Arşiv
Yazarlara Göre
Uğur CEBECİ54Erkan ÇELEBİ51Yalçın BAYER41Ali Atıf BİR36Cengiz SEMERCİOĞLU23Ayşe ARMAN20Emin ÇÖLAŞAN15Fatih ALTAYLI15Kanat ATKAYA14Ertuğrul ÖZKÖK13Şükrü KIZILOT13Vahap MUNYAR12Ebru ÇAPA11Tolga AKYILDIZ10Ahmet HAKAN9Mehmet Y. YILMAZ8Bekir COŞKUN7Doğan HIZLAN7Hikmet Demirkol7Melike Karakartal7Onur BAŞTÜRK7Cüneyt ÜLSEVER6Doğan ULUÇ6Nurten ERK TOSUNER6Pakize SUDA6Banu TUNA5Mevlüt TEZEL5Serdar TURGUT5Yılmaz ÖZDİL5Erdal SAĞLAM4Tuğrul ŞAVKAY4Yurtsan ATAKAN4Armağan ÇAĞLAYAN3Ayşe ARAL3Erdal İPEKEŞEN3Gila BENMAYOR3Kubilay KESKİN3Sedat ERGİN3Tekin ARAL3Ömür GEDİK3Bahar AKINCI2Deniz BAYRAMOĞLU2Deniz SİPAHİ2Ece SÜKAN2Enis BERBEROĞLU2Erman TOROĞLU2Gürül Öğüt2Mesude ERŞAN2Nedim BUBİK2Nora ROMİ2Oktay EKŞİ2Oya BERBEROĞLU2Pako'nun Sayfası2Prof. Dr. Osman MÜFTÜOĞLU2Pınar REYHAN2Yaşar SÖKMENSÜER2Zeynep ATİKKAN2İsmet BERKAN2Adnan KAYA1Akif BEKİ1Ateş BAKAN1Ayça BARUT1Ayçe DİKMEN1Cemal TÜKEL1Cengiz ÇANDAR1Cenker TEZEL1Ceren Şehirlioğlu1Erdal Kaplanseren1Esra MİDİLLİ1Eyüp Can - Referans1Faruk BİLDİRİCİ1Fatih ÇEKİRGE1Gökhan KİMSESİZCAN1Hadi ULUENGİN1Hakan TARTAN1Haluk KALAFAT1Kenan BAŞARAN1Mehmet YAŞİN1Metin GÖRGÜN1Metin HARA1Nil KARAİBRAHİMGİL1Nilüfer PAZVANTOĞLU1Niobe1Orhan CAN1Osman MÜFTÜOĞLU1Oğul TÜRKKAN1Oğuz ARAL1Patrick Özdemiroğlu1Prof.Dr. Mikdat KADIOĞLU1Rauf TAMER1Refika Birgül1Reşit ÇAĞLAYANGİL1Sahrap SOYSAL1Seçkin TÜRESAY1Soner YALÇIN1Tolga TANIŞ1Tufan TÜRENÇ1Ufuk SANDIK1Yonca TOKBAŞ - Kelebek1Özgür BOLAT1

Promosyon

Promosyon haberleri ve son dakika gelişmeleri
2.735 adet haber bulundu.
'Sigara için önlem alınmazsa 8 milyon insanın 15 yılı var'

'Sigara için önlem alınmazsa 8 milyon insanın 15 yılı var'

Sigara ve Sağlık Ulusal Komitesi (SSUK) Dönem Başkanı Doç Dr. Özen Aşut, tıbbın sigara içme alışkanlığını tedavi edilmesi gereken bireysel değil toplumsal bir bağımlılık kabul ettiğini kaydetti.

9.2.2016Sağlık
Leonardo DiCaprio'nun bebekliği şimdiki halinin aynısı!

Leonardo DiCaprio'nun bebekliği şimdiki halinin aynısı!

Time, 41 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio'nun bebeklik ve çocukluk fotoğraflarını yayınladı.

