MENÜ

Whatsapp

Whatsapp ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Whatsapp haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.703 Whatsapp haberi bulunmuştur.

WHATSAPP

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Geliştirilen bu uygulama Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumludur. Ayrıca 2G, 3G, 4G ya da WiFi İnternet bağlantısı sayesinde kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge göndermesini sağlar.

WhatsApp eski Yahoo! çalışanı olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur. Daha önce Yahoo’da çalışan ikili, Yahoo’dan ayrıldıktan sonra Facebook ve Twitter’a iş başvurusunda bulunmuşlar fakat ikisi de iki şirketten de red cevabı almıştır. Biran Acton ve Jan Koum’un WhatsApp serüveni zorlu süreçlerden geçse de başarılarının önüne geçememiştir.

Apple Store çıkalı henüz 7 ay olduğu dönemde, Koum yeni bir iPhone aldı. Koum Apple Store ile birlikte yeni uygulama endüstrisinin çok daha büyük işler yapacağını anladı. Bunun üzerine Acton ile birlikte bir uygulama geliştirmeleri gerektirdiğinin farkına vardı. 24 Şubat 2009’da ise WhatsApp isimli şirketlerini Kaliforniya’da kurdular.

Kısa zamanda popüler olan WhatsApp’ın başarısı asla tesadüf değildi. Yükselişinde önemli birkaç faktör vardı. WhatsApp’ın olmadığı dönemlerde insanların telefon üzerinden iletişim kuracağı anlık mesajlaşma uygulaması olan BBM vardı. Sadece BlackBerry’nin sağladığı bu imkân insanları farklı arayışlar içine soktu. Diğer bir faktörde WhatsApp’ın telefon numarasını kullanmasıydı. WhatsApp’ın hızla yükselmesi, Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’in dikkatini çekti. 2014’ün başlarına geldiğimizde WhatsApp 19 milyar dolar karşılığında Facebook’a satıldı. Satılma işleminden sonra WhatsApp’ın isminin ve şirketin korunacağı, çalışanların bağımsız olarak devam edeceği açıklandı.

WhatsApp’ın zorlu süreçlerden geçerek ulaştığı bu platform şu anda tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. 900 milyon tekil olmak üzere 400 milyon aktif kullanıcısı vardır. WhatsApp üzerinde günde ortalama 18 milyar mesaj gönderiliyor.

Whatsapp Haberleri

Bayramda ulaşım ücretleri ne kadar olacak

Bayramda ulaşım ücretleri ne kadar olacak?

Bayram da ulaşımın nasıl olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. İETT konu hakkında açıklamada bulunarak bayramda seferlerin yüzde 50 indirimli olacağını açıkladı.

23.6.2017Gündem
İstanbulda bayramda ulaşım yüzde 50 indirimli

İstanbul'da bayramda ulaşım yüzde 50 indirimli

İstanbul'da bayramda ulaşım yüzde 50 indirimli

23.6.2017İstanbul
Whatsapp kullananlara müjde Artık her şeyi...

Whatsapp kullananlara müjde! Artık her şeyi...

Facebook tarafından satın alınmasının ardından yalnızca bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkmaya çalışan WhatsApp'a yeni bir güncelleme daha geliyor. Şu anda test aşamasında olan yeni özellik ise uygulama içerisinden artık herhangi bir formatta dosya paylaşılabilmesi olacak.

23.6.2017Teknoloji
Saruhan Hünel-Eda Sönmez davasında son gelişme

Saruhan Hünel-Eda Sönmez davasında son gelişme

Bir süre arkadaşlık ettiği Eda Sönmez'i darp ederek tehdit ettiği gerekçesi ile 14 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılanan oyuncu Saruhan Hünel'in dosyası, suç, uzlaşma kapsamında kaldığı gerekçesi ile uzlaştırma bürosuna gönderildi.

