MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Ferai TINÇ67Ahmet HAKAN66Hadi ULUENGİN62Akif BEKİ57Yalçın DOĞAN56Cengiz ÇANDAR54Ertuğrul ÖZKÖK52Murat Yetkin50Yalçın BAYER49Gila BENMAYOR44Mehmet Y. YILMAZ43Fatih ÇEKİRGE42Taha AKYOL42Verda ÖZER39Rauf TAMER36Mehmet Ali BİRAND25Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ25Vahap MUNYAR22Tufan TÜRENÇ20Sedat ERGİN19Erdal SAĞLAM18İlter TÜRKMEN17Cüneyt ÜLSEVER14Ünal ÇEVİKÖZ14Yılmaz ÖZDİL13Tolga TANIŞ12Doğan HIZLAN11Cengiz SEMERCİOĞLU11Kanat ATKAYA10Şükrü KÜÇÜKŞAHİN10İzzet ÇAPA10Ayşe ARMAN8Selahattin DUMAN8Abdulkadir SELVİ8Enis BERBEROĞLU7Doğan ULUÇ7Emre KIZILKAYA7Fikret BİLA7Oktay EKŞİ6Muharrem SARIKAYA6Gülse BİRSEL6Oral Çalışlar6Emin ÇÖLAŞAN5Pakize SUDA5Yorgo KIRBAKİ5Zeynep ATİKKAN5Muammer ELVEREN5Melis ALPHAN5Faruk BİLDİRİCİ5Yener SÜSOY4Özdemir İNCE4Sevil ATASOY4İsmet BERKAN4Gökhan KİMSESİZCAN4Uğur GÜRSES4Deniz BAYRAMOĞLU3Banu TUNA3Kubilay KESKİN3Ayşe ÖZEK KARASU3Mehmet Barlas3Uğur VARDAN3Burak KÜNTAY3Fatih ALTAYLI2Serdar TURGUT2Zeynep GÖĞÜŞ2Onur BAŞTÜRK2Yaşar SÖKMENSÜER2Deniz SİPAHİ2Rahmi TURAN2Mevlüt TEZEL2Burak Bekdil2Gila Benmayor - English2Civan ER2Melike Birgölge2Razi CANİKLİGİL2Selim Türsen2Sefer LEVENT2İrem Köker2Arzu Çakır Morin2Deniz Zeyrek2Ercan KUMCU1Murat BARDAKÇI1Nurten ERK TOSUNER1Figen BATUR1Ebru ÇAPA1Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU1Ömür GEDİK1Arman Kırım1Nur Batur1Niobe Aslı Temel1Erdal İPEKEŞEN1Ayşegül EKİNCİ1Yaşar Nuri Öztürk1Ayçe DİKMEN1Serdar ALYAMAÇ1Ariana Ferentinou1Mehmet Ali Birand - English1Soner Çağaptay1Eyüp CAN1Eyüp Can - Referans1

Putin

Putin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Putin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10.737 Putin haberi bulunmuştur.

Vladimir Vladimiroviç Putin 7 Ekim 1952'de Leningrad / SSCB'de doğmuştur. Rusya devlet başkanıdır. Annesi fabrika işçisi, babası donanmada denizaltı filosunda görevli idi.

1975 yılında Leningrad Üniversitesi (üniversitenin yeni adı Sankt Petersburg Üniversitesi) Uluslararası Hukuk Bölümü'nden mezun oldu.

Rusya'nın 2000-2008 yılları arasında Devlet Başkanlığı görevini yürüttü. 2000 yılında yapılan seçimlerde Rusya Federasyonu Komünist Partisi başkanı Gennadi Züganov'un önünde %52,9'luk oy oranıyla devlet başkanı seçilmiş, Züganov ise % 29,2 oy oranıyla ikinci olmuştu. 2004 yılında yapılan seçimlerde ise %71'in üzerinde oyla tekrar devlet başkanı seçilmiştir. Döneminde Rusya ekonomisi hızlı büyüme rakamları yakalamış, ülkesinin bağımsızlığı yolunda çok önemli adımlar atmış, merkezi otorite kuvvetlendirilmiş, silahlı kuvvetlerde reform başlamıştır. Ayrıca 4 Mart 2012 tarihinde yapılan seçimler sonucu %63,6 oyla Rusya Federasyonu'na 3. kez devlet başkanı seçilmiştir.

DEVAMI

Putin Haberleri

Putin’den tartışmalı karar... Poroşenko isyan etti

Putin’den tartışmalı karar... Poroşenko isyan etti!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna’nın doğusunda ayrılıkçıların kontrolü altındaki Donbass bölgesinde yaşayanların pasaport, doğum-ölüm gibi çeşitli belgelerinin Rusya’da kabul edilmesini öngören bir kararnameye imza attı.

18.2.2017Dünya
Bu tür deneyimler temiz hava hissi gibidir, unutulmaz

Bu tür deneyimler temiz hava hissi gibidir, unutulmaz

Pazar pazar içinizi sıkmak istemiyorum ama hepimizin yüzleşmesi gereken bir gerçek var...

18.2.2017Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Erdoğan: El-Bab temizlendikten sonra hedef Münbiç’tir

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de yaşanan gelişmeler, 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimi, Suriye'de yıllardır devam eden iç savaş, Türkiye ve Rusya garantörlüğündeki ateşkes, terör örgütü DEAŞ'la mücadele başta olmak üzere birçok uluslararası konu hakkında açıklamalarda bulundu.

17.2.2017Gündem
Putinden çok sert NATO açıklaması

Putin'den çok sert 'NATO' açıklaması

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, NATO’nun eylemleriyle Rusya’yı provoke ettiğini ve çatışmaya sokmaya çalıştığını bildirdi.

17.2.2017Dünya
İstihbarattan Trump’a sansürlü bilgi

İstihbarattan Trump’a sansürlü bilgi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le ilgili olumlu açıklamaları ve ekibinde Rusya ile bağlantısı olduğu iddia edilen isimler bulunması nedeniyle Amerikan istihbarat kuruluşlarının, Trump’a bilgi verirken bazı noktaları sakladığı iddia edildi.

16.2.2017Dünya
Dışişleri Bakanı Rusya’yı mı uyardı

Dışişleri Bakanı Rusya’yı mı uyardı

Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Marc Ayrault, ülkesinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ülke dışından siber saldırıya uğraması halinde gerekirse misilleme yaparak karşılık vereceği uyarısında bulundu.

16.2.2017Dünya
Flynn çekildi

Flynn çekildi

ABD Başkanı Donald Trump’ın Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn, Rusya’nın Washington elçisiyle yaptığı telefon görüşmesinin yol açtığı tartışmaların ardından istifa etti. İstifa mesajında Flynn, “Rus Büyükelçi ile yaptığım telefon görüşmesi hakkında farkında olmayarak seçilmiş başkan yardımcısını ve diğerlerini eksik bilgilendirdim” dedi.

14.2.2017Dünya
Trumpa istifadan sonra bir şok daha...

Trump'a istifadan sonra bir şok daha...

ABD’de bir grup Cumhuriyetçi Senatörün, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin Rusya ile bağlarının detaylı bir incelemeye tabi tutulması ve istifa eden Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn’in Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade vermesi çağrısında bulunduğu bildirildi.

14.2.2017Dünya
El Bab an meselesi

El Bab an meselesi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Bahreyn, Suudi Arabistan ve Katar’a ziyareti öncesi Atatürk Havalimanı’nda yaptığı açıklamada “Merkeze girilmesi hasebiyle artık DEAŞ güçleri tamamiyle El Bab’ı terk etme süreci içerisine girdi. Öyle zannediyorum ki artık bundan sonrası an meselesidir” dedi. Erdoğan özetle şu mesajları verdi:

12.2.2017Gündem
Erdoğan, ‘Hayır diyenlerin konumu 15 Temmuz’un bir yerde yanında yer almaktır’

Erdoğan, ‘Hayır diyenlerin konumu 15 Temmuz’un bir yerde yanında yer almaktır’

Erdoğan, ‘Hayır diyenlerin konumu 15 Temmuz’un bir yerde yanında yer almaktır’