2.2.2016Hayat
Çalışmaya güvenceli esneklik geliyor

Çalışmaya güvenceli esneklik geliyor

ÇALIŞMA ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu bundan sonra atacakları adımlar konusunda net mesajlar verdi.

29.1.2016Ekonomi
Milletvekillerinin maaş promosyonu yattı

Milletvekillerinin maaş promosyonu yattı

Milletvekilleri yeni yılın ilk ayında “maaş promosyonu” müjdesiyle karşılaştı. TBMM personeli haricinde sadece 550 milletvekiline ödenen 8 bin ile 9 bin 800 TL arasındaki maaş promosyonu, yaklaşık 4,5 milyon TL (eski parayla 4,5 trilyon) olarak hesaplandı.

27.1.2016Gündem
Kağıt çöplüğünde bir çevreci

Kağıt çöplüğünde bir çevreci

AÇTIĞI çevre davaları ile tanınan Avukat Şehrazat Mercan, adayların yüzlerce kartvizit ve broşür bastırdığı, salonun kağıt çöplüğüne döndüğü CHP kurultayında sadece sigara paketi büyüklüğündeki bir karta aday numarasını yazarak salonda dolaştı. Mercan, 104 kişinin yarıştığı 15 kişilik YDK’ya en yüksek 4. oyu olarak girdi.

19.1.2016Ege
Suçlu ilan etmeden

Suçlu ilan etmeden

KİŞİLERİN suçlandığı olayların haberlerinin nasıl yazılması gerektiği konusunda iki somut örnek son günlerde medyada geniş yer buldu. Birincisi Kanal D’deki ‘Beyaz Show’a telefonla bağlanan Ayşe Çelik, ikincisi “Bu suça ortak olmayacağız” başlıklı bildiriye imza atan 1128 akademisyen.

Yeni trend! Kahvaltıda altın yiyorlar

Yeni trend! Kahvaltıda altın yiyorlar

ABD'de son dönemde özellikle kahvaltıda tercih edilen bir fırın ürünü olan tatlı çörek 'donut'lar, altınlarla süslenmeye başladı. Brooklyn, Williamsburg'da bir fırın üzerine yenebilir altın yapraklar olan donut piyasaya sürdü. Washington'da da yine 100 dolarlık içinde yenebilir elmas olan bir donut üretildi.

13.1.2016Ekonomi
Tasarım için bedel ödemek gerekiyor

Tasarım için bedel  ödemek gerekiyor

TASARIM alanında, endüstriyel tasarım, sosyal tasarım, kırsal kalkınma için sosyal tasarım ve tasarım eğitimi gibi konularda önemli projeler yürüten isimlerden Tasarım Vakfı Başkanı Faruk Malhan, gelişmiş ülkelerin tasarımın katma değer potansiyelini, ekonomiye aktarmak için çaba harcadığını belirterek, Türkiye’de tasarımın öneminin toplumca kavranması için büyük çaba harcandığını söyledi.

12.1.2016Kobi

"Sadakat kartları" cüzdanları şişirdi

Alışveriş merkezleri, giyim ve ayakkabı mağazaları, market, akaryakıt istasyonları, lastikçi, tatlıcı, lokanta, otobüs firması gibi onlarca yerden müşterilere verilen "sadakat kartları", cüzdanların önemli bölümünü kaplar hale geldi.

29.12.2015Ekonomi
İdamın yaşı

İdamın yaşı 

ERDAL Eren, 12 Eylül döneminde idam edilen gençlerden biri.

27.12.2015OkurTemsilcisi
Hediye arayanların adresi

Hediye arayanların adresi

İzmir Kültürpark Fuar Alanı’nda 26. kez kapılarını açan SOUVENIR 2015 Hediyelik Eşya Günleri büyük ilgi gördü.

23.12.2015Ege
Konya'da 1 liralık kıyafet izdihamı

Konya'da 1 liralık kıyafet izdihamı

Konya'da yeni faaliyete geçecek bir giyim mağazasında ürünlerin 1 liraya satılacağını duyan vatandaşlar izdihama neden olunca açılış ertelendi.