22.6.2017Magazin
Oyuncu Saruhan Hünelin darp davası uzlaştırma bürosuna gönderildi

Oyuncu Saruhan Hünel'in darp davası uzlaştırma bürosuna gönderildi

Oyuncu Saruhan Hünel'in darp davası uzlaştırma bürosuna gönderildi

22.6.2017İstanbul
Whatsapp, destek kararını yıl sonuna kadar uzattı

Whatsapp, 'destek' kararını yıl sonuna kadar uzattı!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp, destek vermeyi keseceği telefonların listesini erteleme kararı aldı.

20.6.2017Teknoloji
Rekor operasyon

Rekor operasyon

Ankara’da uyuşturucu satıcılarına yönelik 3 bin polisin katıldığı şafak operasyonunda 250 adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. 208 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonun Türkiye rekoru olduğu ifade edildi.

20.6.2017Ankara
Son dakika: Ankarada dev operasyon... 200den fazla gözaltı var

Son dakika: Ankara'da dev operasyon... 200'den fazla gözaltı var

Başkent'te, 15 Temmuz'da şehit olan Emniyet Amiri Cüneyt Bursa'nın adı verilen uyuşturucu operasyonunda 200'den fazla kişi gözaltına alındı. Emniyet yetkilileri, operasyonun "Türkiye'nin en büyük uyuşturucu operasyonu" olduğunu ve 3 bin polisin katıldığını açıkladı.

20.6.2017Gündem
Sosyal medya işlerinden etti

Sosyal medya işlerinden etti

Attığınız bir tweet, paylaştığınız bir fotoğraf, veya yaptığınız bir espri sebebiyle işten çıkarılabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Üstelik bu paylaşımlarınızın işle, işyeriyle ilgili olmasına da gerek yok. Sosyal medyadaki paylaşımları dolayısıyla işinden olan pek çok çalışan var. İşte örnek teşkil edecek bazı davalar...

19.6.2017İK/Yeni Ekonomi
Yeni ekonomiye eski düzen olur mu

Yeni ekonomiye eski düzen olur mu

Start-up’ların hayatımıza sunduğu yeni iş yapış şekilleri, yeni ekonominin hızla büyümesini sağlıyor. Hükümetler ise ellerindeki geleneksel ekonomiye ait düzenlemelerle yeni ekonomiyi yönetmeye çalışıyor.

19.6.2017İK/Yeni Ekonomi
Cropy: Kes, tasarla ve paylaş

Cropy: Kes, tasarla ve paylaş!

Günümüzde akıllı telefonlarda en sık kullandığımız özelliklerden biri ekran görüntüsü almak ve paylaşmak. Artık sadece fotoğrafı çekip göndermiyoruz. Kırpıp işaretleyip yorumumuzu ekleyip öyle paylaşıyoruz. Tüm bunların tek bir uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirilebildiği bir uygulama olan Cropy’yi geliştirme fikri ise yeni teknolojilerle işinin yanı sıra kişisel olarak da yakından ilgilenen ve bu konuda öncülük eden Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’na ait.

19.6.2017Teknoloji
İnternetsiz Whatsapp mümkün mü İşte kullanmanın yolu

İnternetsiz Whatsapp mümkün mü? İşte kullanmanın yolu

Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ı internetsiz de kullanmak mümkün. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İşte adım adım telefondan internetsiz WhatsApp kullanma rehberi...

19.6.2017Teknoloji
Van der Wiel iddiaları yalan çıktı

Van der Wiel iddiaları yalan çıktı!

Fenerbahçeli futbolcu Gregory van der Wiel’in avukatı Abide Gülel Birsen Ümit Akbulut hakkında yaptığı “Van der Wiel’i otelde de tehdit etti” açıklaması belgelerle yalanlandı.

