MENÜ
Arşiv
Kategorilere Göre
Yazarlara Göre

Emre KIZILKAYA Ergenekon Yazıları - Ergenekon Haberleri

Ergenekon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ergenekon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4 Ergenekon haberi bulunmuştur.
Emre KIZILKAYA

Ergenekon Haberleri

2017 medya notları: Demokrasi yine kazanacak

2017 medya notları: Demokrasi yine kazanacak

İçişleri Bakanlığı'nın attığı tweet'i nasıl sildiğini, Sabah'ın yayınladığı "uyarıyı" sosyal medyadaki tepkiler üzerine nasıl "kuşa çevirdiğini" gördünüz mü? Milli iradenin gücü işte bu... Hiç merak etmeyin, bütün zorluklara rağmen demokrasi hem Türkiye'de, hem de dünyada uzun vadede kazanacak. Yeri geldiğinde demokrasi için sesimizi yükseltelim, yeter... Ondan sonra başka sorular soracağız kendimize, bakın anlatayım:

2.1.2017Emre KIZILKAYA
TİB kapatılıyor; yerine ne gelirse, demokrasimizin çıtasını o koyacak

TİB kapatılıyor; yerine ne gelirse, demokrasimizin çıtasını o koyacak

Darbelerin bir daha tekrarlanmaması için şahısların veya grupların değil, demokratik kurumların merkeze alındığı yeni bir düzen kurulması gerekiyor. Örneğin, kapatılacağı açıklanan "sansürcü başı" TİB'in yerini alacak kurum, demokrasimizin ne yöne gideceğini de gösterecek.

6.8.2016Emre KIZILKAYA
Basın özgürlüğü darbeyi yendi

Basın özgürlüğü darbeyi yendi

Darbe girişimi sürerken Hürriyet binasında yaşadıklarımız, basın özgürlüğünün demokrasimiz için ne kadar önemli olduğunu da ispatlıyor. hurriyet.com.tr o gece askerler tarafından basıldığında yayını gizlice sürdürdü. Türkiye darbe girişimini hurriyet.com.tr'de izledi. Üç günde 14 milyon kullanıcı, hurriyet.com.tr'de 32 milyon oturum açtı ve 165 milyon sayfa görüntüledi.

17.7.2016Emre KIZILKAYA
Uzaylılar Türkiyeyi karıştırıyor, AB kuyrukluyıldız peşinde

Uzaylılar Türkiye'yi karıştırıyor, AB kuyrukluyıldız peşinde

Biz yeni bir "uzaylı saldırısı" altında debelenirken, bakın Avrupa Birliği uzayda ne arıyor...

24.11.2014 Emre KIZILKAYA