Abdullah Gül


 • HDP gerçek bir siyasi parti gibi davransınabdullah gül -

  HDP gerçek bir siyasi parti gibi davransın31.10.2014

  GÜNDEM

  HDP’nin “1 Kasım’da sokağa çık” çağrısına Başbakan Ahmet Davutoğlu, “HDP gerçek bir siyasi parti gibi davransın” tepkisini gösterdi.Cuma namazını Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanlığı döneminde yapımı ile bizzat ilgilendiği Hasan Tanık Camii’nde kılan Davutoğlu, namaz sonrası gazetecilere şunları söyledi:
 • Abdullah Gül: Seyrediyorum şimdilikabdullah gül -

  Abdullah Gül: Seyrediyorum şimdilik31.10.2014

  GÜNDEM

  CUMA namazını Yeniköy Çarşı Merkez Camii’nde kılan 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, çıkışta basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Üniversiteler yeni rektörünü seçiyorabdullah gül -

  Üniversiteler yeni rektörünü seçiyor30.10.2014

  Eğitim

  Kocaeli Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi ve Adnan Menderes Üniversitesi'nde rektörlük yarışı başladı.Kocaeli Üniversitesi'nde 2 dönem rektörlük yapan Prof.Dr.Sezer Şener Komsuoğlu’nun görev süresi doldu.Balıkesir Üniverisetsi'nde ise daha önce iki kez aday olan Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper tekrardan rektörlüğe aday.
 • Erdoğan'dan önemli açıklamalarabdullah gül -

  Erdoğan'dan önemli açıklamalar29.10.2014

  GÜNDEM

  Recep Tayyip Erdoğan, ilk kez Cumhurbaşkanı olarak katıldığı Ankara Hipodrom'daki (Atatürk Kültür Merkezi) 29 Ekim kutlamalarında konuştu.Erdoğan, böylece merhum Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül'ün konuşmama geleneğini değiştirmiş oldu.
 • Cengiz ÇANDAR

  Cumhuriyet 91 yaşında: Çankaya’dan Ak Saray’a…abdullah gül -

  Cumhuriyet 91 yaşında: Çankaya’dan Ak Saray’a…28.10.2014

  YAZARLAR

  Cumhuriyet bugün 91 yaşında ve yeni bir cumhurbaşkanı var.
 • Rıza Özel

  Politik portreler ustasıabdullah gül -

  Politik portreler ustası28.10.2014

  YAZARLAR

  Türk siyasetinin kalbinin attığı kent olan Ankara’da, pek çok siyasetçinin fotoğraf için kapısını çaldığı isim Tarık Er.
 • Patrona kötü, 6.5 milyon işçiye iyi haberabdullah gül -

  Patrona kötü, 6.5 milyon işçiye iyi haber28.10.2014

  EKONOMİ

  Anayasa Mahkemesi'nin Sendikalar Yasası'nın bazı maddelerini iptal etmesiyle KOBİ'lerde çalışan 6.5 milyon işçiye 'sendika tazminatı' geri geldi.Belediyeler başta olmak üzere şehir içi ulaşımı ile 200 bin banka çalışanına ise 'grev hakkı' tanındı.Bundan sonra şehir içi ulaşımında 'grev nedeniyle' belediye otobüsleri, şehir hatları vapurları çalışmayabilecek; bankalarda 'bu iş yerinde grev vardır' pankartı asılabilecek.İşte milyonlarca vatandaşı ve çalışanı ilgilendiren o kararlar.
 • Sezon derbiyle başlıyorabdullah gül -

  Sezon derbiyle başlıyor28.10.2014

  Basketbol

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nin 35.sezonu yarın saat 17.00'deki Beşiktaş-Galatasaray maçıyla start alıyor.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyızabdullah gül -

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Deniz Gürel

  Kutlamanın adresi de AVM'ler olduabdullah gül -

  Kutlamanın adresi de AVM'ler oldu27.10.2014

  YAZARLAR

  Yarın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı.
 • İşte Durmuş Yılmaz'ın yeni göreviabdullah gül -