16.6.2017Futbol
Çanakkaleli kuyumculardan sahte altına WhatsApp gruplu önlem

Çanakkaleli kuyumculardan sahte altına 'WhatsApp' gruplu önlem

Çanakkaleli kuyumculardan sahte altına 'WhatsApp' gruplu önlem

16.6.2017Çanakkale
Teknolojinin kadın liderleri kadınlara sesleniyor: Biz yapabildiysek siz de yapabilirsiniz

Teknolojinin kadın liderleri kadınlara sesleniyor: Biz yapabildiysek siz de yapabilirsiniz

Türkiye’de teknoloji alanında çalışan kadınları daha fazlasını başarmaları teşvik etmek amacıyla geçen yıl Microsoft tarafından hayata geçirilen Teknolojinin Kadın Liderleri Yarışması’nın ikincisi geöen pazartesi günü gerçekleşti. Kimi turnike ve AKBİL’siz geçiş sistemi tasarladı kimi lüks ofisini bırakıp yerin altında madencilerle çalışarak onların güvenliklerini sağladı, kimi de kadınların erkeklerden talimat almadan çalıştığı bir dijital restoran kurdu. İşte dokuz farklı kategoride yüzlerce kadının yarıştığı gecede ödül alanlar...

16.6.2017Hayat
Uyuşturucu ile mücadele hattı dün yazıldı bugün silindi

Uyuşturucu ile mücadele hattı dün yazıldı bugün silindi

Uyuşturucu ile mücadele hattı dün yazıldı bugün silindi

16.6.2017Adana
Film eşcinsel temalı değil,baş karakter eşcinsel

Film eşcinsel temalı değil,baş karakter eşcinsel

Uğur Uludağ’ın hem senaryosunu yazıp yönettiği hem de Cem Özer’le başrolü paylaştığı “Tatlı Şeyler” 23 Haziran’da vizyona giriyor. “Türkiye’nin ilk eşcinsel temalı komedi filmi” denilen projenin detaylarını Uludağ ve Özer’le konuştuk, olası eleştirileri ve tepkileri, bunlara verecekleri yanıtları sorduk.

15.6.2017Magazin
Adanada uyuşturucuya karşı ‘WhatsApp ihbar hattı

Adana'da uyuşturucuya karşı ‘WhatsApp' ihbar hattı

Adana'da uyuşturucuya karşı ‘WhatsApp' ihbar hattı

15.6.2017Merkez
Reichsbürger’deki silahlar toplanacak

Reichsbürger’deki silahlar toplanacak

Almanya’da yılda iki kez İçişleri Bakanları Konferansı’da bir araya gelen federal ve 16 eyalet içişleri bakanlarının katıldığı 2017 yılının ilk toplantısı tamamlandı. Dresden’de bir araya gelen bakanlar, teröre karşı bir dizi önleyici karar aldı. Alınan en dikkat çekici karar; popüler mesajlaşma aracı WhatsApp’ın polis tarafından kontrol edilmesi oldu.

14.6.2017Dünya
Çeşmede Gücücek Koyunun kapıtılmasına tepki büyüyor

Çeşme'de Gücücek Koyu'nun kapıtılmasına tepki büyüyor

Çeşme'de Gücücek Koyu'nun kapıtılmasına tepki büyüyor

14.6.2017Çeşme
Bir tesadüfün bir hayata açtığı pencere

Bir tesadüfün bir hayata açtığı pencere

Bir şikayetle başlayıp dostluğa varan ilişki, engelli Ulaş Yöntem’in yaşamını değiştirdi. Fenerium, ilk kez  ekibi dışında bir kişinin tasarımıyla ürün hazırladı. Ulaş, engellilerin sosyal hayata katılımı ve gelir elde edebilmelerine güzel bir örnek oluşturdu. Sıra, yatalak olan kardeşi Galatasaraylı Uysal’da...

13.6.2017Spor Arena
Edirnede turistler için istek ve şikayet hattı kuruldu

Edirne'de turistler için istek ve şikayet hattı kuruldu

Edirne'de turistler için istek ve şikayet hattı kuruldu

13.6.2017Edirne
Aybüke öğretmenin son yazışması ortaya çıktı

Aybüke öğretmenin son yazışması ortaya çıktı

Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen silahlı saldırı sonucunda şehit olan 23 yaşındaki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın bir gün önce arkadaşıyla whatsapp üzerinde yaptığı yazışması ortaya çıktı.