12.2.2017İstanbul
Cumhurbaşkanı Erdoğandan El Babla ilgili son dakika açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan El Bab'la ilgili son dakika açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda El Bab gerek bizim gerekse ÖSO tarafından dört bir yandan kuşatılmış durumda. Güçlerimiz merkeze inmiş halde. En önemli nokta biliyorsunuz hastane tepesi. Orası alınmış durumda. Şu anda merkeze girilmiş vaziyette. Artık DEAŞ güçleri tamamiyle El Bab’ı terk etme sürecine girdi. Öyle sanıyorum ki bundan sonrası an meselesidir." dedi. Erdoğan, Hükümet sözcüsü Numan Kurtulmuş'un sözlerinin sorulması üzerine "El Bab’dan sonra durmak… Böyle bir şey yok. Orada bir iletişim sıkıntısı olabilir. DEAŞ’ın asıl merkezi El Bab değil Rakka. Nihai hedef de 5 bin km karelik bir alanı temizlemektir" diye konuştu.

12.2.2017Gündem
Lidercik

'Lidercik'

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Rus uçağı saldırısında üç şehit verilmesiyle ilgili “Hükümetin sesi çıkmıyor. Neden? ‘Putin’i kızdırırım’ diye. Sen değil miydin ‘Ben dünya lideriyim’ diyen. Lider değil de lidercik olduğun çıktı ortaya” dedi. Kılıçdaroğlu, dün parti genel merkezinde bir araya geldiği gazetecilere özetle şu değerlendirmelerde bulundu:

11.2.2017Gündem
Kılıçdaroğlundan televizyonda tartışma teklifi

Kılıçdaroğlu'ndan televizyonda tartışma teklifi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Uygar insanlar gibi pekala çıkıp televizyonlarda bir araya gelip konuşabiliriz. Onlar da anlatırlar, ben de anlatırım. Evinde rahat çayını, kahvesini içen vatandaş da bizi dinler. Kim, hangi gerekçeyle neyi söylüyor, neyi söylemiyor? Yeri geldiği zaman oturup konuşuyoruz, televizyonlara ortak görüntü veriyoruz. Niye bir araya gelip bu kadar Türkiye'nin geleceğini ilgilendiren bir konuda yan yana gelip de bir televizyon ekranında oturup konuşmuyoruz" dedi.

11.2.2017Gündem
TSKdan son dakika açıklaması: Türk askerleri 10 gündür oradaydı

TSK'dan son dakika açıklaması: 'Türk askerleri 10 gündür oradaydı'

El Bab kentinde üç Türk askerinin şehit olduğu, Rusya’nın kazaen düzenlediği belirtilen hava saldırısıyla ilgili Moskova ve Ankara arasında görüş ayrılığı çıktı. Rusya, “Koordinatları Türk tarafı verdi” dedi. Bu iddiayı reddeden Türk Genelkurmay Başkanlığı ise Türk askerinin söz konusu bölgede 10 gündür bulunduğunu, son olarak saldırıdan bir gün önce Moskova’ya koordinatların verildiğini açıkladı. Öte yandan Sputnik sitesine konuşan ÖSO’nun Halep Tümeni Komutanı Taha Atraç, EL Bab'ın yüzde 30'unun kontrol altına alındığını ve Suriye ordusuyla çatışmaya girdiklerini söyledi.

10.2.2017Dünya
Putinden Trumpa yeşil ışık

Putin'den Trump'a yeşil ışık

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donal Trump ile Slovenya'nın başkenti Ljubljana'da görüşebileceğini söyledi.

10.2.2017Dünya
Başbakan Yıldırım: İnşallah referandum, 16 Nisanda yapılacak

Başbakan Yıldırım: İnşallah referandum, 16 Nisan'da yapılacak

Başbakan Yıldırım: İnşallah referandum, 16 Nisan'da yapılacak

10.2.2017Nevşehir
Başbakan Yıldırımdan flaş referandum tarihi açıklaması

Başbakan Yıldırım'dan flaş referandum tarihi açıklaması

Başbakan Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız anayasa değişikliğini onayladı, dolayısıyla artık halk oylaması, diğer adıyla referandumun tarihi de netleşti. İnşallah 16 Nisan tarihinde referandum yapılacak. Meclisin hallettiği cumhurbaşkanımızın imzaladığı bu değişikliğin vatandaşlarımız tarafından da nihai tasdiki yapılacak" dedi.

10.2.2017Gündem
Kremlin Sözcüsü: Verilen koordinatlardı

Kremlin Sözcüsü: Verilen koordinatlardı

Rusya Devlet Başkanı Putin’in Sözcüsü Peskov dün öğleden önce yaptığı açıklamada “Koordinatları Türk tarafı verdi.  Bize iletilen verilere göre harekât düzenlendiği esnada orada Türk askerinin bulunmaması gerekiyordu” demişti.

10.2.2017Dünya
Bir varmış bir yokmuş

Bir varmış bir yokmuş

Dün vizelerle ilgili Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir iyi bir kötü haber geldi. AB Komisyonu, Yunan adalarındaki ‘kapıda vize’ uygulamasını artık kabul etmeyeceğini duyururken Rusya, Türk işadamlarına vize muafiyeti için çalışmaların başladığını açıkladı.

9.2.2017Ekonomi
Rus uçağı Türk tankçı karargahını vurdu, şehitler var

Rus uçağı Türk tankçı karargahını vurdu, şehitler var

TSK ve ÖSO’nun El Bab’a yönelik en yoğun taarruzu sürerken, bölgede DEAŞ’a karşı hava saldırıları düzenleyen Rus uçağının dün sabah yanlışlıkla bir binaya düzenlediği saldırıda 3 asker şehit oldu, 11 asker yaralandı. Rusya Devlet Başkanı Putin, telefonla görüştüğü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “trajik olayla” ilgili üzüntülerini ileterek başsağlığı diledi. Kremlin Sarayı’ndan yapılan yazılı açıklamada “İki lider, Suriye’de terörizme karşı verilen mücadelede Rusya ile Türkiye arasında askeri kurumlar arasında koordinasyonun daha da arttırılması konusunda hemfikir oldu'' denildi.

9.2.2017Dünya
ABD Senatosundan Rusyaya gözdağı

ABD Senatosundan Rusya'ya "gözdağı"

ABD Senatosu Dış İlişkiler Komitesindeki oturumda hem Cumhuriyetçi hem de Demokrat senatörler, "ABD'nin Rusya'ya karşı daha kararlı adımlar atması gerektiği" konusunda birleşti.

9.2.2017Dünya
Saray’da üçlü zirve

Saray’da üçlü zirve

Göreve gelmesinin ardından ilk yurtdışı ziyaretini Türkiye’ye yapan CIA Başkanı Mike Pompeo, dün Ankara’da kritik temaslarda bulundu. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CIA Başkanı Pompeo ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile üçlü zirve yaptı. Görüşmelerde masadaki en önemli başlık El-Bab ve Rakka Operasyonu ile terörle mücadele oldu.

9.2.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Putin telefonla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Putin telefonla görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Federasyonu Başkanı Putin telefonla görüştü

9.2.2017Ankara
RusLine Havayolları şirketi yetkilileri Vali Şahini ziyaret etti

RusLine Havayolları şirketi yetkilileri Vali Şahin'i ziyaret etti

RusLine Havayolları şirketi yetkilileri Vali Şahin'i ziyaret etti

9.2.2017Samsun
Rus savaş uçakları yanlışlıkla Türk askerlerini vurdu: 3 şehit, 11 yaralı - yeniden

Rus savaş uçakları yanlışlıkla Türk askerlerini vurdu: 3 şehit, 11 yaralı - yeniden

Rus savaş uçakları yanlışlıkla Türk askerlerini vurdu: 3 şehit, 11 yaralı - yeniden

9.2.2017Gaziantep
Erdoğan ve Putinden flaş Suriye kararı

Erdoğan ve Putin'den flaş 'Suriye' kararı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefonda görüştü. Görüşmede Suriye konusunu ele alan iki lider, DEAŞ'a karşı askeri koordinasyonun artırılmasına karar verdi. Kremlin'den bu karara ilişkin açıklama geldikten kısa süre sonra da TSK, Rusya'ya ait bir savaş uçağının Suriye'de Türk askerlerinin bulunduğu bir binayı yanlışlıkla bombaladığını ve bu olayda üç Türk askerinin şehit olduğunu açıkladı.