  İşte Durmuş Yılmaz'ın yeni görevi27.10.2014

  EKONOMİ

  Habertürk'ün haberine göre, eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün görev süresinin dolmasının ardından Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı’ndan ayrılınca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) araştırma birimi Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı’nda (TEPAV) göreve başladı.
 • Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadıabdullah gül -

  Erdoğan avukatının ağabeyini HSYK’ya atadı26.10.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, önceki gün Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK) 4 asıl üyesini atadı.Avukat kökenli 4 ismin atama kararları dünkü Resmi Gazete’de yayınlandı.Buna göre halen HSYK üyesi olarak görev yapan Rasim Aytin yeniden atanırken, Ankara Barosu avukatlarından Muharrem Özkaya ile İstanbul Barosu avukatlarından Hayriye Şirin Ünsel ve Aysel Demirel yeni atanan HSYK üyeleri oldu.Atanan isimlerden Muharrem Özkaya, Erdoğan’ın avukatı olan Ali Özkaya’nın ağabeyi olması ile dikkat çekerken, Hayriye Şirin Ünsel de 2007 yılında AK Parti’den milletvekili aday adayı olmuştu.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldıabdullah gül -

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • Sıtkı ŞÜKÜRER

  Kol kırılsa da yen hep içerideabdullah gül -

  Kol kırılsa da yen hep içeride25.10.2014

  YAZARLAR

 • Ğulam Azzam vefat ettiabdullah gül -

  Ğulam Azzam vefat etti23.10.2014

  DÜNYA

  Hakkındaki suçlamalar nedeniyle hapiste bulunan Bangladeş Cemaat-i İslami'nin 92 yaşındaki lideri Prof.Ğulam Azzam hayatını kaybetti.
 • İşte fotoğraftaki ayrıntının sebebiabdullah gül -

  İşte fotoğraftaki ayrıntının sebebi22.10.2014

  GÜNDEM

  AK Partili Hüseyin Çelik'in oğlunun nikah töreni, üst düzey konukları kadar, bu konuklara yapılan su ikramıyla da gündeme oturdu.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Telefonda hipnoz!abdullah gül -

  Telefonda hipnoz!21.10.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Afganistan’dan dönerken uçakta gazetecilere şunu söyledi:
 • Şükrü KÜÇÜKŞAHİN

  ‘Çift başlı yönetimle bir yere varılmaz’abdullah gül -

  ‘Çift başlı yönetimle bir yere varılmaz’21.10.2014

  YAZARLAR

  CHP, 2012’de Cumhuriyet Bayramı’nı eski TBMM önünde kutlamak isteyince polis barikatı ile karşılaşmış, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de kan akmasın diye Ankara Valisi’ni arayarak bariyerleri kaldırtmıştı.
 • Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün adları bulvara verildiabdullah gül -

  Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül'ün adları bulvara verildi21.10.2014

  GÜNDEM

  SAMSUN Büyükşehir Belediye Meclisi’nin geçen 12 Eylül tarihinde aldığı karar doğrultusunda Atakum İlçesi’nde bulunan Barış Bulvarı’nın adı 'Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı', Cağaloğlu Caddesi’nin adı da 'Abdullah Gül Bulvarı' olarak değiştirildi.
 • Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyorabdullah gül -

  Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyor19.10.2014

  GÜNDEM

  IŞİD’in Kobani’yi düşürmeye yönelik saldırılarıyla birlikte Türkiye’deki Kürtlerin sokaklara taşınan geriliminin ülkücü harekette karşılığı olur mu?
 • Ak Saray'daki 29 Ekim resepsiyonuna Metin Feyzioğlu da davetliabdullah gül -

  Ak Saray'daki 29 Ekim resepsiyonuna Metin Feyzioğlu da davetli18.10.2014

  GÜNDEM

  12.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, eşi Emine Hanım ile birlikte Ak Saray'da vereceği 29 Ekim resepsiyonuna Türkiye Barolar Birliği (TTB) Başkanı Metin Feyzioğlu da çağırıldı.
 • Fikirler Saraçoğlu için yarışacakabdullah gül -

