaya asılıyorsun. Asansörde gideceğin katın düğmesine bastıktan sonra kapı kapansın diye on kere kapı düğmesini didikliyorsun.

9.11.2016Haber Yazıları
Darbenin röntgeni

Darbenin röntgeni

HANDE Fırat, yeni çıkan “24 Saat, 15 Temmuz’un Kamera Arkası” adlı kitabında, gerçekten 15 Temmuz’un bilinmeyen yönlerine ışık tutuyor.

8.11.2016Haber Yazıları