10.6.2017Gündem
Bu sefer suç duyurusu menajer Ümit Akbuluttan: Wiel, Fenerbahçenin başkanına küfür etti

Bu sefer suç duyurusu menajer Ümit Akbulut'tan: Wiel, Fenerbahçe'nin başkanına küfür etti

Menajer Ümit Akbulut bir süre önce kendisini dolandırdığını idda ederek savcılığa başvuran Fenerbahçeli futbolcu Van der Wiel hakkında “hakaret, iftira ve adli yargılamayı etkilemeye teşebbüs” iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Akbulut, Hollandalı futbolcunun Fenerbahçe Kulübü’nün başkanı ve yöneticileri hakkında İngilizce küfür ettiğini ileri sürdü.

10.6.2017Futbol
Falınızda bir uzun yol ve yeni bir iş modeli görüyorum

Falınızda bir uzun yol ve yeni bir iş modeli görüyorum

Teknolojideki ilerleme hızı her ne kadar çok heyecan verici olsa da nihayetinde önemli bir değer yaratmanın iki yolu var: Yeni teknolojileri mevcut bir iş modelini geliştirmek için kullanmak ya da daha önce mümkün olmayan yeni bir iş modeli yaratmak.

9.6.2017İK/Yeni Ekonomi
Doktor firarda

Doktor firarda

Burun estetiği yapan kulak-burun-boğaz hastalıkları uzmanı Op. Dr. Bekir Sivri, muayenehanesini kapatıp sırra kadem bastı. Ameliyatlarını planladığı ve bazılarından kapora aldığı 300 hastası doktorun peşine düştü.

9.6.2017Gündem
van Der Wielden yönetime küfür iddiası

van Der Wiel'den yönetime küfür iddiası

Ünlü menajer Ümit Akbulut ile mahkemelik olan Fenerbahçe'nin Hollandalı oyuncusu van der Wiel'in Fenerbahçe Yönetimi'ne küfür ettiği iddia edildi.

9.6.2017Spor Arena
Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (3)

Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (3) 

Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (3) 

9.6.2017Ankara
FETÖ davalarında herkes inkar etti ama kimse bu kadar ileri gitmedi

FETÖ davalarında herkes inkar etti ama kimse bu kadar ileri gitmedi!

15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında Genelkurmay Başkanlığındaki eylemlerle ilgili aralarında sözde ’Yurtta Sulh Konseyi’ üyelerinin de bulunduğu 221 sanık hakkında açılan davada, karargaha giren vatandaşların üzerine ateş açarken görüntüleri ortaya çıkan ve yerde yatan yaralı bir kişiye tekme attığı iddia edilen eski Tuğamiral Sinan Sürer savunma bu kadarına pes dedirtti. Fotoğraflarda elinde tabanca değil cep telefonu olduğunu iddia eden Sürer, mahkeme başkanının itirazı üzerine silah olduğunu kabul etti.

9.6.2017Gündem
Sosyal medya platformu Finkafe, 1 yıl olmadan 100 bin kullanıcıya ulaştı

Sosyal medya platformu Finkafe, 1 yıl olmadan 100 bin kullanıcıya ulaştı

Sosyal medya platformu Finkafe, 1 yıl olmadan 100 bin kullanıcıya ulaştı

9.6.2017Ankara
Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (2)

Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (2) 

Sanık Tuğamiral : Bir tanık ateş ettiğimi söylesin kafama sıkarım (2) 

9.6.2017Ankara
Modadaki ünlü restoranın sahibi böyle kandırılmış

Moda'daki ünlü restoranın sahibi böyle kandırılmış

İstanbul'da Moda Kumpir Waffle ‘ın sahibi Aysel Çemrek, miras konusunda kendisine yardımcı olacağını belirten ve eski savcı olduğunu söyleyen Şenol Sakınmaz'a dava açması için yüklü miktarda para yatırdı. Kandırıldığını anlayınca şikayetçi oldu. Tutuklanan Sakınmaz, "15 tane kitap yazmış bir insanım. Televizyon programları yaptım" savunması yaptı.

9.6.2017Gündem
Android O ne zaman geliyor İşte o tarih

Android O ne zaman geliyor? İşte o tarih

Android O Google'ın en yeni mobil işletim sistemi ve beraberinde pek çok yeni özellikle gelecek. İşte Android O'nun beklenen çıkış tarihi...

9.6.2017Teknoloji
Duruşmada savunma yapan sanığa müşteki sıralarından edilen sinkaflı sözler salonu karıştırdı (2)

Duruşmada savunma yapan sanığa müşteki sıralarından edilen sinkaflı sözler salonu karıştırdı (2)

Duruşmada savunma yapan sanığa müşteki sıralarından edilen sinkaflı sözler salonu karıştırdı (2)

8.6.2017Ankara
Mersin ve Burdur da Hürriyetle birlikte

Mersin ve Burdur da Hürriyet'le birlikte

Hürriyet Pazar’ın, toplu taşıma araçlarında yaşanan taciz olaylarına yönelik başlattığı ‘Tacize Yer Yok’ kampanyasına Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Burdur Belediyesi desteklerini açıkladı.

7.6.2017Gündem
İstanbulda köprülere tank gönderen sanık: Genel güvenlik önlemleri kapsamında tankları gönderdim

İstanbul'da köprülere tank gönderen sanık: Genel güvenlik önlemleri kapsamında tankları gönderdim

İstanbul'da köprülere tank gönderen sanık: Genel güvenlik önlemleri kapsamında tankları gönderdim

7.6.2017Ankara
Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksikadan alıyoruz

Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksika'dan alıyoruz

Aktara giderken yolda iyileşenlerdenim. İyi geliyor bana... Topraktan gelen şifanın bu kadar renkli ve güzel sergilendiği bir yer aktarlarımız. Ayhan Ercan işini çok severek yapan bir aktar. Sosyal medyada reklamları yapılan zayıflama odaklı ve sağlığa zararlı, ciddiyetini kaybetmiş ürünler hakkında hep doğruları söylüyor. Ülkemizin altın değerindeki topraklarında yetişen onlarca sebze, meyve ve bitkileri bilinçli kullanmalıyız... Ayhan Ercan baba mesleğini ve bilgilerini bizimle paylaştı...

6.6.2017Magazin
Türkiye bu olayı konuşmuştu... Kafa karıştıran delil

Türkiye bu olayı konuşmuştu... Kafa karıştıran delil

Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi Hürriyet Anadolu Lisesi’nde geçen ay, 16 yaşındaki Hasan Can ve aynı yaştaki sınıf arkadaşı Nilüfer Acarın tabancayla başından vurularak ölmesinin ardından yürütülen soruşturmada, polis iki öğrencinin de elinde barut izine rastladı. Polis gençlerden önce birinin, daha sonra diğerinin intihar etmiş olabileceğini veya Nilüfer Acar’ın kendisini vurmak isteyen Hasan Can’ı engellemek için elini tutmuş olabileceği olasılığı üzerinde duruyor.

5.6.2017Gündem
Bursada sınıfta dehşette ilginç bulgu: Ölen iki liselinin elinde barut izi bulundu

Bursa'da sınıfta dehşette ilginç bulgu: Ölen iki liselinin elinde barut izi bulundu

Bursa'da sınıfta dehşette ilginç bulgu: Ölen iki liselinin elinde barut izi bulundu

5.6.2017Osmangazi
Şehit Tümgeneral Aydından, Başkan Çelik’e son mesaj

Şehit Tümgeneral Aydın'dan, Başkan Çelik’e son mesaj

Şehit Tümgeneral Aydın'dan, Başkan Çelik’e son mesaj

4.6.2017Kayseri
Sanık albay bir darbe girişimi olduğunu Cumhurbaşkanının açıklamasından öğrenmiş

Sanık albay bir darbe girişimi olduğunu Cumhurbaşkanı'nın açıklamasından öğrenmiş

Sanık albay bir darbe girişimi olduğunu Cumhurbaşkanı'nın açıklamasından öğrenmiş

2.6.2017İstanbul
Snapchat gözlükleri Avrupada satışta

Snapchat gözlükleri Avrupa'da satışta!

Snapchat'in akıllı gözlükleri Spectacles nihayet Avrupa pazarına girdi. İşte ürünün özellikleri ve Avrupa fiyatı...

2.6.2017Teknoloji
Skype tamamen değişti, işte yeni hali

Skype tamamen değişti, işte yeni hali!

Skype, sosyal platformlardaki yeniliklere ayak uydurabilmek üzere tasarımını değiştiriyor.

2.6.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Dünya sosyal medya sorunlarına çare arıyor

Dünya sosyal medya sorunlarına çare arıyor

BONN- Geride bıraktığımız pazartesi ve salı günlerini Almanya’nın eski başkenti Bonn’da, Almanya’nın kamu yayıncılık kuruluşu Deutsche Welle’nin düzenlediği Global Medya Forumu’nda geçirdim.

21.6.2017Sedat ERGİN
Bu kafa ile olmuyor

Bu kafa ile olmuyor

2016-2017 eğitim-öğretim yılı için yapılan TEOG sınavı sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı.

20.6.2017Yalçın BAYER
Dublör stajyer avukatlığını yaktı

Dublör stajyer avukatlığını yaktı

 Altınbaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sofu Altınbaş, 2015’te 53 yaşındayken holdinginin etkin olduğu KKTC’de hukuk fakültesinden mezun oldu. Avukat olmak için staj yapması gerekirken, stajda yerine ‘dublör’ kullanınca İstanbul Barosu’ndan kırmızı kart gördü. 

17.6.2017Jale Özgentürk
Canım Hiç Öpmiim Çok Aşığım

Canım Hiç Öpmiim Çok Aşığım

Deniz GÖKSon günlerde bir yağmurlu fırtınalı, bir güneşli olup bipolarmış gibi davranan ama bu sefer sıcacık, güneşli ve pırıl pırıl olmaya and içmiş bir havaya uyanmıştım. Yataktan adeta bir piyemses gibi kalktım ve mis gibi havayı içime çekmek için camı açtım.

11.6.2017Deniz GÖK
Kelimelerle karakter tahlili

Kelimelerle karakter tahlili

 Son yıllarda kulaklarımızdan adeta kan getiren iki ifade var. Birisi malum, “Ayneeen”.

8.6.2017Melike Karakartal
Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksikadan alıyoruz

Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksika'dan alıyoruz

Aktara giderken yolda iyileşenlerdenim. İyi geliyor bana... Topraktan gelen şifanın bu kadar renkli ve güzel sergilendiği bir yer aktarlarımız. Ayhan Ercan işini çok severek yapan bir aktar. Sosyal medyada reklamları yapılan zayıflama odaklı ve sağlığa zararlı, ciddiyetini kaybetmiş ürünler hakkında hep doğruları söylüyor. Ülkemizin altın değerindeki topraklarında yetişen onlarca sebze, meyve ve bitkileri bilinçli kullanmalıyız... Ayhan Ercan baba mesleğini ve bilgilerini bizimle paylaştı...

7.6.2017Gülben ERGEN
Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksikadan alıyoruz

Tarım ülkesiyiz ama nohudu Meksika'dan alıyoruz

Gülben Ergen, Tüm Aktarlar ve Baharatçılar Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri Derneği Başkanı Ayhan Ercan ile bir araya geldi ve açıkta satılan baharatlardan zayıflama çaylarına kadar toplum sağlığını tehdit eden ürünlerin perde arkasını dinledi.

6.6.2017Gülben ERGEN