  Fikirler Saraçoğlu için yarışacak18.10.2014

  Ankara

  Başkent’in tarihi mahallesi Saraçoğlu için yeniden harekete geçildi.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, ATO ve Mimarlar Odası’nın ortak hareket edeceği, “Saraçoğlu Mahallesi ve çevresi geleceğini arıyor” isimli ulusal fikir proje yarışmasıyla beraber mahalle Ankara’ya kazandırılacak.
 • Ortak tavır lazımabdullah gül -

  Ortak tavır lazım17.10.2014

  GÜNDEM

  11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri’de kendi adını taşıyan üniversitenin 2014-2015 akademik yılı açılış törenine katıldı.
 • Kayseri’ye yeni fen lisesiabdullah gül -

  Kayseri’ye yeni fen lisesi17.10.2014

  Eğitim

  Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Vakfı’nın yaptırdığı Fen Lisesi’nin temel atma törenine 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’de katıldı.Temel atma töreninde konuşmada yapan Gül, "En büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır"’ dedi.
 • Gül, temel atma törenine katıldıabdullah gül -

  Gül, temel atma törenine katıldı17.10.2014

  GÜNDEM

  11’İNCİ Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kayseri’de katıldığı lise temel atma töreninde yaptığı konuşmada, "En büyük yatırım, eğitime yapılan yatırımdır"’ dedi.
 • Yalçın BAYER

  Yandaş olursan zam varabdullah gül -

  Yandaş olursan zam var16.10.2014

  YAZARLAR

  MALİYE Bakanı Mehmet Şimşek’in açıklamalarıyla memur ile memur emeklisine bu yıl için enflasyon farkı ödenmeyeceği kesinleşti.Geçen yıl imzalanan toplu iş sözleşmesiyle maaşlarına 123 ila 146 lira zam yapılan memur ve emeklilerinin hevesi kursağında kaldı.
 • Komşularabdullah gül -

  Komşular16.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, sessiz sedasız Başbakanlık Konutu’na taşındı.Yaklaşık 10 gün süren küçük bir tadilat sonrası Davutoğlu ailesi, önceki gece ilk kez yeni evlerinde kaldı.
 • Gül gazeteci yeleği giydiabdullah gül -

  Gül gazeteci yeleği giydi16.10.2014

  GÜNDEM

  11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’ni (TFMD) kabul etti.
 • Ergenekon ‘Adalet Bakanı’ da HSYK’daabdullah gül -

  Ergenekon ‘Adalet Bakanı’ da HSYK’da16.10.2014

  GÜNDEM

  12 Ekim’de HSYK üyeliğine ‘Ergenekon şüphelisi’ Başsavcı Metin Yandırmaz’ın seçilmesinin ardından bu kez, aynı davanın delil klasörlerinde isminin ‘Ergenekon’un Adalet Bakanı’ olarak geçtiği basına yansıyan, Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürü Ömer Kerkez, Türkiye Adalet Akademisi (TAA) kontenjanından HSYK asıl üyeliğine seçildi.Kerkez, seçildiği toplantı sonrasındaki ilk açıklamasında “İnşallah hayırlı olur Türkiye için, yargı camiamız için” dedi.
 • İngiltere ve ABD’deabdullah gül -

  İngiltere ve ABD’de15.10.2014

  Planet

  İlk defa 2011’de hazırlandığı duyurulan 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün biyografisi İngiliz Oneworld Yayınları’nca basılarak ‘Abdullah Gül ve Yeni Türkiye’nin İnşası’ ismiyle 2 Ekim’de İngiltere ve ABD’de piyasaya çıktı.400 sayfalık İngilizce kitabın yazarı Prof.Gerald MacLean bunun resmi bir otobiyografi olmadığını söylüyor.
 • İngiltere ve ABD’deabdullah gül -

  İngiltere ve ABD’de15.10.2014

  Gündem2008

  İlk defa 2011’de hazırlandığı duyurulan 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün biyografisi İngiliz Oneworld Yayınları’nca basılarak ‘Abdullah Gül ve Yeni Türkiye’nin İnşası’ ismiyle 2 Ekim’de İngiltere ve ABD’de piyasaya çıktı.400 sayfalık İngilizce kitabın yazarı Prof.Gerald MacLean bunun resmi bir otobiyografi olmadığını söylüyor.
 • HSYK’daki koalisyona seçim testiabdullah gül -