19.12.2015Gündem
Ferhat Göçer: 'Mutfağı bilen erkek makbul'

Ferhat Göçer: 'Mutfağı bilen erkek makbul'

Ferhat Göçer, 9. albümünü çıkardı ama bunun rehavetine kapılmadı, hız kesmedi. Ocak ayından itibaren iki haftada bir Günay sahnesinde Emel Sayın ile aynı sahneyi paylaşacak olan Göçer ile evinde buluştuk. Hem müziğini konuştuk hem mutfağa geçip aşçılık konusundaki hünerlerini...

18.12.2015Paparazzi
Facebook Uber ile taksi işine giriyor

Facebook Uber ile taksi işine giriyor

Facebook internet üzerinden çalışan taksi şirketi Uber ile çalışmaya başlıyor. Facebook'un Messenger uygulaması kullanıcılara Uber araçlarını çağırma olanağı sağlayacak.

17.12.2015Teknoloji
The Walking Dead: Yürü ya zombim!

The Walking Dead: Yürü ya zombim!

Dünya televizyon tarihinin en çok izlenen dizisi 'The Walking Dead' en iddialı ve kanlı sezonuyla ekranlara döndü.

16.12.2015Hayat
Koray Avcı: 'Bende aşk eksik'

Koray Avcı: 'Bende aşk eksik'

Koray Avcı ilk solo albümünde birçok ünlü ismi geride bırakıp satış listelerinde bir numaraya yükseldi. Üstelik hiçbir promosyon çalışması yapmadan... Türk müziğinin yükselen yıldızıyla, dört ayda 37 binlik bir satış rakamı elde ettiği “Aşk İle” albümünü konuşmak için bir araya geldik. İlk röportajını Kelebek’e veren Avcı, başarısının sırrı ve aşka bakışını anlattı.

11.12.2015Paparazzi
Türk zeytin ve zeytinyağı Fransa'da tanıtıldı

Türk zeytin ve zeytinyağı Fransa'da tanıtıldı

FRANSA'nın Montpellier şehrinde 24-26 Kasım tarihlerinde düzenlenen SİTEVİ 2015, Uluslararası Bağcılık, Şarapçılık, Zeytin, Meyve-Sebze Yetiştiriciliği Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'na info stand ile katılan Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi (ZZTK), Türk zeytin ve zeytinyağını tanıttı.

3.12.2015Ege
En iyi Bulut depolama servisleri

En iyi Bulut depolama servisleri

Bulut depolama modern, mobil hayatlarımızın bir parçası haline geldi. Google Drive, Dropbox, OneDrive, iCloud ve Box gibi servislerin hepsi verilerimizi kendi sunucuları üzerinde tutmak için birbiri ile yarışıyor; peki sizin için en uygunu hangisi? En iyi bulut depolama hizmetlerini ve neler sunduklarını inceledik.

28.11.2015Teknoloji
Kriz sonrası Yunanistan: Bir tost karşılığı fuhuş

Kriz sonrası Yunanistan: Bir tost karşılığı fuhuş

Ekonomik krizle mücadele eden Yunanistan'da genç kadınların, bir tost parası karşılığı cinsel ilişkiye girdiği belirtiliyor.

28.11.2015Dünya
Promosyon biletlerle ilgili çok önemli karar

Promosyon biletlerle ilgili çok önemli karar

Datça Tüketici İlçe Hakem Heyeti, havayolu şirketlerinin “promosyon bilet” adı altında satışa sundukları iadesiz biletlerin 14 gün içinde iade edilmesi halinde bilet bedelinin tamamının tüketiciye ödenmesine karar verdi.

23.11.2015Ekonomi
Kredi kullanacaklara önemli uyarı: Bunlara dikkat edin!

Kredi kullanacaklara önemli uyarı: Bunlara dikkat edin!

TÜKETİCİ Hakları Derneği (THD), Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın dün itibariyle yürürlüğe giren ‘Tüketici Kredi Sözleşmeleri Yönetmeliği’ konusunda milyonlarca tüketiciyi uyardı. THD Başkanı Turhan Çakar, kredi çekecek tüketicilerin bankalar tarafından bilgilendirileceğini, kredi çeken kişilerin artık 14 gün içinde hiçbir ceza ödemeden sözleşmeden vazgeçebileceğini belirtti.

22.11.2015Ekonomi
5 yıl 7 aylık krizin anatomisi

5 yıl 7 aylık krizin anatomisi

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, bugün Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte maç izlemek için Türkiye'ye geliyor. Terör saldırıları ve içerde seçim süreci gündemi bir süreliğine meşgul etse de "Avrupa'nın yaramaz çocuğu" olarak gösterilen Yunanistan, uzun yıllardır ekonomik ve siyasi sorunlarıyla dünya gündeminde en çok konuşulan konulardan biri. Hürriyet, Yunanistan’daki krizin siyasi, ekonomik, sosyal boyutlarını araştırdı.

17.11.2015Ekonomi
Takım elbisenin cebinde unutulan 3 bin lirayı müşterisine teslim etti

Takım elbisenin cebinde unutulan 3 bin lirayı müşterisine teslim etti

BURSA’da kuru temizleme işi yapan İlhami Balıkçı, temizlenmesi için bırakılan takım elbisenin cebinde 3 bin TL buldu. Parayı takım elbisenin sahibi Ramazan Genç’e teslim eden İlhami Balıkçı, meslek yaşamında erkek müşterilerin cebinde kadın iç çamaşırı, prezervatif, aşk mektubu, tabanca mermisi ve muska gibi şeyler bulduğunu söyledi.

6.11.2015Gündem
İşte yılbaşı sepetinde alkolün yasaklanmasının iki nedeni

İşte yılbaşı sepetinde alkolün yasaklanmasının iki nedeni

TAPDK'nın neden yılbaşı sepetlerinden tütün mamulleri ve içkiyi çıkardığı ortaya çıktı. Aldığımız bilgilere göre TAPDK sepet içindeki içkilerin fiyatının bilinemediği ve alkol promosyonu yapıldığı için yasak kararını aldı

5.11.2015Ekonomi
Hürriyet yazarları seçimi değerlendirdi

Hürriyet yazarları seçimi değerlendirdi

Hürriyet yazarları seçim sonuçlarını değerlendirdi.

1.11.2015Gündem
Justin Bieber da yaptı, Beyoncé de, Rihanna da!

Justin Bieber da yaptı, Beyoncé de, Rihanna da!

Müzik dünyası neredeyse Justin Bieber'dan başka şey konuşmuyor. Çünkü 21 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Bieber 'işin sırrına' çoktandır vakıf. Bol Grammy'li, dünyaca ünlü DJ Skrillex ve Diplo işbirliğinden doğan 'Where Are Ü Now' ve 'dansım geldi' tipi 'Sorry' sonrasında Bieber, son albümü 'Purpose'u tanıdık bir strateji ile sokaklara saldı. Tabii ki bu 'müzikatak' bir ilk değil. Ondan önce o yollardan Beyoncé de geçti, Rihanna da...

29.10.2015Hayat
Fatih İşbecer: Aydınus hakemliği bırakmalıydı

Fatih İşbecer: Aydınus hakemliği bırakmalıydı

Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri İşbecer, gözlemci Yunus Yıldırım'dan '8.4' puan alan Fenerbahçe derbisinin hakemi Fırat Aydınus'a eleştiri yağdırdı: Kasımpaşa-Çaykur Rizespor maçından sonra Deniz Çoban özür diledi ve hakemliği bıraktı. Biz de Fırat Aydınus'tan benzer bir şey bekliyorduk.

27.10.2015Futbol
Başbakan Davutoğlu'ndan emekli maaşı promosyonu açıklaması

Başbakan Davutoğlu'ndan emekli maaşı promosyonu açıklaması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, emeklilerin maaşlarına aracılık eden bankalardan yıllık 300 TL promosyon geliri elde edebilmeleri için, bankalarla gerekli anlaşmaları yapmakta olduklarını söyledi.

21.10.2015Gündem
İşte CHP'nin vaatleri

İşte CHP'nin vaatleri

CHP, 1 Kasım seçimleri için hazırladığı seçim bildirgesini bugün Ankara'da ATO Congresium'da açıkladı. Toplantı CHP'nin seçim şarkılarıyla başladı. Ancak evinden çıkmadan, televizyondaki canlı yayında organizasyon komitesinin toplantıda seçim şarkılarını salona dinlettiğini gören CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, müdahale etti, müzik yayını kesildi. CHP lideri, PKK saldırıları nedeniyle şehitler olduğunu, toplantıda müzik kullanılmamasını istedi.

30.9.2015Gündem
İTO üyelerini ihracata teşvik ediyor

İTO üyelerini ihracata teşvik ediyor

İZMİR Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, ihracat yapmak isteyen üyelerine danışmanlık hizmeti verdiklerini, özel pazar araştırmaları yapıp, fuarlara götürdüklerini belirterek. "Üyemiz yeter ki ihracat yapmak istesin biz yolunu açarız" dedi, sadece son bir ayda İTO üyelerini Almanya, Rusya, Azerbeycan ve İstanbul’da 6 fuara götürdüklerini söyledi.

25.9.2015Ege
THY'den şehit yakınlarına süresiz yüzde 25 indirim

THY'den şehit yakınlarına süresiz yüzde 25 indirim

Türk Hava Yolları şehit yakınlarına Kurban Bayramı süresince yüzde 50, Kurban Bayramı'ndan sonra da süresiz olarak yüzde 25 indirim yapma kararı aldı.

19.9.2015Ekonomi
Milano’daki tanıtıma Zeybekci desteği

Milano’daki tanıtıma Zeybekci desteği

ANA teması "Gezegeni Beslemek, Yaşam İçin Enerji" olan EXPO Milano 2015’e katılarak, Türk zeytin ve zeytinyağının tanıtımını yapan Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Komitesi’ne (ZZTK) Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’den destek geldi.

17.9.2015Ege

"Devlet muhatap alsın, bir yılda 50 bin istihdam oluşturalım"

Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği (Promotürk) Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Güler, "Promotürk üzerinden kamu kurumlarının promosyon malzemeleri alımı projemiz devlet tarafından destek görürse, sektörün kayıt dışılığı yüzde 75-80 azalır. Devlet bizi muhatap alsın, bir yılda en az 50 bin istihdam oluşturalım" dedi.

13.9.2015Ekonomi
Chrome'u bırak Edge'e gel!

Chrome'u bırak Edge'e gel!

Microsoft, kullanıcıları yeni web tarayıcısı Edge'e çekmek için yeni bir yöntem geliştirdi.

11.9.2015Teknoloji
TESK/Palandöken: Tüketiciler cazibeye kapılıp fazla alışveriş yapıyor

TESK/Palandöken: Tüketiciler cazibeye kapılıp fazla alışveriş yapıyor

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, alışveriş merkezlerindeki (AVM) cazip promosyonlar ve tuzak ürün reklamlarının insanları hızlı tüketime yönlendirildiğini savunarak, bu durumun israfa yol açtığını belirtti.

6.9.2015Ekonomi
Otoriteler Fenerbahçe-Antalyaspor maçı için ne dedi?

Otoriteler Fenerbahçe-Antalyaspor maçı için ne dedi?

Fenerbahçe, Antalyaspor engelini Nani'nin son dakikada attığı frikik golüyle aşarken, futbol otoriteleri sarı lacivertli takımın sergilediği oyun konusunda farklı görüşler ortaya koydu. İşte onlardan bazıları...

31.8.2015Futbol
Beyza Durmaz 10 yıl sonra yeni single'ı “Olan Var Olmayan Var”la geri döndü

Beyza Durmaz 10 yıl sonra yeni single'ı “Olan Var Olmayan Var”la geri döndü

2005’te çıkardığı “Koku” albümünün ardından sessizliğe bürünen, müzikten el çekip iş kadınlığına soyunan Beyza Durmaz, “Olan Var Olmayan Var” single’ıyla inziva dönemini noktaladı.