9.2.2017Haber
Son dakika: Rus uçağı El Babda yanlışlıkla askerlerimizi vurdu... Şehitler var

Son dakika: Rus uçağı El Bab'da yanlışlıkla askerlerimizi vurdu... Şehitler var

El Bab'dan kara haber! Suriye'de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı’nda, El Bab bölgesinde Türk askerlerinin bulunduğu bina Rusya Federasyonu’na ait bir savaş uçağı tarafından kazaen vuruldu. Hava harekatında hedef alınan binanın enkazı altında kalan 3 asker şehit oldu, 1’i ağır 11 asker ise yaralandı. TSK'dan kahreden olayla ilgili bu akşam açıklama geldi. Şehitlerin sözleşmeli er Ömer Akkuş, uzman çavuş Mehmet Şahin, uzman onbaşı Emre Mücahit Topal olduğu öğrenildi.

9.2.2017Gündem
Putinden Erdoğana taziye telefonu

Putin'den Erdoğan'a taziye telefonu

TSK, Rusya'ya ait bir savaş uçağının Suriye'de Türk askerlerinin bulunduğu bir binayı yanlışlıkla bombaladığını ve bu olayda üç Türk askerinin şehit olduğunu duyurdu. Acı haberin Ankara'ya ulaştığı dakikalarda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı. Putin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziyelerini iletti.

9.2.2017Dünya
Son dakika: El Babdan yürek yakan haber.. Rus uçağı vurdu...

Son dakika: El Bab'dan yürek yakan haber.. Rus uçağı vurdu...

El Bab'tan acı haberler geldi. TSK Suriye'de devam eden Fırat Kalkanı harekatı bölgesinde bu sabah Rusya'ya ait bir savaş uçağı tarafından DEAŞ hedeflerine icra edilen hava harekatı sırasında kazaen TSK unsurlarının olduğu bir binaya bomba isabet ettiğini; üç askerin şehit olduğunu ve biri ağır 11 askerin de yaralandığını duyurdu.

9.2.2017Gündem
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalından flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, "FETÖ'nün Türkiye'ye iade edilmesi, hukuki süreç devam ederken de birtakım tedbirlerin alınmasının mümkün olduğunu Amerikan makamlarına ilettik. Bunların bir kısmı idari karardır, illa hukuki yargı kararı gerektirmiyor. Sayın Trump da bu konuyu çok ciddiye aldıklarını, gerekli çalışmaları da derhal başlatacaklarını ifade ettiler, biz de tabii ki bunun takipçisi olacağız" dedi.Kalın, NTV'de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Kalın ayrıca anayasa referandumu için "Anayasa değişikliği referandumu için 9 ya da 16 Nisan tarihi üzerinde duruluyor, en geç Cuma ya da Cumartesi'ye kadar cumhurbaşkanı imzalayarak tarih de netleşmiş olur" diye konuştu.

8.2.2017Gündem
Putin’den Türk Akımı’na onay

Putin’den Türk Akımı’na onay

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesine ilişkin anlaşmayı onayladı. Rusya’nın Federal Yasası Hukuki Bilgi sayfasından yapılan açıklamada Putin’in Türk Akımı projesinin onaylanmasını öngören kararnameyi imzaladığı bildirildi.

7.2.2017Ekonomi
Putin, Türk Akımı için onay verdi

Putin, Türk Akımı için onay verdi

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesine ilişkin anlaşmayı onayladı.

7.2.2017Ekonomi
Putinden Rus hava kuvvetlerine ani denetim emri

Putin'den Rus hava kuvvetlerine "ani denetim" emri!

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in emriyle hava kuvvetlerinde "ani denetime" başlandığını duyurdu.

7.2.2017Dünya
Çin’den Trumpa İran eleştirisi

Çin’den Trump'a İran eleştirisi

Pekin yönetimi, Beyaz Saray'ın İran'a misilleme olarak aldığı yeni yaptırım kararını eleştirdi.

6.2.2017Dünya
Kremlinden Fox Newse tepki

Kremlin'den 'Fox News'e tepki

Trump'ı konuk eden Fox News kanalında gazeteci Bill O’Reilly'nin 'Putin bir katil' sözlerine Kremlin'den yanıt geldi.