  HSYK’daki koalisyona seçim testi14.10.2014

  Gündem2008

  HSYK’ya 4’ü Köşk, 1’i Türkiye Adalet Akademisi (TAA) kontenjanından olmak üzere 5 üye daha seçilecek ve yeni Kurul, 27 Ekim Pazartesi günü göreve başlayacak.
 • 7 artı 5abdullah gül -

  7 artı 511.10.2014

  Gündem2008

  HSYK 3.tur seçimleri için 13 bin 994 hakim-savcı bugün sandığa gidiyor.
 • Cumhurbaşkanlığı hayatımdaki en zor görevdiabdullah gül -

  Cumhurbaşkanlığı hayatımdaki en zor görevdi11.10.2014

  Gündem2008

  Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Londra merkezli Arapça yayımlanan El Hayat gazetesine İstanbul’da verdiği röportajda Köşk’teki görevinin hayatındaki en zor dönem olduğunu söyledi.
 • Abdullah Gül’e 55 koruma, 18 araçabdullah gül -

  Abdullah Gül’e 55 koruma, 18 araç10.10.2014

  Gündem2008

  Görevini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a devreden 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, 55 koruma memuru ve 45 hizmet personelini kendi hizmetine aldığı iddia edildi.HaberTürk gazetesinin haberine göre, Gül ayrıca 18 aracı da kendisine tahsis etti.
 • Abdullah Gül: Türkiye'yi sağlam tutmak gerekiyorabdullah gül -

  Abdullah Gül: Türkiye'yi sağlam tutmak gerekiyor09.10.2014

  Gündem2008

  11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, son günlerde yaşanan ve 35 kişinin ölümü ile sonuçlanan olaylarla ilgili açıklama yaptı.Gül, açıklamasında ''Son günlerde yaşanan çok üzüntü verici, herkesin, memleketimizin kıymetini bilmesi, birbirimizin değerini bilmesi gerekir.Etrafımızda bu kadar büyük olaylar olurken, Türkiye'yi muhakkak sağlam tutmak gerekiyor.Hem hükümete hem güvenlik güçlerimize yardımcı olmak bugünlerde çok önemli'' dedi.
 • İşçi üzülecek, patron sevinecekabdullah gül -

  İşçi üzülecek, patron sevinecek08.10.2014

  Ekonomi

  Hükümet, milyonlarca çalışanı ilgilendiren üç kritik konuyu yeniden gündemine aldı.'Kıdem tazminatı fonu', 'taşeron işçilik' ile işçisi hastalanan, izne çıkan, askere giden, siparişi artan patrona 'işçi kiralama' imkanı getiren özel istihdam bürolarına geçici iş ilişkisi imkanı verilmesi için adım atılacak.
 • İnsan onuruna aykırı demişti ama şimdi.abdullah gül -

  İnsan onuruna aykırı demişti ama şimdi.08.10.2014

  Ekonomi

  Hükümet, milyonlarca çalışanı ilgilendiren üç kritik konuyu yeniden gündemine aldı.'Kıdem tazminatı fonu', 'taşeron işçilik' ile işçisi hastalanan, izne çıkan, askere giden, siparişi artan patrona 'işçi kiralama' imkanı getiren özel istihdam bürolarına geçici iş ilişkisi imkanı verilmesi için adım atılacak.OVP'de 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 'insan onuruna aykırı' diyerek reddettiği 'işci kiralama' da OVP'de tekrar ele alınacak.
 • Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldızabdullah gül -

  Bakın Işık: En çok dinlenen Taner Yıldız08.10.2014

  Gündem2008

  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Habertürk'te katıldığı programda en çok dinlenenler isimlerden birinin Enerji Bakanı Taner Yıldız olduğunu açıkladı.
 • Savcı soracakabdullah gül -