26.8.2015Paparazzi
Kuyumcularda satıcıdan başka kimse yok

Kuyumcularda satıcıdan başka kimse yok

SİYASİ belirsizlik ve artan terör nedeniyle oluşan güvensizlik dolar ve altına rekor kırdırdı. Altının gram fiyatı 109.94 lira ile son 4 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Dükkanına müşteri girmeyen kuyumcu şaşkın. İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, geçmiş yıllarda gelinine 15 bilezik alabilen müşterilerin şimdi ayarı düşük, gösterişsiz, iki bileziği zor aldığını söyledi.

21.8.2015Ekonomi
'Habersiz üyelik' davası başladı

'Habersiz üyelik' davası başladı

Konya'da AK Parti ilçe teşkilatları yetkilileri, vatandaşları habersiz şekilde partiye üye yaptıkları iddiasıyla yargılanıyorlar.

17.8.2015Gündem
Erken seçim promosyoncuları hareketlendirdi

Erken seçim promosyoncuları hareketlendirdi

PROMOTÜRK Başkanı Güler, “Erken seçim ihtimalinin büyük olasılık haline gelmesiyle durgun geçen sezon sonrası sektörümüz için yeni bir heyecan yeni bir ümit kaynağı söz konusu olmuştur. Bu vesile ile 1 milyar TL’lik ciro bekliyoruz” dedi

16.8.2015Ekonomi
Memurlarla hükümet toplu sözleşme masasına oturuyor

Memurlarla hükümet toplu sözleşme masasına oturuyor

5 milyon memur için toplu sözleşme görüşmeleri bugün başlıyor. Her konfederasyon farklı zam oranı isterken hükümet pazarlığı yüzde 3+3’ten açacak. Memurlar bu oranı yükseltmek için dil dökecek.

3.8.2015Ekonomi
Emeklilerin bankası değişiyor

Emeklilerin bankası değişiyor

SOSYAL Güvenlik Kurumu (SGK), emekli maaşlarının Ziraat Bankası yerine Denizbank’tan ödenmesine karar verdi. İmzalanan protokol ile Temmuz ayından itibaren emekli olanlar maaşlarını Denizbank’tan alacak.

26.7.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

İdamın yaşı

İdamın yaşı 

ERDAL Eren, 12 Eylül döneminde idam edilen gençlerden biri.

II. Dünya Savaşı belgeleri kamuoyuna açıklanacak mı?

II. Dünya Savaşı belgeleri kamuoyuna açıklanacak mı?

60 milyon insanın ölümüne yol açan II. Dünya Savaşı, sona erişinin 70. yılında bütün dünyada çeşitli etkinliklerle hatırlanıyor.

Tartışacaksak rintler gibi tartışalım

Tartışacaksak rintler gibi tartışalım

TARTIŞACAK konu başlıklarına kıran girmiş gibi bir de Adana’daki Dünya Rakı Günü girdi devreye.

Seçim sonuçlarını açıklamak çok zor

Seçim sonuçlarını açıklamak çok zor

TÜRKİYE, AKP ile uçtu gitti!... Açıkçası AKP 2011 seviyesine tekrar döndü.

Ve Miami yeniden…

Ve Miami yeniden…

Türk Hava Yolları, 14 yıl önce durdurduğu İstanbul Atatürk – Miami hattını yeniden açıyor.

Yeni hatlar, yeni fırsatlar

Yeni hatlar, yeni fırsatlar

Havayolları yılda iki defa tarifelerini değiştirir: Yaz ve kış. 29 Mart’ta başlayan yaz sezonu, 25 Ekim’de bitiyor.

3.10.2015Uğur CEBECİ
Son günlerde…

Son günlerde…

DÜŞÜNDÜM Kİ... İnsanlar sadece tatil günü sayısı fazla diye değil, aynı zamanda Leman Sam gibi hissettiği için kurban bayramında yurtdışı tatiline daha çok gidiyor olabilir.