6.2.2017Dünya
Trump, Putin’e ‘katil’ diyen gazeteciye böyle cevap verdi

Trump, Putin’e ‘katil’ diyen gazeteciye böyle cevap verdi

ABD Başkanı Donald Trump Fox News televizyonu sunucusu Bill O'Reilly, "Putin bir katil" deyince ilginç bir çıkışta bulundu ve "Pek çok katil var. Bizde de çok katil var. Ülkemizin o kadar masum olduğunu mu düşünüyorsun?" cevabını verdi. Trump İran'ı "bir numaralı terörist devlet" olarak niteleyerek, önceki yönetimin Tahran'la imzaladığı anlaşmayı "hayatımda imzalandığını gördüğüm en kötü anlaşma" diye eleştirdi.

6.2.2017Dünya
Yargıdan bir darbe daha

Yargıdan bir darbe daha

ABD’nin 45’inci Başkanı Donald Trump’a yargıdan bir darbe daha geldi. Trump yönetimi, Seattle’daki federal mahkemenin 7 Müslüman ülkeye getirilen ülkeye giriş yasağını askıya almasına itiraz etti. Ancak temyiz mahkemesi bu başvuruyu reddetti.

5.2.2017Dünya
Unutulan Ukrayna savaşı alevlendi

Unutulan Ukrayna savaşı alevlendi

DÜNYA Suriye krizine çözüm bulmaya çalışırken 2015 başlarında ateşkes anlaşmasıyla durulan Ukrayna’daki iç savaş yeniden alevlendi.

4.2.2017Dünya
Flaş karar Putin 16 generali görevden aldı

Flaş karar! Putin 16 generali görevden aldı!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin; Acil Durumlar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Soruşturma Komitesi’nden 16 generali görevden aldı.

3.2.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Aman da tutmayın Özkök’ün sağduyusunu

Aman da tutmayın Özkök’ün sağduyusunu

PYD’yi terör örgütü kabul etmedikleri için AB ile ABD’ye demediğimizi bırakmadık.

17.2.2017Haber Yazıları
İki bozuntu silah çekerse üçüncüsü mermiyi sürer

İki bozuntu silah çekerse üçüncüsü mermiyi sürer

KUSURA bakmayın, kendimi tutamayacağım...

16.2.2017Haber Yazıları
Putin toleransımızı daha da zorlamasın İlnur Bey

Putin toleransımızı daha da zorlamasın İlnur Bey!

CUMHURBAŞKANI Başdanışmanı İlnur Çevik, New York Times’a öyle bir şey fısıldamış ki...

15.2.2017Haber Yazıları
Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Moskova’da Kürt toplantısı, hem de öyle bir günde ki

Dün, 15 Şubat’ta Moskova’da bir Kürt toplantısı düzenlendi.

15.2.2017Haber Yazıları
İşin sırrını açıklıyorum: Ne yapıyorsa tersini yap

İşin sırrını açıklıyorum: Ne yapıyorsa tersini yap

O agresifleşiyorsa...  Sen süper sakin ol.

10.2.2017Haber Yazıları
Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Rus “kazasında” gerçekler, tesadüfler ve CIA

Önce gerçekler:

10.2.2017Haber Yazıları
Putin’den bir ‘izvinite’ de mi yok

Putin’den bir ‘izvinite’ de mi yok?

3 şehidimiz, 11 yaralımız var...

10.2.2017Haber Yazıları
Obamanın yanılgısı

Obama'nın yanılgısı

ABD’nin eski Başkanı Barack Obama’nın, yeni Başkan Donald Trump’ın kucağına bıraktığı en büyük sorun Suriye sorunudur.

9.2.2017Haber Yazıları
Dünya mahallesinde ‘ağır abi’ diplomasisi

Dünya mahallesinde ‘ağır abi’ diplomasisi

TRUMP’ın sahneye çıkışıyla yeni slogan şu: “Mahallenin ağır abisi kim?”

5.2.2017Haber Yazıları
‘Gül’cülükten ‘Hoca’cılıktan ne haber

‘Gül’cülükten ‘Hoca’cılıktan ne haber

BAK, Abdullah Gül, Trump’tan sözünü esirgiyor mu?

3.2.2017Haber Yazıları
Merkel ve Trump

Merkel ve Trump

ÇAĞIMIZDA iki farklı lider tipi...

2.2.2017Haber Yazıları