  Savcı soracak06.10.2014

  Gündem2008

  TİB ve Emniyet’in birlikte yürüttüğü ‘kriptolu telefon araştırması’ Gölbaşı Savcılığı’na teslim edildi.Şu ana kadar kriptolu telefonu kullanan hiçbir isimle temasa geçmeyen Gölbaşı Savcılığı delil toplama çalışmalarını tamamladıktan sonra harekete geçecek ve Bakan Fikri Işık tarafından dinlendiği açıklanan 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ifadeye çağıracak.Genelkurmay’da ise güvenli fiber optik hattının dinlendiğine dair bir köstebek soruşturması yürütülüyor.
 • Erdoğan ilk gezisini Gaziantep'e yaptıabdullah gül -

  Erdoğan ilk gezisini Gaziantep'e yaptı06.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçildikten sonra ilk yurtiçi gezisini Gaziantep'e yapıyor.Erdoğan gezisi sırasında üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu bulunan otobüsün üzerinden halka seslenecek.
 • Bakan Fikri Işık: Abdullah Gül'ün dinlendiği kesinleştiabdullah gül -

  Bakan Fikri Işık: Abdullah Gül'ün dinlendiği kesinleşti05.10.2014

  Gündem2008

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, paralel yapı iddialarıyla ilgili olarak konuştu ve "11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün dinlendiği iddaları kesinleşti ve konu savcılığa iletildi" dedi.
 • Biliyorsunuz özür dilendiabdullah gül -

  Biliyorsunuz özür dilendi05.10.2014

  Gündem2008

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan özür dilemesiyle ilgili, “Sayın Cumhurbaşkanımız da gerekli tepkiyi gösterdi ve biliyorsunuz özür dilendi.Hakkını vermeyen özür dileyecek.Hak teslim edilinceye kadar başımız dik tarihte yürümeye devam edeceğiz” dedi.
 • Davutoğlu'ndan polis babasına: "Ben kızları iki sayarım"abdullah gül -

  Davutoğlu'ndan polis babasına: "Ben kızları iki sayarım"04.10.2014

  Gündem2008

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Göktürk Polis Merkezi Amirliği'ni ziyaret ederek, personelle bayramlaştı.Davutoğlu'nun bir polis babasıyla yaptığı telefon görüşmesi ise şaşkınlığa neden oldu.
 • Gül bayram namazını Dolmabahçe'de kıldıabdullah gül -

  Gül bayram namazını Dolmabahçe'de kıldı03.10.2014

  Gündem2008

  11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Bayram, herkese, bütün memleketimize, ülkemize, islam dünyasına iyilik getirsin.İnşallah çekilen acıların bitmesine vesile olur" dedi.
 • Halef-selef bayram ziyaretiabdullah gül -

  Halef-selef bayram ziyareti03.10.2014

  Gündem2008

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü Tarabya Köşkü'nde ziyaret etti.1,5 saat süren görüşmenin ardından köşkten ayrılan Erdoğan konvoyu durdurarak çocuklarla bayramlaştı.Tek tek Erdoğan'ın elini öpen çocuklara 20'şer lira harçlık verildi.
 • Ayakta karşılamaabdullah gül -

  Ayakta karşılama01.10.2014

  Gündem2008

  Özel oturumla toplanan Genel Kurul’la Meclis’in yeni yasama yılı dün açıldı.
 • HSYK’da artı 5 ya da anayasa değişikliğiabdullah gül -

  HSYK’da artı 5 ya da anayasa değişikliği01.10.2014

  Gündem2008

  İLK turu 23 Eylül’de Yargıtay’da, 2’nci turu 29 Eylül’de Danıştay’da yapılan, hükümetin umduğunu bulamadığı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) üye seçiminde gözler 3’üncü tura çevrildi.
 • Anayasa mahkemesinden 4 iptal, iki yürütmeyi durdurma kararıabdullah gül -

  Anayasa mahkemesinden 4 iptal, iki yürütmeyi durdurma kararı01.10.2014

  Gündem2008

  Anayasa Mahkemesi bugün internetten, özelleştirmeye Türkiye'de büyük ses getirecek çok önemli kararlar aldı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Subayevleri’nden taşındıabdullah gül -

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Subayevleri’nden taşındı30.09.2014

  Ankara

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yaklaşık 12 yıldır oturduğu Keçiören Subayevleri’ndeki evinden taşındı.
içinde

Abdullah Gül


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz